Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Problemi s hyperlinkom

  1. #1
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno Problemi s hyperlinkom

    Imam problema s korištenjem hyperlinka. Nekad mi upali, nekad ne, i onda se ne može otvoriti željena stranica. Svaki put razmišljam što sam zbrčkala. Znam da je već na nekoliko različitih mjesta objašnjavano, ali htjela sam si cijelu stvar pojednostaviti s uputom na onoj stanici "Fore i trikovi na ovom forumu-kako preživjeti. Dakle, napišem riječ, označim ju, kliknem ikonicu hyperlink, u otvorenom prozorčiću kopiram adresu i kad to sve na kraju želim objaviti, odjavi me s foruma i pojavi mi se poruka da nemam dozvolu za izvesti tu radnju. Piše da trebam osvježiti stranicu i ponovno se ulogirati.
    U čem je problem?

  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Moguće je problem u tvojim cookijima...

    Izadji iz rodine stranice. Ugasi explorer. Upali ga, odi u TOOLS => INTERNET OPTIONS i tamo stisni DELETE COOKIES i DELETE FILES (klikni na kucicu da ti obrise i offline pages)

    Izgasi explorer, upali ponovo i onda se ulogiraj.

    Kad ovo napravis, kompjuter ce "zaboraviti" sve passworde za pristup raznim internet stranicama sto je prije pamtio, pa imaj to u vidu (ako nisi na svom racunalu ili ti komp pamti neke bitne passworde za pristup raznim web stranicama).

  3. #3
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    probala sam, ali opet nejde. Sad mi napiše poruku: Your session timed out while you were composing this post and you were logged out. You must log in again to continue.

    Što da sad probam?

  4. #4
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    hm, čini mi se da nešto jako krivo radite. Koji browser koristite? Uglavnom nakon što odaberete tekst i kliknete na ikonicu za stvaranje linkova u okviru s porukom bi trebalo pisati ovako nešto (pogledajte ovaj link) (uglata zagrada URL="link" uglata zagrada tekst)

  5. #5
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Imam Internet Explorer. Ja kad napišem riječ, označim ju i kliknem ikonicu hyperlink, otvori mi se mali prozor u kojem piše Hyperlink information, ima padajući izbornik u kojem se može birati: (other), file:, ftp:, http; mailto; news: telnet:
    Uglavnom kad odaberem http: i upišem adresu ispod toga, izbaci mi onu poruku koju sam gore napisala i izlogira me van.
    Ne znam kako da drugačije objasnim, jedino da napravim PrintScreen, pa pošaljem dokument sa sličicom nekome na mail.

  6. #6
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Podižem malo

  7. #7
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

  8. #8
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Jeeeej! Konačno radi!

  9. #9
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ja ne mogu nać tu ikonicu hiperlink
    di je?

  10. #10
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Direktno u redu iznad prostora u kojem pišeš post, nalaze se one male sličice: podebljano, italic, podcrtano, font, veličina fonta, boja fonta, ikonica za smajliće i onda ona za hiperlink. Crtež prikazuje zemlju ispred koje se znak koji izgleda kao broj 8 polegnut na pod. Nadam se da sam pomogla.

  11. #11
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ježić, hvala

    to sam našla, al mi nije davalo mogućnost hiperlinka, da stavim tekst. pa nisam bila sigurna da je to -to. sad sam promijenila neke postavke i voila

    proba

  12. #12
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

  13. #13
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno


  14. #14
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Direktno u redu iznad prostora u kojem pišeš post, nalaze se one male sličice: podebljano, italic, podcrtano, font, veličina fonta, boja fonta, ikonica za smajliće i onda ona za hiperlink. Crtež prikazuje zemlju ispred koje se znak koji izgleda kao broj 8 polegnut na pod. Nadam se da sam pomogla.
    http://dobrahrana.jutarnji.hr/sedam-bozicnih-slastica-bez-kompliciranja/foto
    galerija/5/
    Posljednje uređivanje od fjora : 09.12.2014. at 10:01

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •