Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kako spasiti PP s lošim čičkom?

  1. #1
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno Kako spasiti PP s lošim čičkom?

    Korisimo Rodinu pusu godinu dana, uglavnom s drukerima, a imamo ih i nekoliko s čičkom koje smo kupili na početku. I koje su nam onda bile super jer smo čičak zaljepili za sekundu, a za drukere nam je uvijek trebalo vreemneeenaa

    Uglavnom, po veličini su nam sve pelene još uvijek super, i sve se drže, ali čički više ne ljepe. Je l netko "spašavao" ove pelene? Da kupim novi čičak i ušijem...? (Gdje? Nama - pozamnaterija? ) Je l se mogu nabaviti negdje drukeri koje mogu jednostavno sama postaviti?

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nazovi rodin ured u ponedjeljak na 61 77 500 oko zamjene cicka

  3. #3
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ma da, stvarno? Juupii!
    Da sam znala da se to može, ne bi otvarala temu.
    Tenks!

  4. #4
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Možeš i sama, ima čičak traka obostranih na metre za kupiti...

  5. #5
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    a koliko dugo vrijedi garancija na rodine puse? mi ih imamo 19 mjeseci

  6. #6
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala winnerica, ali ja sam totalno nevješta za išta slično da sama napravim

    tina 55, u Rodi su mi rekli da je garancija 6 mjeseci, moje su stare 7 mjeseci, ali su rekle da će im ipak besplatno zamijeniti čičak, da neće za jedan mjesec "cjepidlačiti", ali da ne bi uzele tako stare ko tvoje. Imam i ja starijih, većina ih čak nisu uopće Rodine, i rekli su mi da ih isto mogu donijeti - da bi zamijenile čičak i na njima za neke pare. Nismo preko telefona dogovorili koliko, rekle bi da bi odlučile kad ih donesem, pa da se dogovorimo... (samo sam u međuvremenu ja dobila još pelena, i shvatila da bi mu te stare bile premale, pa sam se predomislila i za sada im neću mijenjati čičak.)... ali, da znaš...

  7. #7
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    cure što vam znači garancija?
    U Rodi će vam rado zamjeniti drukere ako ne drže, čičak ako se ne lijepi, ali nakon dužeg nošenja i trošenja pelene ne možete očekivati da vam zamjene za nove. Šest mjeseci je dovoljan rok da se korištenjem pelene ona pokaže da je korektno napravljena, ali nakon toga ipak više ovisi o načinu na koji ju čuvamo, peremo, koliko često je korištena...

  8. #8
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mislim da nitko nije ni očekivao da bi dobio nove pelene. Iskreno, mene je iznenadilo i to da bi i unutar tih 6 mjeseci zamjenili i čičak. Moje pelene su još uvijek sve ok i u jako dobrom stanju, i drukerima i s čičkom... samo eto, čičak više nije držao, pa sam pitala za ideje kako da ga zamijenim. Pa mi je ispalo super što Rode to rade. I da nije besplatno, bilo mi je super što ih mogu odnijeti negdje da zamjene čičak (stvarno nisam vješta sama ).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •