Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 281

Tema: gdje kupiti ebook reader? i koji preporučujete

  1. #101
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Da li netko ima iskustva sa Sonyevim e-readerom?

  2. #102
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    evo priblizava se, masala, dan kupovine pa imam jos koje pitanje

    ako idem na onu opciju with special offers - pa mi je kindle preko amazon.coma 119 usda, a ne 139, kako ce to funkcionirati u hr, s tim reklamama, jel on normalno radi u hr?
    ne bi voljela da mi neke ikseve stalno po ekranu pokazuje

  3. #103
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    zna li neka odgovor, isplati li se stedjeti tih 20 dolara i uzeti ovaj kindle koji dolazi s reklamama?

  4. #104
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam narucila kandle - lampicu za kindle - za 15 dolara. Dostava u hr nije funkcionirala pa ce mi je donit prija iz Amerike za koji dan.

    Inace, za one koji nisu skloni piratluku, navodno se e-knjige starije od 50 godina mogu downloadati besplatno (i legalno).

  5. #105
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    zna li neka odgovor, isplati li se stedjeti tih 20 dolara i uzeti ovaj kindle koji dolazi s reklamama?
    Reklame jedino vidiš kad je upaljen taj screensaver, što će reći da ga ne čitaš. Pa ako još imaš i cover, stvarno reklame ni ne vidiš. Ja ni ne znam kakve su.
    A ako puno ne pališ wireless, a ja ne palim jer knjige najčešće prebacujem usb-om, onda ti se reklame ni ne apdejtiraju pa s vremenom imaš samo nekakav "kindle" screensaver.

  6. #106
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    evo priblizava se, masala, dan kupovine pa imam jos koje pitanje

    ako idem na onu opciju with special offers - pa mi je kindle preko amazon.coma 119 usda, a ne 139, kako ce to funkcionirati u hr, s tim reklamama, jel on normalno radi u hr?
    ne bi voljela da mi neke ikseve stalno po ekranu pokazuje
    I da, sve normalno radi, reklame su najčešće amazonove i to za knjige, pa onda, ako ćeš kupovat, kupiš najnormalnije, po reklami.

  7. #107
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    cubana, hvala puno, znaci po tvojem vrijedi ustedjeti tih 20 usda?

  8. #108
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Pa ne znam zašto bi ih dala jer fakat ne smeta.
    Poslala sam ti pp, ako hoćeš vidjeti kako to izgleda.

  9. #109
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kindle narucen

  10. #110
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ovdje ima besplatnih knjiga:
    manybooks.net

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Bok

    Koliko otprilike treba da kindle stigne (u zg-u sam)?

    Ja bih kupila ovaj mali:
    http://www.amazon.com/gp/product/B007HCCNJU/ref=fs_sz

    pretpostavljam da mogu racunati da ce me dodatni troskovi doci cca 30% vrijednosti, jel to tocno?

    Hvala puno unaprijed na odgovorima

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    102

    Početno

    U Italiji možeš kupiti direktno ovdje: http://www.unieuro.it/is-bin/INTERSH...ndSimple=CERCA odabereš opciju scegli e ritira što u osnovi znači rezervaciju (za taj i slijedeći dan) uz plaćanje na licu mjesta pri preuzimanju robe. Komotno. Cijena onog kojeg želiš 80e.

  13. #113
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    ja dobila ipad mini od mm-a pod bor i stavila sam si kindl...gledam taj planet9... is it me ili su knjige tak jako skupe? pa to jedva da je jeftinije od papirnatog izdanja
    O da, neke su cak i skuplje!

    Ja od kad imam kindl, vise trosim na knjige, jer ih mogu kupiti jednim klikom i odmah citati sto me zanima.

    Je li netki skuzio kako posudjivati knjige (kindl) prijateljima (koji isto imaju kindl)?

  14. #114

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    O da, neke su cak i skuplje!

    Ja od kad imam kindl, vise trosim na knjige, jer ih mogu kupiti jednim klikom i odmah citati sto me zanima.

    Je li netki skuzio kako posudjivati knjige (kindl) prijateljima (koji isto imaju kindl)?
    Skineš ih na kompjuter, a onda prebaciš na kindle tako da ti primjerak ostane u kompu.
    Tako sam postupila s onima koje sam kupila na drugm siteovima u epub formatu, (kako bi ih mogla prebaciti u mobi); nakon toga sam uočila jednaku mogućnost i na Amazonu.

    trebalo bi funkcionirati
    Posljednje uređivanje od quinda : 02.03.2013. at 20:38

  15. #115
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    ja dobila ipad mini od mm-a pod bor i stavila sam si kindl...gledam taj planet9... is it me ili su knjige tak jako skupe? pa to jedva da je jeftinije od papirnatog izdanja
    Pokusati cu tako.
    Ali trebao bi biti i neki online nacin zamjene knjiga s drugim korisnicima (bar teoretski gledano :D)

  16. #116
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    O da, neke su cak i skuplje!

    Ja od kad imam kindl, vise trosim na knjige, jer ih mogu kupiti jednim klikom i odmah citati sto me zanima.

    Je li netki skuzio kako posudjivati knjige (kindl) prijateljima (koji isto imaju kindl)?
    Edit: vidim da si u Belgiji
    Pa sve sto je na kompu moze se mailati.
    Dakle, skinuti prvo na komp.
    Posljednje uređivanje od Cubana : 03.03.2013. at 09:49

  17. #117
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    MM je mijenjao knjige. sad ne mogu saznati detalja. ali uglavno ili preko amazona ili nekog sita ti izmjenis knjigu. tebi nestane s kindla a toj osobi se pojavi. mislim da knjigu mozes drzati mjesec dana, a onda ti samo opet knjiga nestane, vrati se vlasniku. da bi se knjige mogle izmjeniti kindle mora biti online.

  18. #118
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kupljene knjige preko amazona imaju drm (digital rights management) i ne mogu se obicno samo tako dijeliti kao obicne knjige. Mozete ih skinuti na kompjuter zbog backupa (iako amazon bi trebao pamtiti sve vase kupljene knjige) ili da ih citate na vasim drugim uredjajima ako imate i tamo kindle. Piratske knjige imaju skinutu drm zastitu i mogu se dijeliti.
    amazon ima i posudbu knjiga, kao knjiznica, mozda vam je to jeftinije...

  19. #119
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    drm se može maknuti.
    Što po meni nije nemoralno.
    Knjiga je moja, mogu s njom što god želim.
    Ako mogu ukoričenu posuditi, mogu i digitalnu.

  20. #120
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ... preko amazona ili nekog sita ti izmjenis knjigu. tebi nestane s kindla a toj osobi se pojavi. mislim da knjigu mozes drzati mjesec dana, a onda ti samo opet knjiga nestane, vrati se vlasniku. da bi se knjige mogle izmjeniti kindle mora biti online.
    E to. Na to sam mislila. Znam da su knjige s amazona zaštićene, i jedino tim "legalnim" načinom ih možeš sharati s drugima.
    Idem prokužiti te detalje posudbe
    Puno hvala svima na odgovorima!

  21. #121
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    U kinle store se knjige mogu posuditi, ako su opisu knjige (ispod knjige, gdje piše brojs stranica, its) stoji da je
    Lending: Enabled

    Posudba traje najdulje 14 dana. Može se posuditi bilo kome, ne samo kindle korisnicima. Za vrijeme posudbe, vlasnik ne može pristupiti knjizi. Posuditi knjigu možete samo jadanput!

    Sad, sve bi to bilo OK, da većina knjiga nije Lending: Not Enabled.
    Misim da ću pristupiti ovom "ileglnom" načinu posudbe.
    E zbilja sume razočarali!

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    moj kindle pw stigao prije dva tjedna
    103,3 eura, kupljen na amazonu, siping za US, kumu u hotel, doso kum doso i kindle
    i da onaj za 119 dolara s reklamama
    jako sam zadovoljna
    poskidala sam vecinu knjiga koje sam vec kupila u papirnatom izdanju pa se tjesim da sam vec platila knjigu
    inace puno citam, a sad imam osjecaj da citam jos brze i vise(puno uzivanja u gradskom prijevozu)
    sve u svemu kindle je upravo ono sto sam zeljela od citaca knjiga
    cover sam narucila od kineza za 10 dolara, s tim da dobijem jos i nekakvu olovku i foliju za ekran, na amazonu je cover 40 dolara i vjerojatno ga radi isti kinez
    dobra je stvar sto ne znam dovoljno engleskog inace bi amazon knjiznica bila moja

  23. #123
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    daj link na cover pls

  24. #124
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    moj kindle pw stigao prije dva tjedna
    103,3 eura, kupljen na amazonu, siping za US, kumu u hotel, doso kum doso i kindle
    i da onaj za 119 dolara s reklamama
    jako sam zadovoljna
    poskidala sam vecinu knjiga koje sam vec kupila u papirnatom izdanju pa se tjesim da sam vec platila knjigu
    inace puno citam, a sad imam osjecaj da citam jos brze i vise(puno uzivanja u gradskom prijevozu)
    sve u svemu kindle je upravo ono sto sam zeljela od citaca knjiga
    cover sam narucila od kineza za 10 dolara, s tim da dobijem jos i nekakvu olovku i foliju za ekran, na amazonu je cover 40 dolara i vjerojatno ga radi isti kinez
    dobra je stvar sto ne znam dovoljno engleskog inace bi amazon knjiznica bila moja
    Identicno kao i mm (samo on rastura engleski). Skroz je zadovoljan. A za rijeci koje su nepoznatr na engleskom uvijek ima onaj dictionary sto ti jednom klikom objasnjava pojedinu rijec iz knjige.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    mislim da je ebay, a pogledaj i dealextreme (dx samo u goggle), nemaju sipinga

  26. #126
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Vec dugo vazem koji ereader da uzmem i iako vise od 50% ljudi koji imaju neki ereader ustvari imaju jedan od Kindleova, ja se dvoumim. (Ne svidja mi se sto sa Kindlom, ako sam dobro shvatila, mogu kupovati knjige samo na Amazonu.)

    Zelim donijeti odluku ovaj tjedan. Molim pomoc/savjete ako netko ima iskustva iz prve ili druge ruke o Nook simple touch with glow light?

  27. #127
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    drm se može maknuti.
    Što po meni nije nemoralno.
    Knjiga je moja, mogu s njom što god želim.
    Ako mogu ukoričenu posuditi, mogu i digitalnu.
    Cubana, kako skidaš drm?

  28. #128
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Pa ima tih programcica na netu koliko hoces.

  29. #129
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    E pa.S obzirom koji sam ja antitalent, naravno prekjučer sam pokupila virus skidajući jedan
    Sva sreća uspjela sam ga se riješiti.
    Ako bi mi mogla dati baš link koji znaš da siguran, bilo bi mi stvarno jako korisno.

  30. #130
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Vec dugo vazem koji ereader da uzmem i iako vise od 50% ljudi koji imaju neki ereader ustvari imaju jedan od Kindleova, ja se dvoumim. (Ne svidja mi se sto sa Kindlom, ako sam dobro shvatila, mogu kupovati knjige samo na Amazonu.)

    Zelim donijeti odluku ovaj tjedan. Molim pomoc/savjete ako netko ima iskustva iz prve ili druge ruke o Nook simple touch with glow light?
    I ja bih rado jedan, ali ne znam ni kako doći do njega-ne isporučuju u BiH. A i jako je malo komentara u vezi istog.

  31. #131
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Jucer sam usput usla u Chipoteku u Areni i tamo isto prodaju E-readere, doduse samo 2 vrste za koje ja nisam cula, ali ima ih. Mozda ih ima i u BiH samo moras malo pogledati po ducanima koji prodaju elektroniku.

  32. #132
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    E pa.S obzirom koji sam ja antitalent, naravno prekjučer sam pokupila virus skidajući jedan
    Sva sreća uspjela sam ga se riješiti.
    Ako bi mi mogla dati baš link koji znaš da siguran, bilo bi mi stvarno jako korisno.
    Imala sam neki plugin u Calibre. Al od kad sam formatirala komp, više nemam, niti se mogu sjetiti koji je bio.
    A iskreno, ne treba mi. Nemam baš knjiga sa DRMom.

  33. #133
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer sam usput usla u Chipoteku u Areni i tamo isto prodaju E-readere, doduse samo 2 vrste za koje ja nisam cula, ali ima ih. Mozda ih ima i u BiH samo moras malo pogledati po ducanima koji prodaju elektroniku.
    Ma ima njih kupiti, samo što sam vagala. Ali...ali, juče sam imala Kindle Paperwhite u rukama i bila je to ljubav na prvi pogled Imala sam namjeru kupiti nešto do 100 EUR, ali sad ću se malo strpiti za Kindle-a

  34. #134
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Podizem malo temu, nitko mi nije dogovorio da li imate iskustva sa Nook simple touch with glow light? Vec sam ga prosli tjedan htjela naruciti, ali jos uvijek se dvoumim.

  35. #135
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Samo sam ti htjela reći da sam ga ja probala naručiti prije 10-tak dana i ne isporučuju u BiH Za Hrvatsku ne znam

  36. #136
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    A za kojio si se odlucila? Kinle, ili?
    Citiraj Vjeverica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo sam ti htjela reći da sam ga ja probala naručiti prije 10-tak dana i ne isporučuju u BiH Za Hrvatsku ne znam

  37. #137
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Probala sam naručiti Nook, ali ne ide. sad strpljivo čekam sl.put radnog kolege u Njemačku pa da mi otamo donese Kindle Paperwhite, možda uspijem vratiti i PDV. Ako ništa, nemam carinu za platiti

  38. #138
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    A sta nemaju Nook u njemackoj?

  39. #139
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Pokušavala sam naručiti sa njihove stranice: barnesandnoble.com, ali nemaju shipa u BiH. A za Njemačku ne znam da li tamo negdje ima kupiti Nook. Koliko sam šnjuhala, a nisam našla, mada se ne snalazim baš najbolje na njemačkom

  40. #140
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    a jesi vidjela da li ti dostavljaju na UK amazonu?

  41. #141
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Nisam, moram priznati. Sad naletih na ovo http://reviews.cnet.com/e-book-reade...5227500-2.html Pročitaj malo komentare dole ispod

  42. #142
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Vjeverica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam, moram priznati. Sad naletih na ovo http://reviews.cnet.com/e-book-reade...5227500-2.html Pročitaj malo komentare dole ispod
    Joooooj, za poludit mi je, svaki ereader za kojeg sam citala reviews ima sto dobrih i sto losih strana.
    Danas sam procitala da su Noble and Barnes (vlasnici i proizvodjaci Nooka) prodali jako malo Nookova, tj manje nego su planirali i da se sada spekulira da li ce potpuno izaci iz hardware marketa. Tako da sam odlucila ne kupiti Nook nego i dalje traziti.
    Kindle ne zelim nikakav jer mi se ne svidja sto knjige moze kupovati samo kod njih.
    Opet sam se vratila na razmisljanja o Sonyu, makar njihovi su svi modeli bez integriranog svjetla, no, navodno su im jako snizene cijene sto bi mogao biti znak da je novi model na pomolu. Ima netko nekoga tko radi za Sony?? Inside information?? haha
    Sutra moram malo prouciti i Kobo ereadere.
    Kako imam rodbinu u Engleskoj, imam mogucnost posudjivanja knjiga iz njihovih knjiznica. Zabadava. Rekli su mi da sa Kobom mogu sve skinuti, cak i audio knjige. E, sad moram prokopati koji je to tocno Kobo itd.

    Ima netko iskustva sa Koboima??

  43. #143

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Prije par dana dobila Kindle Paperwhite.
    Na amazonu sam pokupila klasike po 0,00kn (Jane Austen, Conan Doylea).
    Brdo knjiga koje imam u pdf-u sam počela pretvarati s Calibre programom u .mobi format i jednostavno preko usb kabla prebacila u kindle.
    Imam još neke dječje koje moram prebaciti, jer mi i dijete voli čitati.
    Ja zadovoljna. Ma - prezadovoljna.

  44. #144
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Amalthea, jel "proradila" dostava u HR ili si imala neke druge kanale?

  45. #145

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ja sam išla drugim kanalima.

  46. #146
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    kindle pw ljubav na prvi pogled

  47. #147
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    I ja sam sebe počastila sa Kindle PW. Baš, baš sam prezadovoljna. Kao što hibiskus kaže, ljubav na prvi pogled Mrs Happy, jesi li kupila čitač?

  48. #148
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa Vidi poruku
    Prije par dana dobila Kindle Paperwhite.
    Na amazonu sam pokupila klasike po 0,00kn (Jane Austen, Conan Doylea).
    Brdo knjiga koje imam u pdf-u sam počela pretvarati s Calibre programom u .mobi format i jednostavno preko usb kabla prebacila u kindle.
    Imam još neke dječje koje moram prebaciti, jer mi i dijete voli čitati.
    Ja zadovoljna. Ma - prezadovoljna.
    posalji knjige na svoj kindle mail i samo se stvore gore

    ja sam dosad otkrila samo jednu manu paperwhitea
    ali je velika

    jedan je apsolutno nedovoljan za obitelj
    pa ma kako mala bila

    odusevljava me sve, prikaz na ekranu, ugodnost citanja, velicina, taman za dlan, lakoca kupovanja knjiga na amazonu

  49. #149

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam dosad otkrila samo jednu manu paperwhitea
    ali je velika

    jedan je apsolutno nedovoljan za obitelj
    :rofl:

    baš tako!

  50. #150
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    nemam PW ali i sa svojim starim sam zadovoljna,
    nego sam htjela reci da ova mana koju je ivarica nasla, mozda i je mana s rokom trajanja. kad covjek kupi novi gadgets onda se svi oko njega zele s njim igrati, pa za koji mjesec ipak krene u normalu. sad svi zele vidjeti ovo, pa ono, pa su culi da se moze ovo i sl.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •