Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku

Nego, jel stvarno feeling s kindlom kao da se cita knjiga, tj. kao da se cita s papira, i jel stabilan (nekvarljiv, neresetirajuc)?
jedini problem koji sam ja imala je ona prica s coverom, koji nije imalo integriranu svijetljku, pa mi se praznila baterija brzo, koja inace traje bez problema jako dugo. rijeseno micanjem covera, a amazon mi je vratio lovu za isti.
drugi problem je bilo nespretno igranje ne nadzirano od strane mog djeteta koje je na kraju stalo na isti. sta reci pukao mu je ekran. dakle nije do proizvodjaca, vec do mene. sama sam si kriva. ja ga imam sad ce dvije godine i zbilja nemam zamjerki.

Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
Sillyme, htjela bi procitat trecu knjigu prije trece sezone, da vidim kako je to, a nisam jos ni drugu procitala, neki dan sam je mislila kupit u knjizari, ali kad sam vidila u kakvo ju jemegalomansko 100 kilogramsko pakiranje algoritam spremio, odustah, a i cijena im je jaca, prvi dio sam kupila na aerodromu po upola manjoj!
u algoritmu je svojevremeno uvijek bilo paper cover verzija tih knjiga po zbilj aznatno nizim cijenama (engl. verzija)