Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 281

Tema: gdje kupiti ebook reader? i koji preporučujete

  1. #201

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    tjera.

  2. #202
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    amalthea, nije isti kao tvoj, ali sam i ja sebi neki dan naručila ovaj http://www.ebay.co.uk/itm/MAGNETIC-S...r=540161260848 sa ebay-a. Javiću funkcioniše li ovaj magnet on/off kako treba. Jedva čekam da stigne. Što se tiče baterije, i ja sam svoj punila samo jednom do sad. Čitam svaki dan, nekad više-nekad manje, a svjetlo mi je uvijek do 12,13 tako da mi ne treba zaštita protiv komaraca

  3. #203

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    javi.
    čini mi se kao solidna kopija, izgleda skoro kao original. Ako još i radi kao original - super ušteda!

  4. #204
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Dobila sam cover za Kindle PW!
    Prelijep je, crven, djeluje baš snobovski
    Amalthea
    : radi! Baš sam obratila pažnju na ono o čemu je pisala ivarica: odmah utone u sivilo nakon zatvaranja

  5. #205

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    eto! super informacija!

  6. #206

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa Vidi poruku
    moj je originalni cover s amazona, ali vrijedi svaki cent. Baterija mi je sada na otprilike 20%, ali ponavljam da ga nisam uopće još naknadno punila (osim inicijalnog).
    I da, bateriju još može trošiti dosta ako je pozadinsko osvjetljenje na max. Ja svoje držim između 10 i 15 na onoj skali, ovisno o tome jesam li vani ili unutra.
    zapravo tijekom dana kada citam svjetlo je potpuno na nula, odnosno nema potrebe uopce, i vidim, a navecer u totalnom mraku je na do max 5
    ipočetka mi je pocuclalo bateriju za tjedan dana, a reklamirali su ga da baterija traje 8 tjedana, da ako ga koristis pol sata dnevno, i onda sam skuzila da mi to svjetlo jako trosi energiju, a zapravo uopce nije potrebno da radi

  7. #207
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    zapravo tijekom dana kada citam svjetlo je potpuno na nula, odnosno nema potrebe uopce, i vidim, a navecer u totalnom mraku je na do max 5
    ipočetka mi je pocuclalo bateriju za tjedan dana, a reklamirali su ga da baterija traje 8 tjedana, da ako ga koristis pol sata dnevno, i onda sam skuzila da mi to svjetlo jako trosi energiju, a zapravo uopce nije potrebno da radi
    Bas sam vas to htjela pitati, cemu svjetlo ako nije mrak?

  8. #208
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Kindle PW radi tako da ako je izvorno svjetlo jače, onda moraš pojačati i njegovo svjetlo, i obratno. Kad ja čitam u mraku, svjetlo podesim na 2,3, a po danu negdje između 9-15

  9. #209

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj Vjeverica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Kindle PW radi tako da ako je izvorno svjetlo jače, onda moraš pojačati i njegovo svjetlo, i obratno. Kad ja čitam u mraku, svjetlo podesim na 2,3, a po danu negdje između 9-15
    ma da, tako piše, ali meni to uopće tak ne paše.

    u mraku imam na 10-11, po danu na 0

  10. #210
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    tnx svima koji su pisali na temi, od jučer sam i ja ponosna vlasnica Kindla PW

    možda će nekome pomoći: ja sam svoj kupila u Austriji za 129Eura (jer mi se na da zezati s ovim našim šerifima koji dostavljaju), koliko sam ja uspjela proguglati ima ih u MediaMarktu (tu sam ja kupila) i Saturnu.

    onaj s gumbićima i bez osvjetljenja je 79EUR-a

    na stranicama piše da je to cijena za online kupovinu, ali ista cijena je i na licu mjesta

    sad si još moram nabaviti cover....
    Posljednje uređivanje od mirjana : 27.07.2013. at 21:30

  11. #211
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    cure, poznavateljive moderne tehnologije, pomagajte! kako na tabletu čitati knjige??
    imam asusov tablet i lepo prosim korak po korak (ako netko ima živaca) da mi razjasni gdje i kako skinem neke knjige? dal mi treba neka aplikacija? imam već na njemu amazon kindle, ali se sve plaća. ja bi naravno for fri

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    kudri imas pp

  13. #213
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Moj Kindle se jučer pokvario, otišao je ekran Imala sam ga, mislim, dvije i pol godine. Sigurna sam da jučer nisam nigdje udarila, ali pao je dosta puta, valjda mu se skupilo. Nemam sad novaca za novi, a nezamisliv mi je povratak na život bez e-readera pa sam naručila danas ovo: http://www.ebay.co.uk/itm/Barnes-Nob...item58a0f82bff . Ima ga ovdje netko, zar ne? Recite mi da je divan

  14. #214
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Na mobu sam, pa mi se ne otvara link, ali predpostavljam da se radi o nook-u. Ako je, barns and nobel je stvarno ok brand, pa vjerujem da im je i citac takav.

  15. #215
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Je, nook je, nadam se da će biti u redu. U svakom slučaju, 400 kn mi se čini dosta povoljno u usporedbi s onim što sam platila za Kindle.

  16. #216
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    balarosa, jesi isprobala svo nook i kako ti se cini u usporedbi sa kindlom kojeg si imala?

  17. #217

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima!

    Pročitala sam cijeli topic i baš se zagrijala za kindle pw no, tehnologija i ja si nismo baš naj pa nisam sigurna dal kindle pw ima sve ono što sam si zamislila i što mi treba stoga bi mi svakako trebao savjet oko kupnje..dakle, treba mi neki na kojem mogu označavati tekst i pisati bilješke (OBAVEZNO), čitati stručnu literaturu sa recimo grafovima u boji (iako boja nije presudna) i bilo bi idealno da ima i rječnik za knjige koje čitam na engleskom.

    ima li kindle pw sve to ili moram proguglati i druge brandove?

    svaki savjet je dobro došao!

  18. #218
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Nije još stigao, naručila sam ga tek u četvrtak, nadam se da će doći do kraja tjedna.

  19. #219
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    I još ću priznati da je divno držati knjigu u rukama, zaboravila sam već na to, ali ipak su neke druge prednosti e-čitača prevelike.

  20. #220
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Nakon vise od godine dana premisljanja i istrazivanja, docekala sam informacije o najnovijem Sony PRS3 i odlucila da ga necu. Vec prije sam odlucila da necu Nook.
    I jucer odlucila uzeti ovaj najnoviji Kindle paperwhite koji izlazi za mjesec dana. Jedino sada nisam sigurna da li da uzmem "obican" samo sa Wi-fi ili da uzmem onaj koji jos ima i 3G? (Sve ostale specifikiacije su im iste. Ovaj sa 3G je skuplji.). Please help!

    Vi koje vec imate pw, da li se kod nas moze posudjivati e-knige iz knjiznice?

    Littlecosmic, koliko sam ja skuzila iz onog sto sam procitala, kindle pW ti ima ugradjen Engleski rjecnik i mislim da mozes pisati biljeske. Za oznacavanje teksta i grafove ne znam.

  21. #221
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Mrs Happy
    Mozda nije lose pitati ovdje: http://www.crowarez.org/

    Ima super iskustava i ljudi su skroz ok i strucni po pitanju ebook readera.

    Ja sam si kupila Nook i uzivam u njemu

  22. #222
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Anci, izgleda da cu na kraju i ja zavrsiti sa Nook-om, jer sam saznala da Kindle dozvoljala posudbu u knjiznicama, ali samo u Americi.
    Bas mi je drago da ti uzivas u njemu. Idem si jos malo prostudirati Nook, pa te mozda jos zagnjavim s kojim pitanjem kasnije ako moze.

  23. #223
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Donijela sam odluku. Bit ce to novi Kobo Aura.

    http://www.scottishbookworminquebec....t-impressions/

  24. #224
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Pitanje: eBook Kobo Touch - da li to moze funkcionirati i kao tablet?

    Razmisljam nabaviti tablet za E., pa ne znam da li ovo moze funkcionirati i kao tablet, ili je samo ebook reader?
    Koristi WI-FI (zasad joj je to dovoljno da se spoji na kucnu mrezu, kad ga bude trebala koristiti u skoli moze se spojiti na skolsku mrezu, vise od toga joj ne treba).

  25. #225
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje: eBook Kobo Touch - da li to moze funkcionirati i kao tablet?

    Razmisljam nabaviti tablet za E., pa ne znam da li ovo moze funkcionirati i kao tablet, ili je samo ebook reader?
    Koristi WI-FI (zasad joj je to dovoljno da se spoji na kucnu mrezu, kad ga bude trebala koristiti u skoli moze se spojiti na skolsku mrezu, vise od toga joj ne treba).
    Elly, a za sta joj ustvari treba tablet? Ja nemam Kobo Touch nego ova najnoviji Kobo Auru i s njim mozes recimo otici na Wikipediju i pogledati neku rijec, ali nisam sigurna da mozes surfati po netu. Tek mi je stigao pa ga nisam jos stigla prouciti.
    Ako zelis Kobo, razmisli o Kobo Aura HD. Koliko sam procitala to je e-reader i tablet u jednom.

  26. #226
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Elly, a za sta joj ustvari treba tablet? Ja nemam Kobo Touch nego ova najnoviji Kobo Auru i s njim mozes recimo otici na Wikipediju i pogledati neku rijec, ali nisam sigurna da mozes surfati po netu. Tek mi je stigao pa ga nisam jos stigla prouciti.
    Ako zelis Kobo, razmisli o Kobo Aura HD. Koliko sam procitala to je e-reader i tablet u jednom.
    Pa recimo za pripreme necega za skolu, skolska istrazivanja i slicno. Da moze poslati mail kad do toga dodje, koristiti Skype, i tako.
    Mislila sam, ako koristi wi-fi, onda bi trebao moci i na net... ili ne?

    Pogledat cu ovaj koji si ti navela (samo je ovaj drugi u jednom ducanu sad na veeeelikom snizenju, pa se raspitujem).

  27. #227
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Elly, ima logike to sto kazes. Mozda samo moras skinuti neki programcic pa da moze sve to sto kazes, ali ja zbilja ne znam. A da pitas ljude u ducanu sta sve mozes sa Kobo touch?

  28. #228
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    evo da i ja podijelim svoje iskustvo. nook simpletouch with glowlight. bez zamjerke ijedne. ooogromna pobornica zive knjige, ali meni beba i ziva knjiga nisu uspjeli stati pod iste navodnike. i onda je dosao nook. i onda se napunio. pa sam mislila da su uvodna slika i tekst na njemu - naljepnica. jer nikad u zivotu nisam mogla zamisliti da tako TO izgleda. bas, bas, knjiga, stranica u knjizi, samo lagana i prakticna. osvjetljenje je odmor za oci. ne budi malenu. stavim malo jace od minimuma. a i dobro dodje kad je oblacno, sumrak.. svakako treba pozadinsko osvjetljenje. jako je lagan za savladati. ma nema se sta savladavati. transfer s kompa u njega epub formata knjiga je jako jednostavan. ma sve u svemu, eto, htjela sam malo promovirati i nook glowlight. imala sam srecu pa ga je muz kupio u americi gdje je jeftiniji od bilo kojeg narucivalackog sajta. cca 90$ mislim.

  29. #229
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    ps. wifi na nooku sluzi samo za povezivanje s barnes&nobleovim storeom za kupovinu knjiga. apsolutno nema nikakve druge mogucnosti spajanja na net i to.. meni super pase.

  30. #230
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj enolee prvotno napisa Vidi poruku
    ps. wifi na nooku sluzi samo za povezivanje s barnes&nobleovim storeom za kupovinu knjiga. apsolutno nema nikakve druge mogucnosti spajanja na net i to
    Aha, mozda je tako i sa Kobo Touch.... Moram se dodatno raspitati.

  31. #231
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Elly, pogledaj forum http://www.crowarez.org

    Ljudi su super i jako puno znaju. Ima i iskustava s kobo citacima.

  32. #232
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Pa recimo za pripreme necega za skolu, skolska istrazivanja i slicno. Da moze poslati mail kad do toga dodje, koristiti Skype, i tako.
    Mislila sam, ako koristi wi-fi, onda bi trebao moci i na net... ili ne?

    Pogledat cu ovaj koji si ti navela (samo je ovaj drugi u jednom ducanu sad na veeeelikom snizenju, pa se raspitujem).
    Ja sam se raspitala kod kolege koji se kuzi (i napisala vec nesto o tome).

    DakleM - e-book reader je bolji za citanje jer je kvaliteta ekrana takva da nema refleksije i slicno, to je za nas odrasle.

    Za klince je bolji izbor tablet jer moze se i na njemu citati (manje) a ima i mnoge druge funkcije.

    Odluka ce ovisiti o tome da li ce se uredjaj koristiti pretezno za citanje (reader) ili pretezno za internet i sve drugo (tablet). Ti ces znati najbolje.

  33. #233
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Malo bih podigla topic, sve koje imate e-reader, da li posudjujete knjige na hrvatskom i kako?

  34. #234
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Mrs Happy, jesi li gledala na http://www.crowarez.org/knjige-za-ebook-readere/
    Tu ima svega

  35. #235
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Hvala na ovom linku

  36. #236
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    :D

  37. #237
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Vjeverica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Mrs Happy, jesi li gledala na http://www.crowarez.org/knjige-za-ebook-readere/
    Tu ima svega
    Ne otvara mi link, ali imam neki feeling da mi je netko vec dao link i da sam na tim stranicama bila, ali se nisam snasla. Mozda zato sto je to bilo netom prije nego sam ustvari imala reader, pa mi jos nije sve sjelo. No, hvala na linku, probat cu otvoriti kasnije.

  38. #238
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Meni otvara.

  39. #239
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    je, sad je i menu otvorilo. Da, to je ta stranica na kojoj sam vec bila. Vidjet cu da li se sada bolje snalazim...

  40. #240
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Da li je netko naručivao kindle preko amazon.de - da li se i onda plaća carina i pdv?

  41. #241
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Podiem temu nakon što sam je pročitala. Vrijeme je da i ja nabavim nešto za čitanje u krevetu po mraku. Ovaj post iz 2014. lijepo sažima što i meni treba. Nemam trenutno vremena za beletristiku, trebam čitati (jako puno) stručne literature koje imam u kompu te pisati natuknice.
    Jesam li ja kandidat za Kindle PW ili neki drugi brand. Ili neki drugi stroj?

    Citiraj littlecosmicm prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!
    dakle, treba mi neki na kojem mogu označavati tekst i pisati bilješke (OBAVEZNO), čitati stručnu literaturu sa recimo grafovima u boji (iako boja nije presudna) i bilo bi idealno da ima i rječnik za knjige koje čitam na engleskom.
    ima li kindle pw sve to ili moram proguglati i druge brandove?
    svaki savjet je dobro došao!

  42. #242
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Ne znam odgovor, ali imam iskustva samo sa Prestigio Multipad tabletom (ne znam napamet koji je model, moram sina pitati ) i pokazao mi se odličan, pogotovo ako treba pisati bilješke, jer ima i office. Ima mod za noćno čitanje. Nisam puno pisala na njemu, ali isprobala jesam (pisala sinu skicu za neki referat o Cesariću) i ide to.

    Nisam pametna da li to i tebi odgovara, ali ni s čim drugim nemam iskustva. Meni je to još uvijek nespretno za pisanje u odnosu na standardnu tipkovnicu, ali je bolje nego ništa. Za čitanje je odličan, iako su me uvjeravali da je pravi ebook reader uvijek bolji od tableta. Nemam drugo, a ovo mi je za vid puno manji napor od papirnatih knjiga sitnog fonta.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.01.2016. at 13:23

  43. #243
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Kindle PW ima problema s čitanjem pdf formata. S još nekim drugim formatima se muči ali ni približno koliko muke mu zadaje pdf.
    Doduše moj ima 2 godine. Možda su s novim modelima to riješili. Za čitanje je super, ni malo ne umara oči. Riječnik je solidan, mogu se voditi bilješke. No kako ga ja koristim samo za razonodu, tj čitanje beletristike, nisam najbolji izvor informacija.
    Kolega koji je prije bio na kindlu se prebacio na Cobo, i oduševljen je, ponajviše jer čita sve formate.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  44. #244
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    da li netko zna gdje kupiti cover za kindle ( 7 generacija) u rijeci? treba mi do petka, a nema šanse da išta sa ebaya stigne tako brzo. ne znam u gdje bih uopće tražila. hvala!

  45. #245
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno Elektronski čitači knjiga

    Otvaram novu temu da ne bih kvarila onu temu o čitanju.

    Koristite li Kindle ili neki drugi e-čitač?
    Kako skidate knjige - bilo besplatne, bilo one koje se plaćaju?
    Podržava li vaš čitač pdf ili ePub format?

    Dajte zanimljive tips&tricks.. Dobila sam svoj Kindle Paperwhite i krećem u avanturu

  46. #246
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Koristim Kindle cijelo vrijeme.
    Kupujem preko Amazona. Jeftine su. Ima i besplatnih.
    Može se čitati i obični PDF.

    Nema ti nekih tips and tricks posebno. Sve je jednostavno. Uzmi knjigu i uživaj.

  47. #247
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Nisam napomenula - preferiram hrvatski jezik čisto iz razloga jer se mogu bolje uživjeti u knjigu. Zato tražim druge izvore, Amazon baš i nema neku ponudu na hrvatskom.

  48. #248
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Neke domaće trgovine knjiga imaju svoje aplikacije, kupiš knjigu i čitaš. Inače, PDF-ovi solidno prolaze, bar na Kindle Fire.

  49. #249
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Hvala moderatorici koja je premjestila moj post na ovu temu, iščitala sam je od-do i jako mi je korisna, prva knjiga je već downloadana

  50. #250

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Pitanje za iskusne korisnike e-readera: je li moguće pokloniti nekome knjigu u e-formatu? Znači, ja je platim i skinem na svoj PC (jer e-reader nemam), i onda je pošaljem drugoj osobi?
    Nekako mi se čini, iz onog što sam vidjela, da to baš i nije uobičajena praksa, tj. da je uobičajenije da si svatko sam skida knjige na svoj uređaj...

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •