Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 210 od 210

Tema: Cistični higrom vrata

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Drage moje, nakon sve one neizvjesnosti rezultati su stigli prekjucer. Moja mala curica je imala Turnerov sindrom.
    Dosli smo odmah sljedece jutro na ultrazvuk, odnosno jucer ujutro i mojoj curici srce vise nije kucalo. Ipak je Gospodin odlucio uzeti sebi, i meni olaksat muku da odlucujem. S obzirom da taj Turnerov sindrom je barem meni bio najmanje zlo u moru svih sindroma koji su postojali, odlucila sam cak i ako se mozda cudo dogodilo da je UZV dobar i da se sve povuklo da cu svojoj princezi dat priliku za zivot bez obzira na sve, nekako sam bila uvjerena da ce se sve posloziti i rijesiti.
    Ali ipak je moj andeo, Andjela, otisla kraj svog Gospodina. Primljena sam jucer u KBC Split, u 16 sam dobila gel, trudovi su odmah poceli jer sam kontrakcije i prije gela osjecala, bol bi pauzirala po 15 min pa opet muka. Tokom noci sam jako iskrvarila, oko 8 ujutro danas sam dobila injekciju sa kojom doslovce za sat rodis, trebalo mi je 25 minuta nakon toga i curka je izasla. Napomena da sam u 16 tjednu trudnoce bila. Porod je bolan, jako bolan. Bas onako kako zene kazu, ajme Boze ali se izdrzi i prezivi. Curicu sam vidila dvaput. Moj andelcic je divan bez obzira na vodene nakupine. Sve sam jasno vidila, i pustila ju sa blagoslovom. Necu se pitat zasto se to meni dogodilo, jer ocito je postojao dobar razlog. Zahvalit cu Bogu i zahvaljujem sta nisam ja ta bila koja je morala birat, i sta sam izdrzala ovo sve. Sad sam u bolnici narednih dana, i mislim da ce druga bebica ipak sacekat neko vrime. Kompletno sa emocionalno, psihicki i fizicki zgazena, i trebat ce mi vremena da si poslozim neke stvari. Hvala vam cure sta ste bile tu uz moju pricu, nek vam Bog da svako dobro. I da se nikad,ali NIKAD vise ne susretnemo na ovoj temi ovdje. ❤️

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Nina veliki zagrljaj ti saljem. Ti si najhrabrija i najdivnija zena. Tvoja Andela te cuva i divi se svojoj mami

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Draga Nina, strašno mi je žao!
    Svo ovo vrijeme dok se čekao nalaz mislila sam na tebe i molila da se dogodi čudo i da sve ipak završi na dobro. U svom ovom užasu koji si prošla drago mi je da si bila pošteđena strašne odluke i da je tvoju curicu Bog uzeo sebi ako već nikako nije moglo drugačije. Draga moja, uzmi si vremena da odboluješ i da se oporaviš a kad budeš spremna Bog će nagraditi svu ovu bol i žrtvu koju si prošla!

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Od srca sam vam zahvalna, svakoj od vas, koja me makar na cas stavila u svoje molitve. I ja sam svim srcem vjerovala da ce izac na dobro, ali opet je ispalo kako tako dobro, barem po nju. Nije se patila, a nije mi meni dala da patim donoseci odluke. Bog je svojom providnoscu spasio nas obe. Ovaj slucaj jest cista biologija, nazalost kromosomska pogreska, ali vjera i nada u bolje sutra drze jace od icega na svijetu sta mislite da vam moze pomoc. Ja sam imala majcinu ruku uza sebe sve te sate, svoga covika koji je bio uz mene, puno potpore, molitve i ljubavi. I uz svu snagu, napore i ljubav, opet je otisla. Nije da se tjesim, ali je postojao puuuuno bolji i uvjerljiviji razlog zasto je ipak na nebu a ne sa mnom.
    Da me boli dusa, boli me. Da suze ne mogu zaustavit, ne mogu. Da mi fali i da se raspadam za njom, jesam. Ali cu bit zahvalna, optimisticna i molit Boga da mi sljedeca trudnoca bude blagoslov. Kad pomislim, ko bi rekao da ce se ovo dogodit, ja sam stvarno jos mlada jako, i jako sam htjela ostat trudna i prigrlit sve obaveze, teskoce i krasne trenutke zivota svog djeteta. Virujem da cu jednog dana saznat sve odgovore koji me sada muce.
    Volila bi da vise ni jedna ne dode na ovu stranicu, ali ako i dode, nek vjeruje. Vjeruje, moli i ucini SVE potrebno za zivot svoje duse u sebi. Ako i tad, kao u mom slucaju, ne zavrsi sretno, bar ce te mirno pustit svoje dijete znajuci da ste apsolutno sve ucinili i nista niste prepustili slucaju. A za moju Andelu, 1.11 svijeca, i sva ljubav upucena prema gore svaki dan. Nikad necu dopustit da se zaboravi. To je bila moja malena beba, moje oci su je vidile, i kako neki znaju rec “pa to je samo fetus, ajde mlada si bit ce jos dice” - to je moje dijete od one dvi crtice na testu, i na kraju kad sam je vidila, zaista to nije samo maleni fetus. To je oblikovano manje dijete.
    Svima vam saljem puse, i zelje za zdravljem vas, vasih malenih i puno srice! ❤️❤️

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Nina, jako mi je žao. Želim ti puno snage za dalje.

Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013

Početno

nina pretuzno,bas mi je zao,nadala sam se zbilja najboljem ishodu ;-( . zelim ti puno puno snage

Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013

Početno

moj mali deckic dosao na svijet ,danas u 10 : 58 . 3190g i 50 cm

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Nek je sa blagoslovom draga Viki! Sreca draga! Koliko sam sretna, mrvicu sam ljubomorna sta se moja mrvica nije izborila da se obe veselimo! Cestitam od srca i saljem vam sve puseeeee!! ❤️❤️❤️

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Viki88, čestitam!
    Nina draga, ti si jedna divna žena sa velikim srcem!

Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013

Početno

Citiraj ninaninaaaa7 prvotno napisa Vidi poruku
    Nek je sa blagoslovom draga Viki! Sreca draga! Koliko sam sretna, mrvicu sam ljubomorna sta se moja mrvica nije izborila da se obe veselimo! Cestitam od srca i saljem vam sve puseeeee!! ❤️❤️❤️
    hvala ti puno, ljubomora je normalna i opravdana ,bilo bi cudno da nije tako doci ce i vase vrijeme, brzo ces drzati u narucju bebicu.. velik pusa

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •