Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Koje vaginalete?? - obnavljanje flore...

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    tiara000

    Početno Koje vaginalete?? - obnavljanje flore...

    Koje vaginalete su dobre za obnavljanje vaginalne flore a da se mogu kupiti, tj. bez recepta? Čula sam za neke Doderlein ali one se mogu naručivati samo na privatan liječnički recept. Čula sam i za Vagisan - može li se on kupiti?

    Ima li tko iskustva?...Čekam da završim sa kurom Betadina pa ću u nabavku....molim malu pomoć da ne dođem smotana u ljekarnu..... :?


    Te vaginalete za obnavljanje flore sadrže neku dobru bakteriju Lactobacillus....

    Hvala!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Vagisan je s lactobacilusom, kupuje se baz recepta, kosta oko80 kn.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Vagisan ne sadrži laktobacilus, nego mliječnu kiselinu, ali funkcija je ista. Doderlerin sadrži laktobacilus, ali je nabavka kompliciranija (privatni liječnički recept ne stariji od mjesec dana i uredno ispunjen sa svim žigovima liječnika, čeka se cca 3 tjedna, jer je to uvoz iz inozemstva).

  4. #4
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    U SCG postoji Lactovag. Pravi ga TORLAK iz BG i odlican je za obnavljanje flore. Resava cak i slabiji vaginitis ako se duze koristi. Meni je puno pomogao. Kupuje se bez recepta i cena mu je oko 2 eura. Mozda ga mozes potraziti u HR? Ili da ti ga neko posalje?

  5. #5
    tiara000

    Početno

    Sad sam išla u trgovinu po Acidofil i tampone, pa ću probati sa tim... joj sve bi dala da se izliječim napokon......

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •