Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 106 od 106

Tema: Hipotonija kod beba

  1. #101
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    u V.Gorici ima al sam zaboravila kako se zovu. Možda da zguglaš. Tamo sam vodila L. nakon 2x je skužila kako pravilno puzati.
    Gordana Vešligaj? Bobath terapija

  2. #102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Evo, potražila sam je, da ne bude samo iz glave, ako sam dobro pogodila link: https://hr-hr.facebook.com/UdrugaMaka

  3. #103
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Lili, hvala ti! E, Peterlin, ti si stvarno čudo. Ponekad pomislim da ti nisi jedna osoba, već mali kolektiv, koliko informacija znaš i o čemu sve možeš pisati!
    Zapravo, naručeni smo u Klaićevu na vježbice, a već s pregledom nisam imala baš dobar dojam. Ne znam misle li nas na Vojtu ili na Bobatha. Doktorica mi je samo rekla da ću morati malo "stisnuti srce" da odradimo što trebamo. A ne ide mi se baš na to da mi beba urla. Zato razmišljam o privatnim vježbama jer vjerujem da je bar malo veća šansa da naiđemo na nekog tko je nježan i obziran s bebom.
    Kad sam sa sinom bila jedan jedini put na Goljaku na vježbama, toliko je plakao da ništa nisam upamtila i samo sam čekala da izađemo. Više nismo išli jer sam odlučila da nam to ne treba.
    I ovaj put imam osjećaj i vidim da nam još malo fali do puzanja, da nije nikakva frka (rekla sam to i doktorici pa mi je održala slovce) i da bi mi pomoglo da mi netko samo pokaže kako da sama s bebom kroz igru potaknem puzanje. A mislim da će nas u Klaicevoj naručivati svaki tjedan ili možda dva.
    Uglavnom, Trenutno se rukicama odguruje unazad.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Meni su preporucili polikliniku doko, navodno ti pokazu vjezbe koje radis doma, ne gnjave te s dolascima. Na kraju smo otisli na babysteps radionice u senzogym i u roku par dana je L propuzao. Vjezbica je bezbroj, njihove radionice su meni super.

  5. #105
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Zato razmišljam o privatnim vježbama jer vjerujem da je bar malo veća šansa da naiđemo na nekog tko je nježan i obziran s bebom.
    Takvi su u Doko u Dubravi.

  6. #106
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Hvala vam svima puno.
    Najvjerojatnije ću otići jednom u klaićevu, možda je terapeutkinja skroz ok.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •