Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 74

Tema: Implatacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno Implatacija

    Cure, otvorila sam evo novi post na ovu temu. Na više mjesta sam našla da se govori o implataciji. Ne bi htjela ispati glupa ali o tome znam jako malo, pa molim pomoć. Pročitala sam da se u vrijeme implatacije može pojaviti lagana bol u stomaku, lagano krvarenje... jel to znači da je došlo do trudnoće ili se može pojaviti i kad nema +? Molim Vas, naučite me! Pozdrav :?

  2. #2
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Ja sam jedinka kod koje je sve moguce, svi simptomi trudnoce su prisutni, prije 2 mjeseca sam imala lagano krvarenje 21. i 22. DC i ponadala se...kad ono nista!
    Ali, ima cura kojima lagana bol i lagano krvarenje stvarno znaci + !!!

    Nadam se da ces sto prije ostvariti svoju zelju!

  3. #3
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    evo, ja sam svoje pitanje jucer postavila na "Odbrojavanju" jer nisam znala gdje bih, ali kad si ti, draga Garfy , odlucila otvoriti novi topic, ja cu samo copy-paste s tog topica.


    "drage moje,
    ne znam bih li otvarala novi topic ili bih pitanje postavila na "Simptomima" ili to pak spada ovdje (plavaaa, vjerujem da ces znati gdje staviti ovo pitanjce, hehehe, )??

    uglavnom, zanima me nesto vezano za implantacijsko krvarenje. koliko se to intenzivno moze osjetiti, te koliko to cca traje (recimo ako se osjeti bol, koliko to bolucka)?

    na poslu sam na gacicama primijetila kao neki tamniji trag (no imala sam roze pa ne mogu sad bas znati koliko je to bio crvenkast trag ), no kad sam stavila dnevni ulozak, ne bih li "detektirala" bolje, nis nije bilo zaflekano. u donjem dijelu trbuha me boli, kao da ce mi M doc svaki cas, ali mislim da je to tuuurbo prerano jer bi mi trebala doci cca 23. 1. (ako uopce i dodje. jer smo radili na tome da ne dodje ), dakle tek za kojih 7 dana (ciklus mi traje cca 30 - 35 dana, ali n-i-k-a-d-a mi nije bio 23 dana

    ima li tko kavu ideju sto bi to moglo biti??

    puno vam hvala i puse svima "


    p.s. danas me vise ne boli nista, a ni kakvoj M nema ni traga ni glasa. dakle, bolilo me jucer od cca 16h pa dok nisam legla navecer.

  4. #4
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Implantacijsko krvarenje je (bi trebao biti) implatnacijski spotting, 7-10 dana nakon O, cesto popracen jos jednim temp. skokom (za one koje mjere BT) i tako nastane trofazni chart.

    Ovo se moze, ali i ne mora dogoditi, temp. skok moze, ali i ne mora biti popracen spottingom, i sve i da se sve poklopi "skolski" - to nije siguran znak da ste trudne.


    Drugim rijecima, ne brinite se oko toga

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Cure, u navedenom periodu lagani spotting može se dogoditi iz 2 razloga:
    1. implantacija-meni se dogodila šesti dan od AIH i nikakva bol nije bila prisutna. Meni je impantacijsko trajalo jedno brisanje papirom, ali može trajati i do 2 dana.

    2. visok prolaktin-nekih 7 dana prije očekivane m mogu se pojaviti smećkaste točkice ili tamniji iscjedak (nekoliko mjeseci sam mislila da je to implantacijsko, ali kad se nije pojavljivao plus tražila sam uzrok spottingu.) Također traje dan/dva.

    Franny-pitaš za pms bol 7 dana ranije-moguće je i kod pms-a i kod trudnoće.

    Evo, nažalost, nisam vam potvrdila da je vaše krvarenje sigurno implantacijsko, ali nadam se da sam ipak barem malo pomogla.

    pusa

  6. #6
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jos jedan razlog krvarenja, a da nije implantacijsko: snizen progesteron. Nadam se da to kod tebe nije slucaj ,vec bebulic koji se “gnjezdi’.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Visnja, ja zaista imam nisklu razinu progesterona, ali već 3 mjeseca koristim terapiju utrogestanom i danas sam išla po kontrolni nalaz (poslala me ginić na kontrolu nakon 3mj.) i progesteron mi je 104,0 a prije terapije mi je bio 26,50. Cijeli dan osjećam lagani pritisak u stomaku kao da mi je ovulacija ili onako kad lagano boli prije m. Danas mi je 22d.c. 8)

  8. #8
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    jooj, plava jes' me prizemljila ovom recenicom "drugim rijecima..." ravno u vu-gla, hahaha.
    no, kaj mogu kad ja te spottinge nikad nemam, pa mi je ovo bilo cudno. isto tako, nikad nemam takve bolove prije M pa mi je i to bilo cudno, a f-a-k-a-t bi mi bilo cudno da je kakva ovulacihska bol, jer mi je O mozda vec i prosla (koliko cuda umene, hehehe). velim mozda jer ne mogu s tocnoscu znati, buduci da mi temperature skacu i padaju pod utjecajem progesterona (dabrostona) pa to nije mjerodavno, a ni fert. fr. mi nije nista zog toga zabiljezio (jedino se mogu osloniti na neke svoje tjelesne pokazatelje, coh, coh, a to je isto diskutabilno).

    u svakom slucaju, bumo pricekali do dana testiranja. sorry svima na gnajvazi i puseki!

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni su ovaj mjesec temperature onako baš školske, a iscjedak je totalno u skladu s njima, pa mi je ovulacija baš lijepo vidljiva na FF-u. spolni odnosi su isto bili super tajmirani, tako da sam se nabrijala da sam trudna.

    uz to, par dana nakon ovulacije pikali su me jajnici, a 6. i 7. DPO sam imala grčeve, već danima se obžderavam, a omiljeno mi je prejedanje oko ponoći...

    možda sam fakat trudna, ali možda i nisam - um čini čuda kad nešto jako želimo :/

  10. #10
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    lutonjica, pricaj mi o umisljenim simptomima! pa ja bih mogla doktorat napisat o tome .

    blago tebi kad ti je fert. fr. sve fino napiao i pokazao. meni su temperature uzaaaaas zivi. ovaj mjesec najgore od najgorega (prije se bar nekaj sitnoga vidjelo od crtice i kakti kakve mozebitne ovulacije, iako ni onda nije tocno rekao, al tko ga sljivi). a ja sam, bedak, propustila ovaj mjesec koristiti one ovulacijeske trakice. kao, necu jos, necu jos, budem sutra i tak mic po mic, doso meni i 24.dc, hahaha, a ja ni jednu nisam "popiskila", hehe. mozda bi mi one pokazale kakve bolje rezultate. ovako, samo se oslanjam na svoju sluz, na cinjenicu da po dabrostonu dobijem za 30 dana M (pa je O mozda bila oko polovice ciklusa), na cinjenicu da priroda tocno zna zakaj bi moja O mozda kasnila ovaj mjesec (jer meni se jos uvijek strahovido voli mojeg dragog, a takve uzasne napade strasti i ljubavi imam oko O), na cinjenicu da smo od 6.1. pa do danas "svojski" prionuli na posao , cesce nego inace i tak...na hrpu kojekavih drugih cinjenica. oslnjam se na sve, samo ne na BT....

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    čuj, meni je prošli ciklus chart bio užasan, a ovaj je baš lijep (evo vidi ) ... tko će ga znat... istina da mi je u tom prošlom ciklusu stvarno bilo jako stresno razdoblje, pa je očito to utjecalo na sve pokazatelje...

  12. #12
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    uh, ma evo, meni je bas danas pokazalo kao da mi je kakti ovulacija bila prije cca 5 dana. valjda su mu se te moje sasave temperature ipak svidjele, hehehe.
    ovo vjerojatno spada pod topic o BT grafovima na Fertility Friendu, ali .... :/ zanima me kako ono promijenis naziv svog linka od svih onih slova i brojeva u neku rijec ili par rijeci (meni je to plavaa ucinila pa ne znam, smrc)??
    i kako to da tebi u linku pisu podaci za BD, a neni ne, iako ih i ja biljezim???
    mislim, ja kad udjem na svojustranicu, vidim te podatke, ali kad stavim da svi vide, to se nekamo izgubi...


    u svakom slucaju, necemo se mi dat, jel tak? ako nece sad, bit ce vec, ja sam uvjerena i ne gubim nadu niti samopouzdanje

    pusa i drz se!

  13. #13
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    p.s.
    ma evo, ja pitam, a lijena otic pogledat tamo gdje je plavaa sve lijepo i detaljno opisala, pa sam si sad nasla odgovor za izmjenu naziva u chartu. sorry na gnajavazi
    dakle, jos jedino ostaje pitanje tog BD-a....

  14. #14
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    i kako to da tebi u linku pisu podaci za BD, a neni ne, iako ih i ja biljezim???
    kad si radiš tu stranicu "za javnost", onda imaš razne opcije - što sve želiš da ti se vidi ili ne vidi na toj stranici.
    ti si vjerojatno kliknula da ne želiš da se vidi BD (ili je čak to po defaultu tako, a ako baš želiš da se vidi onda moraš otkliknuti kućicu...)

  15. #15
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    vidis, nisam uopce obracala paznju da bi to moglo biti po defaultu...hvala ti puno!
    pusa

  16. #16
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Ja uopće nisam imala implantacijsko krvarenje, a mrvica se svejedno ugnjezdila! Nema pravila! :D

  17. #17
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa naravno da nema, ja sa zarom nisam imala ni spotting, niti bilo kakav drugi "simptom"

  18. #18
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    uh, curke, nekad me bas tjesti to da nema pravila, a nekad mi uzaaaaasnoooo ide na zifce!!!!!

    meni je tek jucer fert. friend detektirao kakti kao neku ovulaciju, koja je po njemu bila prije cca 6 dana. mislim, moguce je i to, ali po mojoj sluzi bas i ne
    a nis od toga bas ne mogu sa sigurnoscu uzeti u obzir jer sam pila dabrostone pa mi temp. luduju od njih...

    nadam se samo da sam ipak imala neku ovulaciju, neki dan u ovom mjesecu i da se ipak nekaj "primilo", fakat smo se trudili vise od uobicajenog .

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Cure, može li korištenje utrogestana, vaginalno spriječiti eventualno implatacijsko krvarenje? Meni je ginić rekla da imam dugo menstrualno krvarenje (7 dana) zbog niske razine progesterona, i da će mi se i to regulirat zahvaljujući utrogestanu, pa sam zato pomislila da on spriječi i eventualno implatacijsko krvarenje, a beba ipak bude tu.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Mislim da korištenje utrića ne sprječava krvarenje kod implantacije.

    Ja sam ih koristila-doduše samo navečer, a impl. krvarenje se pojavilo.

    Ali, kao što su cure rekle, ono se uopće ne mora pojaviti. Kako kod koga.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    Cure pomozite!!!!
    Mjerim BT, FF mi nije pokazao O, mada mi je danas već 18 dc, a ja po nekoj svojoj "slobodnoj procjeni" mislim ipak da sam prije 5 dana imala O. Već 2 dana osjećam probadanje i to najviše u lijevom jajniku, naduta sam, a čak mislim da sam jutros imala i lagani smeđi iscjedak. (ako mi se to nije pričinilo onako krmeljavoj )
    Jel bi to mogla biti implantacija ili je za to još prerano?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    ivanabokulic ako ti je O bila prije 5 dana ja mislim da je rano za implatacijsko krvarenje ili bol. Koliko sam ja informirana implatacija je 7-10 DPO. Opusti se, i pričekaj još koji dan pa ćeš vidit.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    Vidiš taj FF mi je tek danas pokazao O i to baš za ono vrijeme kad sam ja već pretpostavila da imam O.
    kak ta mašina kasno pali!
    Sva sam već sada na iglama, po tko zna koji put i koji mjesec već za redom

  24. #24
    kikica2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    250

    Početno

    Meni je jučer bio 8 dan nakon O i na par minuta me tako užasno zabolilo oko desnog jajnika, jaka oštra bol, kao da mi je netko zabio oštricu i malo ju vrti unutra. Danas mi je BT 37 C,a čini mi se da mi polako počinju i menstr. grčevi. Šta mislite bi li to mogla biti implantacija ili sam se prerano ponadala?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    Curke meni je danas 7 DPO, lagana su me cikice počele boliti.
    Šta mislite jel to malo prerano za prvi znak trudnoće ili je to prvi znak PMS-a
    Danas mi počinje kakti onaj period implantacije, možda je to jedan od simptoma (je aha, kao da se usađuje u cikice, a ne u maternicu )

  26. #26
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    ivančice, znaš da su znakovi pms-a i rane trudnoće vrlo individualni i ponekad identični. podjećam te na to (iako sam sigurna da znaš to i sama ) tak da ne opterećuješ glavu već sada. ima dana za to...
    fino se opusti i pričekaj još koji dan s nerviranjem.
    držim fige

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    Hvala Lulu
    ma znam ja to sve, al nekek mi je lakše i nije mi lakše kad te svoje nade iznesem van. Do sada sam davila muža sa svim tim i prijateljicu analizirajući svaki detalj, a sad sam našla i vas, koje ste upućenije u sve to i nemogu se oduprijeti napasti da ne ispitujem i sve analiziram
    valjda vam nisam dosadila
    znat ću da jesam kad me izbace sa foruma

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Po mojoj procjeni (praćenje temp. i sluzi) , imali smo odnos 2 dan nakon O. Makon 5 dana tocnije sad u subotu , ono idem normalno na wc i sad brisem se kad krv! :? Ono bas je krv ali ne kao M nego svjetlija i to je trajalo samo taj odlazak na wc. Stavila ja ulozak da vidim hoce li jos ali nista, mislim se ono jos nekih 10 dana imam do M, pa mi nije jasno.
    Hm, tupi osjecaj u donjem dijelu stomaka? Bi li to moglo biti to?

    Nemam nikakvih drugih simptoma. Ili je mozda malo hormonski disbalans, kao ono pocetak proljeca i te sheme...

  29. #29
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Joj navijam da je to implantacija i da se bebach lijepo smjestio u mamicu pa sad očekujemo plusiiiić!!!! :D

  30. #30
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    jooj, i ja navijam da to je to - to i da si se zeznula za O!! jer ako niste imali odnos i prije O vec samo nakon O, onda su ti mozda sanse dosta male, skoro pa nikakve. buduci da se oplodnja moze dogoditi ako je odnos bio cak i 5 dana prije O, ali jaaaaako rijetko ako je odnos bio dan nakon O ... :/ no cuda su moguca...a moguce je da i ja grijesim u ovom tumacenju...a svakako bih voljela da si pogrijesila ti glede svoje O i odnosa pa da to, kao sto rekoh, bude jedan pravi, mali, veseli plusek :D

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa
    jooj, i ja navijam da to je to - to i da si se zeznula za O!! jer ako niste imali odnos i prije O vec samo nakon O, onda su ti mozda sanse dosta male, skoro pa nikakve. buduci da se oplodnja moze dogoditi ako je odnos bio cak i 5 dana prije O, ali jaaaaako rijetko ako je odnos bio dan nakon O ... :/ no cuda su moguca...a moguce je da i ja grijesim u ovom tumacenju...a svakako bih voljela da si pogrijesila ti glede svoje O i odnosa pa da to, kao sto rekoh, bude jedan pravi, mali, veseli plusek :D
    opa hm ja sam uvik kontala da kad dodje O onda da dejstvujem A stvarno sam debos
    A zasto rijetko dan nakon O ?
    (sad cu ispast jos veci debos ali evo) Kontala sam uvik da kad dodje O jajašce biva izbaceno i ˝ceka˝ 2-3 (4) dana oplodnju. Ako ne dodje do nje ono ˝propada˝ Ili kako ? Mislim dobro, sjeme moze uci prije O i preziviti nekih 48 h, ali zasto kasnije ne moze doci do oplodnje?
    Hvala Ti

    Btw. ja i my dear smo trenutno razdvojeni, i bas smo sad odlucili raditi na bejbiju i onda i nemozes uvjek potrefiti sve, tj zadnja 4 mj kako ˝pokusavamo˝ neznam jesmo li jednom potrefili tajming.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Po mojoj procjeni (praćenje temp. i sluzi) , imali smo odnos 2 dan nakon O. Makon 5 dana tocnije sad u subotu , ono idem normalno na wc i sad brisem se kad krv! :? Ono bas je krv ali ne kao M nego svjetlija i to je trajalo samo taj odlazak na wc.
    i meni je tako bilo!
    nadam se da je u pitanju implantacija!

    a, ovo za 2 dana nakon O-s O nikad nisi 100% siguran.
    jajašce živi od 12-24 sata pa ako je O bila dan kasnije, možda si dobila bingo!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa
    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Po mojoj procjeni (praćenje temp. i sluzi) , imali smo odnos 2 dan nakon O. Makon 5 dana tocnije sad u subotu , ono idem normalno na wc i sad brisem se kad krv! :? Ono bas je krv ali ne kao M nego svjetlija i to je trajalo samo taj odlazak na wc.
    i meni je tako bilo!
    nadam se da je u pitanju implantacija!
    Daj Boze da je! :D Iako mi ovaj tupi bol u donjem dijelu stomaka lici kao onaj pred/tjekom M.
    A ono vidicemo

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    hm nekakav iscjedak bijeli. Nisu gljivice, nego kao onaj otprilike tijekom ovulacije.Samo sto je ovulacija prosla... M bi trebala (dabog da ne dosla :D ) doci 19.4.
    Ono neobican mi taj iscjedak jer ga 10 dana prije M nisam imala nikad.

    Mozda je od macine travice :

    je li iko od trudnica imao ovakav slucaj? Da se malo veselim

  35. #35
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    wow, Astralis, pa ti si se opasno bacila na posel, hehe. vec pijes macinu travu. ja ju jos nisam pila, ali sam citala da su cure imale pojacani iscjedak i dosta plodne sluzi od kad su je pocele piti...mozda ti je to :?

    a kad se jajasce izbaci, ono ti doista zivi tako kratko :/ dok spermici mogu prezivjeti i do pet dana pa pricekati jajasce da se izbaci i da se onda dogodi oplodnja. zato smo ti mi sve hopsave dosta prije O za svaki slucaj, a i malo nakon ocekivane O, opet za svaki slucaj ako je bila malo kasnije, jer tesko je to potrefiti...
    drzim fige da ste vi potrefili :D

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Nakon ovulacije evo 9 dana otprilike, temp je sa 36.3 zadnjih par dana skocila na 36.55 do M jos 5 dana hm? Ako je doslo do inplatacije kolika bi temp trebala biti? Mislim treba li i dalje rasti ili drzati sad recimo taj nivo 35.5.
    Inace je prije O bila 36,1 (ono par dana uredno) Na ovulaciju 36,4 , onda par dana na 36,2/36,3 da bi jutros otprilike 9 dana nakon O izmjerila 35,5. Znaci treba li jos rasti?
    Thanks

  37. #37
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Ovulacija ti se obično dešava kod pada temperature, a da bi bila označena nakon tog pada moraš zabilježiti bar tri uzastopna porasta temperature. Čini mi se da je 35,50 pre niska temperatura da bi mogla biti trudnoća.
    Probaj malo pogledate po temam o FF garovima i o temperaturi ako dođe do trudnoće.
    U savkom slučaju ~~~~~~~~~~~ za +

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Hvala hvala
    Ja sam si sama nacrtala graf, ono ne da mi se svaki put po kompu kopat, ovako mi je jednostavnije. Prvi put zapravo mjerim temp. i taj graf...A sto se tice mjerenja temp. procitah negdje da se ne mjeri ispod pazuha pa sam sad jer stalno mirim ispod pazuha, a i par puta nisam imala vremena do kraja izmjeriti... Ali trudim se

  39. #39
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Čuj, ja mjerim isključivo u ustima i uvijek u isto vrijeme, prije ikakvih radnji tipa pijenje vode, WC i sl.
    Cure koje su na Fertility Friendu (našem neprijatelju br. 1) su se totalno usavršile u objašnjavanju grafova, pa zaviri malo i usporedi temperature sa svojima.

  40. #40

    Početno

    dobro, recite mi iz iskustva,da li je impl. krvarenje sastavni dio i da li se desi svakoj zeni.....

  41. #41
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    draga angela, odgovor ti je -ne!
    neke osobe imaju implantacijko krvarenje, koje je obicno oskudno i cca vidljivo samo taj dan ili samo par sati (dok ne zamijenis dnevni ulozak, a kasnije nema toga), a neke osobe uopce ne dozive implantacijski spotting pa su ipak trudne. to ti nije neki sigurni znak trudnoce, ali ako imas spotting, moze upucivati i na to.

  42. #42
    silvestra

    Početno

    Citam citam pa opet nista neznam
    DA LI PRITISAK I LAGANI "BOLOVI" kao pred M ali slabijeg intenziteta dode pa prode mogu biti znak IMPLATACIJE
    Traje mi od 18dc nije praceno krverenjem

  43. #43
    Tayra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    105

    Početno

    silvestra i mene to interesira, imam iste takve simptome a danas mi je 22dc.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    lagani bolovi kao pred M - može biti i ne mora biti, isto kao i grudi i sve ostalo. prerano je curke za bilo što odrediti.

    da ne kažem da sam ja imala prošli mjeseci 21. DC smeđu točkicu i ponadala se, ali evo Val me je prosvijetlila da to može biti od visokog prolaktina - inače, u životu mi se to nije desilo, kao ni masa drugih stvari vezanih uz ciklus otkad pokušavamo. Sama sebe sam stavila pod povećalo i dodatni stres.

    A za implantacijsko kažu da je rijetko i da se ne dešava baš često, možda do 1/3 žena ga može imati.

    Enivej, ja se nadam da vi sve spadate u ovu 1/3

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    42

    Početno

    drage forumasice,
    zelim da podijelim sa vama moje simptome ako je u pitanju trudnoca. danas je cetvrti dan kako me jedan jajnik boli (ustvari osjecaj je kao da gori), grudi me bole, kad pipnem stomak topliji je nego ostali dijelovi tijela, juce je bio termin da dobijem M, cas je nadut stomak cas nije, preko dana mi se uzasno spava. test za trudnocu je bio negativan dan pred M. u mom slucaju do sada ovakvi simptomi nisu bili.
    Da li je moguce da je bilo prerano za test ili ce na kraju doci ta vjestica?

  46. #46
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj lalius prvotno napisa
    Da li je moguce da je bilo prerano za test ili ce na kraju doci ta vjestica?
    Na zalost i na srecu moguce je i jedno i drugo , a posto ti danas zvanicno kasni , ponovi test jer ti jedino on moze dati odgovor
    ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ da bude +

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    42

    Početno

    hvala betty
    doduse uvijek imam bolne M, ali nikad do sada da me je ovako dugo bolilo prije M, u donjem dijelu kriza me boli, ne znam da mogu biti bas tako bolni simptomi T, imam non stop osjecaj nekog pritiska dole. zadnja M mi je trajala samo 3 dana, sto u mom slucaju nikad do sada nije bilo.
    iskreno volila bih da sam T.....ali eto vidjet cemo.....sacekat cu da vidim sta ce moje tijelo uraditi

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    42

    Početno

    je li moguce da implantacija nije jos bila, s obzirom da mi je test pokazao - prije M?

  49. #49
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj lalius prvotno napisa
    je li moguce da implantacija nije jos bila, s obzirom da mi je test pokazao - prije M?
    Ovo je diskutabilno ako ne znas koji dan si ovulirala . Moze da se desi da si kasnije ovulirala pa samim tim da je kasnije i bila implantacija .

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    42

    Početno

    sve je moguce. ciklusi su mi se zadnje dvije godine smanjili na 24 ili 25 dana. tako da nekad i ne znam kada cu dobiti M. cak ni simptome PMS-a nemam kao prije. moguce je i da psiha utice na ciklus, jer u zadnje vrijeme samo mislim na to kako cu ostati T. jos gore kad me neko pita da li sam trudna, kao "zracim" ........ ne kontam kako neko moze da vidi nesto sto ja sama ne vidim

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •