Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 63 od 63

Tema: psorijaza

  1. #51

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Postoji li jos uvijek na Dolcu ovaj čovjek s čajevima?

  2. #52
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Jucer sam prolazila tamo nisam ga vidjela...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    3

    Početno

    A mozete li mi, molim Vas, poslati njegov broj u pp. Hvala!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Možete li mi, molim Vas, poslati njegov broj telefona? Hvala!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    6

    Početno

    Meni prijateljica već dugo vremena ima dijagnosticirnu psorijazu i svi doktori su jj rekli da je povezano sa stresom..Ona je primjetila da ima veze s tim, i da svaki put u razdoblju velikog stresa, brige i nervoze to ponovno izbije, dok u međuvrenu to ipak uspije ubalžiti i smanjiti s raznoraznim uljima i prirodnim preparatima.. S druge strane, slažem se da i imunitet ima veze s tim, kao i za svaku drugu bolest..

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Imam psorijazu 7g..koristila sam svakakve kreme i na početku super, ali nakon nekog vremena sve po starom. Puno sam čitala i naučila svašta o psorijazi, o tome kaj pomaže i kaj odmaže. Pred koja 4mj kupila sam zelenu glinu..najprije sam ju pila, pa stavljala obloge i još ih stavljam.. Svaki tj.napravim piling i kupku od soli mrtvog mora i dodam malo ulja crnog kima i malo magnezija, tuširam se svaki dan sa la roche posay gelom za tuširanje i nakon toga mažem sa losionom sa ureom isto la roche posay i pijem mega omega3 tablete... Mažem svaki dan 2 put sa kremom koju mi pravi jedan magistar.. Al mislim da nije tolko do kreme... Prije sam koristila Naftalan, sad možda 2. kreme od tog magistra...stanje mi se jako popravilo, skoro da više i nema psorijaze... Po rukama sad još imam ožiljke koje je ostavila psorijaza, na nogama ima još... Al i to se povlači. Evo ako ko želi nek proba, meni je ovo sve jedno s drugim puno pomoglo... Znači, zelena glina piti i oblozi(topli oblozi sa čajem od majčine dušice), mega omega3, kupka od soli mrtvog mora, malo magnezija, ulja crnog kima(može se i piti... Ja čak i komb.ulja, nije stalno crni kim) i prije kupke piling, la roche posay za tuširanje i la roche posay losion sa ureom nakon tuširanja.. ☺

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    jel probao tko Chaga čaj ? čula sam da to pomaže u borbi protiv psorijaze ...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    5

    Početno mozes li nabavit broj od tog covjeka ,da ga mogu nazvati jer mi je potreban

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Zove se Ivan Bušić. Jak, visok, ima štand desno od lifta odma uza zid..
    Baš sam ga jučer zvala, ubijam se od kašlja pa je rekao da dođem, ima nešto za lječenje.


    Počela sam suđe prati i kupati dijete bez rukavica što nisam valjda već
    godinu dana... Koża više ne puca i super je!

    Nisam napisala da mi je preporučio ne jesti svinjetinu, piti kavu i alkohol i toga se pridržavam.

    Nadam se da może i nekome od Vas pomoći.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    5

    Početno dali ce neko naci broj od tog djede sa doca ,,

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Zove se Ivan Bušić. Jak, visok, ima štand desno od lifta odma uza zid..
    Baš sam ga jučer zvala, ubijam se od kašlja pa je rekao da dođem, ima nešto za lječenje.


    Počela sam suđe prati i kupati dijete bez rukavica što nisam valjda već
    godinu dana... Koża više ne puca i super je!

    Nisam napisala da mi je preporučio ne jesti svinjetinu, piti kavu i alkohol i toga se pridržavam.

    Nadam se da może i nekome od Vas pomoći.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    5

    Početno

    dali iko ima broj od toga djeda sa doca,,u vezi psorijaze mi treba

  11. #61
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ne znam bas jel taj čovjek uopce dolazi na Dolac vise bio je jako bolestan. Preporucam ulje crnog kima piti redovito i najmanje 2mj za potpuno djelovanje. I mast od gaveza. Evo nakon tolikih godina vise nikad nisam imala problema sa kozom i pucanjem.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    5

    Početno

    dzaba ti sve ako nemam broja mobitela,,,nema druge

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    5

    Početno

    [QUOTE=mašnica;2077456]Zove se Ivan Bušić. Jak, visok, ima štand desno od lifta odma uza zid..
    Baš sam ga jučer zvala, ubijam se od kašlja pa je rekao da dođem, ima nešto za lječenje.


    Počela sam suđe prati i kupati dijete bez rukavica što nisam valjda već
    godinu dana... Koża više ne puca i super je!

    Nisam napisala da mi je preporučio ne jesti svinjetinu, piti kavu i alkohol i toga se pridržavam.

    Nadam se da może i nekome od Vas pomoći.[

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •