Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 63

Tema: Role za klince

  1. #1
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno Role za klince

    Kakve da kupim i gdje, pomagajte .
    Jel ok kupiti polovne nemam pojma ne kužim se?
    I koji broj u odnosu na cipele taj isti ili broj veći?
    I kakve su ono role broj npr: 30-34 šta s tim?

    Dajte mi pliz pliz par savjeta

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Probaj tu, nazovi ili odi u dućan u Ilici 33. Imaju nešto dječjih, a znat ćeš da su kvalitetne, Powerslide je profi marka, da ne kupuješ po trgovačkim centrima. Mislim da razlika u cijeni nije prevelika. Pitaj.
    http://www.skatecentar.com/

  3. #3
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Mi rolamo i kližemo od 2 ipo godine svi, osim tate, naše iskustvo je da je bolje kupiti rastezljive u trgovačkom centru, ali probati da su udobne i na sniženju, ako je moguće. Mi smo uvijek kupili u kontra sezoni po 200kn i trajale su tri broja puta dva, za svako dijete jednom jelte. Zašto mi to tako, zato što su "dobre" role jednostavno prebrze, moji su klizači pa ipak je kočenje zeznuto u gužvi, rizoli, bicikli itsl, puno nepredvidih situacija kojih na treningu nema. Moji su navikli na brzinu pa se žale, ali sto puta kad sam ih ja čupala u zadnji čas ispred nekog ko pada s bicikla npr, bilo mi je itekako drago da nemaju brže role. Rabljene ok, ali treba dosta toga provjeriti - meni je to bilo prekomplicirano
    Posljednje uređivanje od pikula : 01.07.2011. at 11:40

  4. #4
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Mamita,
    ako imaš vremena za kavu jedan dan, pokažem ti ja kakve mi imamo i ispričam ti sve što želiš znati LOL
    imamo jedne broj 27-30, normalne role, s 3 kotača u jednom redu. čist ok su
    imala je nećakinja role na 3 kotača, ali postavljena u trokut, te su ok za početnike, tj. za manje klince dok ne uhvate ravnotežu

    imamo i one rolšuhe na 4 kotača. stabilne. broj 27-30 (mislim). čista plastika, koriste se s cipelama (kao one kožne koje su jedino postojale kad smo mi bile male)
    te zadnje smo kupili u mulleru
    ove prve u turbo limaču
    nećakinji su kupili u italiji

    u biti, rado ti posudim neke pa isprobajte (ako vam paše broj)

  5. #5
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    jizzz to znanost čitava LOL

    tnx za link i savjete
    puntica čujemo se

  6. #6
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    ja sam svojoj kupila role s 4 god.nism prije iako sam vidala djecu i ja sam sama kao trg.prodavala i manjoj djeci i mogu reči sto je dijete manje lakse se nauči....... kupila sam joj role na razvlačenje ,,ipak je zahvalnije jer nogica brzo raste. imaju 4 točkiča ,i gore kao povisena tenisica (malo bolji materijal). moje misljenje je da netreba kupovati preskupe ,pogotovo ako su prve jer dijete moze odlučiti da ih nezeli vise nikad obudi.....gore kod gleznja je kopca a na ristu je čičak i cijelom duzinom pertli..meni se taj model za toliko novaca činio ok za početnicu. ono sto je vrlo vazno kod kupovine rola je to da role moraju biti broj minimalno da dva veče nego noga i da se jako dobro fiksiraju....i kad kupis role obavezno pritegni kotačiče jer znam slučaj gdje je dečkiču u voznji točkič pobjegao.

  7. #7
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj sss prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj tu, nazovi ili odi u dućan u Ilici 33. Imaju nešto dječjih, a znat ćeš da su kvalitetne, Powerslide je profi marka, da ne kupuješ po trgovačkim centrima. Mislim da razlika u cijeni nije prevelika. Pitaj.
    http://www.skatecentar.com/
    mi upravo danas Dorianu kupili tamo role! meni se cine genijalne, unutra su dobro podstavljene i mekane, a samo vani imaju tvrdi oklop. vecih brojeva imaju na snizenju za 450. ove nase nisu snizene, 550 su.

    u principu se klizaljke i role ne kupuju taman svoj broj, nego malo veci. to sto je broj od-do, to znaci da se mogu razvuc, super za klince kojima noga raste. nase su 28-31, a D ima nogu 26, 27 i dobre su mu sad, a i bit ce jos dugo.

    vec par godina vozi one role za na cipelu sa paralelnim kotacima, onak za po doma. i vec neko vrijeme zica ove tako da smo mu ih kupili. odmah na povratku iz ducana smo stali na igralistu da ih vozi.

    inace je ducan super, imaju i stitnike i kacige. mi smo kupili role i stitnike i htjeli smo i kacigu jer mu je ova za bicikl vec na knap, al na kraju smo kacigu dobili besplatno! kad je bal

  8. #8
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    unutra su dobro podstavljene i mekane, a samo vani imaju tvrdi oklop.
    ispravak, oklop je samo na peti

  9. #9
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve da kupim i gdje, pomagajte .
    Jel ok kupiti polovne nemam pojma ne kužim se?
    I koji broj u odnosu na cipele taj isti ili broj veći?
    I kakve su ono role broj npr: 30-34 šta s tim?

    Dajte mi pliz pliz par savjeta
    ako si možete priuštiti nove role deifinitivno uzmite nove jer polovne (kao i pancerice) su već prilagođene prijašnjoj nogici (u mekanom futeru je gel koji zagrijavanjem prilikom rolanja prilagođava oblik futera nogici kao bi rola bolje "sjela")...

    također potpisujem za role na razvlačenje jer traju duže s obzirom da dječja nogica relativno brzo raste
    također treba kupiti mekane role (sa mekanim futerom) i sa silikonskim kotačima jer bolje prianjaju na tlo

    mi se upravo spremamo kupiti role Rollerblade
    Posljednje uređivanje od Boxica : 02.07.2011. at 09:43

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Mi smo kupili Firefly za početnike s oznakom ABEC1 za 299 kn (na 6 rata ), na razvlačenje su i izgledaju dosta kvalitetno.
    Evo tu možete pogledati katalog, na 8. strani su. http://www.intersport.com.hr/rolanje/

  11. #11
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    bašr azmišljam o kupovini rola za svoju 2,5 godišnjakinju - naime, bili na velesajmu na klizalištu prije mjesec dana i ona oduševljena, nije htjela doma i sad me stalno pita kad ćemo na klizanje. s obzirom da dolazi lijepo vrijeme, mislim da bi je role isto jaaako veselile - što kažete?
    i gdje ima tako malenih? 24 br.

  12. #12
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    kudri, ako hoćeš probat kako joj ide posudimo ti naše, mislim da je veličina 25-28 (u podrumu su pa ne mogu sad provjerit).
    E. nije bila dovoljno spretna (ili zainteresirana) za vožnju kad je imala godina kao tvoja sad.

  13. #13
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    i ja si baš razmišljam da svojoj mlađoj kupim za Uskrs role isto ima 2.5 god. ali kod nas nisam vidjela da imaju tako male.lani sam vidjela da su imali u plodinama male od br.25.-29. mogu se staviti da budu koturaljke,a kasnije presložiti u role . mislim da je cijena bila oko 220kn. inače idu male od br. 25. Kudri ,ako ti nosi br.24 cipele -bit će joj sigurno dobre br 25.

  14. #14
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa Vidi poruku
    kudri, ako hoćeš probat kako joj ide posudimo ti naše, mislim da je veličina 25-28 (u podrumu su pa ne mogu sad provjerit).
    E. nije bila dovoljno spretna (ili zainteresirana) za vožnju kad je imala godina kao tvoja sad.
    jeee, moooože! sad je bolesna - angina, ali čim prizdravi, navratimo do vas! puse

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mi smo kupili u Hervisu na akciji, naletili u pola cijene, sa 5 godina su ih provozali jako brzo i bile su nam glavna akcija dok nismo kupili bicikle ove godine, sad samo leže, i čekaju da se interes opet pojavd

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    57

    Početno

    U hervisu su na akciji role trenutno pa kome treba

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    57

    Početno

    Gdje i koliko?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Citiraj smeđa prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje i koliko?


    Ovo i mene zanima, fakat su mi role mrak, a pošto je moja malo lošija s motorikom ove na 4 kotača su fakat mrak. Prošle godine smo uzeli u Sparu one plastične kaj idu na cipke i bile su joj super, no sad više nove tenke ne stanu u te rolice pa nam trebaju nove.

  19. #19
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    obrisala sam post
    sori ali nije dopušteno registrirati se radi reklamiranja, tj. bezobrazno je

  20. #20
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj genius prvotno napisa Vidi poruku
    i ja si baš razmišljam da svojoj mlađoj kupim za Uskrs role isto ima 2.5 god. ali kod nas nisam vidjela da imaju tako male.lani sam vidjela da su imali u plodinama male od br.25.-29. mogu se staviti da budu koturaljke,a kasnije presložiti u role . mislim da je cijena bila oko 220kn. inače idu male od br. 25. Kudri ,ako ti nosi br.24 cipele -bit će joj sigurno dobre br 25.
    Koja je razlika izmedju roli i koturaljki? (Mozda glupo pitanje, ali ja sam mislila da su role skracenica od germanizma "rolsuhe" a da je "koturaljke"Hrvatska rijec pa sam sada ????).

    2. Da li je prihvatljivo/pametno kupiti 2nd hand role?

  21. #21
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je razlika izmedju roli i koturaljki? (Mozda glupo pitanje, ali ja sam mislila da su role skracenica od germanizma "rolsuhe" a da je "koturaljke"Hrvatska rijec pa sam sada ????).

    2. Da li je prihvatljivo/pametno kupiti 2nd hand role?
    Ja sam veliki ljubitelj rola i rolamo i dragi i ja uglavnom koliko ja znam role i koturaljke su isto, upravo ovako kako si navela koturaljke bi bile hrvatska rijec!

    Sto se tice drugog pitanja, mogu biti second hand role, ali treba pripaziti u kojem su stanju! Role su iznutra mekane i oblikuju se prema nozi pa da se ne desi da se djetetu zamjeri radi neudobne cipele!
    Iskreno, ako je moguce svakako bi glasala za nove!

  22. #22
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je razlika izmedju roli i koturaljki?
    U kontekstu u kojem se ovdje spominju: role imaju jedan red kotača postavljen dužinom stopala (koji opis!), a koturaljke dva reda postavljena poprečno (kao na automobilu).

  23. #23
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Thanks Giuseppe.
    Na objasnjenju, kao i na savjetu.
    Onda cemo nove.
    Makar, hm, jedan pogled van i za sada mislim da bi mu bilo korisnije kupiti klizaljke, hehe.

  24. #24
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi imamo za klince roces role, model Orlando. I te komotno uzmeš second hand, naše najmanje nosi već naš treći klinac i još su skroz ok.

  25. #25
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ovo sam upravo našla na Kolektivi!!

    http://www.kolektiva.hr/zagreb/rio-rolle-032013.html

  26. #26
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    ovo sam upravo našla na Kolektivi!!

    http://www.kolektiva.hr/zagreb/rio-rolle-032013.html
    naknadno sam skužila da su svi prodani, ali ima adresa gdje se mogu nabaviti

  27. #27
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Da, i ja sam zakasnila na te, ali bit ce jos ponuda.

  28. #28
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

  29. #29
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=8882151

    Iskusni, molim pomoć, da li je moguće da su ovo K2 role za 400 kn?
    Kako to da su na akciji svi brojevi, postavlja mi se pitanj da li možda nešto ne štima?

  30. #30
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    I koju vel bi uzela ako dijete ima 31 nogicu?
    Ovu do 34 ili od 32-37

  31. #31
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ispada da su Spitfire skuplje od k2, a ja mislila obratno, sad mi više ništa nije jasno

  32. #32
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Spitfire su skuplje jer je Rollerblade kvalitetniji od K2
    K2 je nekad bio super, ali su izgubili na kvaliteti

    ako ti dijete ima nogicu 31, onda obavezno kupi ove od 32-37 jer će već u startu krenuti s brojem 32 (role se kupuju uvijek broj veće jer su manji kalupi od cipela)

  33. #33
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Boxica, tek sad vidim, hvala ti na odgovoru

  34. #34
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Imam još jedno pitanje , što mislite da li je za petogodišnjaka prebrzo kad su oni ležajevi odnosno ona oznaka G5?

    Najmanje je 3, a ta petica je recimo ok za moju sedmogodišnjakinju, bojim se da ne bih djetetu kupila ludost koja bi ga koštala
    Iako se dobro rola, ide mu, ali ako će biti prebrzo, ne znam ....

  35. #35
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Gdje ima malih rola za kupiti od vel. 23?
    I je li prerano da niti 3 godine staro dijete da krene rolati?

  36. #36
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Imam još jedno pitanje , što mislite da li je za petogodišnjaka prebrzo kad su oni ležajevi odnosno ona oznaka G5?

    Najmanje je 3, a ta petica je recimo ok za moju sedmogodišnjakinju, bojim se da ne bih djetetu kupila ludost koja bi ga koštala
    Iako se dobro rola, ide mu, ali ako će biti prebrzo, ne znam ....
    Ja koliko se sjecam ( prodavala sam svojedobno role u jednom sportskom ducanu) oznaka za lezajeve ABEC! Mozda se nesto promijenilo!
    Lezajevi ne utjecu toliko na brzinu koliko velicina kotaca i tvrdoca. Sto veci kotac to veca brzina. Broj lezaja iliti ABEC oznacava kvalitetu lezaja. U zadnje vrijeme se ta 3 i manje proizvodi, pa moguce da se danas jedino petica i moze kupiti!
    Sto manji broj lezaja to ce se brze isprljat i teze okretat.

  37. #37
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ima malih rola za kupiti od vel. 23?
    I je li prerano da niti 3 godine staro dijete da krene rolati?
    Ja mislim da nije jer ako s tri godine mogu u skolu klizanja ili skijanja zasto ne bi mogli i rolanja

  38. #38
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Giuseppe, npr. ovo (negdje sam vidjela drugačije)
    Kaže : Ležajevi: SG5
    U Intersportu su mi jednostavim rječnikom pojasnili da je 3 za početnike, djecu, a 5 se duže vrti i za malo bolje rolere.
    Eto to ti je cijelo moje znanje

    Uglavnom, gotovo je, curki sam kupila ove sa linka, a dečku isto samo crne i manje.
    Pa kad je stao na njih i odrolao kao od šale, kako da mu velim da mu budu prebrze. Zato stalno sad koriste kočnicu, što nije bilo potrebno sa ovim sporijima...itd...
    Ulavnom, role su mrak i totalno se ne mogu uspoređivati sa onim no name rolama ili manjom kvalitetom.
    Uglavnom drago mi je da smo to sredili i da smo zadovoljni, to mi je najvažnije.

  39. #39
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Oka, me zelim nikog podcjenjivat, al to što sam ja svasta cula od prodavaca rola dođe mi lose. al stvarno.
    MD je stvarno ekspert za role i evo provjerila sam i s njim.
    Uglavnom, između 3 i 5 skoro je nikakva razlika.
    i ponovio mi je i on ovo sto sam gore rekla. dakle brzina prvenstveno ovisi o velicini i tvrdoći kotaca.
    Pusti dijete nek se rola, ja mislim da su djeca nekad spretnija nego što mi mislimo.
    I da, slazem se da je za takve stvari bolje kupiti kvalitetnije.

    nema linka pa ih ne mogu vidjeti

  40. #40

  41. #41
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Uf prekrasne su.
    Ja sam prodavala bas Rollerblade

    Ma super!!!!!

  42. #42
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    Ima li negdje na snizenju role i romobili.naime trebamo kupiti dva romobila i dvoje role pa zaista nam je potrebna dobra cijena

  43. #43

  44. #44

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Ja koliko se sjecam ( prodavala sam svojedobno role u jednom sportskom ducanu) oznaka za lezajeve ABEC! Mozda se nesto promijenilo!
    Lezajevi ne utjecu toliko na brzinu koliko velicina kotaca i tvrdoca. Sto veci kotac to veca brzina. Broj lezaja iliti ABEC oznacava kvalitetu lezaja. U zadnje vrijeme se ta 3 i manje proizvodi, pa moguce da se danas jedino petica i moze kupiti!
    Sto manji broj lezaja to ce se brze isprljat i teze okretat.
    Mojoj maloj je baka za 4 rođendan kupila super brze role i meni se to čini preopasno. Starija cura je naučila rolati na starijim i sporijim rolama i sad kad obuje sekine (daju se rastegnuti na veći broj) zna se rolati ali mora biti puno opreznija.
    Maloj noge nekontrolirano lete na sve strane i ne može na pločniku u njima ni stajati.

  46. #46
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ok, a kako da znam koje su lude role?

  47. #47
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ok, a kako da znam koje su lude role?
    Nisam neki stručnjak i nisam sigurna da je moje mišljenje točno, ali mislim da su moji dečki imali brze (lude) role od prvog dana. To su role s dobrim ležajevima i silikonskim kotačima, kao s tvog gornjeg linka. Naučili su voziti na njima i nikada nije bilo problema.

    Druga djeca iz kvarta imala su jeftine plastičnjake i na tome ne možeš brzo voziti, ali mislim da to nije korisno i dobro ni za koga, nego potpisujem tvoj prijedlog iz prethodnog posta. Moji su imali Roces ili Roxa. Mlađi još sad vozi bratove zadnje, a stariji je odustao - noga mu je 46 i potpuno se preorijentirao na bicikl.

  48. #48
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Nisam ni ja strucnjak, ali ove firefly imamo tri komada i sve su super. Ja ih isto imam. To je, koliko se sjecam, intersportova marka i cisto je ok.
    Brzinu rola ti, mislim, odredjuje ona oznaka ABEC. Sto je veci, to su brze.
    Nijedne koje si linkala nisu "plasticne". Ono, da ronda cijela ulica od njih

  49. #49
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

  50. #50
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Moj sin ima Fila role i jako je zadovoljan! To su mu bile prve role i ponovno smo ih kupili kad je one prerastao!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •