Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 63 od 63

Tema: Role za klince

  1. #51
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    uzela one rollerblade s linka, thanks!

  2. #52
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    došle naše role, ali nisu veličine kako je bilo navedeno, nego se razvlače samo do 38. to joj je za sad. kad noga naraste za broj bit će male.
    eh sad...
    za koliko veličina dječja noga može podnijeti veće role? samo jednu, dvije?
    ako joj je noga sad 37, hoće li joj 39 biti prevelike?
    rola na razvlačenje nemaju.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    15.11 se otvara dechatlon u zg. za one koji vole razne sportske aktivnosti to je raj( čitaj jako dobar omjer cijene i kvalitete). vidjet ćemo kakve će biti cijene u hrvatskoj.

  4. #54
    ženazmaj avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Vidim da je tema malo zastarila ali eto možda netko vidi. Trebala bih role na razvlačenje za sina, trenutno smo na broju 38,39 pa me zanima da li to uopće postoji, jer mi se ne daje 700kn za nešto što će imati samo jednu sezonu jer će prerasti?

  5. #55
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    da, možeš kupiti na razvlačenje nekoliko brojeva veće. odnosno, mislim da idu do maksimalno 40 - naše su takve, rollerblade.
    kupili u interšportu jesenas.

  6. #56
    ženazmaj avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    da, možeš kupiti na razvlačenje nekoliko brojeva veće. odnosno, mislim da idu do maksimalno 40 - naše su takve, rollerblade.
    kupili u interšportu jesenas.
    Hvala ti

  7. #57
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    S obzirom da su na sniženju u Intersportu da se netko ne zezne ko ja - Firefly role su trenutno snižene s 299 na 209 kn (nisu to neke naj-naj role, ali za dječje rolanje po kvartu su odlične, kupujemo ih već godinama). Kupila sam br. 37-40, a kći s brojem noge 37 jedva ih je navukla i kad su bile rastegnute na br.40 i nije mogla u njima izdržati koliko su bile kratke. Većih brojeva nema jer su dječje. Ljuta sam ko pas, kako je to uopće moguće, provjerila sam brojeve na rolama, računu i kutiji, sve štima. Vanjskim gabaritima su veće od prethodnog broja 32-36.
    Idem ih sutra vratiti.

  8. #58
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom da su na sniženju u Intersportu da se netko ne zezne ko ja - Firefly role su trenutno snižene s 299 na 209 kn (nisu to neke naj-naj role, ali za dječje rolanje po kvartu su odlične, kupujemo ih već godinama). Kupila sam br. 37-40, a kći s brojem noge 37 jedva ih je navukla i kad su bile rastegnute na br.40 i nije mogla u njima izdržati koliko su bile kratke. Većih brojeva nema jer su dječje. Ljuta sam ko pas, kako je to uopće moguće, provjerila sam brojeve na rolama, računu i kutiji, sve štima. Vanjskim gabaritima su veće od prethodnog broja 32-36.
    Idem ih sutra vratiti.
    nama se to dogodilo na rollerbladicama.
    na kutiji i na rolama sve štima, piše da se razvlače od 36 do 40.
    povuci, potegni, probava ona, probavam ja da bi na kraju ispalo da najviše razvučena (dakle na 40) odgovara veličini 38!
    mi smo kupili preko e-kupi i nismo mogli probati prije, ali bez problema su nam vratili novac.
    nakon toga smo kupile u interšportu.

  9. #59
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Vratili i meni pa sam u Hervisu kupila jos bolje, imali su ova tri dana VIP cijenu na jedan model dj.rola (s 400 na 250 kn).

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom da su na sniženju u Intersportu da se netko ne zezne ko ja - Firefly role su trenutno snižene s 299 na 209 kn (nisu to neke naj-naj role, ali za dječje rolanje po kvartu su odlične, kupujemo ih već godinama). Kupila sam br. 37-40, a kći s brojem noge 37 jedva ih je navukla i kad su bile rastegnute na br.40 i nije mogla u njima izdržati koliko su bile kratke. Većih brojeva nema jer su dječje. Ljuta sam ko pas, kako je to uopće moguće, provjerila sam brojeve na rolama, računu i kutiji, sve štima. Vanjskim gabaritima su veće od prethodnog broja 32-36.
    Idem ih sutra vratiti.
    Ima li tih sniženih rola i u manjim veličinama (26-29)?

  11. #61
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ne znam, prve role su im bile 29-32, nisam ni znala da postoje manje.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 29.03.2015. at 22:54

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Ima I 26-29. Mi ih kupili lani.

  13. #63
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Ako dijete zna dobro rolati ttad mu treba kupiti i kvalitetne role. Ne moraju biti najskuplje, ima dobrih i u Intersportu. Ali treba paziti kakvi su kotačići.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •