Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Izmjene: dan sna - dan budnosti

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno Izmjene: dan sna - dan budnosti

    Za tjedan dana će dva mjeseca. Dan provede ili budna ili spavajući, i tako već dva tjedna. Malo ću opisati kako to izgleda. Jutros je jela 2-3 puta i toliko sam joj promijenila pelena. Spava od tada mirno kao bubica, u komadu sat ili dva. Ne budi je ni moje glasno pričanje. Takva će ostati cijeli dan, točnije do navečer čim se mrak spusti. Već sljedeći dan ujutro oko 4 ili 5 h bit će razdražljiva, i ostat će takva cijeli dan, kao jučer kada sam jedva uhvatila vrijeme za sebe da nešto prigrizem. Tek što bih je spustila misleći da će zaspati, ona bi se za minutu dvije javila.

    Kao da joj je ciklus spavanje-budnost 48-satni, a ne 24-satni.

    Jeste li imali slična iskustva?

  2. #2
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Moj sin (sada 9,5 mjeseci) je u prvih par mjeseci života imao vrlo sličan ritam budnosti i spavanja. Neke dane bi doslovce prespavao, u druge dane bi spavao vrlo malo. Ima djece kojoj treba više vremena da im se u organizmu izreguliraju tvari koje utječu na san i budnost. Kod nas se dnevni ritam urednije i pravilnije posložio tek kada je dečko postao zainteresiraniji za okolinu i motorički aktivniji. Do tada je svaki dan bio priča za sebe.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz,i kod mene se to isto desava kod bebe stare 5 tjedana.Pa pitanje za Zutuminutu do kada je to trajalo?Moja beba jedan dan spava cijeli,samo se budi jesti,a drugi dan oka ne sklopi?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •