Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 101

Tema: nenormalna proslava rodjendana

  1. #51
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    A u HR poznajem i neke dečke koji ne tuku ni žene ni muškarce, a pravi su frajeri
    mislim da je vrijeme za jednu pravu ljetnu temu na kutku - definicija pravog frajera

  2. #52
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    http://www.gss.hr/script/fotografija.php?str=24
    a
    ima i konopa i svega, kad smo već tu.

  3. #53
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je vrijeme za jednu pravu ljetnu temu na kutku - definicija pravog frajera


  4. #54
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Meni se čini fora ja bi išla tamo e sad za moje djete nisam sigurna.
    D asam ja tamo sa njim onda mislim da bi mu bilo ok ali da je sam e to je već upitno

  5. #55
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    cvijeta, svakako na filozofski, samo upakiraj u edukativan celofan, kakav-otac-takav-sin spiku ili nešto sl.






    (a možda može i na IZAZOVE )
    Posljednje uređivanje od čokolada : 05.07.2011. at 15:24

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ne morate se selit u sloveniju, imaš i u crikvenici adrenalinski park
    http://www.adrenalinpark.eu/hrv/slike--2

    Ajme, to nam je pred nosom, a ja pojma nemam. To moramo hitno isprobati!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    pih, bit će to još jedna bapska tema (zanimljiva za čitanje)...

  8. #58
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Stray, mislim da ovdje nije pitanje (niti to tvoje, glavno pitanje) jel' ovo nasilno ili ne, nego koliko je to nasilno u odnosu na sebastiana, tj. udar na sebastiana i na njegovu senzornu percepciju svijeta - a to vjerojatno dobro procjenjuješ da je, i to veliki. Tj. da tu ulogu i u tvojoj, majčinoj percepciji toga kakva to igra je, igra činjenica što sebastian ima svoju dg. za razliku od one druge.. .kako se ono zovu, ona kratica s N - druga djeca. Od koje isto ne bi svi bili jednako hepi s takvom vrstom igara, jer sve su to dijapazoni spektra, nije 0 ili 1.

    U tome vidiš ono jedino što je tebi kao njegovoj mami bitno - da je to senzorni agresivni udar na njega. Neka djeca bi u tome guštala, od natjecateljskog, do senzornog aspekta, neka fakat ne bi, plašila bi se, taj natjecateljsko-izviđački dio im ne bi odgovarao.

    Tj. mislim da to nije neka općenita dilema, nego baš vezano za konkretno dijete.

    Onako, meni se čini da bi mirnijoj djeci to možda bilo too much, mojoj bi, vjerojatno, u toj dobi to bilo "napeto" bez obzira što je cura, koliko mogu sad procijeniti, tj. guštala bi u svemu tome, do na aspekta ako bi bilo neko natjecanje, di bi gubljenje teško podnila.

    Tj. agresivno ili ne, teško je definirati - prije bi rekla da nije kao takvo agresivno, nego da je, ali sve ovisi iz točke u kojoj promatrač stoji (njegovih okolnosti, njegovog djeteta, jer svije percipiramo svi u velikoj mjeri ovisno o tome kako će ga percipirat naše dijete).
    Posljednje uređivanje od ina33 : 05.07.2011. at 15:39

  9. #59
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    ... recimo - u kakvog muškarca želite da vaš sin izraste... i što o tome misli vaš suprug hahahahaha

  10. #60
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ja sigurno u onog koji se neće tuć na magistrali s nekim poludjelim idiotom kojem je sunce udarilo u glavu

  11. #61
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Ima li takav park negdje u zg ili bližoj okolici? nemam sina ali kćer mi se obožava penjati, visjeti na konopcima, verati po drveću, stjenama i slične gss aktivnosti....

  12. #62
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    luk i strijele? macevanje?

    meni je to agresivno
    luk i strijele i mačevanje? ma daj, pa čega si se ti igrala kad si bila mala? nisi valjda samo laštrik preskakala? di su kauboji i indijanci, partizani i njemci? te igre su bile totalna agresiva naspram ovoga što ti navodiš, a ne vjerujem baš da svi mi koji smo se toga igrali mlatimo naše partnere i djecu.

    kad će se mačevati ako neće ko klinci?

    "ne, cure vole kad je musko musko i da se zna ko nosi hlace. po potrebi musko treba i sakama pokazati tko je gazda a i treba se lemati sa drugim muskima da pokaze ko je vodja copora?" (ne znam multikvotat pa ću ovako po seljački)

    znači its your way or no way? smiješna si. ne bi da svi klinci koji su se mačevali izrastu u rokija, a svi koji su bili pasivniji u modnog mačka..

    "i odurno mi je kad im po faci mazu ko maskirne boje, ne vidim to ko igru "

    tebi odurno, polovici planete superzabavno.

    uvijek me zaprepastiš svojim ekstremnim stavovima, bilo kad jedenje mesa izjednačuješ sa seksualnim zlostavljanjem ili na ovako relativno benignim temama.
    koliko sam skužila, ti si vegeterijanac. mislila sam da su vegeterijanci pozitivnija bića od nas žvakača crvenog mesa koje izaziva agresiju. šta bi tek bilo da jedeš šnicele, strah me je iti zamišljati...
    sori na brutalnoj iskrenosti, morala sam...

  13. #63
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Stray, mislim da ovdje nije pitanje (niti to tvoje, glavno pitanje) jel' ovo nasilno ili ne, nego koliko je to nasilno u odnosu na sebastiana, tj. udar na sebastiana i na njegovu senzornu percepciju svijeta - a to vjerojatno dobro procjenjuješ da je, i to veliki. Tj. da tu ulogu i u tvojoj, majčinoj percepciji toga kakva to igra je, igra činjenica što sebastian ima svoju dg. za razliku od one druge.. .kako se ono zovu, ona kratica s N - druga djeca. Od koje isto ne bi svi bili jednako hepi s takvom vrstom igara, jer sve su to dijapazoni spektra, nije 0 ili 1.

    U tome vidiš ono jedino što je tebi kao njegovoj mami bitno - da je to senzorni agresivni udar na njega. Neka djeca bi u tome guštala, od natjecateljskog, do senzornog aspekta, neka fakat ne bi, plašila bi se, taj natjecateljsko-izviđački dio im ne bi odgovarao.

    Tj. mislim da to nije neka općenita dilema, nego baš vezano za konkretno dijete.
    Stray cat je to baš postavila općenito. Što se tiče konkretnog djeteta, ono je samo dalo odgovor da ne želi ići i to je to. Njemu se to ne sviđa, to je rekao i ne ide. Ali stray cat je otvorila topik naslovljen: Nenormalna proslava rođendana i pitala nas bismo li pustili svoju djecu u tako "agresivne" okolnosti. I nazvala je sportove u kojima se koristi oružje agresivnima, što je naprosto predrasuda. Mačevanje i streljaštvo nisu agresivni sportovi, ali to npr. itekako mogu biti sportovi s loptom. Agresivan je čovjek, ne sport, samo što u ovim sportovima s oružjem vladaju tako stroga pravila da u njima ne mogu opstati agresivni ljudi bez samokontrole.
    Posljednje uređivanje od Zdenka2 : 05.07.2011. at 16:29

  14. #64
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Zdenka, pokušala sam tu pokazati stray da gleda to kroz percepciju svog sina, tj. koliko se čovjek može uopćit i koliko se stray može tu uopćit.

    Tj. ne znam je li stray svjesna tog mehanizma, da je poopćila neku stvar iz perspektive toga što ima dijete koje bi na to reagiralo kao izloženo senzornom udaru, puno toga nismo svjesni iznutra, sami sa sobom, zato sam to tako napisala - pitala je kako bismo mi to doživjeli i pošla od toga da je sebastianova perspektiva, koja je vjerojatno i u dobrom mjeri perspektiva i stray, opća sperspektiva, a ja sam joj probala ukazat na taj mehanizam "lažnog poopćavanja", da to tako nazovem.

    Općenito, ne čini mi se to nešto agresivno, ali znam, evo, dvoje djece iz moje okoline, nemaju posebne dijagnoze, kojima bi isto taj način proslave bio ajme meni (ugrubo ih mogu opisati kao "introverte", "apaurin-djecu" (u smislu da su mirni, tihi, nekompetitivni)). Moj ekstrovert bi vjerojatno guštao, do na to da bi ga se trebalo tješit ako ne bi bila prva u nečemu ili ako nešto ne bi mogla svladat.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 05.07.2011. at 16:47

  15. #65
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ina, skužila sam ja što ti misliš i to mišljenje dijelim. I, naravno, nisu takve igre za svu djecu - roditelj poznaje dijete i zna kakve bi posljedice to moglo imati. Osobno mislim da su te igre primjerenije malo većoj djeci, 10 i više godina.

    Ali, javila sam se zato što mislim da nas je stray opet htjela provocirati. Meni je taj provokativnost čak i draga, pa se i dam isprovocirati od nje.

  16. #66
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ajme, moj bi uživao u ovome,a i da znam da ovo negdje ima odvela bih prvom prilikom. Ne kužim kakve veze rat ima s ovim? Da bar ovako nečeg ima i kod nas...

  17. #67
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, moj bi uživao u ovome,a i da znam da ovo negdje ima odvela bih prvom prilikom. Ne kužim kakve veze rat ima s ovim? Da bar ovako nečeg ima i kod nas...
    već smo rekli da ima, na prekonekoliko mjesta. jedino baš organiziranje rođendana nije nikom palo na pamet.

  18. #68
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ina, skužila sam ja što ti misliš i to mišljenje dijelim. I, naravno, nisu takve igre za svu djecu - roditelj poznaje dijete i zna kakve bi posljedice to moglo imati. Osobno mislim da su te igre primjerenije malo većoj djeci, 10 i više godina.

    Ali, javila sam se zato što mislim da nas je stray opet htjela provocirati. Meni je taj provokativnost čak i draga, pa se i dam isprovocirati od nje.
    Evo, meni se čini da na ovoj temi nije , nego ovo gore - njoj je to, iz perspektive sebastiana, fakat grozno agresivno, ali nije svjesna da je to ta konkretna perspektiva i da nije opća. Teško se maknut s perspektive svog djeteta, i meni je.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.gss.hr/script/fotografija.php?str=24
    a
    ima i konopa i svega, kad smo već tu.
    damn, onda sam ja pravi frajer jer sam sa psom nekad odradjivala spasioce? ili sam i super frajer jer smo polozile i certificirane smo pri nizozemskoj policiji?

  20. #70
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    A u HR poznajem i neke dečke koji ne tuku ni žene ni muškarce, a pravi su frajeri
    Ma nemoguće.
    Takvih ima samo u niskzemskoj.
    U hrvatskoj svi frajeri rade incidente po magistrali.
    i istovremeno tuguju ako stray zbog toga propusti ljetovanje u rvackoj

  21. #71
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Prije nego što sam pogledala uvodni link očekivala sam u najmanju ruku hrpu razularenih klinaca koji se uzajamno mlate u nekakvom ringu, a kad ono čisto benigne igrice u prirodi.

    Ne vidim ni traga agresije u ovakvom načinu zabave, čak štoviše, vidim dobar način da djeca ispucaju energiju, a da to nisu play station i visenje pred kompom.

    S druge strane razumijem i one kojima nije nešto napeto vješati se po konopima i valjati u blatu jer i meni samoj je draže sjesti u nekakav restoran (pa makar i Mc...) i u miru klopati, a može se usput i zapjevati "Hajde da ludujemo". Samo, ja nisam neki reprezentativni primjer jer su meni i satovi tjelesnog odgoja u školi bili prava tlaka

  22. #72
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku


    ne, cure vole kad je musko musko i da se zna ko nosi hlace. po potrebi musko treba i sakama pokazati tko je gazda a i treba se lemati sa drugim muskima da pokaze ko je vodja copora?

    ima roza pravo, ja to ipak vazem kroz sebastianove interese. on bi dobio plikove da mu neko ljulja uze po kojem hoda ili da ga zaljeva vodom dok gmize po blatu. vjerovatno je meni zbog toga koma

    i odurno mi je kad im po faci mazu ko maskirne boje, ne vidim to ko igru
    A ja čitam ovo o mlačenju na magistrali i mislim se ma kako sam to propustila, i onda naletim na Ifin post - OK...
    Moram priznat da mi je u cijelom tom filmu to sa maskirnim bojama malo bezveze, neko nabrijavanje a ja to ne volim. Ali vježbe ko vježbe mislim da su cool za onog tko ima takve interese.
    Pusti ti Stray Sebastiana da bude svoj i ako je on sretan što ne ide, nemoj više razbijat glavu sa ovakvim stvarima.

  23. #73
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nemoguće.
    Takvih ima samo u niskzemskoj.
    U hrvatskoj svi frajeri rade incidente po magistrali.
    i istovremeno tuguju ako stray zbog toga propusti ljetovanje u rvackoj
    dašta.
    pogotovo ako pitaš ifi.
    I Bandića.

  24. #74
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    damn, onda sam ja pravi frajer jer sam sa psom nekad odradjivala spasioce? ili sam i super frajer jer smo polozile i certificirane smo pri nizozemskoj policiji?
    ti možeš bit samo super žena, koliko ja znam, baš da možeš bit super frajer...nekako ne vjerujem.

  25. #75
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    već smo rekli da ima, na prekonekoliko mjesta. jedino baš organiziranje rođendana nije nikom palo na pamet.
    Još da pročitam postove prije nego sama nekaj napišem...Ali nemam baš puno vremena za čitanje ponekad pa samo dodam svoje mišljenje...Sorry. Bum pročitala sve po redu.

  26. #76
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    meni se ovo ne cini nesto agresivno ali poznajuci svog starijeg sina njemu to nebi bilo nimalo napeto i naravno da bi ga podrzala da ne ide

  27. #77
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546
    Posljednje uređivanje od pikula : 06.07.2011. at 13:36

  28. #78
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    S više viteštva i manje ratnih boja -izviđači. Da mi se sviđaju ta grupna ljetovanja ovo bi mi bilo fora.

  29. #79
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    onda nije ni čudno da se dijete uplašilo, i ja bih da moram ić u ovo blato, a ne znaš što te čeka iza leđa
    potpis
    meni se sve to čini ok, ali s ekipom s kojom se voliš družiti
    ja bih u tom uživala (ok, osim pentranja po tim užetima, više u valjanju u blatu, he he), a MM i dijete bi pobjegli glavom bez obzira (dobro, Maša bi se brčkala u blatu, to voli)
    ma, super se Sebastian snašao i super za legiće
    eh da, zaključak, imam šonju kod kuće

  30. #80
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sigurno u onog koji se neće tuć na magistrali s nekim poludjelim idiotom kojem je sunce udarilo u glavu

  31. #81
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    strašno, ali kakve veze to ima sa proslavom rođendana u adrenalinskom parku?

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Ja sam prva kad se radi o avanturi a takva su mi i djeca.Ovo mi ne izgleda nesto nasilno ali ako ti djete ne zeli onda ne zeli.Gore mi je kad moj stariji slavi rođendan u 3 mjesecu dok je još zima pa ne mogu van onda 10 dječaka sjedne na komp pa igraju nasilne i glupe igrice.Tek onda poludim.Jer njima ništa drugo u ovoj dobi nije zanimljivo raditi osim na kompu visiti.Imao u blizini dosta stvari za posjetiti pa stalno lutamo.Neki dan smo išli gledati konje na jedan ranč i sve si mislim da pitam vlasnika jeli mogu u 3 mjesecu dovesti djecu na jahanje i donijeti tortu i neka peciva i eto proslave.Javi ako se uspijem dogovoriti kako je bilo

  33. #83
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    luk i strijele i mačevanje? ma daj, pa čega si se ti igrala kad si bila mala? nisi valjda samo laštrik preskakala? di su kauboji i indijanci, partizani i njemci? te igre su bile totalna agresiva naspram ovoga što ti navodiš, a ne vjerujem baš da svi mi koji smo se toga igrali mlatimo naše partnere i djecu.

    kad će se mačevati ako neće ko klinci?

    "ne, cure vole kad je musko musko i da se zna ko nosi hlace. po potrebi musko treba i sakama pokazati tko je gazda a i treba se lemati sa drugim muskima da pokaze ko je vodja copora?" (ne znam multikvotat pa ću ovako po seljački)

    znači its your way or no way? smiješna si. ne bi da svi klinci koji su se mačevali izrastu u rokija, a svi koji su bili pasivniji u modnog mačka..

    "i odurno mi je kad im po faci mazu ko maskirne boje, ne vidim to ko igru "

    tebi odurno, polovici planete superzabavno.

    uvijek me zaprepastiš svojim ekstremnim stavovima, bilo kad jedenje mesa izjednačuješ sa seksualnim zlostavljanjem ili na ovako relativno benignim temama.
    koliko sam skužila, ti si vegeterijanac. mislila sam da su vegeterijanci pozitivnija bića od nas žvakača crvenog mesa koje izaziva agresiju. šta bi tek bilo da jedeš šnicele, strah me je iti zamišljati...
    sori na brutalnoj iskrenosti, morala sam...
    hehehehe a baš....

  34. #84
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ekipo, obrisala sam sva prepucavanja i linkove koji nemaju ama baš nikakve veze s temom.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    I, gdje se ljetovalo ovog ljeta? Na Jadranu ili...?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa Vidi poruku
    I, gdje se ljetovalo ovog ljeta? Na Jadranu ili...?
    jutreko

    u umagu sam ljetovala

    kod zadra (privlaka) sam prezivljavala

    ne znam da li cijena smjestaja filtrira klijentelu ali u umagu se ekipa zabavljala sportovima a u privlaci je glavna zabava drobljenje puzeva i skoljki i izlovljavanje rakova

    sad sam bar mirna sa svojim ispadima hrvatstva i trosenja novaca u rodnoj grudi na neko vrijeme

  37. #87
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    jesu li te tukli drumski razbojnici kakvih ima samo u rvackoj, a kakvi su nezamislivi u civiliziranom svijetu?

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Ja isto ovdje ne vidim uopće agresiju. Sa lukom i strijelom gađaju u metu, a ne jedan u drugog. Dečki jako vole takve stvari i rekla mi je prijateljica da je njoj čak psihologica rekla da je super da se ponekad tako ispušu nego da to rade po kući. Moj najmlađi sin se bez da ga je itko učio tome obožava igrati sa granama, to su kao mačevi i ne znam što, mogu se ja boriti protiv toga koliko hoću, usmjeravam, da, učim ga da se ne pogodi u oko ili nekog drugog, ali da branim, ne.
    Druga je stvar ako se dijete boji ili nelagodno osjeća na toj užadi i svemu tome, onda naravno da ga ne bi tjerala da ide, ali iz razloga što je to preagresivno ne, jer nije. I ne učimo mi ovdje u Hrvatskoj mušku djecu da se treba znati tko je muško i tko nosi hlače, pa čak možda i mlatiti žene, i da je to super i potrebno, da se to traži. Ali ako moj prijatelj organizira rođendan za klinca u adrenalinskom parku s paintballom i oni žele i žele ići, pustit ću ih, mada to meni i nije baš nešto, ima mi puno boljih i zanimljivijih proslava rođendana. Nek vide, nek osjete sami, pa će ubuduće moći odlučivati što im je draže. A ko što veli Apri, i nama odraslima bi ponekad dobro došlo ovakvog adrenalinskog ispucavanja.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    jesu li te tukli drumski razbojnici kakvih ima samo u rvackoj, a kakvi su nezamislivi u civiliziranom svijetu?
    nope

    ali je bilo veselih lokalaca koji su nasli za shodno govoriti mojem sinu koj ima dugu plavu kosu da je curica pa kad sam se istim veseljacima obracala sa gospodjo nasli su se uvrijedjenima

    takvih vedrih anegdotica imam cijelo cudo

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    ali je bilo veselih lokalaca koji su nasli za shodno govoriti mojem sinu koj ima dugu plavu kosu da je curica pa kad sam se istim veseljacima obracala sa gospodjo nasli su se uvrijedjenima
    Ako ima dugu plavu kosu, curica je... nema tu rasprave...

  41. #91
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ima dugu plavu kosu, curica je... nema tu rasprave...
    čak štoviše-plavuša.

  42. #92
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja sam jučer u parku rekla sinu da pričeka da se curica makne s tobogana, a ispostavilo se da je dečko. Morat ću krenuti sa "dijete" umjesto curica ili dečko

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer u parku rekla sinu da pričeka da se curica makne s tobogana, a ispostavilo se da je dečko. Morat ću krenuti sa "dijete" umjesto curica ili dečko
    Nakon toga se majka tog djeteta obraćala tvom sinu sa "gospodjo"?

  44. #94
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno


  45. #95
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno


    mom djetetu stalno govore da je dečko, ima kratku plavu (svjetlo smeđu) kosu koja osim što slabo raste, ja ju stalno podšišavam
    često ima barem dio robice plave boje (posuđeno) pa i to zbunjuje
    no, nekada baš budem ljuta na bapce koji ne kuže ni kada je u haljinici i roza šeširiću
    bar da šute

  46. #96
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    SP moje je dijete do godine dane izledalo baš ko dečko, onako neka muška fačica
    još u plavim kolicima
    zato je sad prava dama

  47. #97
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Potaknute ovom temom ljetos smo bile u jednom ovakvom adrenalinskom parku pa da podijelim svoje iskustvo.
    Ima dječji dio i dio za odrasle ali ima i hrabre djece koja idu na dio za odrasle. Dječji dio je na cca 1m od tla a ovaj za odrasle na 5-7m.
    U tom parku nema apsolutno ništa agresivno i nema nikakve veze s agresijom...postavljene su prepreke između drveća za koje treba velika fizička izdržljivost, snaga u nogama, a posebno u rukama i logika kako priječi koju prepreku.
    Mi smo prošle jedan dio, a onda je drugi dio postao toliko fizički zahtjevan, prepreke ti se ljuljaju pod nogama i treba nositi svoju težinu na rukama i nismo mogle dalje pa smo tražile ljestve da nas spase . Bilo nam je lakše kad nam je striček rekao da imaju 10-tak takvih spašavanja dnevno. Ali smo i svjedočile djetetu od 10-tak godina koji je dio za odrasle prošao bez problema.
    MM nas je snimao tako da se kad gledamo snimke nasmijemo do suza i jedna predivna uspomena i predivno iskustvo. Jednog dana kad J. odraste ako će htjeti obavezno ću je odvesti.
    Ako ste u mogučnosti i privlače vas takve stvari svakako probajte i nemojte se sramiti tražiti ljestve ako više ne možete .

  48. #98
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    U blizni moje kuce postoji djecje igraliste donirano iz Njemacke,to je amo reci baby adrenalin parkic...na prvu izgleda opasno,razbacane grede,konopi,podesti za skakanje...sve je na jako maloj visini i tu se vec manja djeca bez problema pentraju i razvijaju motoriku drzeci za konope....

    Video nije nimalo agresivan,kad se samo sjetim moje igre u djetinjstvu...u sumi smo se igrali kampiranja,pa 2 tabora ratovala jedni protiv drugih,gadjali smo se maslinama....opet,po meni manje agresivno i sigurno zdravije od danasnjih pucacina i ostalih ubij igrica na kompjuteru,PS-u itd....

  49. #99
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    U blizni moje kuce postoji djecje igraliste donirano iz Njemacke,to je amo reci baby adrenalin parkic...na prvu izgleda opasno,razbacane grede,konopi,podesti za skakanje...sve je na jako maloj visini i tu se vec manja djeca bez problema pentraju i razvijaju motoriku drzeci za konope...
    A gdje je to, može i na pp (i ja sam na jugu)

  50. #100
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Ima jedan takav park pored Zadra, u mjestu Kožino. je li tko bio?

    inace, i mom malom svi govore automatski da je curica. ili barem da je lijep ko curica

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •