Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 173

Tema: autogeni trening

  1. #101
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Ja bih mogla prijeci i preko tih fora oko tajnovitosti podataka, al mi ne lezi da je nesto tog tipa masovno :?
    Mislim, kak se u masi mogu skoncentrirat i napraviti (ili nauciti) AT kak spada?
    Inače ne volim masovne eventove, ali ovo mi je baš pasalo, ko bi izdržao one-on-one - malo bi bilo preintenzivno i sve to (poznavajući mene, kidnula bih nalijevo vjerojatno, ovako mi je grupa bila neki korektiv - neki su shvaćali ovako, neki s malim odmakom kao i ja - nisam sad baš oko svega izrečenog dubila, nego onako... malo s kritičkim odmakom... ne u stilu "pametnija sam ja od toga"... nego "dobro, sad to ne kužim i nije mi bitno, ajmo dalje... e, ovo me zanima" i slično. Ovako me zabavljalo donekle vidjet i rekacije drugih ljudi i što njih muči (nije da je potrebno ono neko dubinsko razotkrivanje u stilu "Hello, my name is Jane, and I'm an alcoholic"). Uvijek možeš ostat na razini diplomacije - tu sam radi zdravlja, stresa, whatever. Meni je to baš u toj formi davalo na dinamici i po reakcijama drugih vidjela sam da su i moje OK.

  2. #102
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    A možeš se koncentrirati jer je za vrijeme vježbi tišina i zatvorenih si očiju. Nije stvarno problem da nema koncentracije, iako je dvorana dupkom puna.

  3. #103
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Oko AT ima različitih mišljenja, no oko Jadrankinih tečajeva vlada rekao bih jednoglasno mišljenje da ona održava te tečajeve vrlo predano i sa velikom željom da pomogne polaznicima tečaja da porade na onome što AT-om žele učiniti. E sad, da li takve vježbe nekome odgovaraju ili ne, to svatko sam mora provjeriti. Ja čvrsto tvrdim da se čitanjem recimo neke knjge o AT-u ne može dobiti ni izdaleka toliko koliko dolaskom na njen tečaj i ni u jednom trenutku nisam zažalio radi plaćene cijene tečaja.
    Potpisujem. Isto tako, svako mora na tom uvodnome razlučit jel' to njegova "šalica čaja" ili ne. Ja sam zaključila da bi to moglo meni koristiti i koristilo je. Da sad napišem u kojem smislu mi je koristilo - zvuči glupo i banalno da mi je to netko trebao ispredavati. Ali, očito je trebao. I bolje mi je leglo na taj način živo preneseno nego pročitano u nekoj knjizi (vjerojatno bi mi sukus toga u knjizi izgledao kao Power Point prezentacija ili kao one američke self-help knjige - besmisleno je, naime, ako nema malo priče okolo, ili vrlo smisleno, ali ispari dok si rekao "puf" - priča je ono što ga zalijepi u sjećanju). A žena je fakat talentirani i nadahnuti predavač.

  4. #104
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Ja čvrsto tvrdim da se čitanjem recimo neke knjge o AT-u ne može dobiti ni izdaleka toliko koliko dolaskom na njen tečaj i ni u jednom trenutku nisam zažalio radi plaćene cijene tečaja.
    ja sam išla kod Jadranke, i samo bih dodala veliki potpis na boldani dio.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    srbija
    Postovi
    586

    Početno

    ima li negde na netu
    gde se moze procitati vise o autogenim trenizima
    na hrvatskom ili srpskom je pozeljno?
    htela bih preporuciti svekrvi, ali ona ne zna engleski.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    srbija
    Postovi
    586

    Početno

    dobila sam na pp link
    za prirucnik od skarice, jos jednom hvala!

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    Ja čvrsto tvrdim da se čitanjem recimo neke knjge o AT-u ne može dobiti ni izdaleka toliko koliko dolaskom na njen tečaj i ni u jednom trenutku nisam zažalio radi plaćene cijene tečaja.
    ja sam išla kod Jadranke, i samo bih dodala veliki potpis na boldani dio.
    i ja isto.
    jedan moj drug je saznao da ima rak taman negdje kad sam ja saznala da sam trudna. i metastaziralo mu je to. išao je na treninge (i na kem) i sad je izlliječen!

    :D

  8. #108
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Uvodno predavanje za početni stupanj tečaja Autogenog treninga kod dr. Škarica je u srijedu, 01.10.2008. u 19h.

    Lokacija: križanje ul. Božidara Adžije i Badalićeve, žućkasta 1-katnica na ćošku.

    Uvodno predavanje je besplatno i neobavezno.
    Sam tečaj počinje 06.10.2008.

  9. #109
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    tatek

  10. #110
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    ima li u Rijeci tečaj?

  11. #111
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Uvodno predavanje za početni stupanj tečaja Autogenog treninga kod dr. Škarica je u srijedu, 01.10.2008. u 19h.
    bila sam jucer i svidjelo mi se!
    bilo je valjda 200-tinjak ljudi na predavanju i dosta njih krece sa AT-om!
    traje 5 tjedana, po 2X tjedno u popodnevnim ili vecernjim satima i cijena je 2200kn!!

  12. #112
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj japanka prvotno napisa
    ima li u Rijeci tečaj?
    Ne znam ima li tečaja u Rijeci, no znam da postoje ubrzani početni tečajevi (5 dana vrlo intenzivnog programa), specijalno namijenjeni ljudima izvan Zagreba (ljudi iz zagreba i okolice se mogu prijaviti tek ako ostane mjesta).
    Ne znam postoje li već planirani termini za takve tečajeve.

  13. #113
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Citiraj japanka prvotno napisa
    ima li u Rijeci tečaj?
    Ne znam ima li tečaja u Rijeci, no znam da postoje ubrzani početni tečajevi (5 dana vrlo intenzivnog programa), specijalno namijenjeni ljudima izvan Zagreba (ljudi iz zagreba i okolice se mogu prijaviti tek ako ostane mjesta).
    Ne znam postoje li već planirani termini za takve tečajeve.
    jedan ovakav ce biti u svibnju i koliko sam shvatila, vec sad se moze prijaviti za njega!!

  14. #114
    Arjanna

    Početno Tecaj AT od 6.10.

    Propustila sam uvodno predavanje o AT, a htjela bih ici na tecaj.
    Da li se mogu samo pojaviti u ponedjeljak 6.10.u jednoj od grupa (16 ili 19) ili se moram najaviti prije telefonom? Hvala na odgovoru.

  15. #115
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Re: Tecaj AT od 6.10.

    Citiraj Arjanna prvotno napisa
    Propustila sam uvodno predavanje o AT, a htjela bih ici na tecaj.
    Da li se mogu samo pojaviti u ponedjeljak 6.10.u jednoj od grupa (16 ili 19) ili se moram najaviti prije telefonom? Hvala na odgovoru.
    Možeš se samo pojaviti, iako je šteta što nisi bila na uvodnom, koje sveobuhvatno prezentira to što će se raditi.

  16. #116
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno Re: Tecaj AT od 6.10.

    Citiraj Arjanna prvotno napisa
    Propustila sam uvodno predavanje o AT, a htjela bih ici na tecaj.
    Da li se mogu samo pojaviti u ponedjeljak 6.10.u jednoj od grupa (16 ili 19) ili se moram najaviti prije telefonom? Hvala na odgovoru.
    ja bi te savjetovala da ipak nazoves prije, jer se jadranka nesto prijetila da na tecaj nece pustit one koji nisu bili na uvodnom predavanju!

  17. #117
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Postovi koji su krsili autorska prava su obrisani.

  18. #118
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Bacio sam oko na knjigu (Hahnemann: Autogeni trening) i mogu reći da je knjiga generalno OK, iako ona daje u stvari samo jedan vrlo općeniti pogled na tu temu i ne može ni u kojem slučaju zamijeniti dobar tečaj, niti što se tiče samog učenja izvođenja vježbi niti što se tiče njihove primjene na poboljšanje zdravlja, životnih okolnosti itd.

    Negdje gore sam već jednom iznio uspredbu koju i sad ponavljam: učenje AT-a iz knjige nije nimalo drugačije nego recimo učenje tenisa iz knjige - dok se ne ostavi knjiga i ne uzme reket u ruke i ode na prvi sat sa učiteljem tenisa dotle nema govora o pravom poznavanju materije. Čovjek može, naravno, i samouko napucavati lopticu, no s time sigurno neće osvojiti niti prvenstvo svoga kvarta (odnosno, relacija na AT: vjerojatno neće postići rezultate koje želi postići ili će ih možda u nekoj mjeri i postići, ali puno teže)

  19. #119

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rajvosa
    Postovi
    179

    Početno

    pa knjiga nije ni zamisljena da bude zamjena za AT, to autor vise puta naglasava.
    Ja smatram da je knjiga vise kao prirucnik uz tecaj AT.

  20. #120
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj xanax prvotno napisa
    pa knjiga nije ni zamisljena da bude zamjena za AT, to autor vise puta naglasava.
    Ja smatram da je knjiga vise kao prirucnik uz tecaj AT.
    Jest, istina, ovo samo napominjem za one koji ju nisu čitali.

  21. #121
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja krenula na AT kod jadranke škarice i moram priznat da sam i vise nego odusevljena!! :D

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    bucka super, uživaj!
    ja se tako često sjetim stvari s tih njenih predavanja, ili se susretnem s nekom situacijom koja me podsjeti na nešto što sam tamo čula.
    zapravo se jako puno toga prođe na tom tečaju /osim same tehnike AT-a/, i treba ti vremena kasnije da ti se sve to slegne.
    a ako uspiješ primijenjivati barem jedan dio toga o čemu ona govori u svom životu, i napraviš neki pomak u sebi - sretna si osoba

  23. #123
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    I opet novi početni tečaj autogenog treninga kod dr. Škarica (lokacija: Adžijina, kod ugla sa Badalićevom), termin uvodnog predavanja (besplatno i bez obaveze dolaska na tečaj): 12.11.2008., 19h

  24. #124
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Još jedan novi početni tečaj autogenog treninga kod dr. Škarica (lokacija: Adžijina, kod ugla sa Badalićevom), termin uvodnog predavanja (besplatno i bez obaveze dolaska na tečaj): 11.02.2009., 19h

  25. #125
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa
    ...i treba ti vremena kasnije da ti se sve to slegne.
    a ako uspiješ primijenjivati barem jedan dio toga o čemu ona govori u svom životu, i napraviš neki pomak u sebi - sretna si osoba
    X

  26. #126
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    jel bio tko na dočeku NG?

  27. #127
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Jel poznat neki novi datum pošto sam ovaj 11.02. propustila, a zainteresiralo me kad sam sve ovo čitala.

    Ako može info kad bude poznat novi datum, hvala.

  28. #128
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa
    Jel poznat neki novi datum pošto sam ovaj 11.02. propustila, a zainteresiralo me kad sam sve ovo čitala.

    Ako može info kad bude poznat novi datum, hvala.
    Javit ću, bit će vjerojatno nešto nakon Uskrsa!

  29. #129
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    tenx tatek

  30. #130
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Evo, saznao sam!

    Uvodno predavanje za početni tečaj Autogenog treninga kod dr. Jadranke Škarica će se održati u srijedu 22.04.2009. u 19h u prostorijama na uglu Ulice Božidara Adžije i Badalićeve (roza jednokatnica).

    Uvodno predavanje je besplatno i neobavezujuće, dakle možete doći i poslušati ga bez obaveze da idete dalje na tečaj.
    Sami tečaj počinje tjedan nakon predavanja i traje 5 tjedana, podatak o trenutačnoj cijeni ne znam.

  31. #131
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Hvala na info

    Znači ne treba najava, samo dođem, ili se ipak treba najaviti?

  32. #132
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    2200kn?
    Jel to vama nije malo too much?

  33. #133
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    prije par mjeseci kad sam ja isla je bilo 1200kn!!

  34. #134
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    U Modusu je 600 kn.

  35. #135
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Ovo je sve bolje i bolje, kao neka aukcija, ali obrnuta

    Meni je moram priznati cijena jedan veliki teret, a htjela bih nešto tako sebi priuštiti.

    Možda se i tatek javi sa konkretnom cijenom.

  36. #136
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    U Modusu je 600 kn.
    Već par puta sam naišla na ovu temu i čitala je u par navrata. Nisam znala da i u Modusu ima AT? Anvi, ti ideš tamo? Možeš napisati dojmove, pliz?

    Meni je lokacijski bliže, a i s Modusom imam neka druga dobra iskustva, pa bi voljela ići tamo ako je ok (a i cijena je ipak povoljnija!).

  37. #137
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    U Modusu je 600 kn.
    Već par puta sam naišla na ovu temu i čitala je u par navrata. Nisam znala da i u Modusu ima AT? Anvi, ti ideš tamo? Možeš napisati dojmove, pliz?

    Meni je lokacijski bliže, a i s Modusom imam neka druga dobra iskustva, pa bi voljela ići tamo ako je ok (a i cijena je ipak povoljnija!).

  38. #138
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa
    Ovo je sve bolje i bolje, kao neka aukcija, ali obrnuta

    Meni je moram priznati cijena jedan veliki teret, a htjela bih nešto tako sebi priuštiti.

    Možda se i tatek javi sa konkretnom cijenom.
    ne znam koja je sad cijena, ali mislim da je i dalje 1200 kn.
    Niti u jednom trenutku nisam zažalio niti jednu lipu od te cijene za tečaj AT-a, mislim da je kod dr. Škarica to ipak nešto sasvim drugačije nego kdo ostalih (bio sam na još dva tečaja AT-a, jedan kod dr. grudena i jedan u beču i oba su bila desetinama milja ispod ovoga). Koliko poznajem Modus (išao sam tamo na tečaj roditeljskih vještina), njihov tečaj je sigurno korektan, ali ne vjerujem da može biti blizu onog kod dr. Škarica. Naime, ona ne daje samo znanja o samom AT-u kao što to čine ostali tečajevi već ga stavlja u širi kontekst njegove primjene u cilju rješavanja problema svakog od polaznika (zdravlje, stres, osobni problemi itd).

    Dakle, moj izbor bi bio jasan.

    Za uvodno predavanje nije potrebna nikakva najava. Za pohađanja samog tečaja se najbolje javiti Miri (ajmo reć tajnici dr. Škarica), najbolje nakon uvodnog predavanja.

  39. #139
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj modesty71 prvotno napisa
    Citiraj Anvi prvotno napisa
    U Modusu je 600 kn.
    Već par puta sam naišla na ovu temu i čitala je u par navrata. Nisam znala da i u Modusu ima AT? Anvi, ti ideš tamo? Možeš napisati dojmove, pliz?

    Meni je lokacijski bliže, a i s Modusom imam neka druga dobra iskustva, pa bi voljela ići tamo ako je ok (a i cijena je ipak povoljnija!).
    Prošla sam tečaj jesenas i zadovoljna sam. Dolazi se 1x tjedno, po 2 sata, ima ukupno 6 susreta. Grupa je mala, nas je bilo 5. Prije polaska treba doći na uvodni razgovor s psihologom. Atmosfera na treningu je vrlo ugodna, voditeljica profesionalna i sve dobro objasni. U konačnici, autogeni trening ovisi o polazniku, koliko ćeš mu se posvetiti i vježbati.

  40. #140
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ako se dobro sjecam cijena je bla preko 2000kn. :/

  41. #141
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    bucka, ti si bila zadnja - kolika je sad cijena početnog tečaja AT-a kod dr. Škarica?
    Jel i dalje 5 tjedana po 2x3 sata tjedno?

  42. #142
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    e kvragu, sad kad razmiljam vrti mi se u glavi prvi i drugi stupanj i vise fakat ne znam koliko je prvi..buckaaaaa

  43. #143
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    bucka, ti si bila zadnja - kolika je sad cijena početnog tečaja AT-a kod dr. Škarica?
    Jel i dalje 5 tjedana po 2x3 sata tjedno?
    1200kn
    je, 5tjedana po 2x tjedno po cca 2,5h!!

  44. #144
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    moje osobno iskustvo s Modusom jest da su oni korektni ako ne znaš za bolje; a bolje ima.
    Ako su grupe tako male a cijena niska - hmmm, zakaj je kod Škarice tako velika gužva?
    To ti je kao i kod frizera - imaš farbanje kose za sitno para i za puno para. Moja frizerka me je samo pitala - jel gužva kod ovih frizera za sitno para? E, tu vam leži odgovor.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    437

    Početno

    i ja mislim da svaka kuna vrijedi kod dr.skarice...puno je na pocetku, na kraju nitko ne pita kolko je, al se nitko ni ne bi maknuo od tamo. bar ne vecina. i dalje ljudi dolaze na mjesecne sastanke....

    doduse, ja sam bila prije 15tak godina, ali nista se u tom smislu nije promijenilo.

  46. #146
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj nika612 prvotno napisa
    i ja mislim da svaka kuna vrijedi kod dr.skarice...puno je na pocetku, na kraju nitko ne pita kolko je, al se nitko ni ne bi maknuo od tamo. bar ne vecina. i dalje ljudi dolaze na mjesecne sastanke....
    potpisujem!!
    zena je stvarno nevjerojatna!!

  47. #147
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    zanima me jel itko od vas bio na privatnom razgovoru kod dr. škarice i kako to (bar otprilike) izgleda??
    moze i na pp!!

  48. #148
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    mm je bio nedavno. Trajalo je sat vremena i on je došao baš preporođen, napunjen pozitivnom energijom i podsticajima za daljnji rad :D

  49. #149
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj nadica_b prvotno napisa
    mm je bio nedavno. Trajalo je sat vremena i on je došao baš preporođen, napunjen pozitivnom energijom i podsticajima za daljnji rad :D
    zvuci super! :D

  50. #150

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    Propustila sam uvodno predavanje, a jaaaako sam zainteresirana za tecaj..

    Ne mogu pronaci br.telefona na koji bih se mogla najaviti, odnosno provjeriti da li ipak mogu doci u ponedjeljak na sam tecaj, pa ako netko ima bilo kakav kontakt, moze mi javiti na pp pls...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •