Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 173 od 173

Tema: autogeni trening

  1. #151
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj dzani_sa prvotno napisa
    Propustila sam uvodno predavanje, a jaaaako sam zainteresirana za tecaj..

    Ne mogu pronaci br.telefona na koji bih se mogla najaviti, odnosno provjeriti da li ipak mogu doci u ponedjeljak na sam tecaj, pa ako netko ima bilo kakav kontakt, moze mi javiti na pp pls...
    Naravno da možeš doći na tečaj, nema nikakvih prijava. Samo provjeri u koliko sati počinje tečaj!
    (obično piše na vratima ili pokucaj pa uđi unutra i pitaj, trenutno ti ne znam nikakav upotrebljivi broj telefona)

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    tatek, hvala na info..

  3. #153

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    Ia sam nešto istraživala, pa evo broja za prijave: 3668268.
    Inače, novi trening ide najvjerojatnije od kraja rujna 2009.g.

  4. #154
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Slijedeće uvodno predavanje za početni tečaj AT-a kod dr. Škarica je 30.09.2009. u 19h.
    Lokacija je stara: ćošak Adžijine i Badalićeve, ovo predavanje je besplatno i neobavezno (nije nužno da zaista krenete na tečaj).

  5. #155

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno help

    I ja sam zavrsila pocetni tecaj kod Skarice i pomogao mi je da se izvucem iz neke depresije u koju sam upala, kasnije bas nisam redovita s treninzima, ali ako zatreba, tu je i stvarno mi tako i funkcionira. Bas jedno lijepo i korisno iskustvo koje bi svakom mogla preporuciti.

    Sad imam jednu molbu za sve iskusne, ako netko slucajno zna, neka mi please posalje PP kako uciniti porod bezbolnijim pomocu AT. Sjecam se da je Skarica to spomenula na treningu, ali sve kontam imam vremena, zvat cu je i sad sam skuzila da je na godisnjem do rujna, a ja trebam roditi u srpnju A bas bi htjela i to isprobati, evo vec sam krenula s redovitim treninzima neki dan, smrc, smrc, nadam se da ce netko znati ...

    Puno hvala!

  6. #156

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno re:

    Dizem malo ovaj topic u nadi da se ipak netko koristio autogenim treningom na porodu

    Danas sam bila i do prostorija nebi li tamo bio neki telefonski broj na koji se moze obratiti u medjuvremenu, ali nema nista do jeseni, osim fixnog broja na koji se nitko ne javlja. A meni termin za 3 tjedna ...

  7. #157
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Re: re:

    Citiraj mamica13 prvotno napisa
    Dizem malo ovaj topic u nadi da se ipak netko koristio autogenim treningom na porodu

    Danas sam bila i do prostorija nebi li tamo bio neki telefonski broj na koji se moze obratiti u medjuvremenu, ali nema nista do jeseni, osim fixnog broja na koji se nitko ne javlja. A meni termin za 3 tjedna ...
    Eh, žao mi je ... šteta što se nisi prije sjetila, ljeto je uvijek mrtva sezona za sve ... budi ustrajna i zovi taj fiksni broj!

  8. #158

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno re

    Ma ostavljala sam im i poruku na tom broju, ali ne pomaze.

    A prije sam bila na mirovanju pa mi to bas nije bio prioritet, no nekako sam si ipak mislila da nece 3 mjeseca skroz zatvoriti bilo kakvu mogucnost da ih kontaktiras.

    A nis, izgleda da cu ostati zakinuta za to iskustvo (barem u ovom zivotu vise ne planiram radjati), nema veze, ostaje mi onaj kratki trening samo s tezinom i tehnike disanja. Bum ja to nekako vec izgurala

  9. #159
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Re: re

    Citiraj mamica13 prvotno napisa
    Ma ostavljala sam im i poruku na tom broju, ali ne pomaze.

    A prije sam bila na mirovanju pa mi to bas nije bio prioritet, no nekako sam si ipak mislila da nece 3 mjeseca skroz zatvoriti bilo kakvu mogucnost da ih kontaktiras.

    A nis, izgleda da cu ostati zakinuta za to iskustvo (barem u ovom zivotu vise ne planiram radjati), nema veze, ostaje mi onaj kratki trening samo s tezinom i tehnike disanja. Bum ja to nekako vec izgurala
    Pitat ću poznate koji su išli na AT, možda znaju nekoga tko bi ti mogao pomoći!

  10. #160

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    16

    Početno

    da li netko zna za mogućnost AT u Splitu?

    ili barem za audio pomagala (CD npr) kojima bi samostalno savladavanje AT išlo lakše.

    hvala.

  11. #161
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Novo uvodno predavanje uz početni tečaj Autogenog treninga održat će dr. Jadranka Škarica u srijedu, 21.04.2010. u 19h. u Adžijinoj ulici (ugao Badalićeve) na Trešnjevci. Predavanje je besplatno i neobavezno (ne morate nastaviti sa tečajem ako ga dođete slušati), preporuča se doći ranije ako se želi osigurati mjesto za sjedenje, jer zna biti gužvasto!

  12. #162

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    malo kopkam, ali nikako do informacije... oce li biti uskoro koje predavanje dr. skarice? hvala!

  13. #163
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    bubekica, 13. veljače je bio zadnji tečaj, znači da bi uskoro trebao početi novi; nazovi i provjeri, imaš broj na webu. ili odi u adžijinu 17 i pogledaj na oglasnoj ploči. nema informacija na webu.

    ja sam bila lani, puno mi je pomoglo, preporučam.

  14. #164

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hvala joe!

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    bubekica, bi li mogla dati adresu ili kontakt dr.Škarice? Hvala unapijed

  16. #166

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    jana_zg_ adresa je adzijina 17, tel 3668268.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala na ultrabrzom odgovoru!!

  18. #168
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Treba mi za blisku osobu.
    Jel netko zna gdje otići kod Jadranke Škarice, Vladimira Grudena ili negdje treće?

    Kontakt podatke od Škarice uopće ne mogu pronaći na netu. Znam da je skupa al kažu da se isplati svaka lipa.
    Ima netko iskustva svježija od zadnjeg posta iz 2008. ?

  19. #169

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ja sam bila, mislim prije 4 godine. isplatilo se.
    ona ti je u adzijinoj, preko puta parka.

  20. #170
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Imas neki broj tel bubekice?

  21. #171

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Podižem staru temu jer je neki dan u Jutarnjem izašao tekst koji me poprilično zaintrigirao:

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...o-sam/7664940/

    Čitajući, nemalo sam se iznenadila kad sam shvatila da je riječ o Jadranki Škarici.
    A odmah sam se sjetila i svojih dojmova s autogenog treninga od prije više od 10 godina, a koje sam u vrlo skraćenom obliku napisala i ovdje:


    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, mene je uvodno predavanje svojedobno zamalo odbilo od tečaja, nije mi baš dobro sjelo. Ne sjećam se točno što me zapravo smetalo, ali ipak sam nastavila ići (jer sam tako već prije odlučila), tečaj mi je uglavnom bio ok i drago mi je da sam ga završila.

    Međutim, da li zbog vrlo velike gužve i nedostatka prostora/vremena, da li zbog nečeg drugog, ja zapravo nisam dobila odgovore na neka pitanja koja sam tamo postavila, a koja su me zaista zanimala (a neka pitanja nisam ni postavila da ne bi ispalo kao provokacija). Činilo mi se da Jadranka izbjegava dati čisto znanstvena tumačenja nekih pojava, a koja sigurno zna.
    (npr. njezina usporedba depresije i shizofrenije mi nikako, ali baš nikako nije sjela, a nije bilo vremena ni prilike da o tome dublje prodiskutiramo :/ )
    O tome jesu li navodi iz članka točni ili ne, ne bih razglabala na ovom mjestu (niti je na meni da to provjeravam), ali sjećam se kao danas da mi je nešto loše sjelo u cijeloj toj priči zbog čega na kraju nisam nastavila udubljivati u tu tematiku.

  22. #172
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem staru temu jer je neki dan u Jutarnjem izašao tekst koji me poprilično zaintrigirao:

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...o-sam/7664940/

    Čitajući, nemalo sam se iznenadila kad sam shvatila da je riječ o Jadranki Škarici.
    A odmah sam se sjetila i svojih dojmova s autogenog treninga od prije više od 10 godina, a koje sam u vrlo skraćenom obliku napisala i ovdje:




    O tome jesu li navodi iz članka točni ili ne, ne bih razglabala na ovom mjestu (niti je na meni da to provjeravam), ali sjećam se kao danas da mi je nešto loše sjelo u cijeloj toj priči zbog čega na kraju nisam nastavila udubljivati u tu tematiku.
    Joooj, mm mi je prije dva ili tri dana čitao ovaj tekst o istom događaju: https://vijesti.rtl.hr/novosti/hrvat...i-mojoj-kceri/

    Eh, ljudi koji imaju takvu životnu situaciju ponekad daju sve što mogu i jednostavno žele vjerovati da postoji način da se njihovoj djeci /drugim članovima obitelji pomogne... Sve razumijem, osim činjenice da je dosta dugo trebalo da se to objavi (piše negdje u tekstu da je zadnji kontakt bio 2011. g.). S druge strane, takve situacije vjerojatno nisu rijetke, ali rijetko se ljudi odluče objaviti svoje razočaranje.

  23. #173
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Jedna poznanica je isla kod nje i cinila mi se ispranog mozga s mantrama koje je trebala ponavljati da se izlijeci, sto joj nije uspjelo.
    Dapace, dugo je odgadjala potrebnu operaciju, koju je napravila sa zakasnjenjem, stanje joj je moglo biti puno bolje da je to obavila na vrijeme.
    Bila je jako ovisna o njoj.

    Nekad davno, dok me je zanimao AT, jedna psih. mi je rekla za nju da je sarlatanka i da ne idem na to. Nisam propitivala, ali nisam ni otisla.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •