Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 57

Tema: Ozopulmin čepići

  1. #1
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno Ozopulmin čepići

    Jeste li čule za to ili možda probale?
    Kod problema sa iskašljavanjem i sekretom, dijete pomoći njih sve to izbaci kroz stolicu van, znači ne mora uzimati Bisolex i sl.
    Pedijatrica mi ih preporučuje, mogu se kupiti samo u Italiji.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    28

    Početno ozopulmin

    dakado i isprobala. Baš sam ih nedavno davala R. kad je bio oko 10 mjeseci. Bio je prepun katara, koji se skupljao 3 tjedna. dok nisam trkla preko po to i riješila problem. Koristila sam to i sa dr.djetetom prije 6-7 godina. Uglavnom pozitivna iskustva.

  3. #3
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ozut, hvala! Već sam mislila da nikad nitko nije čuo...
    Pliz, napiši mi samo koliko si ih platila, cca?

  4. #4
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Točkice ja sam ih davala Miji, jer je do godine dana često bila puna katara. Puno su nam pomogli, u Trstu koštaju oko 5 eura.
    Postoji još jedna vrsta čepića Lipobalsam oni su malo" jači", ne znam koliko koštaju jer su meni pomogli Ozopulmin pa nismo ove ni kupovali.
    Nadam se da sam ti pomogla. :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    28

    Početno ozopulmin

    koštaju 5,20 eura. Ali pazi reci da je za bebu jer mislim da postoje i za odrasle.

  6. #6
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Cure, hvala !

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Lauri je uvijek pomagao kada je trebalo.

    E sad, mene zanima, da li ga mogu dati Zari - ima 5,5 mjeseci i 8760g. Možda pola čepića? Da li ima netko ko je davao tako malenima?
    U uputstvima ne piše apsolutno ništa!
    Guglala sam, ali isto ništa nisam našla ni kod Talijana ni kod nas!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    45

    Početno

    imas i u kopru, tj prvom mjestu iza granice, mislim da se zove lucija. zovu se bronhopulmin svečke ( cepici ), cijena isto oko 5 eura, nas do sada spasili u nekoliko navrata, samo moras cekati da se skupi u plucima ,ali stvarno puno katara. tip za transport,ako ides po njih : uzmi putni frizider, ili bar jedan ulozak hladan pa slijepi kutijicu za njega jer moraju biti na hladnom icuvaju se u frizideru. kad smo trazili po ovom kontinentalnom dijelu slovenije nitko nije u ljekarnama cuo za to.
    sretno

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj Winnie The Pooh prvotno napisa
    Lauri je uvijek pomagao kada je trebalo.

    E sad, mene zanima, da li ga mogu dati Zari - ima 5,5 mjeseci i 8760g. Možda pola čepića? Da li ima netko ko je davao tako malenima?
    U uputstvima ne piše apsolutno ništa!
    Guglala sam, ali isto ništa nisam našla ni kod Talijana ni kod nas!
    mi koristili prvi put s otprilike 6 mjeseci, i da ,naravno ,dala sam jos manje od pol cepica

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    hvala

  11. #11
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Budući da je zadnji post iz 2007. mene zanima da li sad ima u Zagrebu za kupiti ozopulmin čepića?

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Apoteka na dolcu,znaju ih imati na "lageru" u rezervi
    Možeš provjeriti telefonom: 4816-692

  13. #13
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    puno hvala!

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    I napomena : jeftinije je uzeti dva-tri pakiranja odjednom jer zaračunavaju neku nabavnu taksu.
    ako me dobro pamčenje služi jedno pakiranje je cca 80 kn, a svako sljedeće 50kn, ali upitaj svakako prije kupnje


  15. #15
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mi smo nabavili ozopulmin sirup.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    89

    Početno

    Čepiće smo 3 puta koristili i jednom mi je pomoglo, a 2 puta nije.
    Činilo mi se i da ga guza jako peče od toga, jer je jako plakao kada je kakao što nikada inače nije...
    Kupili smo ih u Italiji, ima i sirup za veću dijecu. Taj sirup sam također koristila starijem sinu.

    Kada smo završili u bolnici na nekim pregledima doktor mi je rekao da oni nikako to ne preporučuju...pitala sam zašto, a on mi nije htio direktno odgovoriti, ali je rekao da nije dokazano da išta pomogne a da izmuči organizam i bahato mi je rekao da šta ja mislim kako sekret iz pluća dođe do crijeva...

    Neznam šta da mislim...uglavnom probajte se još malo raspitati okolo (kod pedijatara), jer bi bilo dobro saznati "pravu istinu".
    pozdrav

    PS. oprostite što uvijek imam grešaka u tekstu, jer sam naravno na poslu i tako u žurbi uopće i gledam forum...

  17. #17
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    meni se čini da su nam malo pomogli, ali isto mislim da guza jako peče od njih i onda opet dođeš na to da dijete pola noći ne spava. nekako me taj miris terpentina kao u slikarskom atelijeru tjera da sumnjam u to da su ti čepići baš bezopasni. sljedeći put ću probati sirup...

  18. #18
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    mi smo nabavili ozopulmin sirup.
    gdje ste ga nabavili?
    kako djeluje?

  19. #19
    valchy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    95

    Početno

    ozopulmin čepiće koristili smo nekoliko puta i uvijek su nam pomogli. nikada nisam primijetila neke tegobe tipa pečenja i slično, a stvarno izvuku puno katara preko stolice. postoje za dojenčadk, djecu i odrasle, preporučam svima, ali ipak konzultirajte svoje pedijatre

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    55

    Početno

    pozdrav svima!
    Evo malo da dignem ovu temu...
    NAzalost, nije me dugo bilo tu, jednostavno ne stignem, ali eto, kad covjek ima problem, pokusava ga rijesiti na svem oguce nacine. Naime, moja uskoro dvogodisnja curica prrije 2 mjeseca posla je u vrtic (jaslice) i od tada je skoro, pa stalno smrcava i kasljuca. Prije toga, cijelu zimu nista, super zdravo dijete uvijek bila. Naravno, upala je u kolektiv nakon staklenog zvona i bas smo MM i ja odlucili ostati dosljedni odluci da pohadja vrtic, ali, drage moje, nekad je tako tesko! Sinoc je bas kasljala u snu, nije se budila, ali mi smo probdjeli skoro cijelu noc osluskujuci i pipkajuci ima li tempretaru.
    E sad, osnovni problem je slajm koji moju E. slomi! To traje, cini mi se, sedmicama, ona kaslje, guta slajm, rijetko povrati i jos se nije desilo da ga pokaki. Tako sam u potrazi za nekim rjesenjem koje ce nam pomoci na duze staze, jer E. nece sama nikad izbaciti tu sluz. I cula sam za Ozopulmin G cepice, nekog talijanskoh proizvodjaca. Sada me, djevojke, zanimaju detalji, da li iko moze sa mnom podijeliti bilo kakvu info vezanu za taj preparat. Na internetu nisam nasla bog zna sta, da bi mi koristilo, neke mame pisu da su im klinci mali bolne guze poslije, vecina ih je prezadovoljna efektima i tako .. Bas ne znam sta da radim, jer sam zamolila prijateljicu iz Italije koja dolazi kuci na odmor, da mi kupi i ponese cepice, a nisam 100% sigurna da bih trebala na svoju ruku koristiti bilo sto. S druge strane, pitala sam pedicu, i ona me samo blijedo gledala, kaze nikad cula ?????
    Posljednje uređivanje od strumpfeta : 24.05.2010. at 14:08

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Mi smo te čepiće kupili na Dolcu u ljekarnoj...koštaju 110kn - 10kom. (SNJEŽANA FREBEL, mr. pharm. i LOBELL HERMANN FREBEL) (Ukucate na Googlu ljekarna na Dolcu i prvi ponuđeni rezultat je njihova ljekarna imaju i broj telefona).
    Reklli su nam u ljekarni da ih koristimo po potrebi, navečer. Isprobali smo ih i baš su super. Moj sinčić još uvjek ne zna puhati nos, ali bar mu je lakše to sve izvuči van sa aparatićem i uglavnom mu vodica curi stalno na nos. Nije uopće zaštopan i izgleda mi sasvim dobro. Čak ide i u vrtić bez ikakvih problema. Nema promuklosti, ne hropti i ne kašlje...što je inače ranije uvjek bilo i svaki put bi dobio takvu upalu da bi završili na sumamedu!!!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj strumpfeta prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svima!
    Evo malo da dignem ovu temu...
    NAzalost, nije me dugo bilo tu, jednostavno ne stignem, ali eto, kad covjek ima problem, pokusava ga rijesiti na svem oguce nacine. Naime, moja uskoro dvogodisnja curica prrije 2 mjeseca posla je u vrtic (jaslice) i od tada je skoro, pa stalno smrcava i kasljuca. Prije toga, cijelu zimu nista, super zdravo dijete uvijek bila. Naravno, upala je u kolektiv nakon staklenog zvona i bas smo MM i ja odlucili ostati dosljedni odluci da pohadja vrtic, ali, drage moje, nekad je tako tesko! Sinoc je bas kasljala u snu, nije se budila, ali mi smo probdjeli skoro cijelu noc osluskujuci i pipkajuci ima li tempretaru.
    E sad, osnovni problem je slajm koji moju E. slomi! To traje, cini mi se, sedmicama, ona kaslje, guta slajm, rijetko povrati i jos se nije desilo da ga pokaki. Tako sam u potrazi za nekim rjesenjem koje ce nam pomoci na duze staze, jer E. nece sama nikad izbaciti tu sluz. I cula sam za Ozopulmin G cepice, nekog talijanskoh proizvodjaca. Sada me, djevojke, zanimaju detalji, da li iko moze sa mnom podijeliti bilo kakvu info vezanu za taj preparat. Na internetu nisam nasla bog zna sta, da bi mi koristilo, neke mame pisu da su im klinci mali bolne guze poslije, vecina ih je prezadovoljna efektima i tako .. Bas ne znam sta da radim, jer sam zamolila prijateljicu iz Italije koja dolazi kuci na odmor, da mi kupi i ponese cepice, a nisam 100% sigurna da bih trebala na svoju ruku koristiti bilo sto. S druge strane, pitala sam pedicu, i ona me samo blijedo gledala, kaze nikad cula ?????

    Meni je moja pedijatrica preporučila te čepiće. Jer kod nas je uglavnom procedura išla ovako: Začepi mu se nos, to mu curi niz grlo, dobije upalu grla, kašalj, na kraju završi na antibiotiku uglavnom (sumamedu) koji uvjek izpovraća...i šlag na kraju su injekcije. Tako je bilo već 4 puta do sada...dijete nema još ni 2 godine!
    Onda smo kupili te čepiće. Na Dolcu postoji ljekarna koja uvozi iz vana lijekove. Znam da su u Italiji nešto jeftiniji, ali dok ja dođem do Italije..tko živ, tko mrtav...Uglavnom dali smo 110 kn za 10kom čepića i preporodili se od prvog.
    I dalje mu izvlačim na aparatić šlajm (jer ne zna puhati nos) koji nije niti šlajm, nego uglavnom neka vodica..malo gušća. Ako nešto ne izvučem, on to proguta i pokaka..tako da mi imamo samo dobro iskustvo sa tim čepićima.

  23. #23
    Mina+ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Grobnik republika
    Postovi
    1

    Početno

    Cure Upomoć
    Kako se otvaraju ti ozopulmin čepići???
    Kad ih otvorim mi se raspadnu

  24. #24
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    dok ti se ne javi netko tko ih koristi, nemam pojma kak izgledaju, ali mozda ih treba stavit u hladnjak?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Mina+ prvotno napisa Vidi poruku
    Cure Upomoć
    Kako se otvaraju ti ozopulmin čepići???
    Kad ih otvorim mi se raspadnu
    Niti ja ne znam kako izgledaju, ali ako su to čepići kao oni za skidanje temperature ne bi se trebali raspadati. U slučaju raspadanja ne bi ih trebalo koristiti. Provjeri rok trajanja i način na koji su bili uskladišteni.

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    nisam koristila ja već moje prijateljice, ali znam da se moraju staviti u hladnjak jer su inače kao pasta. prijateljica ih je nekoliko zeznula jer ih je takve gnjecave stavljala u guzu i čudom se čudila. dakle, nisu stari nego ih treba staviti u hladnjak!

  27. #27
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Na kojem principu djeluju ti čepići?

  28. #28
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Nasa pedijatrica ih ne preporucuje, kazu da su poprilicno agresivni.
    Takodjer, magistra u It u apoteci gdje smo ih htjeli uzeti (prije nego smo pricali s pedijatricom) je isto rekla da ne bi nikad na svom djetetu koristila Ozopulmin.
    Posljednje uređivanje od BusyBee : 17.03.2011. at 17:42

  29. #29
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    ja sam malo citala o njima, navodno ima i sirup. na kraju odustala od toga svega, za starijeg kupila sirup od smrekinih vrsaka.

  30. #30
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    i nama pulmolog u Klaićevoj rekao -ne. moram priznati da sam ih koristila prije toga-ipak smo završili u bolnici..

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ni nama naša nije preporučila, a nekima ( neka druga) je

  32. #32
    smrdljiva čarapa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    151

    Početno

    mi ih koristimo povremeno, kad ima baš puno katara. I pazim da ga nikad ne stavljam popodne. Samo ujutro, kako bi po danu izbacio. I onda mu jače krene i curiti nos, pa da se sve to ne desi noću.

  33. #33
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    sirup isto u ljekarnama u italiji, cijena oko 5 eura.

  34. #34
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    ja sada ne znam što bi meni je više strašno slušati ga kako škripi ,kašlje i ne može zbaciti taj glupi katar, pa sam počela razmisljati o tim čepićima, sada kada vidim tako različite preporuke dvoumim se. imate li kakav prijedlog za 7.mjesečno dijete? jer ja imam osjećaj da on jadan se pati od kad se rodio?!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Dobar dan svima!
    Proslo je skoro godinu dana od zadnjeg posta, ali zelim podijeliti sa vama informacije o ozopulminu.
    Jutros sam mojoj curi od godinu i pol stavila predzadnji cepic i kako jos uvjek ima puno katara i jako kaslje htjela sam na internetu vidjeti ako postoji nesto jace za oslobadjanje katara.
    Tako sam naisla na talijanskim stranicama www.agenziafarmaco.gov.it obavjest datiran 26.10.2011. da OZOPULMIN Supposte lettanti 40mg nisu primjereni za bebe ispod 30 mjeseci i da se POVLACE SA TALIJANSKOG TRZISTA.
    Proveli su nova istrazivanja i pokazalo se da da zbog odredjenih sastojaka nisu primjereni maloj djeci!

    A causa del potenziale rischio di disturbi neurologici, principalmente rappresentati da
    convulsioni, le supposte contenenti derivati terpenici sono adesso controindicate:
    • in bambini di età inferiore a 30 mesi
    • in bambini con storia pregressa o recente di convulsioni febbrili o epilessia

  36. #36
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    hvala na obavijesti, baš razmišljam da li da ih koristimo jer je malena puna katara. niš od toga, kanta za smeće...

  37. #37
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    jel ima kakvih informacija za slovenski bronhopulmin??
    uff, mi ih imamo doma, za nedaj boze, koristili mozda 2 puta. jednom sam i sama probala kad nisam mogla spavati od kaslja, i osjetila da stvarno jesu jake... osjetis skoro ko da ti neki mini usisavac "vuce" to s pluca. (a bar se naspavala, kasalj ubrzo prestao. za to su zakon.)

  38. #38
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Bronhopulmin se ne preporuca djeci mlađoj od 30mj.
    http://www.gal-lab.si/nai-izdelkigl/...hopulmin-.html

  39. #39
    Milina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Mošćenica
    Postovi
    60

    Početno

    Imali tko da mi može nabaviti taj bronhopulmin pa poslati poštom šaljem novac unaprijed?

  40. #40
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Na kojem principu djeluju ti čepići?
    Mene i dalje ovo zanima?
    Jel zna netko?

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nekom čarobnom tehnikom uz pomoć mirisa bora izvlače katar van, inače pred skoro godinudana moj je klinjo bio na tom potrošili 3 čepića

  42. #42
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    jel ima kakvih informacija za slovenski bronhopulmin?
    to je potpuno ista stvar ko ozopulmin. sastav je identičan.

  43. #43
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    nekom čarobnom tehnikom uz pomoć mirisa bora izvlače katar van, inače pred skoro godinudana moj je klinjo bio na tom potrošili 3 čepića
    Mene zanima koja je to čarobna tehnika, a nisam nigdje našla.

  44. #44
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Anemona, vjerojatno nitko ne zna baš stručno objasniti način djelovanja,
    bitno ti je znaš da je princip djelovanja taj da sluz iz dišnog sustava eliminiraju putem probave,
    pa djeca taj šlajm jednostavno - pokakaju.
    Kako, ne znam,
    kao što ne znam kako analgetik pomogne da me uho više ne boli,
    kako on zna da mene boli uho, a ne zub, glava ili koljeno?

  45. #45
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Mi smo starijoj davali sirup (kupili ga na Dolcu) jer je imala sljama u grlu koji nikako nije prolazio osim ako ga nije ispovracala. Nakon 4 dana pomogao joj je, ali tada ju je uhvatio zeludac, zalila se na bolove ...mozda povezano s tim sirupom, mozda nije...stvarno ne znam...i meni je bilo nebitno, ali sirup je zavrsio u smecu.

  46. #46
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    Anemona, vjerojatno nitko ne zna baš stručno objasniti način djelovanja,
    bitno ti je znaš da je princip djelovanja taj da sluz iz dišnog sustava eliminiraju putem probave,
    pa djeca taj šlajm jednostavno - pokakaju.
    Kako, ne znam,
    Mene baš zanima kako, jer mi se čini dug put od dišnog sustava do wc - a i mislim da mora biti neka opaka kemija koja to uspije izvuči.
    Ne mogu zamisliti što bi to bilo, a da je bezazleno.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Ozopulmin su na prirodnoj bazi! Ali kao sto maloj djeci nije preporucljiv mentol u raznim mastima za mazanje prsa tako i ti neki sastojci u ozopulminu.
    Ja sam probala za moju curu kupiti od Prospana cepice - djelatna tvar je suhi list brsljana. Od sirupa joj dajem samo sirup od bijelog sljeza i caj od bijelog sljeza.
    Na uputama za te cepice pise: Prospan razredjuje gustu sluz i pospjesuje iskasljavanje.Istodobno smanjuje podrazaj na kasalj. Na taj nacin suzbija tipicne simpome bronhitisa: pojacanu sekreciju guste sluzi , otezano disanje i podrazaj na kasalj, te omogucava bolesniku da ponovo normalno dise.

    Ja sam za sebe inace koristila GeloMyrtol jer sam bila puna katara i jako sam kasljala i jako zacepljen nos. GeloMyrtol su inace kapsule isto na prirodnoj bazi, piju se sa puno vode pola sata prije jela i nevjerojatno mi je bilo kad sam puhala nos u nosu sam osjecala tu mentu i sve te biljke.
    Neznam da li je itko od vas probao etericna ulja?! Za moju malu i to koristim. (i za sebe) Naravno ne na svoju ruku. Teta u apoteci mi je slozila ulja i pomijesalja sa baznim uljem i time mojoj curi mazem prsa i gornji dio ledja. Mislim da joj je i to puno pomoglo.
    Etericno ulje timjana, cajevca i kajeput pomjesano u bazno ulje od badema. Od ssvakog ide po par kapi i jako dugo traju.
    Rekla mi je da je dobro namazati i kad nije prehladjena a ide u jaslice.
    Ja sam uvjek za lijecenje koliko je god moguce prirodno, mozda treba vise strpljenja, ali barem ih ne trujemo. naravno kad se moze tako lijeciti, kad su u pitanju prehladice bez velike temperature.

  48. #48
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    gdje kupujete u Sloveniji bronhopulmin? tražila u Ljubljani i nemaju. znam da ima u Kopru, ali meni treba negdje bliže Zg

  49. #49
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    evo mi taman opet korisitimo Ozopulmin.
    Koristila sam i ih i sa starijim djeteteom, i svaki put bi zaista pomogli.

    Mi ih nabavljamo u Italiji i tamo u ljekarni su nam rekli da bas zato sto su na prirodnoj bazi da su neagresivni.
    Ima za dojencad i za djecu iznad 2 god. Mi ih uglavnom stavimo navecer i lakse disu, i stvarno 3 dana uzastopce po 1 cepic nam je dovoljno da se stvar popravi

    Za vece dijete (6 god) cu preci na Ozopulmin sirup jer mi je bad stavljati mu cepic.
    Inace ja sam na sebi isprobala kad sam bila prehladjena par puta i isto mi je ok, s time da me je nekad peklo a nekad ne. I nije to sad da se ne moze izdrzati, malo pecka i to kazem ne svaki put.

    u svakom slucaju mi imamo pozitivno iskustvo

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ima li nešto novo po pitanju ozopulmina?
    Koristi li itko?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •