Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Prije nego otvorite novu temu

  1. #1
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno Prije nego otvorite novu temu

    Drage forumašice i forumaši,
    da bi naš forum bio što funkcionalniji i pregledniji, molimo vas da prije otvaranja nove teme provjerite je li već ranije pisano nešto o tome (poslužite se forumskim pretražnikom ) i ako je, uključite se u raspravu na već postojećem topiku.
    Novootvorene teme s pitanjima o kojima već ima otvorenih nekoliko rasprava, zaključavat ćemo, a zatim i brisati.
    Ovim ćemo, osim boljoj preglednosti, doprinijeti i ekonomičnijem korištenju forumskog prostora.

    Hvala na razumijevanju!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Ne bih da zbog ovoga otvaram novu temu (jos je rano), ali sta mislite da uskoro pokrenemo jednu opsirnu temu o ZIMNICI :?
    Znaci, kad pocet pripremat, sta, kako ... Inace, nemam obicaj nesto to trpat u zamrzivac, ali mislim da sa djecom zaliha nikad dosta.
    Sta mislite???

  3. #3
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Ne bih da zbog ovoga otvaram novu temu (jos je rano), ali sta mislite da uskoro pokrenemo jednu opsirnu temu o ZIMNICI :?
    Znaci, kad pocet pripremat, sta, kako ... Inace, nemam obicaj nesto to trpat u zamrzivac, ali mislim da sa djecom zaliha nikad dosta.
    Sta mislite???
    otvaraj, i meni se ponesto mota po glavi

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Jel nam rano?
    Predpostavljam da je sezonsko voce i povrce pri kraju, jer je ljeto na izmaku snaga... Mislim, ja ne znam ni do kada sta raste

    Bilo bi dobro da dajete one prijedloge u cakama, kao sto smo imali sa persunom.
    Ja cekam da moderator otvori temu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Otvaraj, snorki! Eno moja mama kuha već 4. turu paradajza, a i pekmez se sprema ovaj vikend.

  6. #6
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Jos nisi?!

  7. #7
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno Re: Prije nego otvorite novu temu

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Drage forumašice i forumaši,
    da bi naš forum bio što funkcionalniji i pregledniji, molimo vas da prije otvaranja nove teme provjerite je li već ranije pisano nešto o tome (poslužite se forumskim pretražnikom ) i ako je, uključite se u raspravu na već postojećem topiku.
    Novootvorene teme s pitanjima o kojima već ima otvorenih nekoliko rasprava, zaključavat ćemo, a zatim i brisati.
    Ovim ćemo, osim boljoj preglednosti, doprinijeti i ekonomičnijem korištenju forumskog prostora.

    Hvala na razumijevanju!

    Imam prijedlog. Zasto ne bismo imali temu gdje cemo traziti druge teme, npr. "Trazi se tema" na nivou cijelog foruma? Novim clanovima to bi jako pomoglo, stariji nas mogu direktno uputiti na njih. Na taj nacin nema ponavljanja i jos bolje - brze cemo doci do informacija koje vec postoje i nece biti ponavljanja, a moderatori ne moraju gubiti vrijeme na brisanje i uredjivanje.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Ne razumijem, zašto je to jednostavnije od upisivanja ključne riječi u pretražnik prije nego otvorimo novu temu?

  9. #9
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Ne kazem da je jednostavnije, no mozda nije lose probati. Vec mi se nekoliko puta desilo da upisem u pretraznik neki pojam i izbaci mi po 10tak tema. Krenem od jedne, a onda se u njoj nalaze linkovi na sljedece koje se bave istom tematikom. Zato je ideja jednostavno bila probati preduhitriti ili objediniti sve te teme sa takvim "smjernicama". To je sve.

  10. #10
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Ups, nije bas to sve Zaboravila sam najvecu zbunjolu. Postoje i situacije kad i ako se unese pojam u pretraznik, nista od rezultata se ne cini prikladnim. Zato sam mislila da malo pomoci od onih koji znaju gdje se vec prije o necem pricalo, a sakrilo se pod nekim sifriranim naslovom, ne bi bila losa.

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    to je jako puno posla za moderatore, koji i ovako troše puno vremena uređujući forum, a svi su volonteri.

    btw, na nekim podforumima i postoje stickane obavijesti s najčešćim temama i linkovima, pa ljudi svejedno otvaraju non stop jedne te iste teme

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    cure, a jel mozete naci onu temu o bozicnim kolacicima. Mislim da je bila prosle godine. Svi recepti na jednom mjestu na nekoliko stranica. Ovako je bas komplikovano trazit :/

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    jel zna netko gdje je moja tema o podomaćivanju hrane iz dostave ?

  14. #14
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

  15. #15
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    otvara li se još uvijek tema "božićni kolačići" svake godine i gdje da postavljamo ovakva pitanja:

    Napolitanke bake Anke by apricot

    Sastojci:
    30dag maslaca
    4 jaja
    25dag šećera u prahu
    20dag sjeckanih oraha
    20dag čokolade

    Jaja, šećer i čokolada se kuhaju na pari dok se ne zgusne. Kada se malo ohladi, dodaju se orasi i maslac. Sve se dobro izmiješa i stavi na oblatnu, poklopi drugom oblatnom i pritisne nečim teškim. Reže se na oblik i veličinu bajadere (cca).

    meni su ove napolitanke preukusne i super brze.
    ali očigledno sam negdje zabrljala dok sam ih morala držati u zamrzivaču i tako jesti.

    pitanje za onoga tko ih inače pravi
    najvjerojatnije nisam dovoljno dugo mlatila žumanjke na pari
    koliko gusta mora biti ta smjesa prije nego se doda čokolada i orasi? gledala sam u aprin slikovni recept, ona kada istrese smjesu na oblatne moraš ju gladiti kuhačom
    bome se moja sama rasula preko oblatni pa po stolu i prije nego sam dohvatila ikakvo pomagalo

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    2

    Početno

    pliz pomognite mi neznam ni kako otvoriti novu temu jer dok surfam internetom sa takvim nekakvim pitanjima otvorim rodine stranice i nađem odgovor na prijepostavljeno pitanje od neke djevojke ili tako ali ja to neznam, nova sam na forumu i molim vas pomozite mi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •