Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Koliko Vas znam a da to ni ne znam?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno Koliko Vas znam a da to ni ne znam?

    Već dulje vrijeme se družimo, ali ovih dana se nešto više i susrećemo
    Krenu ovdje dogovori tipa „Gdje se nađemo, gdje bi Vam pasalo?“
    I onda „Može li istočni dio grada?“, „Novi Zagreb?“, ...
    i evo sad dogovor u kvartu u kojem sam odrasla
    Pa se počnem pitati: Hm, da li je to netko koga poznam, s kim sam u školu išla, družila se ili ne, ... ?
    Dobro sad, prošlo je puno godina, moji su se vjerojatno svi raselili ...
    A što ako sutra dogovor bude zvučao tipa „Može ulica M? – Može, može! A gdje točno? – Može kod broja B? – Super, to mi je odmah kod posla. – Da? I meni! A koji si kat?“

    I što sad? Znamo li se? Ili ipak ne?
    Da li mi je to šefica?
    Možda svako jutro pijemo kavu zajedno a da to ni ne znamo?

    Rode, Rodice, se znamo a da to ni ne znamo?
    Ste već imali takvih susreta?

  2. #2
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    mislim da smo se već bili na nekoj temi toga dohvatili i onda je meni uredno stigla pp od jedne forumašice koja je skužila tko sam, iako ništa na burzi nismo trgovale i vše ne živimo u istom gradu. evo joj

    a mislim da forumašice odmah možeš skužiti u razgovoru. ja sam upoznala prijateljicu moje šogorice i uredno sam je ošacala kao Rodu. I evo ti nje za par dana na fotografiji na rodinom FB pod nazivom "naše aktivnosti po RH" ili tako nešto. a i dalje ne znam koji joj je nick. nisam pitala. držim do anonimnosti,

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ja nisam još nikoga odšacala

    Fora mi je kako temeljem razgovora zamislim ljude drugačije nego što su u stvarnosti, mislim na izgled

  4. #4
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    a za to s izgledom mislim da postoji još staija tema, od prije 2008

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    daleko pamtiš

    Dobro, prije nego mi admin zaključa temu, koji je rezultat - koliko vas se znalo a da se nije znalo?
    I koliko vas je zamislilo osobu približno njenom stvarnom izgledu?

  6. #6
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    ma ne pamtim, nego je na toj temi koje se sjećam, od prije par godina, neko linkao tu staru temu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    to se vi po ZG vjerojatno više znate, od forumašica za koje vidim da su iz Ri obratim malo pažnju (potpis, djeca, neki drugi detalji), ali nitko mi ne zvuči kao netko koga znam u rl. jednom sam davno jednu prepoznala ali ona odavno više ne forumira, kao ni ona koja me "navukla" na rodu, jer sam preko nje počela mijenjati sličice ŽC s nekim forumašicama još prije 12 godina. sve u svemu, mislim da je anonimnost prilično važna, ali svjesna sam toga da se i vrlo lako iste odričemo, ono za sitne novce, prodamo je na burzi. budući da ne pišem puno i ne pišem ništa što stvarno ne mislim i što nisam spremna potpisati i punim imenom i prezimenom, ne brine me razotkrivanje. fascinira me samo koliko imenjakinja imam, ili se nekako to slučajno potrefi, ali svako toliko evo jedne nove...uglavnom trgujem s nekom od njih.

  8. #8
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Ja sam imala takvu situaciju, kupovale smo od iste cure na burzi pa nas je ona skuzila po kućnim brojevima i predložila podjelu troškova. Ima ih par koje sam prepoznala ali šutim, neke iz grada odakle sam rodom jer je premali da se ne znamo bar površno, a neke sa potpomognute jer je njih lakse prepoznati ako si i privatno u toku.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    ja sam jednu forumašicu po broju male djece, točno sam po kvartu škicala koja je to pa joj onda pristupila

  10. #10
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ja sam tu na forumu skužila kumu po potpisu i onda u postovima saznala da je trudna (),i sestričnu. Njoj se nisam javila da ju "znam",nismo baš u nekim odnosima.

  11. #11
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam tu na forumu skužila kumu po potpisu i onda u postovima saznala da je trudna (),i sestričnu. Njoj se nisam javila da ju "znam",nismo baš u nekim odnosima.
    sigurno je i ona tebe skužila pa isto tako razmišlja

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    ja imam dojam da se velika većina vaz znate i privatno...
    Posljednje uređivanje od orange80 : 03.12.2014. at 14:57

  13. #13
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja ovdje uopće nisam anonimna, zna mi netko na cesti pristupit i oslovit me s lutonjica ili cak imenom, a da se nikad prije nismo upoznali.
    meni je to ok, ali onda u svojim postovima i vodim računa o tome da nisam anonimna i ne pišem ono što ne želim da se javno zna.
    mislim da nas ima dosta u istoj situaciji ovdje, što se tiče "starih" i aktivnih roda LOL svi znaju tko smo imenom i prezimenom u real life

  14. #14
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    sigurno je i ona tebe skužila pa isto tako razmišlja
    Ma jok..režem pinkija da me nezna. Ne tipkamo na istim temama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •