Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 86

Tema: beba na podu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    7

    Početno beba na podu

    pozdrav,

    kao mladi tata imam pitanje: je li vam normalno da mama drži bebacha od 5 mjeseci na parketu (unutar onog dječjeg vrtića) ???

    attachiram sliku radi boljeg objašnjenja.

    meni je to suludo, i zbog prašine s poda kao i propuha ispod vrata, ali mama je nedokazana i ne može joj se išta objasniti.

    držite li vi djecu isto tako ?

    zar ne bi bilo normalnije da je bebonja na kutnoj garnituri u tom istom vrtiću ? no ona ima abnormalni strah da će bebonja ispasti van na pod.

    eto, ako netko ima savjet, unaprijed zahvalan !

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    evo, ja sam svoje cetvero djece radije drzala na podu nego na garniturama

    a kad su propuzali, nije im smetalo ni sto su na plocicama, ni na betonu, ni na travi ni na ikakvoj drugoj podlozi...

    ako je problem u propuhu - predlazem staviti one zastite na vrata da ne puse ispod njih...

    a ako je problem u prasini - i to se da sredit

  3. #3
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    bebi nece nista biti na podu, prasinu mozete pobrisati (iako je bolje da se navikava na kucne bakterije jer ju necete moc drzat pod sterilnim uvjetima jos dugo...) a propuh rijesiti ovako kako vam je litala rekla...
    pocnite se navikavati na te stvari znam da vam zvuci nenormalno ali uskoro ce vam te stvari bit potpuno normalne

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    258

    Početno

    moji su već s dva mjeseca podosta vremena provodili na prostirki na podu... stariji je s 4 mjeseca već izvodio takve akrobacije da nikakve garniture niti sjedaljke nisu dolazile u obzir, ako sam htjela biti sigurna da mu se ništa neće dogoditi (s 4 i pol mjeseca je pao s bračnog kreveta jer je zaobišao sve jastuke koji su bili postavljeni kao prepreka da ne padne jer ja nisam na vrijeme primijetila da se probudio). Curica je s pet mjeseci znala okrećući se s trbuha na leđa i leđa na trbuh prijeći cijelu sobu. Za mene je pod idealno mjesto za male bebe uz uvjet da se prašina usisava redovito.

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moja beba je stara 3 mjeseca i na podu je već neko vrijeme. to je super za bebu i njenu motoriku, a prašine će se ionako najest najkasnije kad krene puzati.
    propuh - suluda priča za mene, ne bojimo se propuha i kod nas se nitko nikad nije razbolio zbog propuha.

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I moji su svi troje bili na podu već sa nekih 4 mjeseca. Bolje da je na podu i privikava se na sve to jer će ionako uskoro puzati i svašta nešto nego da bude na garnituri i padne s iste (da, može se desii i bebi od 5 mjeseci, tako da....). Uostalom, an podu iam više prostora i beba će se prije početi sdamostalno kretati i istraživati. Kaj može na garnituri? Ležati i buljiti u strop...
    Uostalom, pa valjda i čistite doma, ne hodate u cieplama po stanu ne raznašate blato okolo, kaj ne? I ne vjerujem da imate stoljetne prašine u stanu!

  7. #7
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ajme pa ja jedva cekam kad moju bebicu budem stavljala na pod,imam ogromni dnevni boravak u parketu i puuuno praznog prostora za prevrtanje i puzanje...usisavanje svaki dan i u cemu je problem? ali garavo,paras mi jako simpaticni zabrinuti tatica,malo tko bi se tako brinuo i jos na rodi trazio misljenje....respect!

  8. #8
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    moja beba od 4 mj. na podu, na laminatu, naravno imamo dekicu i one kocke kaj se slažu da beba puzi po njima, ali ona se izmigolji i najviše voli puzati po samom laminatu...mora se navikavati na pod i na tvrdu podlogu...bolja im je motorika i snalažljivost u prostoru...

  9. #9
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Pod je zakon Djeca se miču onoliko koliko im prostora ostaviš. Ako ga previše ograničiš, niš od kretanja. Slično kao riba koja naraste koliko je akvarij velik. Što ima više prostora za kretanje, to bolje za motoriku. Prašine se ne bojim, redovito se čisti i briše pod (ali ne svaki dan), a propuh me isto ne brine. Neku prostirku na pod (ili deblju deku ako je pod hladan kao kod nas po zimi) i udri Miško!

  10. #10
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    sta su pusti prasina i propuh naspram pticjih govana i mrtvih muha

    salim se, to je samo opaska na jednu drugu temu. ja ne brinem za prasinu, propuh, psece dlake i ostalo, i mislim da je bolje za dijete da bude na podu nego na kaucu, pogotovo ako je u vrticu (koji osobno ne bi i nisam koristila, podsjeca me na kavez). na podu nema otkud pasti, ako nista drugo. a od svih ovih ostalih stvari mu nece biti nista, naprotiv.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    209

    Početno

    Mladi tata, vrtić na podu je zakon! Lezi pored vrtića, pričaj sa bebom i uživaj, a mamu pusti da za to vrijeme obriše prašinu sa poda.

  12. #12
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ma ne, nek on brise prasinu, a nedokazana mama nek se igra s bebom

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ok ja imam problem kad se već radi o podu, ako je stavim na neku deku i sl. ona to sve povlači za sobom jer puže vojnički pa nema koristi baš puno od nje, a ako je stavim na čisti pod (pod čisti mislim parket) izderat će se jer je sad stalno u bodićima kako je vruće, što meni predlažete?

  14. #14
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Ma neće joj bit ništa, osim malo crvenih koljena. I ja sam tako mislila, al on je bio prebrz i svugdje, i po parketu, pločicama, balkonu, po dvorištu...nisam mogla sve to prekriti i da sam htjela, a nisam ga htjela ni ograničavati pa je puzao gdje god je htio.

  15. #15
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    nek se dere, naucit ce se. ili joj obuci pamucne hlace.

  16. #16
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Blekonja predlažem ti da pustiš dijete da uživa! Obuci joj lagani bodić bez rukava da nije baš potpuno gola i nek piči I moja iako je naučila puzati kak spada, puže ponekad i po vojnički i isto je na parektu/laminatu... I nije još ništ izderala...

  17. #17
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    P.S. moja puza golih koljena po parku, ako joj to nije problem, kaj bi parket bio...

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala mame! Mi cemo danas uzivati na podu bez da nas itko gnjavi! A brizni tata me danas upozorio da ce me prijavit rodama i da ce me sigurno svi popljuvat, Kad smo vec tu grozna sam i sto kupam bebana u moru, jadna beba kako ju mucim!. S druge strane dok sam se okrenula bebaca je ostavio odvezanog u sjedalici koju je postavio na stol, a sto mu je mrsko cekat da svezem bebu u autosjedalicu sta moras vezat, pa tu smo 5 minuta...ajajajaj muko moja!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    209

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne, nek on brise prasinu, a nedokazana mama nek se igra s bebom
    Bravo!

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    a joj strasni su...tj super su.mi smo s prvim sinom isto tak joj ne ovo ne ono...itd.a sad moja princeza na pod od 4 mj sad ima 6 i ima je svugdje a kad joj dosadi pocne se bunit i dosta je bilo poda...SAMO NA POD .

  21. #21
    bfamily avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    694

    Početno

    Posve normalno. Imam bebicu od 3 mj. + 2 psa u kući i najnormalnije se igra na podu u baby gymu.
    I mene je to puno bolje opcija nego riskirati da se beba s kauča iskrene na pod

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    I moji su brisali prašinu rukama i nogama... naročito nakon što je stariji u dobi od 4-5 mjeseci pao s kutne garniture na pod.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Mojih svih troje odraslo/odrasta na podu.
    Tamo je najsigurnije - nemaju kamo pasti.
    Najšire - svi možemo sjesti pokraj bebe i beba se može kretati.
    S prvih dvoje sam imala spužve (debljine 5cm, 1mx2m) prekrivene plahtom, s trećim je bio dovoljan i tepih (na njemu dekica od baby gyma).
    Prašina - ah...
    Puzanje - u početku sam oblačiča duge tanke hlačice i za parket, sada to radim samo na vanjskim površinama kada je hladno. Ovih dana na moru puže po stanu, šljunčanoj plaži, parkiralištu samo u peleni ...
    Ah, blaženi kriteriji i kako ih vrlo lako spuštamo

    No, o autosjedalicama ne bih. Tu su kriteriji uvijek strogi. Vezani - uvijek i bez iznimke.

  24. #24
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    moja ela je čak dobila buhu na podu od svog ljubljenog mačka. (ali u kasnijoj dobi od 7 mjeseci) eto da nije ona bila na tatamiju i medo kraj nje, tko zna kad bi otkrili taj problem i zvali dezinsekciju (nakon koje smo sve ribali i vratili ju opet na pod)

  25. #25
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pod je zakon! I trebaju biti što više na podu zbog razvoja motorike! Moja je puzala i u parku i na igralištu i po pješčaniku i nauživala se. Bolje to nego da je sjedila u kolicima i gledala kako drugi uživaju.

  26. #26
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ja se samo pridružujem cijeloj vojski na ovoj temi

    Moj beban sad ima 7 mj., a puže (ispravno i ekstra brzo ) već punih mjesec dana. A gdje će puzati nego na podu? I uopće se ne opterećujem kad vidim da je pobrao prašinu dok izlazi iza ugaone! Barem mi je malo posla uštedio

    Što se tiče vrtića- srednji i najmlađi su u vrtiću bili od prvog dana ako moram nešta obaviti šta ne mogu s njima (na podu nisu mogli zbog starije djece koja su isto tako bila mala i nisu znala)...i nikad im ništa nije bilo.

    Kod vas kao da tata ima postporođajnu depresiju

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    8

    Početno

    Bome vas ima, moram priznat da tata nit ne zeli citat odgovore al zato ja crkavam od smijeha, super ste, pogotovu kad vidim 3-4 godine rojenja u potpisu, bravo mam e :D sigurno nebi to uspjele da ste strepile nad svakim pokretom bebe heehe, al ovo za postporodjajnu depresiju mu prenosim hhehehe

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Pod je zakon. Ništa djetetu neće biti od malo prašine. Za curu vrtić nisam ni vadila, prvih mjeseci je bila na podnim puzzlama, a poslije je ionako svugdje po stanu.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    sve je receno...nista osim poda ni ne dolazi u obzir...ne brine me ni prasina ni dlaka...
    moja je puzala i po kamenju i po asfaltu...kad je skuzila da zulja digla je koljena u zrak

  30. #30
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Kao da je moj muz pisao ovo... Smesne su mi tate skroz! Nikako da objasnim da je prasina zakon za imunitet.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    126

    Početno

    Ćao. Ja sam nova ovdje i imam jedno pitanje pa ako neko zna nek mi odgovori, biću veoma zahvalna.
    Kao prvo da kažem da imam djevojčicu od 4 godine i bila je stalno na podu. Bilo joj je super, nije mogla da padne a stalno je "trenirala". Prohodala je uz namještaj sa 9 mjeseci a samostalno sa 13 ali zato nije bilo spretnijeg djeteta. Znala je i kako da padne a da se ne udari. Znači, za motoričke sposobnosti je zakon, uvjerila sam se.
    E sada problem. Imam bebaća od 3,5 mjeseca i ima povišen mišićni tonus. Bila sam kod fizijatra i fizioterapeuta i obučili su me za vježbice i pravilan "beby handling". Preporučili su mi položaj na stomaku kao idealan za takvu djecu ali da mu karlicu blago stisnem rukom ili obuhvatim svojim koljenima. Meni nije jasno smijem li njega ostaviti na podu (na strunjači, ne tepihu), bez tog pridržavanja da tako boravi. Jednostavno, ne mogu po čitav da sjedim i držim bebu. Imam i drugo dijete. Zna li neko koji je dobar položaj za takvu djecu, znači da tako borave kad ja nisam u mogućnosti da boravim pored njega.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    126

    Početno

    P.S.
    Ako neko dijete dobije gljivice po ustima od prljvštine na tepihu, ne morate paničiti. To je normalno i liječi se uobičajeno kao kod male bebe. Baš me skoro jedna prijateljica nazvala u panici i pitala otkud to djetetu od 10 mjeseci. I moja ćerkica je to prošla, traje kratko. Tate, ne brinite.

  33. #33
    svrcolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    ajme cure, ubili ste čovjeka u pojam

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    bas..kad tata dobi drugo djete sve ce mu ovo biti smijesno.mogao bi i tata malo na koljena s svojom bebicom...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    8

    Početno

    Mary, nemoze, boji se prasine i propuha, razbolit ce se hehe

  36. #36
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj kaca80 prvotno napisa Vidi poruku
    Ćao. Ja sam nova ovdje i imam jedno pitanje pa ako neko zna nek mi odgovori, biću veoma zahvalna.
    Kao prvo da kažem da imam djevojčicu od 4 godine i bila je stalno na podu. Bilo joj je super, nije mogla da padne a stalno je "trenirala". Prohodala je uz namještaj sa 9 mjeseci a samostalno sa 13 ali zato nije bilo spretnijeg djeteta. Znala je i kako da padne a da se ne udari. Znači, za motoričke sposobnosti je zakon, uvjerila sam se.
    E sada problem. Imam bebaća od 3,5 mjeseca i ima povišen mišićni tonus. Bila sam kod fizijatra i fizioterapeuta i obučili su me za vježbice i pravilan "beby handling". Preporučili su mi položaj na stomaku kao idealan za takvu djecu ali da mu karlicu blago stisnem rukom ili obuhvatim svojim koljenima. Meni nije jasno smijem li njega ostaviti na podu (na strunjači, ne tepihu), bez tog pridržavanja da tako boravi. Jednostavno, ne mogu po čitav da sjedim i držim bebu. Imam i drugo dijete. Zna li neko koji je dobar položaj za takvu djecu, znači da tako borave kad ja nisam u mogućnosti da boravim pored njega.
    mislim da ćeš bolji odgovor dobiti na onom drugom topicu na kojem si postavila isto pitanje

  37. #37
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    milkyway,mene silno zanima ta neuspjesno attachirana fotka koju tata nije uspio staviti u zacetnickom postu ,da mi vidimo o kakvoj se to strasnoj stoljetnoj prasini tu radi...a mozda vidimo i zavjese koje lete od silnog vjetra koji puse kroz stan.....))))

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    8

    Početno

    Hehe tata zbriso glavom bez obzira pa zaboravio stavit sliku. Uglavnom on je zamisljao to kao jadno nevino dijete na podu, ja mucitelj malih beba pa ce me mame iznapadat, a pod peremo svaka dva dana i nemamo tepihe (hm skuzila sam kako mogu profitirati, pa on po novom pere podove hehe)
    Ma ja uzivam u njegovim fobijama, zivi smijeh, najnovija je fora bila da nesmijem bebu kupat u moru jer ako se zagrcne nece znat sta napravit i uhvatit ce ga panika.Na to ja sama zagrcnem bebu u moru da iskaslje slajm i nemam s kim pricat cijeli dan )))

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    209

    Početno

    Ja sam sad zamislila tatu kako stoji sa jedne strane, a nas 30 i nešto sa mamom sa druge i kako vičemo, a on poklopio uši rukama... a dovele svu djecu da pužu po podu

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    je milky a to je istina a znas i da muski su takvi pekmesci kad moraju ic doktoru ..boje se dr bolje nek moj marko od 5 god.ps.znam po svom muzu..hihihi

  41. #41
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A znaš onu o kupanju...Prvo kupaš u kadici u sobi, doooobro provjeriš temperaturu vode više puta, imaš onaj termometar u obliku ribe, žabe, kornjače, čega već...S drugim kao olabaviš pa to obaviš malo ležernije, treće već pereš pod pipom...E to ti je stvarno tak, s time da je moje drugo bilo već u lavabou pod pipom, ne znam zašto mi ta super ideja nije pala na pamet s prvim...

  42. #42
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    sad ce tata proglasit sporkuljama mame koje se okupljaju na Rodi i poci ce na neki drugi 'cisci' forum potrazit podrsku,LOL.....)))

  43. #43
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Moj je isto stalno bio na podu, imali smo njegov tepih, na tome dekice i tu je provodio največi dio dana. Ljeti je isto bi na podu na terasi i na livadi. I sad je stalno na podu sa pasom se igra, pliva po parketima....u glavnom pod rulz!
    Dolazi novi malac i njega čeka podno odrastanje.

  44. #44
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    ok ja imam problem kad se već radi o podu, ako je stavim na neku deku i sl. ona to sve povlači za sobom jer puže vojnički pa nema koristi baš puno od nje, a ako je stavim na čisti pod (pod čisti mislim parket) izderat će se jer je sad stalno u bodićima kako je vruće, što meni predlažete?
    Mi smo bili kupili 2-3 paketa onih velikih puzli za bebe, to nam je bilo super rješenje za takve situacije jer je i naš ljeti povlačio dekicu a uglavnom je bio gol u pelenici.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    A znaš onu o kupanju...Prvo kupaš u kadici u sobi, doooobro provjeriš temperaturu vode više puta, imaš onaj termometar u obliku ribe, žabe, kornjače, čega već...S drugim kao olabaviš pa to obaviš malo ležernije, treće već pereš pod pipom...E to ti je stvarno tak, s time da je moje drugo bilo već u lavabou pod pipom, ne znam zašto mi ta super ideja nije pala na pamet s prvim...

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    ok ja imam problem kad se već radi o podu, ako je stavim na neku deku i sl. ona to sve povlači za sobom jer puže vojnički pa nema koristi baš puno od nje, a ako je stavim na čisti pod (pod čisti mislim parket) izderat će se jer je sad stalno u bodićima kako je vruće, što meni predlažete?
    Blekonja, moja još ne hoda samostalno, i ima natiske na koljenima, ali sad je npr. 2 dana u hlačicama i već je sve ok, tako da se ne brini za koljena.

  47. #47
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    A znaš onu o kupanju...Prvo kupaš u kadici u sobi, doooobro provjeriš temperaturu vode više puta, imaš onaj termometar u obliku ribe, žabe, kornjače, čega već...S drugim kao olabaviš pa to obaviš malo ležernije, treće već pereš pod pipom...E to ti je stvarno tak, s time da je moje drugo bilo već u lavabou pod pipom, ne znam zašto mi ta super ideja nije pala na pamet s prvim...
    Ja sam prvog več tuširala a u životu nisam provjerila temperaturu vode...što ide iza toga?! Kupanje na kiši

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili kupili 2-3 paketa onih velikih puzli za bebe, to nam je bilo super rješenje za takve situacije jer je i naš ljeti povlačio dekicu a uglavnom je bio gol u pelenici.
    a te velike puzzle navodno nisu dobre, otrovne su a baš su mi super i mislim da bi joj najlakše bilo na njima (kad bi htjela), evo dva dana neće nikako na pod stavimo je ona stalno kmeči, htjela bi se nositi, nekako kao da joj se ne da, linčina jedna, okrene se malo krene i stane i nekako nije mi baš često na dlanovima, više na podlakticama je li to zabrinjavajuće

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Ah, kad se sjetim tih vremena. Nikad u životu mi parketi nisu bili blistavi i sjajni dok su klinci izvodili akrobacije po podu.

  50. #50
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj garavo prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav,

    kao mladi tata imam pitanje: je li vam normalno da mama drži bebacha od 5 mjeseci na parketu (unutar onog dječjeg vrtića) ???

    attachiram sliku radi boljeg objašnjenja.

    meni je to suludo, i zbog prašine s poda kao i propuha ispod vrata, ali mama je nedokazana i ne može joj se išta objasniti.

    držite li vi djecu isto tako ?

    zar ne bi bilo normalnije da je bebonja na kutnoj garnituri u tom istom vrtiću ? no ona ima abnormalni strah da će bebonja ispasti van na pod.

    eto, ako netko ima savjet, unaprijed zahvalan !
    Pa u vrticu je, nije na podu???

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •