Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: AD i trudnoća?! pomoć hitno

  1. #1
    Mirtusha avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    18

    Početno AD i trudnoća?! pomoć hitno

    Curke,
    molim Vas za savjet i ako imate slična iskustva da pišete o tome. Imam 27 godina. Budući da sam imala par trauma u djetinjstvu i kao tinejdžerica, kasnije se sve to odrazila na moje ponašanje. Nisam bila depresivna nego sam jednostavno imala anksiozna stanja, tjeskobu, paniku, prisilne misli i stanje derealizacije. Čitajući razne forume o tim stanjima, sa 25 godina, dok sam jos studirala u Zagrebu, posjetila sam super psihijatricu. Dosta sam isla kod nje na razgovore no i pila sam cipralex i xanax8najmanje doze). S vremenom su se doze smanjile, tako da sam trenutno na cipralex i xanax najmanje doze jedan dan po poola, jedan dan po cijelu tabletu. E sad Prije jedno mjesec dana ostala sam trudna. Moja doktorica i svi oko mene su presretni. Ja sam isto sretna ali me strah od svega toga novoga. Xanax sam prestala uzimat, umjesto njega propisan mi je apaurin od 2 mg i cipralex po pola jos tjedan dana, a onda samo apaurin ili nista. E sad, drage moje, ima li ko slicnih iskustava da mi napiše ili da neki savjet. Drago mi je da sam trudna i da prestajem pit te tablete, ali me s druge strane uzasno strah da se neka moja stanja meni ne vrate. Doktorica mi govori da mi se nema sto vratit, jer sam ok i nikad nisam imala neku dijagnozu, vec anksiozno stanje. Inače sam paničarka i svega me strah, i ne zelim nista filmat u glavi i vrtit neke filmove da ce se vratit neka loša stanja..

    Eto curke, pišite....

    PUNO HVALA )))


    KISSSSSSSSSSS

  2. #2
    Mirtusha avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    18

    Početno

    Pa stvarno niko nema ništa za mi napisat ?

  3. #3
    Mirtusha avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    18

    Početno

    Baš čitam stalno razne teme po forumu, pa nije valjda stvarno da niko nema sa sličnim iskustvom

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Imamo već teme pa možeš pogledati tamo.
    http://forum.roda.hr/threads/8807-Xa...sivi+trudnoća

    http://forum.roda.hr/threads/37881-a...sivi+trudnoća


    U svakom slučaju, ako te nešto posebno zanima uvijek možeš koristiti pretražnik (desni vrh foruma) tako da upišeš ključne rijeći onoga što te zanima. Kasnije ću ovu temu spojiti sa jednom od ove dvije čiji sam ti link stavila.
    Posljednje uređivanje od sirius : 28.07.2011. at 13:09

  5. #5
    Mirtusha avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    18

    Početno

    Ok, hvala puno )))

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •