Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: OŠ bana Josipa Jelačiće u Podsusedu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno OŠ bana Josipa Jelačiće u Podsusedu

    Zanima nas ova škola, kakva su vam iskustva, nastavnici, aktivnosti, prostor, sve nas zanima.
    Ima li tko da ima djecu u toj školi?

  2. #2
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Zar nije ta škola u vrapču??

  3. #3
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    nije nego u Podsusedu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno

    U Podsusedu, u Podsusedu. Jel baš nitko nema tamo djecu?

  5. #5
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ima mukica, čekaj da se javi ili šalji pp.
    po onome što sam ja čula iz treće ruke, škola je ok, prosječna hrvatska osnovna škola, ali stara.

    offt. krumpi, dobit ćemo park u kukuruzištu :jeeee:

  6. #6
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Eto mene.
    Nisam opce znala za ovu temu. Sad sam na googlu trazila web od skole pa sam vidla ovo.

    Škola je o.k.
    Jes da je stara, al je dobro odrzavana. Nis se ne raspada ili propada. Ja je jako volim jer sam i sama isla u nju, smjestena je na divnom mjestu, ima ogromno igralište i puno mogućnosti za slobodne aktivnosti. U blizini je dvorana Sutinska vrela sa svakakvim aktivnostima, ukljucujuci i izvidjace.

    Za nastavnike ne znam sto bih rekla. Nastavnici su kao i u svakoj drugoj skoli. Ne znam bas da sam mjerodavna da procjenjujem nastavnike i profesore tj. ne znam na osnovu cega bi osim na osnovu vlastitog dojma.
    Meni se svidja sto su razredi mali. Moja Melita je treci i ima ih ukupno 14 ili 15. Kod Oskara u 5. razredu ih je 21 ili 22.
    Melitina uciteljica je super, ali ja volim stroge uciteljice koje puno traze od klinaca.
    Oskar mi je isao u boravak prva dva razreda i njega sam, cim sam mogla, ispisala iz boravka jer su boravkaski razredi veliki i uciteljica koju je imao u 3. i 4. razredu isto mi je bila super.


    Imaju boravak do treceg razreda i rucak u skoli.
    U blizini je Podsusedska knjiznica, a imaju i knjiznicu u skoli.

    Nije mi se svidjala defektologica, al ta je sva sreca otisla. Ova sto se vratila s porodiljnog je super.
    Ravnateljica je isto o.k. Mozes s njom o svemu i uvijek ce te saslusat i nac vremena.

  7. #7

    Početno

    Citiraj Lindsay prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima nas ova škola, kakva su vam iskustva, nastavnici, aktivnosti, prostor, sve nas zanima.
    Ima li tko da ima djecu u toj školi?
    Škola je odlična. Pravi uzor za odrastanje dijeteta. Škola je obnovljena i novi prozori zidovi su prefarbani pregletani i svaka učionica ima računalo i projektor. Koriste se e dnevnici na tabletima i kompjuterima. Aktivnosti su različite za vakog se može nešto prronaći npr. Dramska Novinarska Odbojka Nogomet Likovna i jos mnogo toga. Profesori su malo stroži ali su barem fer. Potiću svakog učenika i ne izdvajaju pojedince. Neki od groznih profesora: BRANKO FARAC(LIKOVNI) VLADIMIR KUK(TEHNIČKI) VLADIMIR VIJTIUK(POVIJEST) VESNA BLAŽEVIĆ(GEOGRAFIJA)

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Dizem temu. Ima li netko svjezih iskustava? Cujem da su nastavnici od 1-4razreda OK, a da su neki od 5-8 uzas!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •