Stranica 21 od 21 PrviPrvi ... 11192021
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,039 od 1039

Tema: U kojem tjednu ste saznali spol djeteta?

  1. #1001
    paučica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    128

    Početno

    Nama su sa 15 tt rekli da je dečko, potvrdili I sa 19. Vidjet ćemo...

  2. #1002
    Begonija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    49

    Početno

    Prvo dijete, sa 20 tjedana-curica
    Drugo dijete, sa 16 tjedana-dečko
    Treće dijete, već sa 12 tjedana-dečko

  3. #1003
    unique avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj Begonija prvotno napisa Vidi poruku
    Prvo dijete, sa 20 tjedana-curica
    Drugo dijete, sa 16 tjedana-dečko
    Treće dijete, već sa 12 tjedana-dečko

    4. Ćeš vec u 8. Saznati ))


    Sent from my iPad using Tapatalk

  4. #1004

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    U prvoj trudnoći od početka je bila ONA i u 12 tjednu doktorica je potvrdila, u drugoj od početka je bio ON i u 13 tjednu doktorica je samo potvrdila. U onoj nesudjenoj blizanačkoj trudnoći rekla sam MM: Mogli bi biti blizanci, jer imam neredovite cikluse i ciste po jajnicima. Pa sad kako si tko to tumači.

  5. #1005
    Begonija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj unique prvotno napisa Vidi poruku
    4. Ćeš vec u 8. Saznati ))


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Ha, ha ja htjedoh troje, za četvrto nemam sape

  6. #1006
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Ja sam sad u 15tt i uskoro bih trebala na pregled pa ću pitati da pogleda. Ako vidi- vidi. Ja mislim (morala bih provjeriti) da sam u prvoj trudnoći tek sa 22-23 tt saznala da ćemo dobiti GIRL. Turski neki doktor bio pa je na engleskom priopćio da će biti GIRL, hehe! Muž bi sad sina- tata kao tata bi htio svog pišonju. Divnu curu imamo, a ja sam nekako neopredijeljena. Ja bih STVARNO, van svake ofucane fraze, htjela divnu i zdravu bebu kakva nam je i ova mišekica što sad spava kraj mene. Uskoro javim ako bude beba raspoložena pokazati...

  7. #1007
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Evo reče danas da misli da je dječačić, ali "hajde da pogledamo idući puta". Pa eto, za mjesec dana ćemo pogledati opet. Nekako ne doživljavam ozbiljno dok mi ne okrene ekran i kaže: Evo vidite, to vam je to! Al znam da oni zapravo ne vole davati prognoze rano jer je nesigurno. I po vašim postovima mi je jasno da je stvarno prevrtljivo, nekad i do kraja.

  8. #1008
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    I ja sam također danas bila na uzv-u, i sad mi je pak novi termin, ipak sam malo više trudna...Ja sam jedna od trudnica..(nadam se ne jedina) koja se nije mogla sjetiti datuma zadnje menstruacije pa mi je na zadnjem pregledu termin bio 8.11., a danas je on 31.10...no ajmo na temu Pokušao je vidjeti, no između nogu je bila pupčana vrpca...samo je napomenuo da se nešto nazire. Nisam mogla a da ne pitam pa što mu se čini da bi bilo. Veli on: mislim da je ono što nemate doma (doma imam dvije curke koje silno žele bracu)..Vidjet ćemo, no najvažnije da je sve u redu, pa neka bude što treba biti

  9. #1009
    kolimoli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    860

    Početno

    ja jučer bila na UZV (17+5) i veli ginic da imamo pisu

    kod male sam se puno duze nacekala, saznala sam tek sa cca. 27 tjedana

  10. #1010
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Mi neki dan na uzv 12+3 i već veli dr. da je 90 posto siguran da je dečko

  11. #1011
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Htjeli smo da spol bude iznenađenje ali na uzv u 28tt nisam ni stigla reći dr da ne govori već smo odmah saznali tko nam dolazi

  12. #1012
    memento avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    12

    Početno

    U 11. sed. na kombiniranom probiru rekli najvjerovatnije decko, definitivno moj doktor potvrdio u 6. mjesecu. Naravno, oboje je bilo tacno.

  13. #1013
    unique avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Evo, nakon sto je u 12. Tjednu pretpostavila da je najvjerojatnije dečko, sad u 17. Je doktorica 99% sigurna da je. Vidli smo i malo pimpač i sve..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1014
    saraya avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    273

    Početno

    Prvi put nam je dr rekla da je dečko sa 14+1...jučer potvrdila sa 17+1..a dalje ćemo vidjeti hoće li ostati dečko

  15. #1015
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    i još jedan dečko potvrđen danas sa 21 tt

  16. #1016
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Meni je opet pretpostavio da je dječak, i to prekjučer 19+2. A kad će se znati za sigurno... tko to zna...

  17. #1017
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je opet pretpostavio da je dječak, i to prekjučer 19+2. A kad će se znati za sigurno... tko to zna...
    Ma to je dečko! Nije ni meni sto posto rekao to je to, ali je rekao da se nešto nazire, a i sama sam vidjela pimpača! jedino ako nekim čudom pimpač nestane

  18. #1018
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    U prvoj i u drugoj trudnoći sam sa 16 tjedana saznala da nosim curice..u ovoj trećoj mi je doktor na zadnjem pregledu rekao da bi mogao biti dečko, tad sam bila trudna 13+4..neznam dal je zbilja moguće tako rano vidjeti, al tako mi je rečeno..ja od početka imam osjećaj da nosim curicu..

  19. #1019
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Moguće je, meni je moju prvu curu vidio sa 12 tt, a kasnije samo potvrdio. I ja imam dvije curke, a ovaj put sam zaista imala osjećaj da je dečkić. Ne znam jesu li to bapske priče, no trudnoća mi je potpuno drugačija u odnosu na prijašnje dvije..

  20. #1020
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Sljedeći pregled mi je 08.07. tad će mi biti 17+4..tada će se valjda sigurnije znati..a što se tiče različitosti u trudnoćama, meni je prva nekako bila različitija od ove dvije..u prvoj su me mučnine i povraćanje izmučile prve 3 mjeseca, a kasnije žgaravica..u drugoj trudnoći, a ni sad nisam imala tih problema..jedino što mi je drugačije u ovoj trudnoći je da bi samo kiselo jela..inače sam ovisnik o slatkom, a slatko me uopće ne privlači toliko od kad sam trudna.. Možda griješim, ali ja ne vjerujem da spol ovisi o tome kakva je trudnoća bila, sam tok trudnoće, osjećaji, želje i ne znam što sam sve nekad negdje pročitala da ima veze..mislim da je svaka trudnoća priča za sebe..možda griješim, ali eto ja sam takvog mišljenja..a i na kraju krajeva neka stignu živi i zdravi u naše krilo, djevojčica ili dječak, sasvim svejedno..

  21. #1021
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Kada sam pitala doc sa 17tt jel vidi kaj je, kaze ona ne, polozaj je krivi a ja njoj :aha VI ne vidite da je cura, ja vidla samo je presutila i zavrsava pregled i kaze aha eto vidi se lijepo.Vidjela i sestra i jos jedna doc, mala se okrenula u pravom trenutku, cura je...nadamo se da bude i ostala.

  22. #1022
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    ..a i na kraju krajeva neka stignu živi i zdravi u naše krilo, djevojčica ili dječak, sasvim svejedno..
    Apsolutno!

  23. #1023
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Iako, neću lagat da smo si svi željeli jednog muškića nakon dvije djevojčice, naročito moje cure. No kao što smo već i zaključili, najbitnije da je sve u redu, pa bilo muško ili žensko!

  24. #1024
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    Iako, neću lagat da smo si svi željeli jednog muškića nakon dvije djevojčice, naročito moje cure. No kao što smo već i zaključili, najbitnije da je sve u redu, pa bilo muško ili žensko!
    haa, moji su podjeljeni..Velika princeza želi bracu, mala princeza želi seku. Tata kaže da mu je svejedno, vjeruj da je i meni, ali voljela bih imati i dječaka. U svakom slučaju ovo je moja zadnja trudnoća, pa što Bog da. Nakon drugog poroda bili smo na 90% da je to to, ali ja sam nekako znala i osjećala da to nije moja zadnja trudnoća, kako sam nekad baš na ovom forumu ja mislim pročitala kako je jedna forumašica napisala da je u kostima osjećala da nije još rodila svu svoju djecu (tako nekako, ne znam dal sam dobro zapamtila) ali tako nekako sam i ja osjećala..Ovaj put osjećam da je to to..

  25. #1025
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    u 29tt ja još ne znam. A tako bih voljela znatiiiiiii...

  26. #1026
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Danas sam došla do doktorice po uputnicu. Na izlasku ona me zaustavi , pogleda trbuh i kaže:" I ovo ti je nisko, bit će dečko. Sretno!" (idem na amnio za koji dan).
    tako da..... doktorica kaže 15tt - dečko
    Posljednje uređivanje od Optimisticna : 18.08.2014. at 18:21

  27. #1027
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Danas sa 20+3tt doktor veli 100% djecak, lijepo je i slikicu sa 3d od pimpaca napravio za tatu

  28. #1028
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Na uzv sa 20+4 saznali da stize decko

  29. #1029
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    29+2 potvrđeno, stiže nam dečko

  30. #1030
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    A ja sam ovaj put saznala već u 5. - 6. tjednu. Sanjala sam da idem na uzv i vidjela obučenu bebu u svojem trbuhu. Po odjeći sam odmah mogla zaključiti kojeg je spola, što je poslije potvrđeno i na javi.

    Ali da je beba kojim slučajem bila i drugog spola, ne bih bila ništa manje sretna. Lako za spol, ovom djetetu sve do sada nismo uspjeli vidjeti lice - svaki put ga pokrije rukom.

  31. #1031

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Ja sam neki dan sa 20+5tt dr.Kos kaže evo luleka ljepo se naguzio da se vidi stiže nam dečko,al če biti momaka ove godine

  32. #1032

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Na 19+1 kaze dr.pisonja

  33. #1033
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    evo potvrđeno 17 tt, doktorica opet kaže da trbuh kaže (nisko je) dečko, napravimo ultrazvuk i slika mi za uspomenu stvarno muško međunožje.

  34. #1034

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,

    Trenutno trudnoća 17+3
    S 14 tjedana se vidjelo nešto "kao da visi"- veli dr. da bi mogao biti dečko
    Prekjučer ultrazvuk- kažu da je curka, da se vidi još kao mali klitoris samo da ipak ne bi bio dečko..

    <3

  35. #1035
    Junior avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    ZG centar
    Postovi
    53

    Početno

    Od 12 tj. je pišulinac i do 30., evo, nije bilo sumnje u to jer se malac baš muški namjestio svaki put (raširio noge da se vidi raskoš) namjestio svaki put tako da imamo bar 7 različitih slika piša. :D
    Muž je htio curicu, no ima još vremena i za nju.

  36. #1036

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Sa 12+5 saznali da je decko...

  37. #1037

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    4

    Početno

    s prvom curkom sam saznala u 16tt na 4D. Sad sam saznala sa 20tt da je curica,ujedno je to bio i prvi posjet 4D uzv.

  38. #1038
    Ledamo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    196

    Početno

    Danas, 16+4, saznali smo da nam stize maleni decko

  39. #1039
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Ja sam saznala sa 20+3 da je decko. Do tad je uvijek bio okrenut tako da nismo nista mogli vidjeti.

Stranica 21 od 21 PrviPrvi ... 11192021

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •