Stranica 2 od 21 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1039

Tema: U kojem tjednu ste saznali spol djeteta?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    235

    Početno

    20+6

    moja rudlava curica koju su mi svi željeli ima PIŠUUUU, stiže još jedan hahar

  2. #52
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    S 13 tjedana i 3 dana na 4D UZV jasno se vidio pišulinac i jajca Tata je, doduše, htio curicu, tobože radi mene

  3. #53
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    klia, jel za prvo ili drugo dijete?

  4. #54
    Gabriela

    Početno

    Ja se potajno u sebi nadam malom sincicu, imam imena vec za njega,a za curu i ne razmisljam jos... Bila na ultrazvuku pre nedelju dana, al mi nisu rekli pol.... al sanjala da cu roditi curu... tako da sam zbunjena, al postoje samo dve mogucnosti , i bilo koja da bude, radovacu se jakooooooooooo :D

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    301

    Početno

    Da se nadovezem....od mog zadnjeg posta na ovoj temi prije tjedan-dva se spol nase curice br. 2 promijenio...
    Sada Nika ocekuje brata

  6. #56
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Ja sam sad u 25 tjednu. Prošli tj sam bila na ultrazvuku i doktor veli da će biti curica. Od tada gledam sve u rozoj boji...ali mislim da neću previše kupovati rozo da ne bi na kraju ispao dečko.
    MM i ja sad bebu oslovljavamo u ženskom rodu. MM je zove Leptirica!!

  7. #57
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Za drugo dijete. S Matejem sam saznala negdje oko 19. tjedna.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    BiH,Bihac
    Postovi
    19

    Početno

    U prvoj trudnoći sam saznala sa s 18 tj.,a tako i u drugoj.Prva je bila curica a sad je dečko!!!

  9. #59
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    mene je doc u 21 tj. na uzv pitao; jel znate spol djeteta? ja sam rekla; ne i nemojte mi reci

    i sad mi se svi cude i kazu da smo rijetki :? :? :?

    beso

  10. #60
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    da se pridruzim jos uvijek ne znamo sta se smuckalo unutra sad smo 15+3 i u cetvrtak idemo kod doca pa mozda saznamo sta ce biti
    ja sam 99% uvjerena da nosim curicu,dva puta sam ju sanjala i uvjerena sam da je curka pa sad bumo vidjeli ,sam da se na ovom pregledu vidi nekaj :D


    _____________________
    nasa cvrckica dolazi 26.08.2006.

  11. #61
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ja niti jednoim nisam ništa osjećala, ali od uvijek sam želila starijeg sina i mlađu curicu, a to sam i dobila. Sad za treće mi nije važno (samo da je zdravo) ali ipak bi rađe dečka (da moja princeza ostane jedina princeza).
    Ne znam da li će mi se želja ispuniti i 3. put.
    Za oboje sam saznala u 16 tjednu.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb/dugave
    Postovi
    330

    Početno

    a nas je u ponedjeljak doc. pitao želite li znati kojeg je spola beba, na što smo mi rekli...pa daaa, a nije mi trebao puno ni govoriti jer se baš lijepo sve vidjelo, a BTW već sam to vidjela prije...
    i tako pčelica je postala bumbarčić...

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Mi smo jučer (21+1) saznali da je dečko
    Ja sam željela curicu, ali sam znala od početka da je puno vjerojatnije da je dečko (sa muške strane MM praktički nema ženske djece, sami dečki).
    Sad moramo smisliti ime, ovaj put ništa od Mirte.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    32 tjedna i još uvijek ne znam

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Postovi
    18

    Početno Cujica!

    S 25 tjedana na color doppleru doktor je otpocetka govorio da je curica, makar u niti jednom trenu nije uspio uhvatiti bas spol. Na koncu je nesto uhvatio i rekao, da to je curica, al ja sam poslije pregledavajuci kasetu skuzila da je to zapravo komad bedra. No, rece on da on to i po drugim stvarima moze zakljuciti. Sada s 32tj Tockica se vise nije nimalo sramila, sigurno nam je brem pet puta pokazala da je curica i to u velikom stilu. Raskrecila nogice i tako stalno. Ma milo moje! Al svejedno, cekam ja da ju prvo primim u ruke i ponjusim, pa da se za stvarno uvjerim da je curica. Makar joj se ja otpocetka obracam u zenskom rodu i stalno sanjam da je curica i slicno... No i da je decko jednako bi ga voljeli i mazili i pazili. Mislm da nam je ipak svima najbitnije da su nam bebaci zdravi, a ne kojeg su spola...

  16. #66

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno

    16 + 1, bila je i ostala cura!

  17. #67
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    evo bili jucer kod doca i jos nista

    _________________________
    nasa cvrckica dolazi 26.08.2006

  18. #68
    Lela07

    Početno

    Nama su rekli kada sam bila 20 +5 da nam dolazi naša mala curka, mada sam od početka trudnoće znala da je curka.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    27

    Početno

    Ja sam u 29. tjednu i dr. mi nikako nije uspjela vidjeti spol bebe jer beba uvijek okrene leđa kad je meni pregled. Već imam curicu pa mi je svejedno, ali isto bih voljela znati spol kako bi na vrijeme pripremila robicu i dr.

  20. #70
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    16 tjedana, decko, i s 20 potvrdjeno

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    I Hrvoje je bio u 17. tjednu cura, a pimpač mu je narastao u 23

  22. #72
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    u 21. tjednu - Dečko !

  23. #73

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    grad baroka i cvijeća
    Postovi
    337

    Početno

    prva trudnoća - sa 20. tjedana ravnih saznali da će biti dečko, vidjelo se jasno ko dan (ali ja sam rekla doktoru da je u krivu jer da ja 100% nosim curicu, pravi majčinski instinkt )

    druga trudnoća - sa 18 tjedana je bio više dečko nego cura :? , da bismo sa 26 tjedana navršenih vidjeli svu opremu bez problema, još je pimpica lelujao lijevo-desno od naglih okreta... imala sam filing da je dečko, makar smo radili curicu...

  24. #74

    Početno

    MM i ja smo potajno željeli curicu, makar se ne bi razočarala ni da je dečko, a onda mi je dok. u 12 tj. rekao da vidi spol ali da mi neće još reći dok se ne uvjeri i ja odmah pomislila sigurno je dečko i bila sam uvjerena do 18 tj. kad je rekao da je curica. Sad idemo u 22 tj. da nam potvrdi curu.

  25. #75
    Hello_Kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    155

    Početno

    nama je doc u 20.tjednu rekao da je najverojatnije curica, a na sljedecemo pregledu je to potvrdio, navodno je siguran , ja sam vec pokupovala stvari za curicu iako cemo biti sigurni tek kada se rodi :D

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    Nama su već sa 14 tj. rekli da je sinčić. Kad smo sa 24 tj. opet napravili uvz rekli su da je mišić dugačak 10,3 mm.
    A tata bio ponosan na sineka

  27. #77
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    u 40.-om tjednu

  28. #78
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    U 17. tjednu je ginekolog po prvi puta pretpostavio da bi mogao biti sin jer ima "čvrčkicu" među nogama... U 20 i nekom tjednu je bilo definitivno potvrđeno, a u 31. su se jasno vidjeli i testisi.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    saznala sam 19+3 tjednu da je mala curica,valjda joj nece narasti pimpek,jer sam kupila roza kolica

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    sjever
    Postovi
    34

    Početno

    Prvi put u 34 tjednu,a sada u 19.Moji djecaci Babica je rekla da je 100%djecak,jer se pokazao u svoj svojoj ljepoti(njene rijeci).

  31. #81
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    mene je doc u 21 tj. na uzv pitao; jel znate spol djeteta? ja sam rekla; ne i nemojte mi reci

    i sad mi se svi cude i kazu da smo rijetki :? :? :?

    beso
    Ni mi ne želimo znat spol do kraja.........uzbudljivije je to iščekivanje, a i svi nam se čude pa kak ne želite znat, kak ćete kupit stvari.
    Zasad kupujem univerzalne stvari a kad se rodi idemo u pravi šoping

  32. #82

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Mi smo u 16. tjednu saznali da ce mo dobiti jednu malu pricipessu

  33. #83
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Mejra se nije dala vidjeti do skroz kasno u trudnoci. Prvo je bila decko, pa cura, pa cura, i ostala cura. :D Ja sam od prvog dana bebici tepala 'moja cura'. I pogodila sam...

    Sa Ahmedom nisam bila sigurna. Vagala sam curici vise, tako da me manje vise iznenadio. Sa Ahmedom smo spol saznali isto kasno. U 32 sedmici trudnoce...

    Oba puta su mi bebice dosle u san. Mejru sam sanjala svaki put u roza...a Ahmeda mi je MM u snu pokazao. Ja ko fol rodila, beba kuci a neznam spol. MM ga ko fol meni nagog nosi ja vidim cunu.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Ja sam slavni primjer kako "majčinska intuicija" može zakazati - od prvog dana ZNALA sam i cijelim bićem osjećala da nosim curicu, znala sam kako izgleda, sanjala sam je prije par godina...A onda sam u 18. tjednu saznala da moja curica ima pimpek.

    Ja sam bila uvjerena da će i drugo biti cura, ne mogu se zamisliti da imam sina. Onda mi doc u 19. tjednu na pregledu kaže "o, pa tu nešto strši", a ja zabrinuto pitam "pa kaj strši", a kad ono mali pišo...
    Sad sam u 32. tjednu i još se ništa nije promijenilo....

  35. #85
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Pitala u 12. tjednu, doc se samo smješkao. U 16. tjednu rekao da je dečko i vidjeli i mi pišu.
    Inače, otkako smo saznali da čekamo bebu, osjećala sam da je pišonja. Poslije sam zbog toga imala neku vrst grižnje savjesti, što ako je curica, da ne misli/osjeća da ju mama možda ne želi pa sam se ufurala u to da je možda curica.

  36. #86
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    ja sam bila duboko uvjerena da je curka, tako sam se ljutila kad bi netko samo i pomislio da bi mogao bit dečko... i onda u 17 tj nam je doc rekao a evo malog pimpeka :shock: :shock: :shock:
    nakon toga se još dva puta pohvalio koju opremu ima među nogama tako da nije bilo druge nego da se zaljubim u malog pišulinca koji nam aBd uskoro stiže...

  37. #87
    bubac

    Početno

    Većina vas je otkrila spol dosta rano, meni još nije znao reći ništa zadnji put kada sam bila u 16. tjednu

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    106

    Početno

    I. trudnoća- 12.tj dečko,II.trudnoća- 13.tj. curica

  39. #89
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno

    Citiraj Hobita prvotno napisa
    Inače, otkako smo saznali da čekamo bebu, osjećala sam da je pišonja. Poslije sam zbog toga imala neku vrst grižnje savjesti, što ako je curica, da ne misli/osjeća da ju mama možda ne želi pa sam se ufurala u to da je možda curica.
    Isto tako, znala sam da nosim sina. Ali bih bila oduševljena s curicom. Na pregledu sa 14 punih tjedana nam je sin pokazao svoje tri kuglice, nakon toga potvrđeno nam je u 20-om, i u 28-om tjednu da stvarno nosim malog sina.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    28

    Početno

    U 16. tjednu nam je potvrđena curica, za koju je moja seka znala od početka!
    Slikici iz 8. tj. se divila:"Kakva krasna curica! Stiže mi nećakinja!"

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    75

    Početno spol bebe

    jel znate za slucajeve da su doktori potpuno bii sigurni u jedno a ono ispalo drugo?
    Meni su vec 3 puta rekli da je cura, sa 19, 22 i 32 tj. ali ja ipak nisam sigurna (nece imati nisa roza prva 3 mjeseca)
    Cula sam vec za dosta primjera da su visestruko tvrdili jedno pa da bi na kraju ispalo drugo. Jedna mi je zena cak rekla da su joj na 3d ultrazvuku rekli da je cura a ispao decko.

  42. #92
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Mojo susjedi cijelu trudnoću govorili cura i žena presretna (ima sina).....a kad na porodu dečko.......

  43. #93
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    rodila prije 8 mjeseci....

  44. #94

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Meni je doktor rekao da je 99% curica u 18+5..meni super sta god da je pogotovo jer mi je to prva trudnoca. MM isto odusevljen!!Nece joj u medjuvremenu narast pisa? Svejedno..

  45. #95
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    da prijavim da smo i cetvrti put spol saznali u 40. tjednu

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    138

    Početno

    U prvoj trudnoći dr. je u 13. tj. hrabro rekao da je 99% cura. Za mjesec dana ispao pišek.

    Na zadnjem UZV bila sam trudna 16 tj. i isti dr. rekao i već zapisao da je cura. Veli da se vidi ulaz u žensku pišolinu - ja kao nešto vidla?. No da još uvijek nije kasno da se spuste testisi. Jako si želimo curicu i navijamo da curica i ostane.

  47. #97
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    u prvoj sa 17 tj, a u drugoj sa 15tj

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Iza sedam mora,iza sedam gora,preko brda i planina...Na porodiljnom i doma...
    Postovi
    54

    Početno

    U 14-om tjednu dečko,24 cura,29 cura,sad čekam da idem na pregled u ponedjeljak i nadam se da će ostati cura jer smo dosta stvari rozih kupili!!!

  49. #99
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    U 19. tjednu bio je dečko, a u 22. cura. Više ne vjerujem što god da mi kažu dok se na svoje oči ne uvjerim 8)

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Prosli put u 15 tj. - pogodak
    A ja sam znala cim sam ostala trudna da je musko.
    Ovaj put sam imala osjecaj da je curica, a prizeljkujem musko....i vec mi je u 12 tj. doktor rekao da bi moglo biti da je musko, ali.....ja ne vjerujem...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •