Stranica 7 od 21 PrviPrvi ... 5678917 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 1039

Tema: U kojem tjednu ste saznali spol djeteta?

  1. #301
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    U 14 tjednu doznala sam da je dečko. Ostala sam :shock:. Nisam mogla vjerovat, jer moja intuicija (a držala sam je prilično nepogrešivom) govorila mi je, bolje rečeno vrištala je - curicaaaa (kosica, špangice, cipelice s mašnicom... eh, eh... ). Svaki sljedeći ultrazvuk provjeravala bi je li doista dečko. I naravno, dečko je (još uvijek ćelevac pa špangice ne dolaze u nikakav obzir). I naravno, sad ne mogu zamislit da je ikako drugačije.

  2. #302
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    mi bili na pregledu jučer u 20. tjednu i nadali se da ćemo doznati da li čekamo njofru ili njofricu, a ono ništa
    mislim da uzv moje gin nije baš najnoviji, a na 3D smo se naručili tek za mjesec dana jer su termini popunjeni, pa "strpljivo" čekamo sljedeći mjesec.....

  3. #303
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj rebeca prvotno napisa
    Moj iduići pregled će biti 14 tj. Ima li šanse da se zna spol, idem kod soc. ginića gdje i nije baš neki uzv nov?
    ne znam kakav uzv imam moj ginić, ali očito ima moderniji kad mi je u 14+2 (u stvarnosti 15+2) kazao da nosim sina. sad tribam ćekat još samo 25 tjedana pa da vidim je li on to dobro vidio.

    iako ja imam osjećaj da nosim muškića.
    skroz drugačije nosim ovu trudnoću nego kad sam nosila moju L.
    a i nos mi se nije raširio niti usta popunila ko s njom u trudnoći.

  4. #304
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Navodno je jedan ginekolog u Sinju nekad davno proricao ženama što nose. Tako bi npr. gđi A. rekao da nosi sina a u svoju tekicu zapisao gđa A. - kćer. I ako bi dotična rodila sina sve 5. Ako bi rodila kćer on bi im pokazivao tekicu i govorio: "Ma krivo ste me čuli, evo vidite šta sam zapisao!"

    Meni u 16om tjednu rekli sin. I u 20om potvrdili. A doktorica ima supersvemirski ultlazvuk.

  5. #305
    adria avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    165

    Početno

    u 16 tj. dr. najavila curicu,u 19 tj. potvrdila, u 23 tj upisala u knjizicu.sad smo 30+4 tj i naruceni u utorak na kontrolu.iskreno se nadamo da u medjuvremenu nije narasao mali misic jer smo kupili,a i dobili sve za bebu u crveno-rozoj varijanti...

  6. #306
    zelena avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    OS..
    Postovi
    142

    Početno

    Meni u 12. tjednu (na 3D ultrazvuku) rekli da je najvjerojatnije dečkić.. (doduše s rezervom ....osobno mi se činilo prerano)....pa su opet to ponovili u 16. tjednu i u 20. tjednu potvrdili ....... Sad smo u 26. tjednu i već imamo ponešto plave robice .....ak bude cura robicu ćemo kombinirati s roza mašnicama

  7. #307

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    161

    Početno

    U 19 tj.

  8. #308

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj zelena prvotno napisa
    Meni u 12. tjednu (na 3D ultrazvuku) rekli da je najvjerojatnije dečkić.. (doduše s rezervom ....osobno mi se činilo prerano)....pa su opet to ponovili u 16. tjednu i u 20. tjednu potvrdili ....... Sad smo u 26. tjednu i već imamo ponešto plave robice .....ak bude cura robicu ćemo kombinirati s roza mašnicama
    Ovo ti je dobra taktika.
    Iako ja ne volim tu podelu dečaci-plavo, devojčice-roza, to se stalno, hteli mi to ili ne, nameće.
    Ali, kad je već tako, bolje je onda kupovati neke neutralne boje + plavo, tako da mogu nositi i dečkić i curica.
    Kako god bilo, ipak je bezveze da se dečak oblači u roza, a za devojčicu mi je ok i plavo.

  9. #309
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj katica prvotno napisa
    U 19 tj.
    Po tvom tickeru vidim da nam se termin poklapa.
    Ja u 20 tj. I to sam sama vidjela na uzv-u, nije mi ni dr. trebala potvrditi. Al ipak kupujem robicu bijele, zelene i žute boje. Zažto bi baš moj dečko morao biti u plavom?!

  10. #310
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    24.

  11. #311

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    146

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Ja sam 18. tjedan i danas sam bila na UZV, ali ništa se ne vidi :/

    Bitno da je mališa/malena dobro :D , stigli rezultati prenatalnog i sve je ok... Samo me silno zanima šta je
    Ja sam u 18. nedelji i jos se ne vidi pol. Bitno je da je beba dobro. Podjednako cu se obradovati i devojcici i decaku.
    Da li mozda ne moze da se vidi pol jer prednjaci zadak bebe?

  12. #312

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Sa 16+2 vidjeli smo da nam stiže malena curica

  13. #313

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    144

    Početno

    35.-tom, dan prije poroda

  14. #314

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    65

    Početno

    ja sam 29ti tjedan i još ništa ne znam jer se moj zvrk ne želi pokazati,, do sad se svaki put okrenuo/la tako da se ne uspije vidjet, malo nas zeza,. A definitvno neću ići ekstra na ultrazvuk samo zbog toga. Ako nastavi tako i na idućima bit će iznenađenje, a nije ni to loše, bitno da bude sve u redu.

  15. #315
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    prvo sam bila uvjerena da je decko i saznali smo negdje sa 17 tjedana. druga trudnoća totalno drugačija,mučnine drugačije, ma sve! uvjerena da je cura i jucer 14+1 vidli pimpača

  16. #316

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Mi saznali tek sad, u 24 tjednu. Moja sramezljiva princeza se stalno skrivala i okretala ledja ultrazvuku, al danas se napokon pokazala. Doktor veli da je siguran 100 % al ja cu ipak kupovat pretezno univerzalne boje robicu pa netreba sve bit rozo.
    Iako mi svi od pocetka proricu da je decko, cak i astro tarot, ja u zadnje vrijeme vec par puta sanjala curicu. Hm
    Bar su svi imali zabavu

  17. #317
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj šnapi prvotno napisa
    prvo sam bila uvjerena da je decko i saznali smo negdje sa 17 tjedana. druga trudnoća totalno drugačija,mučnine drugačije, ma sve! uvjerena da je cura i jucer 14+1 vidli pimpača
    Čestitam ti

  18. #318
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    buduci deda je odmah izvadio visak i rekao da je decko, dr.je to potvrdio u 27 tj.

  19. #319
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj call me mommy prvotno napisa
    buduci deda je odmah izvadio visak i rekao da je decko, dr.je to potvrdio u 27 tj.
    kad smo kod viska i meni je bioenergeticar rekao tjedan dana prije da je decko tako da se nisam iznenadila kad se pimpac pokazao
    pepita hvala

  20. #320

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    34

    Početno

    prvo mi je rekla sa 21 tj....dečko...istina
    drugo sa 19 tj......curica....istina
    a sad mi je rekla sa 12 tj da je opet dečko...sa 16 tj da je još rano da se vidi spol....sad idem 12.03. to će biti punih 20 tj. pa ćemo vidjet....opet imam isti osjećaj kao i s prvim da će biti dečko
    .....javim vam u četvrtak.. :D

  21. #321
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Mi smo danas 16+3 i dr. je rekao da je muško

  22. #322
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    nama je sa 18 t rekao da je dečko, a na sljedeći UZV idemo za 10 t pa ćemo vidjeti jeli i stvarno dečec

  23. #323

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    10

    Početno

    U 14.tjednu kaže moja gin: Hm... A moj dragi na to: A k'o da se vidi neka izbočina... Je, je veli ona, al' više na izbočinu nepiše!
    I tako smo još u dilemi.

  24. #324

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    61

    Početno

    Mi saznali danas 15+4 da nam stiže pišonja! Skroz smo sigurni, pišonja se vidi iz aviona

  25. #325

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    61

    Početno

    Mi saznali danas 15+4 da nam stiže pišonja! Skroz smo sigurni, pišonja se vidi iz aviona

  26. #326
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    što se tiče tog pišonje, mene iskreno već sram kod doktorice, mali svaki put pokaže tog pišonju ko da je u najmanju ruku perverznjak iz parka, a facu skriva, zabije se u posteljicu i ni makac! Tako da sad imamo jedno 2-3 slike njegovog spolovila a nijednu lica..

  27. #327
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    evo meni danas sa 20+1 rekla da decko ....bas sam happy

  28. #328
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    pff meni 26 i kusur i jos NISTA... bebac nece pokazat i bog!! Svaki put stisne nogice uz tijelo i nema sanse da se vidi, a mene zanimaaa

  29. #329
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa
    pff meni 26 i kusur i jos NISTA... bebac nece pokazat i bog!! Svaki put stisne nogice uz tijelo i nema sanse da se vidi, a mene zanimaaa
    biće da je cura
    mi smo 29 tjednu saznali
    iako sam ja od samog početka znala da je cura

  30. #330
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    a sad neznam koliko to veze ima al ja em nosim jako nisko, em mi beba tako drzi nogice, em se sakriva stalno iza posteljice.... pa mogla bi bit cura, srami se

    A i imam neki predosjecaj da je zensko, od pocetka... 21. idem na 3d ultrazvuk i jos neki pregled pa mozda bude napokon srece!!

  31. #331

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    105

    Početno

    u 18 tjednu na redovnom pregledu, a i na pretkodnom pregledu negde u 14 tjednu doktror je rekao da je decko ali sa rezervom pa je posle samo potvrdio.

  32. #332
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa
    a sad neznam koliko to veze ima al ja em nosim jako nisko, em mi beba tako drzi nogice, em se sakriva stalno iza posteljice.... pa mogla bi bit cura, srami se

    A i imam neki predosjecaj da je zensko, od pocetka... 21. idem na 3d ultrazvuk i jos neki pregled pa mozda bude napokon srece!!
    he he

    ne mora znaciti, meni se u prvoj trudnoci deckic isto skrivao

  33. #333
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    Nakon hematoma, serklaže i pretrpljenih strahova odlučili se iznenaditi. Nisam čak ni znatiželjna. Cura, dečko svejedno. Samo da bez daljnjih problema izguramo do kraja.

  34. #334

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    ginekolog mi je u 24 . tjednu potvrdio ono što sam znala od početka ... da je dečko!!!

  35. #335

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    saznala sam u 18 tjednu...
    a onda sam saznala i 41 tjednu....naravno da nije ono šta sam saznala u 18 tjednu

  36. #336
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    a sto si ti falili, rekli da je cura pa bio decko ili obrnuto?

  37. #337
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    navodno se dosta rano (cak od 10. tjedna) moze vdjeti spol, curice tada imaju klitac jednako veliki kao deckici pimpac, i samo dobar uzv strucnjak moze razlikovati jedno od drugog i to po kutu pod kojim stoji.

    meni je sa 10 tjedana ginic vidio (i sama sam vidjela) nesto veliko medju nogicama ali nije nista mogao potvrditi jer je bilo jako rano.
    od tad sam totalno zabrijala da je decko, i razmisljam i izrazavam se u muskom rodu.
    iduci tjedan kad napunim 14 tjedana imam kontrolu i nadam se da ce sve vec biti puno jasnije

  38. #338
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Ja sam saznala da je curica onog trena kad sam rodila.Jednostavno nisam baš znatiželjna osoba,a i bitnije mi je bilo da je s bebicom sve u redu nego da znam spol.

  39. #339

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj BP prvotno napisa
    a sto si ti falili, rekli da je cura pa bio decko ili obrnuto?
    rekli da je curica.. a eno dečka.. živ i zdrav

  40. #340
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    u prošloj T mi je tek oko 25 tj.rekao da je cura.
    sada sam bila u 22 tj.i nije mi još htio reći da li vidi šta je.nadam se da ćemo slijedeću put,u 26 tj.napokon saznati.

  41. #341
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Meni dr. u bolnici rekla s 15 tj. da je dečko, a s 18 tj. sam bila na 4D uzv nakon drugog ležanja na patologiji trudnoće da je 95% cura. Na uzv s 20 tj. dr. u bolnici nije ništa vidio, njega je više zanimala posteljica koja je kako reče "neobična", pa je bjesomučno telefonirao neka ostali dođu vidjeti čudo. Ja se osjećam kao "slučaj".
    U prvoj t nije bilo dileme, s 14 tj. bio i ostao dečko.

  42. #342

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    14

    Početno

    sa 20 tjedana sam saznala da nosim deckica tako nesto i sa prvom kcerkicom

  43. #343

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Citiraj argentina prvotno napisa
    navodno se dosta rano (cak od 10. tjedna) moze vdjeti spol, curice tada imaju klitac jednako veliki kao deckici pimpac, i samo dobar uzv strucnjak moze razlikovati jedno od drugog i to po kutu pod kojim stoji.

    meni je sa 10 tjedana ginic vidio (i sama sam vidjela) nesto veliko medju nogicama ali nije nista mogao potvrditi jer je bilo jako rano.
    od tad sam totalno zabrijala da je decko, i razmisljam i izrazavam se u muskom rodu.
    iduci tjedan kad napunim 14 tjedana imam kontrolu i nadam se da ce sve vec biti puno jasnije
    meni je dr. harni rekla da se spol formira u 12. , 13 tjednu.

  44. #344

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    s 15 tjedana.....jedan se jako "hvalio" a budući su jednojajčani druga potvrda nam je bila očigledna da su dva dečka...

  45. #345
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    Mihim spolni organi fetusa pocinju se razvijati dosta ranije, samo sto ih je na uzv tesko vidjeti prije nekih 12 tjedana

  46. #346
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    u 10 tom tjednu... doktorica rekla.... nezahvalno je u ovim tjednima išta govoriti ali meni se čini da smo mi cura
    nakon 5 minuta rekla je.. ma ja sam 90% sigurna da smo mi cura.....
    i eto.... tada sam saznala

  47. #347

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    znam, al rekla je da je bas formiran spol tek tada. a dobro, to mi nije bas vazno jako. meni je ona u 14,3 rekla da je decko prosli put.

  48. #348

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    ja nisam pitala! ali osjećaj me nije prevario, rodio se dečko!

    ni drugi put neću pitat!!

  49. #349
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    ja sam sad na pauzi na kavi razbila casu, konobar je reko bit ce musko
    naravno ne vidi se bas da sam trudna, al sutra imam pregled pa cemo vidjeti

  50. #350
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    i danas dr rekao da je decko :D

Stranica 7 od 21 PrviPrvi ... 5678917 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •