[QUOTE=tynnae;927708]
Citiraj romi prvotno napisa
Što više vremena prolazi to sam sretnija sa našom odlukom o promjeni vrtića.

U potpunosti se slažem s romi!frfi uopće nije kuća pripremljena za zdrav boravak djece,iako se tako prikazuje izvana.
desilo im se čak da su izgubili novce jedne mame koja je platila pasu je optužili da nije ,a onda su ih našli ""na nekoj polici!!toliko o organizaciji.
ravnateljica uopće nije naučena osoba za rad s djecom,eksplozivna je i kad joj se ne razgovara kaže vam na mob."ne ometajte me na dopustu",a Vi nemate onda koga pitati za neke stvari jer tetama je zabranjeno odavati detalje o hrani,broju djece u grupama i dr..nestaju pelene,i roba malo malo..a djete dolazi stalno doma Gladno!!!
cula sam vlastitim ušima kako je dotična teta rekla djeci;idemo djeco.užina je!!ostalo nam je štapića i ribica OD ROĐENDANA!!! :shock: igračaka imaju užasno malo,a didaktičkih one najjeftinije ko iz kineskog i potrgani autići koji stoje u kutu dvorišta kakti IMAMO IH. :/
Moje djete je dobilo tamo i Sunčanicu jer su neke tete neiskusne,a jedan tata im je užasno zamjerio(govorim samo o onome što sam sama vidjela i prošla)kada je uočio da iz jedne flašice svi klinci piju čaj jer je teta ZABORavila :? napisati IMENA!!!što još da Vam kažem dragi roditelji...sad sve znate pa procjenite sami sretno!
Radim u DV Frfi zadnjih godinu dana kao pedagog i mogu se složiti sa Suzanom da su komentari stari i neutemeljeni. Jedino što mogu naglasiti kao činjenicu jest da nam vrtić kao dječja kuća jako brzo i uspješno reagira na promjene, prilagođava se Novom kurikulumu i inovacijama te se kontinuirano radi na poboljšavanju kvalitete prakse. Tete su jako tople prema djeci i svakodnevno za njih osmišljavaju nove poticaje, aktivnosti i izazove. Kao kolektiv i tim, jako smo svi složni i spremni na usavršavanje što znatno doprinosi kvaliteti rada u vrtiću. Poštujem tuđa mišljenja, ali smatram da ovakve postove ne bi trebali komentirati ljudi koji nemaju iskustva u radu u vrtiću o kojem se raspravlja. Kao netko tko zapravo radi u tom vrtiću, ja ću drage volje i detaljnije podijeliti svoja iskustva s Vama i odgovoriti Vam na sva pitanja.