Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 205 od 205

Tema: KOLESTAZA - ima li netko iskustva

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav od jedne trudnice u 28. tjednu trudnoće s vrlo visokim ALT i AST vrijednostima. Vidim da su neke od vas pisale da su im infuzijom snižavali te enzime, ima li netko s novijim iskustvima na tom području?
    Zahvaljujem na odgovorima!

  2. #202

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav od jedne trudnice u 28. tjednu trudnoće s vrlo visokim ALT i AST vrijednostima. Vidim da su neke od vas pisale da su im infuzijom snižavali te enzime, ima li netko s novijim iskustvima na tom području?
    Zahvaljujem na odgovorima!

  3. #203

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj rodica_ prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav od jedne trudnice u 28. tjednu trudnoće s vrlo visokim ALT i AST vrijednostima. Vidim da su neke od vas pisale da su im infuzijom snižavali te enzime, ima li netko s novijim iskustvima na tom području?
    Zahvaljujem na odgovorima!
    Pozdrav,evo ja sam rodila ove godine , dobila sam kolestazu u 26 tt i 3 puta hospitalizirana,ukupno mjesec dana prije poroda i mjesec s malom na neonatologiji.Rodila sam 33+5,bila sam na max dozi Ursolfalka i cholestiramin praska u kombinaciji sa infuzijom.Smatram da infuzija je smanjivala svrbez,ali da je davala i lazne nalaze da su u padu,svaki dan su mi vadili zucne kiseline jer su u 30 tt bile 90 (100 je indikacija za porod).Nakon sto mi jednu vecer nisu stavili infuziju,svrbez je postao neizdzljiv,nalazi su skocili i zavrsila sam na hitnom carskom.Ako se ikad vise odlucim za trudnocu mislim da ne bi dala da me ispiru sa infuzijom.

  4. #204

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Dizem temu.

    Otpustena sam iz bolnice gdje su me zadrzali dva dana radi sumnje na kolestazu.

    Dva nalaza ne upucuju na kolestazu, jetreni enzimi i bilirubin su ok.

    Medjutim, svrbez je i dalje tu. Ima li koja iskustva da se nakon dobrih nalaza vrijednosti ipak naglo povecaju? Ili moze biti nesto drugo sto uzrokuje taj svrbez?

  5. #205

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav
    Ja sam u 16 sedmici trudnoce i radila sam prosle sedmice laboratorijske nslaze i ALT mi je 65 a sve ostalo je uredno
    Moj ginekolog je toliko povrsan i nista nece da cuje,samo da je sto prije pregled zavrsen i da izadjem iz ordinacije
    Ja imam pomalo svrab na kozi al nista pretjerano,nemam bolova i osjecam se dobro(samo zabrinuto)
    Da li je koja od vas imala tako iskustvo ?
    Ne znam sta da radim

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •