Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: mikrovalna

  1. #1
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno mikrovalna

    moja alaska mikica nakon 8 g. riknula pa me zanimaju preporuke. Što je bolje digitalna ili mehanička, 17, 20 ili 23 l itd. Stara je bila 17l i čini mi se premala.

  2. #2
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Uzmi naaaaajveću koju gabariti namještaja dopuštaju, zaboravi roštilj i slične zavrzlame, a ako možeš naći uzmi model bez rotirajućeg tanjura (takve imaju rotirajući reflektor ispod). Vidim po dućanima se pojavljuju nekakve s grijačima i vrućim zrakom, ali nisam isprobao pa ne znam što o tome misliti. Ako netko ima takvu neka podijeli iskustva.

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Meni mikrovalna služi samo za odlediti meso ako sam u žurbi. I ponekad za kokice (kukuruzne). Apsolutni sam antitalent za mikrovalnu. Priznajem da je nekako i ne volim. Valjda se neće naljutiti na mene.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 30.08.2011. at 01:55

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    što veca svakako. novije modele vidjela sam u ecosu

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Uzmi naaaaajveću koju gabariti namještaja dopuštaju, zaboravi roštilj i slične zavrzlame, a ako možeš naći uzmi model bez rotirajućeg tanjura (takve imaju rotirajući reflektor ispod). Vidim po dućanima se pojavljuju nekakve s grijačima i vrućim zrakom, ali nisam isprobao pa ne znam što o tome misliti. Ako netko ima takvu neka podijeli iskustva.
    Davore, zašto one koje se ne vrte?

  6. #6
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Ja sam za digitalnu, uvijek, jer možeš puno preciznije odrediti potrebnu snagu i vrijeme. Npr: 1 šalica mlijeka iz frižidera na sobnu temp, 10 sekundi; do toplog, 20 sekundi; 30 je već previše. Toga nema na mehaničkim.

  7. #7
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    i na meh. se pokvare one ručice za namještanje vremena, bar je meni i to otišlo. Kupila electolux, digitalnu,21 l, za sad zadovoljna.

  8. #8
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Davore, zašto one koje se ne vrte?
    Imam takvu i znam točno što se dobije i koliko je s takvom sve jednostavnije. To je zapravo jedini način za iskoristiti sav (neveliki) prostor. Ima malo podignuto dno, a umjesto tanjura se ispod tog podignutog dna nalazi rotirajući reflektor.

  9. #9
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Podižem temu.
    Koju bi mikrovalnu preporučili?

  10. #10
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Najjednostavniju i najveću koja dolazi s najmanjom cijenom. Bez ikakvih kerefeka. I naravno sa što dužim jamstvom. Nikakvo vaganje ni sto nerazumljivih programa - samo snaga i vrijeme.
    Ako te brine zračenje uzmi sa sobom u dućan dva morbitela i jednoga stavi u isključenu pećnicu i probaj ga nazvati s drugim. Ako ne zazvoni - dobro oklapa i malo zrači. Većinom zazvoni. Ni slučajno to nemoj probati s uključenom pećnicom.

    I naravno, mora ti se svidjeti

  11. #11
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Ovo za rotiranje čujem prvi put.
    Ja već zadnjih 20+ godina imam mikrovalnu i to uvijek rotirajuću.
    U ovoj zadnjoj nema šta nisam radila, od odmrzavanja preko kuhanja jela do grilanja pilića.

  12. #12
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Možda nije za ovu temu, ali što konkretno kuhate u mikrovalnoj i kako? Meni je krajnji domet odmrzavanje i podgrijavanje, uopće ne znam kako bi nešto skuhala u njoj...

  13. #13
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Možda nije za ovu temu, ali što konkretno kuhate u mikrovalnoj i kako? Meni je krajnji domet odmrzavanje i podgrijavanje, uopće ne znam kako bi nešto skuhala u njoj...
    Povrće, složence, palentu, ribu, itd.
    Imam puno programa i detaljna uputstva, tako da je poprilično jednostavno.
    Napr. Meso stavim na rešetku, a u posudu ispod stavim povrće sa malo vode. Za 20 minuta dobijem izvrstan ručak bez kapi ulja.

  14. #14
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Amerikanci su joj u nerazumijevanju principa dali nadimak "nuklearna pećnica" i imaš glagol "to nuke" koji se odnosi na spravljanje hrane s mikrovalnom. Elem ...

    Nuklearna palenta

    3 šalice vode
    1 žličica soli
    glo-glo maslinovog ulja
    začin po želji
    1 šalica palente koja se kratko kuha

    U otklopljenu visoku posudu strpati sve osim palente, naviti na ~7 minuta na najvećoj snazi da zakuha. Otvoriti mikrovalnu i s vilicom u jednoj ruci i šalicom palente u drugoj ruci hitro, ali uz žustro miješanje u začinjenu kipuću vodu ubaciti palentu. Čim je palenta zamiješana zatvoriti mikrovalku i s najvećom snagom pustiti da kuha u trajanju prema uputi na pakiranju palente. Pri tome se palenta sama prevrće i miješa u posudi - užitak za vidjeti. Na kraju eventualno promiješati.

    Na istu foru se kuha i kus-kus

  15. #15
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    E nuklearni kus kus nisam radila

  16. #16
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ova palenta je fora, ali baš sad računam da mi tradicionalnim načinom treba cca 6 minuta od ulijevanja vode do serviranja na tanjur. Ako mi nestane plina okušat ću se sigurno.

    Mali medo, a tome znači služi rešetka

  17. #17
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Možda nije za ovu temu, ali što konkretno kuhate u mikrovalnoj i kako? Meni je krajnji domet odmrzavanje i podgrijavanje, uopće ne znam kako bi nešto skuhala u njoj...
    Ja grijem mlijeko, podgrijavam sve moguće. Najviše mi vrijedi što ne moram ribati posudu u kojoj se hrana podgrijava na plinu (to moram kad podgrijavaju stariji članovi obitelji).
    Kuham zobenu kašu - samo stavim u mlijeko i pustim da se zagrije.
    I kokice - utrpam one obične u škartoc od kruha.
    Ostalo ne ide jer mikrovalna ima malo mogućnosti. Može "mikrovalirati" do 5 min, a dulji programi su kombinacija s pečenjem koji mi nikako ne pašu.

  18. #18
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Eh, kad kupuješ uređaj koji se pravi pametan. To nikada ne završi dobro.

  19. #19
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Klara ovo za kokice me zanima.
    Znači, kukuruz za kokice u škartoc i to je to?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Da, i kad prestane pucketati kokice su gotove.

  21. #21
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, kad kupuješ uređaj koji se pravi pametan. To nikada ne završi dobro.
    Ma mikrovalna je poklonjeni konj koji nema bas sve zube, ali radi

    Berlin da, samo to. Ali to su kokice bez soli i ulja, one pecene na plinu u padeli su ipak ukusnije.

    Jedno upozorenje- nemojte kokice staviti u kuhinjsku krpu pa u mikrovalnu. Taj eksperiment nije dobro zavrsio

  22. #22
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ovo je super za kokice, baš ću probat. Pretpostavljam da škartoc treba dobro zatvorit

  23. #23
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Molim najnovije preporuke za mikrovalnu, ima li neki prozvodjac kojeg preporucujete (izbjegavati)?

  24. #24
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    To ti je fakat svejedno. Svakako prije kupnje uzmi metar i uvrebaj po litraži najveću mikrovalnu koju možeš naći, a stane ti tamo gdje si ju namijenila. Bitne komponente su im svima iste. Razliku čini ergonomija. Konkretno, moja nema rotirajući tanjur (umjesto toga ima rotirajući reflektor ispod) i meni je bilo važno da ima "klasične komande". Nema gril jer sam se uvjerio da mi ničemu ne služi.

    Ako trebaš preporuku za firmu, nemoj kupovati Candy. Od njih ne bih kupio ni nakovanj.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Podižem temu da čujem kako sad "dišete" glede mikrovalne...Često mi kad nešto trebam podgrijati prođe glavom kako bi mi mikrovalna dobro došla, a onda začas zaboravim na to jer se bojim da bi ipak najviše stajala besposlena i samo zauzimala prostor...

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Mozda sam u nabavci te stvari
    Prvenstveno radi klinca.imam malo mjesta kuhinji
    U par apartmana smo zajedno nekaj grijali a veci radili sendvice
    Kakav okus ima prventveno riza i tjesto ? Jel se to moze usporediti s netom kuhanom hranom

    ?
    Kaj opcenito treba paziti kod odabira i koliko je to sigurno da 9 godisnjak sam upravlja?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 11.09.2019. at 21:18

  27. #27
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Riža i tjestenina pripremljene u mikrovalnoj? Ja nisam ni znala da se to može. Ili je to nešto polugotovo što se tako kupi pa ubaciš u mikrovalnu?
    Meni mikrovalna služi za kokice. I za mlijeko nekad. Uglavnom ne koristim je baš puno. Ništa ne 'kuham' u njoj, a nisam sigurna ni da bih znala, volim štednjak.

    Za sigurnost ne znam, ali znam da su meni kao djetetu dopuštali da je koristim i nije mi to bilo ništa teško. Sve je bilo namješteno na njoj, jedino sam okretala minute.

  28. #28
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ne kuham u mikrovalnoj. moze se ali ne zelim ni pokusavati. koristi za podgrijavanje rucka (to dijete odraduje od 3.osnovne), rastapanje sira, cokolade, grijanje mlijeka, vode za kavu, pravljenja mug cake kad dode do krize slatkog...
    a za dijete je sigurna kao i svaki drugi elektricni uredaj, kao i fen

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Pitala sam podgrijana riza ili tjesto ne kuhana u mikrovalnoj

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Za utjehu kokice iskljucivo radimo u veeeerlikoj rajngli na plinu.
    Kad ima napadaj zna on i sam ih napraviti ali mi nije svaki dan

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda sam u nabavci te stvari
    Prvenstveno radi klinca.imam malo mjesta kuhinji
    U par apartmana smo zajedno nekaj grijali a veci radili sendvice
    Kakav okus ima prventveno riza i tjesto ? Jel se to moze usporediti s netom kuhanom hranom

    ?
    Kaj opcenito treba paziti kod odabira i koliko je to sigurno da 9 godisnjak sam upravlja?
    Niš posebno. Što jednostavnija, to bolja. Ja sam imala 15 godina Sharpovu mikrovalnu, a kad je počela iskriti, odvezli smo je u eko dvorište. Uzeli Končarevu isti dan iz dva razloga: imala je mehaničko podešavanje i nije bila skupa. To je trebalo biti privremeno rješenje, ali već tri ili četiri godine radi besprijekorno. Ne znam gdje ih proizvode, ali danas je sve to iz Kine ili Koreje. Dobra je. Imam i u vikendici neku najjeftiniju iz Interspara, isto radi ok. Ne kuhamo u njoj, a za podgrijavanje mi je nezamjenjiva. Moj brat je samac, on i kuha u njoj. Ništ komplicirano, riža, lešade i slično. Za obitelj mi to nekako nije primjereno kao uređaj za kuhanje. Više mi znači ekspres lonac. Ali za podgrijavanje, moji sinovi su je koristili od polaska u školu.

  32. #32
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Meni okus podgrijane hrane u mikrovalnoj nije isti kao i bez mikrovalne grijano...prije nekoliko god.smo ju izbacili tj.prodali jer ju nismo puno koristili najvise iz gore navedenog razloga. I ja imam 9.godisnjaka ali da imam mikrov.dala bih mu da si podgrije nije to nista strasno. Zapravo jako prakticno i sigurno sigurnije od struje ili plina

  33. #33
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    neka jela jednostavno ne mogu podgrijati bez mikrovalne. razne slozence, lazanje, peceno...
    podgrijavanje u klasicnoj pecnici isusi, a iz mikrovalne bude skroz ok

  34. #34
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sarma se najbolje podgrije u mikrovalnoj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    neka jela jednostavno ne mogu podgrijati bez mikrovalne. razne slozence, lazanje, peceno...
    podgrijavanje u klasicnoj pecnici isusi, a iz mikrovalne bude skroz ok
    X

  36. #36
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Puding je najjednostavnije skuhati u mikrovalnoj, stavis i za 10 min gotovo. nije zalijepljno za podlogu, promjesas jednom i to je to.
    ja znam kuhati tjesteninu i rizu u mikrovalnoj. i ona je isto OK.
    ali za podgrijavanja je zakon. pogotovo za vrste jela koje je navela magriz.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    I za odmrzavanje

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    razmišljam

    rekla sam ideju mužu, pa ćemo vidjeti. moram još vidjei s klincima, znam da će to klinka iskorištavati



    vidjet ću ponudu , dok razmišljam koja vam je ok

    mislim imamo mi na poslu neku gorenje ljudi koji je koriste koriste i u privatnom životu, ali su svi daleko od mi bi nešto skuhali, više podgrijati sendvić ili slično

  39. #39
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    moram još vidjei s klincima, znam da će to klinka iskorištavati
    pa svi koji je koristimo iskoristavamo je. tako da mi se cini da je tvoja klinka skroz normalna.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 12.09.2019. at 09:34

  40. #40
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    I ja sam se dugo odupirala, i evo sada ju već godinu dana imamo. Uglavnom ju koristimo za podgrijavanje. nisam nikada ništa kuhala u njoj

  41. #41
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ako kuhate puding doma, probaj ga napraviti u mikrovalnoj.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kakav okus ima prventveno riza i tjesto ? Jel se to moze usporediti s netom kuhanom hranom

    ?
    Kaj opcenito treba paziti kod odabira i koliko je to sigurno da 9 godisnjak sam upravlja?
    Okus je najnormalniji.
    Kod nas je mikrovalna nezamjenjiva za podgrijavanje jela, i sasvim je sigurna za dijete. I puno je brže i jednostavnije od podgrijavanja na štednjaku.
    I na poslu podgrijavam ručak u mikrovalnoj i nikad nisam primijetila razliku u okusu u odnosu na netom kuhanu hranu.

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    pa svi koji je koristimo iskoristavamo je. tako da mi se cini da je tvoja klinka skroz normalna.
    Tak je. Mi iskorištavamo mikrovalnu već godinama. Pa zato je u kući - da nam služi kad god treba.

    MM i sinovi koriste mikrovalnu za:
    - grijanje kave ili čaja (ako se ohladi)
    - grijanje svih glavnih obroka - stave si u tanjur meso i prilog ili varivo ili kaj već ima i frk u mikrovalnu
    - kuhanje kobasa (mojim sinovima je to spretnije nego kuhati na plinu - manja je opasnost da se nešto zapali, zapravo gotovo nikakva)
    - izradu toplih sendviča (manje prljavo nego u tosteru, koji gotovo uopće više ne koristimo za to)...

    Ja u mikrovalnoj otapam maslac, čokoladu, ponekad zagrijem i džem ako treba (za one non-plus-ultra zvjezdice), sušim začinsko bilje (na salveti) i tak. Ne mogu se sjetiti, sigurno ima još toga.

    Čistim mikrovalnu tako da ubacim šalicu do pola punu vode + 1 čajnu žlicu sode bikarbone + malo alkohonog octa, to zakipim cca 2 minute, da se zapari i samo obrišem spužvastom krpom. Ponekad u tu šalicu/zdjelicu ubacim i spužvu za suđe, da se i ona prokuha, iako spužve češće iskuhavam na klasičan način, sa žlicom klasičnog deterdženta za bijeli veš.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    na kolko dugo za zagrijavas?

    ajde i prijedlog koja ali da je manja

    ambalaža u kojij smije nešto ići unutra oaim tanjura?

  45. #45
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja iskljucivo grijem u staklenim posudama. i na posao nosim u istim. sad i kod nas mozes kupiti takve posude s lock poklopcima.

    za duljinu zagrijavnja ovisi sto je. uvjezbas s vremenom.

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ja iskljucivo grijem u staklenim posudama. i na posao nosim u istim. sad i kod nas mozes kupiti takve posude s lock poklopcima.

    za duljinu zagrijavnja ovisi sto je. uvjezbas s vremenom.
    dužinu zagrijavanja sam pitala za metodu čišćenja

    jednu takvu ima muž ali ta je je teška. ima mali rosfrajni tanjurić ko iz vrtića
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.09.2019. at 10:13

  47. #47
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    dužinu zagrijavanja sam pitala za metodu čišćenja

    jednu takvu ima muž ali ta je je teška. ima mali rosfrajni tanjurić ko iz vrtića
    Za čišćenje 2-3 min na maksimalnoj temperaturi.

    Kaj se tiče suđa - uglavnom koristimo staklo, rijetko porculan bez ukrasa, još rjeđe keramiku (zagrijava se) uz iznimku kaserola za složence - to ide bez problema.

    Postoje plastične posude koje smiju u mikrovalnu, ali moraju biti deklarirane za to i obično na njima piše do koliko W (npr. max 400W). Takve imaju poklopac s odzračnikom koji treba otvoriti, da se posuda ne razleti unutra. Nikad to nisam davala djeci. Imam samo jednu jer sam je dobila, ali nekako mi nije draga. Nikad ne znaš s tom plastikom, bolje je to izbjegavati.

    Stakleno suđe je najbolje za mikrovalnu - posude od kaljenog stakla s pokolopcem, tanjuri stakleni arc-opal bez ukrasa, staklene šalice i zdjele...

    U mikrovalnu ne smije suđe s metalizacijom (pozlatom i zlatnim ukrasima) jer iskri. Ne smije ništa metalno. Pogotovo ne smije aluminijska folija, ali to ionako ne koristim.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 12.09.2019. at 10:23

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ovakve posude koristim kad grijemo kompletan obrok za sve: https://entronic.hr/berghoff-vatrostalna-posuda-3l (imam ih u tri veličine)

    Kad se jelo grije u tanjurima, često zna zašpricati unutrašnjost pećnice, ali to ne smatram problemom jer se lako čisti. Dok su djeca bila mala, čistila sam samo ja vikendom, a sad uredno očiste sami ako vide da je nešto špricnulo, da se ne zapeče.

  49. #49
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kod mene je ciscenje mokrom spuzvicom. svatko iza sebe ako usvinji i ja povremeno

    sta ce ti detalji ciscenja prije nego ju kupite
    Posljednje uređivanje od magriz : 12.09.2019. at 10:27

  50. #50
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    od posuda stavljam sve osi metalnog i alu. plastiku imam za mikrovalnu, ako nema poklopca, poklapam malim tanjurom

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •