Stranica 47 od 47 PrviPrvi ... 37454647
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,304 od 2304

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

Datum pristupanja
    Dec 2018

Početno

Dva tjedna nakon zadnje tablete. Da se tijelo očisti i da nalaz ne bude lazno negativan

Datum pristupanja
    Jun 2019

Početno

E cure, jel koja od vas bila na abdominalnim masazama? Ja sam se cula s ovom curom iz Splita, kaze da bi trebalo dolazit jednom tjedno bar mjesec dva da bi imalo ucinka. Jel znate mozda nekog u Zagrebu da to radi?

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Ja sam bila jednom kod Časne Ljubice u Posušju, na tzv. spuštanju i namještanju želuca, trajalo je sat i pol, bilo je bolno, ali učinkovito za smanjenje moje endometrioze. Sad kako mi se stanje pogoršalo, malo sam guglala abdominalne masaže, rade u velvet pepper studiju u Zg. Ako misliš na one Chi Nei Tsang masaže? Koje radi i jedna Paula iz ST?

Datum pristupanja
    Jun 2019

Početno

Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila jednom kod Časne Ljubice u Posušju, na tzv. spuštanju i namještanju želuca, trajalo je sat i pol, bilo je bolno, ali učinkovito za smanjenje moje endometrioze. Sad kako mi se stanje pogoršalo, malo sam guglala abdominalne masaže, rade u velvet pepper studiju u Zg. Ako misliš na one Chi Nei Tsang masaže? Koje radi i jedna Paula iz ST?
    Tako je, to su te masaze. Ta cura iz splita ima bas semu za plodnost i kuzi se da zna znanje. Provjerit cu u tom velvetu!

Stranica 47 od 47 PrviPrvi ... 37454647

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •