Stranica 47 od 49 PrviPrvi ... 374546474849 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

  1. #2301
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    (Zanemari ovo drugo pitanje, vidim sad na prethodnoj stranici.)

  2. #2302

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko Menopura i Bemfole dnevno?
    Oprosti ako si već napisala, gdje se liječiš (bolnica i dr)?
    Bemfola 300IU, a Menopur 75i.e.

  3. #2303
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Čini se da nisu štedjeli Sretno!

  4. #2304

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Čini se da nisu štedjeli Sretno!
    Da. Dobila sam zalihu Bemfolu i Menopur od 2-5dc, pa 6dc cu na UZV da vide kak se to sve razvija. Hvala. Prvi mi je posrupak, pa sam sva sluđena.

  5. #2305

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Trisequens se ne može uzimati na svoju ruku. Međutim danas mi je doktorica rekla da mi on popravlja kvalitetu života, da nemam valove vrućine i da je normalno da uz njega FSH pada, ali uz njega ne mogu ostati trudna. Tako da sam opet na početku. Meni se sve čini da uz takvu situaciju nema nade ni pomoći već jedino donacija,a na to nisam spremna

  6. #2306

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Curke, rjesila sam se bakterije i sad cekam mengu da vidimo jel idemo na postupak u ovom ciklusu. Nisam ocekivala da ce mi sve to biti toliko stresno,a trebala bi biti sto opustenija:/ isla sam na jednu masazu trbuha zasad kod *** u xxx, odlicna cura i preporucam! Recite mi, jel se te masaze smiju radit tjekom/nakon postupka? I koliko folikulometrija da ocekujem prije punkcije? Hvala
    Posljednje uređivanje od Inesz : 12.10.2019. at 08:33 Razlog: reklama

  7. #2307

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Taichy ne razumijem kakav je sastav tog lijeka što uzimaš? Možda si krivo shvatila doktoricu. Možda da to uzimaš da ti se FSH spusti, a onda da prestaneš i kreneš s postupkom i stimulacijom? Zašto misliš da si samo za donaciju? Za to trebaš imati niz neuspješnih IVF postupaka. Nisam upratila jesi išla već?
    Majic44 super, dakle valjaju tamo u VPstudiu? Koliko dođu masaže abdomena? I koliko traje 1 tretman? Mislim da se masaže mogu raditi tijekom postupka sve do punkcije, nakon toga ne.. Nitko ti ne može znati koliko ćeš imati uzv prije aspiracije, sigurno 3-4.

  8. #2308

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Hej hvala na odg, ja sam isto tako racunala bar 3,4 folikulometrije.. Ma cisto da znam zbog troskova. Masaze ti kostaju 300 kn i traju sat ipo.

  9. #2309

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ako ideš kod privatnika, sve folikulometrije su uključene u jednu cijenu od cca 500,00 kn.

  10. #2310

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Idem kod lucingera a pise mu u cjeniku da je svaka po 200 kn..

  11. #2311

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Uh, kad sam ja bila naplatio mi je samo
    500 kn, a išla sam više puta naravno do punkcije. Ali ja sam išla prije 5 godina.

  12. #2312

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    A i kod Podobnika je jedna cijena za sve fm u postupku.

  13. #2313

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Bas sam mu danas gledala cjenik i pise da se naplacuju posebno. To s 500 kn bi bilo super al cisto sumnjam..

  14. #2314

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Meni je fsh 80 a amh 0,007.Nisam kandidat za stimulaciju,svi su me odbili.Dobro sam shvatila doktoricu,fsh opada dok pijem trisequens,a tad hormoni nisu mjerodavni.Kad bi prestala piti te tablete i kroz neko vrijeme izvadila ponovo hormone to bi bilo mjerodavno.Više ne idem doktorima jer svi mi govore isto,ušla si u perimenopauzu i nisi kandidat za stimulaciju jer je fsh previsok.Isključujem se od doktora i od svega i kak Bog da

  15. #2315

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    taichy a koliko godina imaš? Žao mi je da su ti takvi nalazi.. jesi kopala ostale nalaze, testosteron, dhea/s, štitna? Da se vidi zašto toliki FSH..

  16. #2316

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Ima li tko iskustva na dugom protokolu prilikom uzimanja Decapeptyla od 21 dana ciklusa da mu kasnila sljedeća menstruacija koja se čeka za uvođenje stimulacije?

  17. #2317
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Jesi dobila?
    Meni je kasnila. Došla mi je ako se ne varam nakon 12 dana supresije, na 32 dc umjesto na 28.
    Rekli su mi da će prekinuti postupak ako ne dobijem do 34 dc, ali to se srećom nije dogodilo.

  18. #2318

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Ja kod Lucija na kraju u blagoj stimulaciji iako je trebao biti prirodan ciklus.. Dajem si gonale, poceli smo sa 150ml,sad 75 ml danas i sutra. Krajem iduceg tjedna bi trebala na punkciju, zasad imam dva dominantna folikula(po jedan na svakom jajniku). Pojavio se i treci folikul od stimulacije ali nisam sigurna hoce li biti u igri. Uzasno se bojim punkcije, doktor kaze da mi nije potrebna lokalna jer imam samo dva folikula al jednostavno nebi htjela osjetit tu bol..

  19. #2319

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Uzasno se bojim punkcije, doktor kaze da mi nije potrebna lokalna jer imam samo dva folikula al jednostavno nebi htjela osjetit tu bol..
    nije ti potrebna lokalna ili opca?
    mislim da lokalna ide obavezno.

  20. #2320

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    On kaze da mi ne treba lokalna jer su samo dva folikula ali ja bi rado da mi to daju jer samo razmisljam o tome kako ce me boliti:/

  21. #2321

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi dobila?
    Meni je kasnila. Došla mi je ako se ne varam nakon 12 dana supresije, na 32 dc umjesto na 28.
    Rekli su mi da će prekinuti postupak ako ne dobijem do 34 dc, ali to se srećom nije dogodilo.
    Dobila danas. Hvala Bogu. Sutra pocinjem sa stimulacijom, a u petak uzv da vide s cim raspolažem..
    Posljednje uređivanje od MimiDrimi : 20.10.2019. at 21:28

  22. #2322

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    On kaze da mi ne treba lokalna jer su samo dva folikula ali ja bi rado da mi to daju jer samo razmisljam o tome kako ce me boliti:/
    ajme, ne znam..... to ti je stvarno jako brzo gotovo ali ja sam dobila lokalnu.
    mozda mozes traziti? ipak placas...
    a opet, doktor valjda ima puno iskustva pa zna treba li ti...
    Posljednje uređivanje od mejan : 21.10.2019. at 16:13

  23. #2323

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj mejan prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, ne znam..... to ti je stvarno jako brzo gotovo ali ja sam dobila lokalnu.
    mozda mozes traziti? ipak placas...
    a opet, doktor valjda ima puno iskustva pa zna treba li ti...
    Da, on kaze da ce trajati 30 sekundi doslovno pa da mi nije potrebno. Valjda cu dobit neke analgetike prije, nadam se.. Samo da dodje do transfera, drzte fige!

  24. #2324

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, on kaze da ce trajati 30 sekundi doslovno pa da mi nije potrebno. Valjda cu dobit neke analgetike prije, nadam se.. Samo da dodje do transfera, drzte fige!

  25. #2325
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Što dr Lučinger još uvijek nema mogućnosti pacijenticama pružiti odgovarajući oblik otklanjanja boli pri zahvatima aspiracije folikula na jajnicima?!
    Posljednje uređivanje od Inesz : 22.10.2019. at 09:20

  26. #2326

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Što dr Lučinger još uvijek nema mogućnosti pacijenticama pružiti odgovarajući oblik otklanjanja boli pri zahvatima aspiracije folikula na jajnicima?!
    Mislim da ima lokalnu ali eto smatra da mi nije potrebno. Kuzim da ce trajati kratko ali mislim da nije dobro zbog psihe jer samo o tome razmisljam i nisam opustena koliko bi trebala biti..

  27. #2327
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ja bih ti savjetovala da trazis lokalnu. Lako njemu laprdati da ne boli kad nije probao.
    Sve se to da izdrzati, ali zasto bi morala ako postoji nacin da izbjegnes bol. Nismo u 19. st.

  28. #2328
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih ti savjetovala da trazis lokalnu. Lako njemu laprdati da ne boli kad nije probao.
    Sve se to da izdrzati, ali zasto bi morala ako postoji nacin da izbjegnes bol. Nismo u 19. st.
    X
    Inzistiraj!
    Možda bude samo neugodno, a možda i bude bolilo k’o vrag, ne možeš znati unaprijed. Zašto bi se junačila ako ti nije do toga.

    Mislim, i to je već tragikomično, da jedan takav vrhunski stručnjak jedini u državi nema anestezije (sad će je nakon preuređenja i na VV biti, jel’ da?) al ajd, s tim su valjda pomireni svi koji idu k njemu.
    Al bolje išta nego ništa, samo nek on da što god ima!

  29. #2329

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    X
    Inzistiraj!
    Možda bude samo neugodno, a možda i bude bolilo k’o vrag, ne možeš znati unaprijed. Zašto bi se junačila ako ti nije do toga.

    Mislim, i to je već tragikomično, da jedan takav vrhunski stručnjak jedini u državi nema anestezije (sad će je nakon preuređenja i na VV biti, jel’ da?) al ajd, s tim su valjda pomireni svi koji idu k njemu.
    Al bolje išta nego ništa, samo nek on da što god ima!
    Sutra imam folikulometriju pa cu mu reci da ipak zelim lokalnu. Mislim ionako mu to placam 500 kn, nije da je besplatno. Ja kuzim njega da je to vrlo kratko jer imam samo dva tri folikula ali ja sam vec danima u strahu od toga. Sam proces je gadan i onda jos secer na kraju ici to na zivo radit..ne znam dali se ista dobije, cula sam da daju tramal/apaurin prije.

  30. #2330

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Koliko znam, Luči ne daje ni Dramal ni Apaurin, samo lokalno 3-4 uboda u vaginu. Sorry, meni je to gore od aspiracije folikula na živo. Prošla sam tri aspiracije kod njega dok nije ni lokalnu imao. Never again.

  31. #2331

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Da, danas mi je rekao da ce me vise boliti ti ubodi za lokalnu nego za aspiraciju, i da utrne samo stjenka rodnice pa bi isto osjetila bol bez obzira. Nista, na zivo pa sto bude. Sreca pa imam malo folikula. Ja cu drmnuti dva normabela i neki analgetik.

  32. #2332

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, danas mi je rekao da ce me vise boliti ti ubodi za lokalnu nego za aspiraciju, i da utrne samo stjenka rodnice pa bi isto osjetila bol bez obzira. Nista, na zivo pa sto bude. Sreca pa imam malo folikula. Ja cu drmnuti dva normabela i neki analgetik.
    I molim te javi kako je bilo jer to i mene čeka po prvi puta nadam se kroz tjedan dana.

  33. #2333

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    I molim te javi kako je bilo jer to i mene čeka po prvi puta nadam se kroz tjedan dana.
    Moze javim!

  34. #2334
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Majic44, neka ovo bude prva i zadnja punkcija (sa anestezijom ili bez). Da, ti više ne bude potrebno punkcije prolaziti ...

    Ali, uprvo je nevjerojatan odnos dr Lučingera prema pacijeticama - em im ne omogućava odgovarajuće anasteziološke postupke zaštite od trpljenja nepotrebne patnje i boli, em ih pravi ludima tvrdeći da neće boliti jer će kratko trajati... Iskustvo svake žene je jednistveno, ali većinu žena ovaj zahvat boli... Ne znam kako to nakon toliko godina iskustva punktiranja žena "na živo" to dr Lučinger odbija shvatiti i provoditi praksu u skladu sa zlatnim standardima liječenja.

    Uopće mi zapravo nije jasno kako njegova ustanova uoće ima dozvolu za rad kad ne može ženama pružiti odgovarajući oblik otklanjanja boli kod invazivnog postupka aspisracije folikula na jajnicima. U odgovarajući oblik obezboljenja pri ovakvim invazivnim postupcima svakako ne spada lokalno apliciranje anestetika u zid rodnice - jedino što dr Lučinger nudi.

    Munkica je gore napisala da nismo valjda u 19. stoljeću, ali ovakvim odnosom prema ženama očito da još jesmo.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 23.10.2019. at 17:37

  35. #2335

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Nije ni meni to iskreno jasno, pogotovo jer mu placamo. Kuzim da nema uvjete za opcu anesteziju jer je mala ordinacija ali imam filing i da je protiv toga, tj.da voli da je zena svjesna. Takav dojam sam ja dobila. Mozda tu ima neka caka, moguce da narkoza steti kvaliteti jajnih stanica. Samo sto je bezvezno to da je zena u stresu i strahu kad bi trebala bit najopustenija jer znamo koliko to sve skupa utjece. Vidjet cu kako ce mi bit, tj.kolika je to bol. Ako bude gadno ne vjerujem da cu imati hrabrosti opet ici kod njega ukoliko mi ne uspije iz prve. Premda, opet je pitanje bili mi dao itko opcu anesteziju ako imam par folikula.

  36. #2336
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    kratkotrajna intravenozna anestezija je nešto što otkloni bol aspiracije a traje svega 15-ak minuta.žena pri takvoj kratkotrajnoj anesteziji samostalno diše.
    pod normalno se ovakav oblik anestezije dobiva u svim privatnim i javnim ustanovama osim ordinacije dr Lučingera i do sada na V. Vrhovcu.

    na sreću, čini se da će i VV uskoro nuditi odgovarajuće anasteziološke postupke svojim pacijenticama. a

    evo, ja sam priije 8 godina za 2 folikula dobila takvu anesteziju u Vinogradskoj.

    no, što je tu je. za tebe neka bude što lakše na punkciji...nastoj se umiriti kad si već u ovoj situaciji.

    zanima me, je li dr Lučinger pacijenticama kaže prije početka stimulacije da će aspiracija biti kao u ratnim uvjetima u 1. svjetskom ratu negdje u šumi - ono doslovce "na živo"?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 23.10.2019. at 18:07

  37. #2337
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ja sam negdje na forumu ali sad vise ne znam na kojem procitala da je on dr. L. misljenja da anestezija osteti js dok ih on stigne aspirirati jer ista ulazi odmah u krvotok i sudeci po toj njegovoj izjavi sumnjam da ce ju ikada koristiti osim ako mu ne zabrane.
    Nije li licenca prije par godina bila u pitanju???

  38. #2338

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    E cure, sto mislite jel mi pametno ici na abdominalnu masazu dan prije punkcije?
    Btw mozda stvarno postoji korelacija narkoze i kvalitete jajnih stanica kad su Luci i VV najuspjesniji a ne koriste ju..

  39. #2339
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    VV je ne koristi ne iz uvjerenja nego jer nema uvjete (sad će ih imati, falim te bože). Luči je jedini koji zastupa tu teoriju kod nas.
    Ja ne bih išla na abdominalnu masažu dan prije punkcije da mi folikuli ne popucaju pod pritiskom

  40. #2340

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ni ja ne bih išla na abd masažu prije aspiracije. Aspiracije kod L. sam prošla 3x na živo, tako je - on smatra da je bolje da je žena bez anestezije radi prokrvljenosti js i svašta nešto. Hvala Bogu sad u Petrovoj dobijam kratkotrajnu iv anesteziju (spavam 15 min, i to je to, samostalno se diše), bezbolno i nema stresa.

  41. #2341

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Evo da javim dojmove, bila na punkciji jutros i moram reci da mene nije bolilo toliko uopce! Imala sam samo dva folikula pa je bilo ekspresno gotovo ali meni je vise bio osjecaj neugode jer osjecas kako ti rovari unutra. I onaj prvi ubod je malo gadan. Imamo dvije stanice iz dva folikula sto je odlucno s obzirom na moje hormone. Sad uzimam neke progesteron vaginalete. Btw cak me ne boli ni nakon, dosta cura ima iskustvo jake boli nakon punkcije. Tako da sam svakako ugodno iznenadjena. Sad cekamo jel se sto oplodilo, nadamo se barem jednom embriju.

  42. #2342

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da javim dojmove, bila na punkciji jutros i moram reci da mene nije bolilo toliko uopce! Imala sam samo dva folikula pa je bilo ekspresno gotovo ali meni je vise bio osjecaj neugode jer osjecas kako ti rovari unutra. I onaj prvi ubod je malo gadan. Imamo dvije stanice iz dva folikula sto je odlucno s obzirom na moje hormone. Sad uzimam neke progesteron vaginalete. Btw cak me ne boli ni nakon, dosta cura ima iskustvo jake boli nakon punkcije. Tako da sam svakako ugodno iznenadjena. Sad cekamo jel se sto oplodilo, nadamo se barem jednom embriju.
    Drzim ti fige da se oplode i da se priljepe. Koliko si imala folikula tijekom folikulometrija u danima prije aspiracije?

  43. #2343

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim ti fige da se oplode i da se priljepe. Koliko si imala folikula tijekom folikulometrija u danima prije aspiracije?
    Aha vidim na prethodnoj stranici da si imala dva vodeća. Imam tako i ja, s tim da je jedan manji od vodećeg i nadamo se da ce se i on probuditi do sutra. Kad si dobila štopericu? Koji dan ciklusa?

  44. #2344

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Aha vidim na prethodnoj stranici da si imala dva vodeća. Imam tako i ja, s tim da je jedan manji od vodećeg i nadamo se da ce se i on probuditi do sutra. Kad si dobila štopericu? Koji dan ciklusa?
    Dada dva sam imala. Stopericu dobila u cet navecrt a u subotu bila punkcija, to je bio 11.dan ciklusa.

  45. #2345

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Dada dva sam imala. Stopericu dobila u cet navecrt a u subotu bila punkcija, to je bio 11.dan ciklusa.
    11 dan ciklusa punkcija?

  46. #2346

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    11 dan ciklusa punkcija?
    Ne ne stoperica, punkcija 13.dan

  47. #2347

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne ne stoperica, punkcija 13.dan
    Kužim sve. Tako i ja mislim da ce meni biti. Sutra mi je 9dc, pa cemo vidjeti. Tebi drzim fige da bude sve pozitivno

  48. #2348

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Kužim sve. Tako i ja mislim da ce meni biti. Sutra mi je 9dc, pa cemo vidjeti. Tebi drzim fige da bude sve pozitivno
    Hvala ti. Sad sam vec lagano nervozna jer je sutra 3.dan a jos nista ne javljaju.. Sve me strah da nece ni doc do transfera:/

  49. #2349

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj majic44 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. Sad sam vec lagano nervozna jer je sutra 3.dan a jos nista ne javljaju.. Sve me strah da nece ni doc do transfera:/
    Bit ce to sve super. Moramo misliti pozitivno. Ja mislim da se prvi dan od punkcije ne racuna taj dan kad su ti ih izvadili. Nego sljedeci. Neka me netko ispravi. Misli to s pozitivne strane-nisu te zvali, znaci ide u dobrom smjeru.
    Posljednje uređivanje od MimiDrimi : 27.10.2019. at 19:24

  50. #2350

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Bit ce to sve super. Moramo misliti pozitivno. Ja mislim da se prvi dan od punkcije ne racuna taj dan kad su ti ih izvadili. Nego sljedeci. Neka me netko ispravi. Misli to s pozitivne strane-nisu te zvali, znaci ide u dobrom smjeru.
    Da, onda je sutra ujutro dva dana. E recite mi, ukoliko dodje do transfera, dali da nastavim uzimati maticnu mlijec i prental vitamine? Uzimala sam i ubiquinol do punkcije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •