Stranica 20 od 49 PrviPrvi ... 10181920212230 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

  1. #951
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    spodoba super

  2. #952
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Spodoba čestitam i navijam za duplanje. Koji dan daje lučinger booster? Jel daje i decapeptyl?

  3. #953
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Spodoba čestitam i navijam za duplanje. Koji dan daje lučinger booster? Jel daje i decapeptyl?
    3. Dan nakon transfera je prvi booster, a 8. Dan je zadnji. Daje i decapeptyl i to 4. Dan mimi... Eto...

    Zorooooooo cestitam tiiiiiii!!!!!!! ))

  4. #954
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Spodoba, cestitam i drzim fige!

    Mi smo dogurali do osmog tjedna i srca junackog. Za sad je sve ok, a nadam se da ce tako i ostati. Jos idem jednom na UZV drugi tjedan, a od subote nadalje smo prepusteni americkom zdravstvu (no ocekuju nas dva pregleda, kod reproduktivca i kod obicnog ginica) unutar dva, tri tjedna.

  5. #955
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Spodoba čestitam i navijam za duplanje. Koji dan daje lučinger booster? Jel daje i decapeptyl?
    što je to booster?! zašto se daje decapeptyl poslije transfera?!
    u kbo se to ništa ne daje.....osim pola ovitrelle poslije punkcije i ostatak ovitrelle poslije transfera....ali mislim da su i to ukinuli sada.....dakle ništa se ne daje poslije transfera....

  6. #956
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    sanda daje se štoperica, kao podrška žutom tijelu a nisam sigurna zašto je decapeptil?

  7. #957
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    sanda daje se štoperica, kao podrška žutom tijelu a nisam sigurna zašto je decapeptil?
    pa da....mi ovitrelle dobijemo...ali kažem mislim da ne daju više...zadnji puta nisam dobila...

  8. #958
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    informacija....dr P ne radi klomifenske postupke,jer ne stigne i čeka novi zakon....tako da ako je netko namjeravao ići na polustimulirani i klomifenski-ne rade u KB Osijeku.....
    mene je odbio....
    eto toliko o optimalnom liječenju i pravima....
    ode još jedan ciklus u vjetar,a na VV ovaj mj nikako ne mogu ići....tako da do jeseni ću biti na mirovanju.....(mm ide na teren i nema ga do 9 mj)....mari mar....baš nam je divno u KBO-u....

  9. #959
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    uff, prekrasno......... ludara.........
    viđati ćemo se mi opet na jesen u čekaonici....

  10. #960
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj mari mar prvotno napisa Vidi poruku
    uff, prekrasno......... ludara.........
    viđati ćemo se mi opet na jesen u čekaonici....
    da,ali ne u KBO-U....sigurno....

  11. #961
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    RuziceSB ima li sto kod tebe..ako se ne varam jucer je trebala biti beta ???
    Posljednje uređivanje od aleksandraj : 14.04.2012. at 12:06

  12. #962
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    informacija....dr P ne radi klomifenske postupke,jer ne stigne i čeka novi zakon....tako da ako je netko namjeravao ići na polustimulirani i klomifenski-ne rade u KB Osijeku.....
    mene je odbio....
    eto toliko o optimalnom liječenju i pravima....
    Ovo je strašno! A koji mu je bio razlog odbijanja? Baš je rekao da ne stigne?

  13. #963
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    meni se čini da se ovom dr P iz KBO ne da raditi. i još mi se čini da je neetično to postupanje! kako bi inače odbio pacijenticu, osobito ako zna da će uskoro novi zakon po kojem će imati pravo na dva prirodnjaka?!

  14. #964

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj aleksandraj prvotno napisa Vidi poruku
    RuziceSB ima li sto kod tebe..ako se ne varam jucer je trebala biti beta ???
    opet ništa 0.00

  15. #965
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ružo

  16. #966
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    RuzicaSB

  17. #967
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    opet ništa 0.00
    a bas je super krenulo, zao mi je

  18. #968
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    opet ništa 0.00

  19. #969

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Ružo žao mi je.

  20. #970
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    Ja sam u 3. IVf. Mb dugi protokol s 10x2 gonala. Samo 1 JS. To je totalno losa reakcija od sta bi dr ocekivao na prvom UZV.(na kontrolnom UZV 10 antralnih kao prijasnji postupci).
    Prije godinu i pol gugi Mb s 9x2 gonal 7JS, 6 oplodenih, beta 0.
    Prije godinu dr L. 10x3 menopura 5 JS, beta 0.
    FSH 6 kakaav je bio prije 4 god, poslje prvog, drugog postupka. Nikad indikacije za uraditi AMH.
    E sad zasto takva slaba reakcija???

  21. #971

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    A sto kaze doktor? Mozda ste samo naletili na takav ciklus? Ili treba ipak, kao sto je dr. L. dao, povisiti dnevnu dozu. Ja bih na tvom mjestu napravila friske hormone plus AMH, cisto da znas s cim imate posla. Mozda vas to usmjeri kratkom protokolu za drugi put, ako ce vam uopce trebati - sad navijajmo za jednu i vrijednu js, sretno!!!

  22. #972
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    A sto kaze doktor? Mozda ste samo naletili na takav ciklus? Ili treba ipak, kao sto je dr. L. dao, povisiti dnevnu dozu. Ja bih na tvom mjestu napravila friske hormone plus AMH, cisto da znas s cim imate posla. Mozda vas to usmjeri kratkom protokolu za drugi put, ako ce vam uopce trebati - sad navijajmo za jednu i vrijednu js, sretno!!!
    Zadnji hormoni su iy drugog mjeseca, upravo bili friski pred ovovaj Mb.
    Zapravo je dr u Mb rekao da su ovi folikuli poceli svoj ciklus prije 100 dana i da je malo sta moglo uticati na taj 'predodredeni broj'. Prvi put tad cujem za takvu pojavu -ali sta je to uticalo da tad bude bas tako malo.

    Dr L , od njegove stimulacije sam se tesko oporavila i nakon tog pokusaja nemam nedvosmislene simptome ovulacije. I ciklusi su krenuli dva dana gore dole.

    A pro pos dnevne doze, u Mb su rekli bude li sljedeceg protokola biti ce drugaciji, znaci mogao bi biti i kratki.

    Svakako uradim AMH.

  23. #973

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    Hej, prva punkcija bila danas. 4 prazne folikule. Inače sam bila kod L. i od 4dc sam popila 2 klomifen od 5-8 dc po jedan klomifen, od 4 dc do punkcije (10 dc) estrofem. Kakva je to stimulacija??
    Zanima me koji je doktor u RH i izvan RH poznat po radu s low responderima. Ne sumnjam u L. nimalo, ali me zanima drugo mišljenje.

    I kako provjerim imam li trombofiliju (cijeli život slaba cirkulacija plus puno pušačkog staža)?
    I još me zanima da li da kontroliram štitnjaču (vrijednosti su mi tsh 3,66, t4 15,4, a t3 4.9)

  24. #974
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Spodoba, držim palčeve !!!

  25. #975

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    pliz pomagajte, izbezumljena sam.

  26. #976
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Dharma prvotno napisa Vidi poruku
    pliz pomagajte, izbezumljena sam.

    Koliko ja znam bas nitko ne voli raditi s LR jer im to "rusi statistiku". U CITO daju femaru i imaju dosta uspjeha...koliko ja znam. A sto se tice trombofilije od svoje ginicke dobijes uputnicu i vadis krv na patologiji te rezultate cekas 1 mjesec (tako je to u ST). Sretno

  27. #977

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj aleksandraj prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ja znam bas nitko ne voli raditi s LR jer im to "rusi statistiku". U CITO daju femaru i imaju dosta uspjeha...koliko ja znam. A sto se tice trombofilije od svoje ginicke dobijes uputnicu i vadis krv na patologiji te rezultate cekas 1 mjesec (tako je to u ST). Sretno

    Hvala Aleks,
    a bas su neki, umjesto da nas smatraju izazovom i da se bas bave s nama, brinu se za statistiku.
    kakvi su to postupci u kojima se samo klomifen i estrofem koristi, plus, naravno, štoperica? jeli to polustimulirani ili prirodni??
    Prije mjesec dana sam saznala koliko mi je nizak amh i sad tek postajem svjesna da spadam u reproduktivno najzahtjevniju kategoriju, te mi je ova negativna aspiracija bila dodatan hladan tuš, baš me počela šorat neka panika..

  28. #978
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Dobila sam nalaz, hm...može malena pomoć:
    na 5 dan ciklusa mi je FSH 4.4 IJ/L a LH mi je 12.3 IJ/L, dali je to zadovoljavajući nalaz?

  29. #979
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    FSH ti je super samo LH mi se čini malo visok jel imaš PCOS?

  30. #980
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Dharma, koliki ti je AMH?

  31. #981

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Dharma, koliki ti je AMH?
    Kaae, prvo da ti cestitam.

    4,2

  32. #982

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    imam 30 godina.

  33. #983

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Dharma mozda je bila slucajnost da su folikuli prazni...nije to nuzno povezano s visokim fsh i niskim amh - ja recimo nikad nisam imala prazne folikule a amh 1. Btw nije tvoj amh tako los.
    Stimulacija samo klomifenom se cesto zove prirodnim postupkom, a pod polustimuliranim se misli kad se na to doda jos koja injekcija gonadotropina (Gonal, Menopur). Estrofem se daje za podrsku endometriju jer ga Klomifen stanjuje, i uobicajeno se daje uz takve protokole.
    Buduci da se nakon klomifenskog postupka ne mora raditi velika pauza, vidite s doktorom kad biste mogli pokusati ponovno i kakav protokol predlaze. Probajte razgovarati i s biologicom. Jedan ciklus ne govori puno, pa je tesko sad nesto zakljuciti.
    Moje iskustvo s dr. L je dobro jer je kod mene uspijevao dobiti do 3js sto nisam imala ni na punoj stimulaciji nikad, nigdje. Ali on s Femarom koliko znam, ne radi. Drugo mi pada na pamet dr. Tomic u Vinogradskoj, znam da ima iskustva s low responderima, i rade ako se ne varam i s Femarom i s Klomifenom.
    Posljednje uređivanje od Charlie : 25.04.2012. at 07:40

  34. #984

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Vezano za rad s low responderima...Istina da nekad doktori vole misliti na statistiku ali se to mozda vise odnosi na starija pacijentice, cini mi se. Sama nisam primjetila da netko zazire od mog slucaja ali mi svakako nisu savjetovali punu stimulaciju. Dharma uz tvoje godine (mlade) vjerujem da ce doktori biti susretljivi i optimisticni. Sretno!

  35. #985

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    Vezano za rad s low responderima...Istina da nekad doktori vole misliti na statistiku ali se to mozda vise odnosi na starija pacijentice, cini mi se. Sama nisam primjetila da netko zazire od mog slucaja ali mi svakako nisu savjetovali punu stimulaciju. Dharma uz tvoje godine (mlade) vjerujem da ce doktori biti susretljivi i optimisticni. Sretno!
    Hvala Vam.
    Istina, L. smatra da bi mogli svaki mjesec u ovakav postupak, pa dok ne pogodimo bingo kombinaciju. Meni to zvuči ok, samo me zbedirala ove prazne folikule.
    Ovo će možda zvučat preglupo, ali pokušavam si sada posložit priču u glavi vezano za sve što slijedi.
    Promijenila sam radno mjestu u manje stresno s kojeg mogu po potrebi izostajat s posla na dva, tri sata a da mi nije stres pitat, s kutije i pol cigareta dnevno smanjila na tri cigarete i sad bi po tom svom programu i njih trebala izbacit (nisam mogla sve odmah), sa sest salica kave na jednu.
    Što smijem od tjelesnih aktivnosti? kao budućem bivšem pušaču koji je svo vrijeme nakon posla provodio s kavom i cigaretom trebam nešto.
    Pitala sam L. nakon punkcije, on je rekao da nikakve lifestyle promjene nisu potrebne (a zna da sam ušla u ordinaciju kao turbo pušač), ali ja sam uvjerena da su cigarete zeznule moje jajnike.
    U glavi sam si posložila priču kao da su sve radnje u postupku jednostavno morale postati dio moje svakodnevnice, i da, dok se ne dogodi bebica, nema stresa.

    Hvala vam na potpori.

    Mali dobronamjerni savjet za sve koje uzimaju dodatke prehrani - jako dobra nutricionistica mi je frendica, inače cura radi samo kao konzultant po bolnicama, i sad rekla mi je da za učinkovitost dodataka prehrani treba izbaciti mlijeko, jer im blokira absorpciju, te pažljivo pojačat c vitamin (ne preko 1000 mg-mislim dnevno), a da je za živce, tužna stanja i stres najbolje dnevno popit 3 kapsule omega3 masnih kiselina, budući da ih psihijatri daju kad pacijentice zatrudne, pa ne smiju više davat antidepresive i antianksiolitike.

  36. #986

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    Charlie, ti si oba puta kod njega bila u postupku?

  37. #987
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    FSH ti je super samo LH mi se čini malo visok jel imaš PCOS?

    Nisam nikad imala, sve uredno imam 32 godine ako već ta dobna skupina je kao malo starija , tako mi je mpo-vac rekao. Imam sina iz prirodne trudnoće.

  38. #988
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Dharma prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae, prvo da ti cestitam.

    4,2
    Hvala na cestitkama!

    Moj AMH je 1.86, izvadjen s 33 godine. Slazem se s Charlie da cetvorka i nije tako losa.

  39. #989

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na cestitkama!

    Moj AMH je 1.86, izvadjen s 33 godine. Slazem se s Charlie da cetvorka i nije tako losa.
    Hvala vam... da nije vas šiznula bi

  40. #990

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Curke,upravo mi na mail stigao nalaz AMH pise 3,4 ug/L..inave LH i FSH su ok..
    Sad ne znam jel AMH nizak??!!
    bila bi zahvalna kad bi me prosvjetlile jer ko ce docekat 10 mj.
    Thanks

  41. #991
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    http://www.poliklinika-harni.hr/teme...06&godina=2009
    zašto 10 mj. tek si onda u postupku??

  42. #992

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Pa da..tek 10 mj
    Hvala na odgovoru i linku

  43. #993
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    AMH ti je skroz u redu, prema tom nalazu.

  44. #994

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hvala puno!! Sad mi je lakse..ne znam zasto ali sad kad moram radit milijon pretraga pusem i na hladno..

  45. #995
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Upravo došla od dr. T, peogesteron na 23 d.c. mi je 2.9 . ovulacije nije ni bilo ovaj mjesec, eto i sad mi je još po nalazu omjera lh fsh-a rekao da upućuje na policistične jajnike. Cijeli život m mi dolazi ko urica , prije dva mjeseca nije došla kasnika je i došla sam do 42 d c kad sam ju dobila.I ovaj mjesec ovakav nalaz. U 5 mj. sam na postuku u VG sa gonalim pa ćemo vidjeti kako dalje, malo sam zabrinuta i zamišljena...što kako....kad...zašto....?!

  46. #996
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    odgovor jednog dr-a (to znamo, al da se podsjetimo):
    A recent study that I read showed that despite a low AMH number or an elevated FSH, there is still a pregnancy rate of about 20%. What that basically shows, as I have always argued, that it only takes ONE good egg to be successful. When a woman tries on her own naturally each month, she only has one egg to work with. I often get letters from patients whose doctor has cancelled their cycle because they only have 1-3 follicles. But, what if he perfect egg was in one of those follicles? FSH levels and AMH are only indirect measures of ovarian function. They are NOT measures of egg quality or your chances of pregnancy.
    Izvor: http://networkedblogs.com/wX1y2

  47. #997
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ovaj zadnji dio zadnje recenice se, u principu, odnosi na prirodne, kucne cikluse. Jer, stvarno, to jedno jedino jaje, ako je cemu i ako se sve ostale zvijezde poklope, vise je nego dovoljno.

    Sto se otkazivanja postupaka tice, razumijem ih skroz vani, tj. tu gdje jesam, a s obzirom na cijene. Vjerujem da ni pacijentima ni doktorima nije svejedno kad idu na punkciju jednog folikula, itd., a placaju kao da ih, u najmanju ruku, ima 20. Karikiram malo, ali ima donekle smisla otkazivanje, kad je rijec o tolikim ciframa.

    Upravo zbog cijene, a i cinjenice da je bilo tesko predvidjeti moju reakciju na stimulaciju, nama je reproduktivac propisao IUI, ali s kompletnim koktelom injekcija, kao za IVF. Kao, ono, vrijedilo je probati, sto inseminaciju samu po sebi, a i injekcije, da vidimo kako disem.

    (No sve skupa se, barem za sad.. rijesilo samo od sebe.)

  48. #998

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Dharma oprosti, sad sam tek vidjela tvoje pitanje. Ja sam kod dr.L. dosla nakon sto sam promijenila dve-tri klinike (Mb mi se nije isplatilo ponavljati kad ne dobivam puno js, npr.). Ova druga trudnoca je iz pokustimuliranog kod njega, s 33 godine.

    Kaae slazem se, mi gledamo stvari iz nase perspektive gdje su postupci bez puno lijekova, a posebno prirodnjaci, ipak financijski dostupni mnogima pa cak i da se ide svaki mjesec. Sreca za nas low respondere...mene bi preko bare glatko odbili, s moje 2-3 js.

  49. #999
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    To s odbijanjem u principu ovisi o klinici. Neke se stvarno drze samo laksih slucajeva, a sve zbog vlastitih statistika, naravno, a neki puno vise vole izazove. Nas reproduktivac je namjeravao ici i na IVF, ali tek nakon IUI-ja.

    Naravno, prva ideja mu je bila donacija, ali to je predlozio prije nego ostatak hormona i nalaza nisu pokazivali nista lose. (Ocekivao je kraj svijeta kad je stigao AMH, kao prvi nalaz ikad.)

  50. #1000
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    To s odbijanjem u principu ovisi o klinici. Neke se stvarno drze samo laksih slucajeva, a sve zbog vlastitih statistika, naravno, a neki puno vise vole izazove. Nas reproduktivac je namjeravao ici i na IVF, ali tek nakon IUI-ja.

    Naravno, prva ideja mu je bila donacija, ali to je predlozio prije nego ostatak hormona i nalaza nisu pokazivali nista lose. (Ocekivao je kraj svijeta kad je stigao AMH, kao prvi nalaz ikad.)
    Samo da se nadovežem na ovaj razgovor kod niskog AMH-a svakako vrijedi pokušati kućnu radinost ali što ako ti je mužu loš spermiogram, onda vam i to pada u vodu pa su ipak dobra stvar prirodni postupci koji se rade kod nas ali ubrzo će biti srezani na 2

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •