Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    da se ubacim-ono što stalno ponavljam-nizak amh u mlađim godinama i onaj isti takav u 40+ koji je prirodan, nije isto-eto naše mlade trudnice (28 god) s niskim amh i dobrom reakcijom na 5 menopura dnevno.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 06.09.2011. at 10:11

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,003

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    da se ubacim-ono što stalno ponavljam-nizak amh u mlađim godinama i onaj isti takav u 40+ koji nije isto
    Potpis i dodatak - čak i višekratno bolji AMH, a stara koka.... ne znači da je stara koka u boljoj startnoj poziciji jer je zezaju ta pitanja kvalitete jajne stanice. Ma koliko se kvaliteta ne može izmjeriti i ja donekle razmišljam da čim je AMH manji na koji god način (što je prirodno.... tj zašto bi neka mlada žena bila u promjenama, ako joj nije fizički odrezan dio jajnika tipa bila cista, pa nisu mogli maknut bez da maknu i dio jajnika), u određenoj mjeri su tu i pitanja kvalitete (to razmišljam ne znam na temelju čega, tako da je to možda samo moje razmišljaje i filozofija).

    Ali, s dobi je taj pad ipak značajniji, koliko se god nađe i primjera za i loš AMH i lošu dob pa opet uspjeh, čuda se nađe za svako pravilo.

    Ali, nekako se iz svega što se čita o AMH-u i rezervi "iščitava" (barem ja to iščitavam) da je mlada dob ipak jedan nezanemariv plus kod procjene šansi za začeće, dok su čak i ne nešto posebno loši rezultati u smislu AMH, i FSH, ali dob 40 sasvim drugačija slika.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •