Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Buba38 prvotno napisa Vidi poruku
    sara79 točno godinu dana je prošlo od 1 do 2 vađenja prije sam vadila jel sam trebala krenit u postupak i sve bilo spremno a onda su mi otkrili da imam subseptum pa operacija pa 3mj spirala a onda vađenje spirale pa novi nalazi i zasad je sve ok osim tih hormona jel je meni prognoza preuranjena menopauza zato je valjda pao amh tak
    Meni vec godinama spominju da mi "vrime curi" i najavljuju raniji ulazak u meno.. Show... A ciklusi se nisu poremetili nista,al poceli su mi neki napadaji vrucine.. Mada ne znam jel to mogu pripisati odredjenom stresu ili moja reprodukcija ipak ide kraju..Da napomenem -nakon polipa,nikako testerima nisam mogla otkriti kad je tocno ovulacija,dok bi je UZV i progesteron pokazali da je bila.. Pa me dr. u bolnici stavila na klomifene 6 mj ??? Al bez lijecnickog nadzora.. s cim se privatni ginekolog nije slozio.. popila ih dva ciklusa,u drugom isla privatno na folikometriju i ciljani odnosi -nula bodova.. Crveno stiglo .. I evo me sad..
    Posljednje uređivanje od saraLaughs : 22.02.2016. at 13:20

  2. #2
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    Meni vec godinama spominju da mi "vrime curi" i najavljuju raniji ulazak u meno.. Show... A ciklusi se nisu poremetili nista,al poceli su mi neki napadaji vrucine.. Mada ne znam jel to mogu pripisati odredjenom stresu ili moja reprodukcija ipak ide kraju..Da napomenem -nakon polipa,nikako testerima nisam mogla otkriti kad je tocno ovulacija,dok bi je UZV i progesteron pokazali da je bila.. Pa me dr. u bolnici stavila na klomifene 6 mj ??? Al bez lijecnickog nadzora.. s cim se privatni ginekolog nije slozio.. popila ih dva ciklusa,u drugom isla privatno na folikometriju i ciljani odnosi -nula bodova.. Crveno stiglo .. I evo me sad..

    Istina je vrijeme ti curi, nazalost to je tako kod svih nas.
    Moja preporuka ti je da ne gubis vrijeme vise. Nadji MPO doktora i kreni u akciju. Otegne se sve to kao sto vidis i dok se okrenes dva puta prodje godina dvije.
    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •