Stranica 41 od 41 PrviPrvi ... 31394041
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,025 od 2025

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Sunčica1604 a kakve su ti vrijednosti ostalih hormona?

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Danas sam bila u Petrovoj i kad sam došla po uputnicu za vađenje hormona sestre unutra su komentirale moj nalaz, u stilu: moš’mislit da bude šta od ovog, kao da si nismo i ovako dovoljno jadne, žalosno sto sve doživljavamo..

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Totalno zbunjujuce, iako su misljenja podjeljena, neki smatraju da se moze poboljsati neki ne, sad jel doslo do greske ili se stvarno poboljsalo stanje, neznam.
    Pila sam Q10, vitamin C, zeljezo, b complex nekoliko mjeseci i kad se sjetim smokve u masli. ulju.
    Posljednje uređivanje od Sunčica1604 : 12.09.2018. at 09:23

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bila u Petrovoj i kad sam došla po uputnicu za vađenje hormona sestre unutra su komentirale moj nalaz, u stilu: moš’mislit da bude šta od ovog, kao da si nismo i ovako dovoljno jadne, žalosno sto sve doživljavamo..
    Tužno

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj mimmi prvotno napisa Vidi poruku
    Sunčica1604 a kakve su ti vrijednosti ostalih hormona?
    Evo ostatak, vadila 3 dc

Prolaktin 215 ( 102-496)
    FSH 12.71 ( 3.5-12.5)
    LH 8.07 ( 2.4-12.6)
    Estradiol 263.30 ( 45.4-854)
    Testosteron 0.38 ( 0.29-1.67)
    DHEA-S 4.31 ( 1.65-9.15)
    TSH 1.64 ( 0.27-4.2)

FSH je povisen, prije nekoliko mjeseci je bio oko 11, ide prema gore.

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Lovelife žao mi je da si takvo nešto uopće morala čuti, ali to samo govori o njima. Nemoj uzimati srcu komentare takvih osoba jer su nebitne. Važno je šta misle doktori, a ako oni smatraju da trebaš nastaviti s liječenjem znači da ima nade, kakve-takve ali ima. I pokušavaj dok god imaš volje, želje, mogućnosti.. Ne daj se obeshrabriti

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Citiraj Sunčica1604 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ostatak, vadila 3 dc

Prolaktin 215 ( 102-496)
    FSH 12.71 ( 3.5-12.5)
    LH 8.07 ( 2.4-12.6)
    Estradiol 263.30 ( 45.4-854)
    Testosteron 0.38 ( 0.29-1.67)
    DHEA-S 4.31 ( 1.65-9.15)
    TSH 1.64 ( 0.27-4.2)

FSH je povisen, prije nekoliko mjeseci je bio oko 11, ide prema gore.

Hormonska slika ti je po meni ok, odnos FSH i LH nije jako visok. Idealno je da je 1:1, ako je veći od 2-2,5 to može govoriti o smanjenoj ovarijskoj rezervi.
    Za snižavanje FSH je dobro uzimati smokve u maslinovom ulju i vitex (kapi konopljike). Moja hormonska slika je jako slična tvojoj, samo mi je FSH nešto niži (bio je 9 na 4.dan ciklusa). Imam 32.
    Koliko imaš ti godina? Di ideš na liječenje i u kojoj vrsti postupka si? Imate kakvu dijagnozu? Nama je za sada jedini "problem" astenozoospermia koja je dijagnosticirana MM.

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj mimmi prvotno napisa Vidi poruku
    Hormonska slika ti je po meni ok, odnos FSH i LH nije jako visok. Idealno je da je 1:1, ako je veći od 2-2,5 to može govoriti o smanjenoj ovarijskoj rezervi.
    Za snižavanje FSH je dobro uzimati smokve u maslinovom ulju i vitex (kapi konopljike). Moja hormonska slika je jako slična tvojoj, samo mi je FSH nešto niži (bio je 9 na 4.dan ciklusa). Imam 32.
    Koliko imaš ti godina? Di ideš na liječenje i u kojoj vrsti postupka si? Imate kakvu dijagnozu? Nama je za sada jedini "problem" astenozoospermia koja je dijagnosticirana MM.
    Probati cu sad redovito uzimati te smokve u mas.ulju, a di te kapi kupim!?

U pripremi za ivf na Sv.Duhu, skupljamo nalaze. Sve “kao” ok, iza nas jedna prirodna trudnoca, i sad opet ne ide, a kako mi rep.godine ne idu u korist, 36 god., probali bi ivf
    Poslala bi ti poruku, ali neznam kako, uopce ne vidim tu opciju

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Citiraj Sunčica1604 prvotno napisa Vidi poruku
    Probati cu sad redovito uzimati te smokve u mas.ulju, a di te kapi kupim!?

U pripremi za ivf na Sv.Duhu, skupljamo nalaze. Sve “kao” ok, iza nas jedna prirodna trudnoca, i sad opet ne ide, a kako mi rep.godine ne idu u korist, 36 god., probali bi ivf
    Poslala bi ti poruku, ali neznam kako, uopce ne vidim tu opciju

Poslala sam ti pp (klikni sa strane na ime i otvori ti se opcija privatna poruka).

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Hvala vam cure na podršci, od srca vam želim sreću, uspješne i lijepe trudnoće

Datum pristupanja
    Sep 2018

Početno

Bok curke evo da vam i ja iznesem svoje iskustvo imam 29godina i godinu dana sam u MPO vodama kod mene se dogodili da sam imala dvije prirodne ali vanmaternicne trudnoce i ostala bez oba jajovoda .Kod mene su problem FSH koji je 13 i AMH 9 .Prosla sam 3 postupka 1.Stimulacija 7 stanica dvije morule 5.dan 2.Stimulacija 11 stanica 2 morule 4 dan 3.prirodni nema stanice .Kod mene je upitna kvaliteta jajnih stanica pokusala sam i sa smokvama i vitaminima ali i dalje jedno veliko NISTA .ali nema predaje idemo dalje

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Sretno i tebi draga Lovelife

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Lovelife hvala ti ❤️ I ja tebi i ostalim curama od srca zelim trudnocu i zivu i zdravu bebu ❤️
    Posljednje uređivanje od Sunčica1604 : 13.09.2018. at 13:08

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj Jana89 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke evo da vam i ja iznesem svoje iskustvo imam 29godina i godinu dana sam u MPO vodama kod mene se dogodili da sam imala dvije prirodne ali vanmaternicne trudnoce i ostala bez oba jajovoda .Kod mene su problem FSH koji je 13 i AMH 9 .Prosla sam 3 postupka 1.Stimulacija 7 stanica dvije morule 5.dan 2.Stimulacija 11 stanica 2 morule 4 dan 3.prirodni nema stanice .Kod mene je upitna kvaliteta jajnih stanica pokusala sam i sa smokvama i vitaminima ali i dalje jedno veliko NISTA .ali nema predaje idemo dalje
    Volim tu borbenost ❤️
    Ja na dane bi odustala od svega a opet osicam da moramo sve napraviti sto je do nas pa kako bude na kraju, i to me gura dalje.

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Bok cure,
    Došao mi nalaz hormona sljedeci
    LH 8,1
    FSH 6,8
    Estradiol 319
    Prolaktin 268
    AMH 15,9
    U pripremam smo za potpomognutu, a kako nebudem sigurno mjesec dva (zbog drugih stvari koje moram obaviti prije) isla svom doktoru da mi ocita nalaz, pliz dajte svoje misljenje kako vam to izgleda? S tim da sam krv vadila 6dc jer 3dc nisam mogla zbog posla a 4i5dc mi se pogodio vikend - utjece li jako na rezultat nalaza to sto je 6dc?
    Hvala...

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Bok Purple Lu,
    Meni se ovaj nalaz čini prilično dobar, nas većina ovdje ima puno visi fsh, a niži Amh.. za prolaktin nisam sigurna..
    A koji je vas problem?

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Slažem se s tobom Lovelife. Meni se isto čini ok nalaz, ali pitanje je koliko ti traju ciklusi Purple Lu? Koji dan ciklusa ti je ovulacija? Jer hormoni se po pravilu vade od 3-5 dana ciklusa, neki MPO liječnici čak preferiraju isključivo 3.dan ako je moguće jer se tako dobije najvjerodostojniji nalaz. Neznam odkud si i di se liječiš, ali ako ti 3 i 4 dan ciklusa padaju za vikend možeš ići vaditi krv na hitni laboratorij (tako sam barem ja prošle godine).

Datum pristupanja
    Apr 2018

Početno

hej, kako si ? u kojoj ste sad fazi? ja bila sad u 9 na stimulaciji...najjačoj do sad...nula bodova...nisu mi jajnici uopce reagirali. niti jedan folikul.sad opet razmisljam o donaciji.

Datum pristupanja
    Apr 2018

Početno

[QUOTE=Morrigan;3065655]hej, kako si ? u kojoj ste sad fazi? ja bila sad u 9 na stimulaciji...najjačoj do sad...nula bodova...nisu mi jajnici uopce reagirali. niti jedan folikul.sad opet razmisljam o donaciji.[/QUOTE

Sorry...mislila sam da ce ovo biti poruka za Lovelife...al eto pojadala sam se cijeloj grupi

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Ciklusi su mi 28-30 dana, ovulacija bude uglavnom 15,16dc(barem mi je tako bilo dok sam pratila po bazalnoj temperaturi). Iz Zg sam, kod dr. Škvorca smo krenuli, u pravilu nemamo nikakvu konkretnu dijagnozu još, mm spermio je uredan, ja trebam maknuti polip i prohodnost jajvoda napraviti-dok to cekam obavljam sve pretrage koje je dr tražio, pa tako i ove hormone. A za 3dc sam sama kriva, malo mi je uranila m pa si nisam nikako mogla iskombinirati zbog posla, jos sam zvala lab u petrovoj da li mogu subotu doci vaditi pa su rekli da ne rade, nista mi nije spomenula hitni lab...

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Morrigan ma neka si, zato i jesmo tu

Datum pristupanja
    Apr 2018

Početno

Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Morrigan ma neka si, zato i jesmo tu

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Draga Purple Lu, laboratorij u Petrovoj radi i vikendom no mislim da moraš imati D1 uputnicu na odjelu humane repe., i prvo si ideš na odjel po uputnicu za laboratorij ..
    Meni tvoji hormoni izgledaju kao iz snova..
    Puno sreće želim! ❤️

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Lovelife hvala ti, hvala cure na odgovorima-svima želim puuuno sreće, pratim vas i dalje, držim fige i navijam za vas

Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

postovi koji nisu u okviru teme premješteni su ovdje

Stranica 41 od 41 PrviPrvi ... 31394041

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •