Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
majic44,

žao mi je da si prodiku u stilu "zašto ste išli privatno" doživjela od liječnika koji je istovremeno pročelnik Zavoda za humanu reprodukciju u Petrovoj te vlasnik i djelatnik privatne ginekološke poliklinike u kojoj se, između ostalog, bavi i dijagnostikom neplodnosti.
Mislim da ti je on takav, arogantan. Odluči sama. On je stila mislim bog zna za 5, ja za 4, vi pacijenti nemate što puno pitati i pričat. Kod njega ponizno. Ovisno što te više nervira, napravi svoj neki cost-benefit. Vezano za privatna plaćanja - a medicina nam je više-manje privatna. Ili vrtiš veze, ili lovu, ili čekaš Godota. Još se nešto malo školstvo drži, ali i to se pomiče prema privatnome. A konto doktora, za neki drugi problem sam ja presjekla bila rađe arogantnom koji zna što radi i riješit će mi problem, nego blagoglagoljivom koji ne zna što radi. Odluči on a case-by-case basis. Ali, da je sad to neko čudo da te tako dočekao - a ne bih rekla. Prije - naša klasika, nažalost. Mislim, ja sam tu na forumu od dugogodišnjih forumašica doživljavala o, bože... pa zašto operaciju privatno. A što misliš zašto, sipa mi se para za bezveze? Zato jer vrijeme ide, veze ta to nisam imala, novca sam svu sreću imala, problem riješit treba. Nažalost, to nam je reala.