Stranica 37 od 49 PrviPrvi ... 27353637383947 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,801 do 1,850 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

  1. #1801
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj angie17 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj FSH je 4 ciklusa povisen,od 16-19. Vise sam bila izludila...i doktorica me stavi u postupak sa FSH 16.4 ,dobili smo 6.js od toga se 2 oplodile i vracene 3.dan kao 8stanicne. Danas mi je 10.dan od transfera i moja beta je 124
    Bravo angie17, cestitam.
    Ti si bila prije na sv.duhu???

  2. #1802

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala draga <3 da bila sam na sv.Duhu jer se odjel humane rep.u Splitu renovirao...sad napokon rade.

  3. #1803
    zongoloni avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    77

    Početno

    angie17 cestitam! to je zbilja odlican uspjeh za takve vrijednosti hormona, jako mi je drago kada se nekome poklope zvijezde! Na kojem si protokolu bila i koji doktor te vodio?

  4. #1804
    zongoloni avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    77

    Početno

    A vidim da si ti u Splitu, jos jednom bas mi je drago i sretno!

  5. #1805
    Buba38 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj angie17 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga <3 da bila sam na sv.Duhu jer se odjel humane rep.u Splitu renovirao...sad napokon rade.
    Ja sam isto u st kod dr.marušić, kod koga si ti, koje si lijekove imala i kako si reagirala na njih mislim vidim da je dobro odreagiralo ja sam na čekanju do 3 mj

  6. #1806

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala cure <3 bila sam pacijent dr.Mrsica i kada sam dosla sa zadnjim nalazom mog dr.nije bilo pa me primila dr.Marušic,a posto mi je bio drugi dan ciklusa odmah me je stavila u postupak. I dobro da je sve se nekako nabrzaka odigralo. Primila sam 42 menopura i 4 dana orgalutran. Na terapiju sam super reagirala bez ikakvih nuspojava,dobili smo 6 js iz 6 folikula, ali su se samo 2 oplodile ,kaze embriologica da su one 4 ipak bile nezrele :/

  7. #1807
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Molim te... U St-u si isla u postupak ? Taman tila pitati ima li iko iskustva s KBC-om Split. Bravo za uspjeh i betu -

  8. #1808
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Ja kod dr. šunj.. poznato ? Molim Vas za malu pomoc? Ima li iko iskustva s AmH blizu granice smanjene ovarijske rezerve i takodjer FsH tako a da je isa u postupak ? I jos nesto.. Jel mozda znate kako ide s bolnicom i nevjencanim parovima u potpomognutoj ? Hvala

  9. #1809
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    Ja kod dr. šunj.. poznato ? Molim Vas za malu pomoc? Ima li iko iskustva s AmH blizu granice smanjene ovarijske rezerve i takodjer FsH tako a da je isa u postupak ? I jos nesto.. Jel mozda znate kako ide s bolnicom i nevjencanim parovima u potpomognutoj ? Hvala
    Koje su ti vrijednosti Amh i Fsh?

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  10. #1810
    Buba38 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    Ja kod dr. šunj.. poznato ? Molim Vas za malu pomoc? Ima li iko iskustva s AmH blizu granice smanjene ovarijske rezerve i takodjer FsH tako a da je isa u postupak ? I jos nesto.. Jel mozda znate kako ide s bolnicom i nevjencanim parovima u potpomognutoj ? Hvala
    imam ja moj AMH je 1,84 a FSH 34 tak da je zbilja meni zabrinjavajuće a doktorima gotov pa nemoguće al me dr.pustila u postupak iako je naglasila da će postavljat pitanja ostali dr a u postupak u 3 mj čekam mc a šta se tiće bolnice neznam koliko sam informirana da se dođe i isti dan ide a nevjenčani parovi treba izjava od javnog bilježnika da živite u izvanbračnoj zajednici nešta sami ispišete oib i potpis to odnesete ovjerit i 100 kn nez ako te šta još zanima tu smo uvijek neko nešta zna

  11. #1811
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Buba38 ti si dva puta vadila nalaze...prije i poslije operacije.
    Koliko vremena je proslo izmedju ta dva vadjenja??

  12. #1812
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Koje su ti vrijednosti Amh i Fsh?

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Nalazi od prosle godine.. AmH 6.92, fSH 8,5. Sad u ovom ciklusu cu radit nove...

  13. #1813
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Buba38 Hvala ti... to s javnim biljeznikom nesto sam vidila u ovom papiru sta mi je dr dala.. zadnji ulomak - i najmanje se vidi..

  14. #1814
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Buba38 ti si dva puta vadila nalaze...prije i poslije operacije.
    Koliko vremena je proslo izmedju ta dva vadjenja??
    za Fsh znam da varira a za ovo drugo mislim da je to to.. Vidit cemo , ponavljam nalaze.. jer ih imam od prosle godine.. Jel mislis da se u godinu to moze srozati ? -

  15. #1815
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure nova sam tu.. vidim ima masu postova.. puuno informacija.. imam 33 gidine.. uredan 28-dnevni ciklus konstantno.. zadnji nalaz Uzv 9 dan ciklusa dobar, jajnici u redu ,s dominantnim folikulom od 17 mm , prima time test nije pokaza ovulaciju. Progesteron 21 dan 4,5... fsh od prije 2 godine 13.1 .. (2010 je bio 7,1) amh vjerojatno smanjen (bar je bio na granici 2009 god) polip u maternici od nekoliko mm,spremam se sad hodocastit u bolnicu za skinit ga. Trebam li se uopce nadati da cu prirodno uspit stvorit bebaca ?
    Ovo je tvoj post od prije i vidim da si napisala da je znao fsh biti i 13. Nazalost vidis i sama da varira pa ga cekiraj sada da vidis kakvo je stanje. Da iz godine u godinu moze biti sve gore. Jesi odstranila ovaj polip vec??
    Posljednje uređivanje od sara79 : 22.02.2016. at 10:03

  16. #1816
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Sorry na citatu namjenjeno drugoj osobi.. odgovorila ja -

  17. #1817
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Uz te nalaze imam jos i moguci hidrosalpkins na lijevom jajovodu- dijagnoza nije potvrdjena.. Zato sta se na LpSc ceka do jeseni.. Ameni vrime curi..kako nema smisla , tako sam za HsC polipa cekala godinu ipo,, da bi on u medjuvremenu navodno sam otisa tokom ciklusa..al ona je to vidila tek na samoj operaciji..al bar znam da je sluznica maternice ok - Spermiogram uredan.. To je sve od nalaza koji eventualno nisu bas najbolji i moje godine 35. Najvise zbog tog me salje u postupak jer nema smisla nakod dvi godine pokusavanja prirodnim putem da ostanem na tome. Citala sam tu da s tim hidrosalpkinsom nije najpametnije ici na MPO al dr.kaze da to ne smeta.. Sad sam u nedoumici.. otic privatno po jos jedno misljenje? Ali kako dobit pravi odgovor onaj strucni a da mi privatno ne naginje isto na potpomognutu -uz placanje ? Zelim reci da..ok je da krenem u postupak u bolnicu al bi tila vidit jer to s jajovodom moram rjesiti ili ne ? da zbog tog nebi bilo neuspjesno uz itekako manje sanse..ako u bolnici nema nista prije jeseni, jel iko zna privatno di se to moze napraviti ? HVALA VAM... <3

  18. #1818
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

  19. #1819
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Cure gdje se moze na uputnicu izvadit inhibin b??
    VV neradi provjerila, rebro isto ne.

  20. #1820
    Buba38 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    za Fsh znam da varira a za ovo drugo mislim da je to to.. Vidit cemo , ponavljam nalaze.. jer ih imam od prosle godine.. Jel mislis da se u godinu to moze srozati ? -
    Da i ja sam bila u šoku iako ni prvi nalazi nisu bili nikako baš dobri al drugi su me dotukli jel za godinu dana je amh opo a fsh skoćio al ti draga moja najbolje kod nekog specijaliste odma jel kako sam vidila da si 35 g ja sam 39 i nadam se ipak nećemu nema očajavanja nego u akciju a čekanja svi čekamo

  21. #1821
    Buba38 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Buba38 ti si dva puta vadila nalaze...prije i poslije operacije.
    Koliko vremena je proslo izmedju ta dva vadjenja??
    sara79 točno godinu dana je prošlo od 1 do 2 vađenja prije sam vadila jel sam trebala krenit u postupak i sve bilo spremno a onda su mi otkrili da imam subseptum pa operacija pa 3mj spirala a onda vađenje spirale pa novi nalazi i zasad je sve ok osim tih hormona jel je meni prognoza preuranjena menopauza zato je valjda pao amh tak

  22. #1822
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je tvoj post od prije i vidim da si napisala da je znao fsh biti i 13. Nazalost vidis i sama da varira pa ga cekiraj sada da vidis kakvo je stanje. Da iz godine u godinu moze biti sve gore. Jesi odstranila ovaj polip vec??
    Dok sam docekala ulazak u bolnicu polip ke navodno nesta sam od sebe tokom ciklusa.. /jer mi na samom ulasku u bolnicu nisu rasili UZV nego se vodili po starom nalazu/ tako da su mi samo na obradu poslali uzorak sluznice maternice u nalaz je uredan / Nakon toga sad u zadnjem posjetu dr uocio je taj moguci hidrosalpkins lijevo/ al za LPSC nema nista do jeseni.. Pa me stavila u postupak ipak. A FSH varira, vidim..zapravo je meni vec odavno los.. jos od dvadesetih .. Najavljen mi je raniji ulazak u menopauzu zbog toga. A sta da kazem.. Ovih dana cu napravit nove nalaze pa cemo vidit .

  23. #1823
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Buba38 prvotno napisa Vidi poruku
    Da i ja sam bila u šoku iako ni prvi nalazi nisu bili nikako baš dobri al drugi su me dotukli jel za godinu dana je amh opo a fsh skoćio al ti draga moja najbolje kod nekog specijaliste odma jel kako sam vidila da si 35 g ja sam 39 i nadam se ipak nećemu nema očajavanja nego u akciju a čekanja svi čekamo
    Naravno.. bilo bi cudno da se s godinama poboljsaju.. 《《 Nadam se da me nece sokirati.. Sve te razumim.. prije nekako nisam shvacala najozbiljnije da sam u nekom problemu,sve te brojke mi se nisu cinile strasnima.. a fizicke prepreke nije bilo.. A ni bebe nije bilo. Tako da osim broja godina nekako i moj mozak poceo shvacati da jesam u problemu. Hvala ti na odgivoru

  24. #1824
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Buba38 prvotno napisa Vidi poruku
    sara79 točno godinu dana je prošlo od 1 do 2 vađenja prije sam vadila jel sam trebala krenit u postupak i sve bilo spremno a onda su mi otkrili da imam subseptum pa operacija pa 3mj spirala a onda vađenje spirale pa novi nalazi i zasad je sve ok osim tih hormona jel je meni prognoza preuranjena menopauza zato je valjda pao amh tak
    Meni vec godinama spominju da mi "vrime curi" i najavljuju raniji ulazak u meno.. Show... A ciklusi se nisu poremetili nista,al poceli su mi neki napadaji vrucine.. Mada ne znam jel to mogu pripisati odredjenom stresu ili moja reprodukcija ipak ide kraju..Da napomenem -nakon polipa,nikako testerima nisam mogla otkriti kad je tocno ovulacija,dok bi je UZV i progesteron pokazali da je bila.. Pa me dr. u bolnici stavila na klomifene 6 mj ??? Al bez lijecnickog nadzora.. s cim se privatni ginekolog nije slozio.. popila ih dva ciklusa,u drugom isla privatno na folikometriju i ciljani odnosi -nula bodova.. Crveno stiglo .. I evo me sad..
    Posljednje uređivanje od saraLaughs : 22.02.2016. at 14:20

  25. #1825
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Sorry na "faljivanju "slova.. Pokusavm ispravit kad vidim al nakon dvi min vise to nije moguce. Nisam se jos ispraksirala tu..

  26. #1826
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti

  27. #1827
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    Meni vec godinama spominju da mi "vrime curi" i najavljuju raniji ulazak u meno.. Show... A ciklusi se nisu poremetili nista,al poceli su mi neki napadaji vrucine.. Mada ne znam jel to mogu pripisati odredjenom stresu ili moja reprodukcija ipak ide kraju..Da napomenem -nakon polipa,nikako testerima nisam mogla otkriti kad je tocno ovulacija,dok bi je UZV i progesteron pokazali da je bila.. Pa me dr. u bolnici stavila na klomifene 6 mj ??? Al bez lijecnickog nadzora.. s cim se privatni ginekolog nije slozio.. popila ih dva ciklusa,u drugom isla privatno na folikometriju i ciljani odnosi -nula bodova.. Crveno stiglo .. I evo me sad..

    Istina je vrijeme ti curi, nazalost to je tako kod svih nas.
    Moja preporuka ti je da ne gubis vrijeme vise. Nadji MPO doktora i kreni u akciju. Otegne se sve to kao sto vidis i dok se okrenes dva puta prodje godina dvije.
    Sretno!

  28. #1828
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Istina je vrijeme ti curi, nazalost to je tako kod svih nas.
    Moja preporuka ti je da ne gubis vrijeme vise. Nadji MPO doktora i kreni u akciju. Otegne se sve to kao sto vidis i dok se okrenes dva puta prodje godina dvije.
    Sretno!
    Da ,da.. slazem se... I s tim polipom sam izgubila 1.5 godinu zapravo.. Zato sad sam se odma pokrenila u prikupljanju uputnica za sve sto moram obaviti
    prije postupka. U KBC Split...Dr ima pravo rekla je da nema smisla cekati jesen za LPSC , jer uz ove nalaze od prije i zbog godina, opet provesti jednu godinu oko potvrdjivanja dijagnoze i eventualno saniranje istoga, i spontanu trudnocu ocekivati ?? Tesko.. pratiti
    plodne dane i mastati i to vise nema smisla. Hvala ti.. Sreca i smirenost nam svima tu trebaju. Znate li kako ide s lijekovima preko HZZZO-a ?

  29. #1829
    Buba38 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj saraLaughs prvotno napisa Vidi poruku
    Da ,da.. slazem se... I s tim polipom sam izgubila 1.5 godinu zapravo.. Zato sad sam se odma pokrenila u prikupljanju uputnica za sve sto moram obaviti
    prije postupka. U KBC Split...Dr ima pravo rekla je da nema smisla cekati jesen za LPSC , jer uz ove nalaze od prije i zbog godina, opet provesti jednu godinu oko potvrdjivanja dijagnoze i eventualno saniranje istoga, i spontanu trudnocu ocekivati ?? Tesko.. pratiti
    plodne dane i mastati i to vise nema smisla. Hvala ti.. Sreca i smirenost nam svima tu trebaju. Znate li kako ide s lijekovima preko HZZZO-a ?
    Ja mislim da ti je najbolje prvo na kolnzutacije otić,zatim će ti dr reć šta treba od nalaza jel koliko sam svatila da ti na svoju ruku skupljaš nalaze,a šta se tiče lijekova preko hzzo većinu dobiješ u protokolu bar su meni dali jedan jedini morala kupit Femaru,al sve ovisi šta će ti bit u protokolu

  30. #1830
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    saraLaughs do 42.godine imas pravo na 4 stimulirana , 2 prirodna IVF postupka i 4 IUI.
    Sve potrebne lijekove dobijes u bolnici gdje se lijecis.

  31. #1831
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Buba38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da ti je najbolje prvo na kolnzutacije otić,zatim će ti dr reć šta treba od nalaza jel koliko sam svatila da ti na svoju ruku skupljaš nalaze,a šta se tiče lijekova preko hzzo većinu dobiješ u protokolu bar su meni dali jedan jedini morala kupit Femaru,al sve ovisi šta će ti bit u protokolu
    O,ne idem napamet Dobila sam papir od dr. prosli tjedan.. sta trebam od nalaza -standardno ,hormoni,AMH,brisevi i ostalo.... I kad to sakupim na konzultacije.. sta i kako.. Kakvo je moje stanje, Koji protokol.....

  32. #1832
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    saraLaughs do 42.godine imas pravo na 4 stimulirana , 2 prirodna IVF postupka i 4 IUI.
    Sve potrebne lijekove dobijes u bolnici gdje se lijecis.
    pak hvala ti

  33. #1833

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    saraLaughs do 42.godine imas pravo na 4 stimulirana , 2 prirodna IVF postupka i 4 IUI.
    Sve potrebne lijekove dobijes u bolnici gdje se lijecis.
    Djevojke, mene zanima taj iui? Sto je to?
    Ako je inseminacija ili slicno, ja bez jajovoda ne mogu to, pa ima li kakva zamjena?
    Ili ostaje samo ovo 2 prirodna i 4 stimulirana??
    ( ostso mi jos 1 stimulirani)

  34. #1834
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    IUI je intrauterina inseminacija. Bez jajovoda postupak nema nikakvog smisla.
    Nema zamjene. Ostaje samo 6xIVF (4x stimulirani i 2x u prirodnom).

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  35. #1835

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Hvala, tako sam si i mislila.

  36. #1836
    Buba38 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    saraLaughs do 42.godine imas pravo na 4 stimulirana , 2 prirodna IVF postupka i 4 IUI.
    Sve potrebne lijekove dobijes u bolnici gdje se lijecis.
    Neznam za druge al ja sam ipak neke plaćala tak da zbilja neznam

  37. #1837
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Vidila sam tu da ima nekih iz St bolnice.. Koliko se ceka od predaje nalaza do samog pocetka protokola ? Ako je ikakav problem s jajovodima inseminacija otpada ?

  38. #1838
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure neznam gdje drugdje pitati...krenula sam u prvi postupak, koristim gonal f, 3 ampule dnevno, danas 6 dc bila na uzv i imam 5 folikula, svi od 8 mm, medutim dr je rekao da su jos jako mali i u cetvrtak opet uzvi ako ne budu rasli da prekidamo postupak. Dali ste imale takvih iskustava i zasto vec prekidati postupak?

  39. #1839
    zongoloni avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Jolica kakvi su ti inace ciklusi, duzi, kraci? Meni su bili mali folikuli ali smo produzili pikanje i izgurali ciklus do kraja (isto sam imala 225UI sto je tri ampule gonala f samo uz suspresiju sto je razlika). Naravno folikuli su rasli samo sporo, tako da se pikanje bilo dosta produzilo do negdje 14-15 dana ciklusa. Ono sto bi mene zanimalo u tvojoj situaciji kako broje taj pokusaj sa odustajanjem jer su dio ljekova izdali.

  40. #1840
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Inace su mi ciklusi 30-32 dana, ja se nadam da ce ipak produziti pikanje a ne odmah zaustaviti postupak i obavezno mislim pitati dali mi se u slucaju zavrsetka postupka taj broji u jedan od tih 4 preko hzzo-a.

  41. #1841
    zongoloni avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Obavezno napomeni da imas duze cikluse, jer po meni to je malo prerano dizanje ruku, pogotovo ako ce ti taj pokusaj brojati. Naravno uvjet je da folikuli ipak rastu. Zelim ti srecu!

  42. #1842

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Jolica,ja im cikluse 30-32 dana,prva folikulometrija bi mi obično bila oko 8dc i tad su uvijek bili ispod 10 mm.
    Punkcije su mi bile oko 16 dc..Tako da ne brineš,još je rano,pa tek ti je 6 dc.Ne kužim zašto je dr. napravio paniku?!
    .

  43. #1843
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Da jolica, nina je u pravu.
    Al stimulirani ciklus u biti nema nikakve veze sa prirodnim ciklusom i netreba se ravnati po tome jer nekome jednostavno sporije folikuli rastu.
    Ja recimo imam cikluse 25-27 dana a punkcije sam imala dvije do sad i obe 16 dc. Tako da je pravilo da pravila nema.

  44. #1844
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Joj hvala vam cure, obzirom da mi je prvi put pojma nemam o ničem ali definitivno ću se boriti u četvrtak da ne prekine postupak.

  45. #1845
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj hvala vam cure, obzirom da mi je prvi put pojma nemam o ničem ali definitivno ću se boriti u četvrtak da ne prekine postupak.
    Sretno ti....

  46. #1846
    saraLaughs avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Split
    Postovi
    47

    Početno

    Posljednje uređivanje od saraLaughs : 24.02.2016. at 11:07

  47. #1847

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje i nakon 3.5 god pokusavanja krecemo s ivf-om. Sta mislite o nalazima ahm 8.3 i fsh 10.7? Ostali hormoni su ok. Imam 29 g.

  48. #1848

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Prije nekog vremena se na ovoj temi vodila rasprava koliko dugo imamo vremena za odluku na donirane jajne stanice. Prošli tjedan sam bila na konzultacijama u jednoj poliklinici u Austriji čiji link ću dolje naljepiti. Naravno pitala sam koliko dugo imam vremena pokušavati sa svojim jajnim stanicama prije nego mi i šansa sa doniranima nestane. Rekli su mi da imam vremena i do 45. Našla sam i graf na njihovim stranicama statistike koji to potvrđuje. Graf živorođene djece po transferu, plava linija označava žene sa doniranim jajnim stanicama, a crvena žene sa vlastitim jajnim stanicama.
    http://www.kinderwunschklinik.at/hr/...je/statistika/

  49. #1849

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav svima! U 5.mj.krećemo na prvi ivf. Je li ahm 8.3 i fsh 10.7 jako loš nalaz? Imam 29 g

  50. #1850

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Drage moje zanima me vase misljenje... 2013 moj amh je bio 1,14 pmol/L. Osvarila trudnocu ivf-om. Da ne duljim... odem kod svoje soc. Ginekologinje i ona meni kaze hajde da ponovimo nalaze hormona da vidimo jel se sta promjenilo... uglavnom stigne meni nalaz amh 6,4 pmol/L. Kako je moguce da je sad bolji nego prije... recimo to kako se mogao popraviti? Kakva su vasa iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •