Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 118

Tema: Ultrazvucni HSG

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno Ultrazvucni HSG

    Haj! Zovem se Nataša.Ja i MM tri godine pokušavamo napraviti malu bebu, ali....ovulacija uredna osim što malo šara(malo 11.dan, malo 13. dan).Papa OK, cervikalni brisevi OK;sumnjali na policistične jajnike ali dr.Lučinger otklonio sve sumnje.Spermiogram +5,pa nam je ostao još ovaj Hsg na koji idem sutra na Sveti Duh kod dr.Baloban ili tako nekako.Zanima me ako netko bilo što zna o tome kako se radi ultrazvučni hsg samo da se malo pripremim....Hvala....lijep pozdrav svim budućim majkama

  2. #2
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Nisam bila na ultrazvučnom HSG-u, ali viiiiiiiiiibrrrrraaaam da bude sve OK !!!

    Inače, kod istog smo dr. L. na VV ...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno

    Uopće nisam pametna da li se bojati pregleda ili ne...čula sam već toliko stvari da ne znam hoću li preživjeti do sutra....čitala sam malo tvoje postove...držim fige tiggy

  4. #4
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Tnx .... i ja viiiiiiiiiiiiiibrrrraaaam za sve vas ...

    Ponekad se čini tako jednostavno, a može biti tako komplicirano.
    Najbitnije su pretrage da se otkrije uzrok i krene u uspješno rješavanje problema, sretno !!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    51

    Početno

    Ako je to test prohodnosti jajovoda sonografijom (a vjerojatno je) ja sam bila prije 9 godina. Lagana anestezija (bila sam svega svjesna), ginekološka poza, sondom se uštrcava tekućina kroz jajovode koja treba proći u trbušnu šupljinu ako su jajovodi prohodni, a ako ne onda se ona ne detektira. Valjda sam dobro objasnila (neka me ispravi netko ako zna bolje). Otprilike to je to - kratko traje, užitak nije neki, boli, ali ništa neizdrživo (obzirom da su moji jajovodi bili neprohodni vjerojatno ta bol nije izražena u slučaju prohodnosti). Odležala sam 2 sata i išla doma na C/C iako sam se osjećala već poslijepodne kao zmaj!Radila sam to kod privatnika i cijena je bila oko 900kn. Ne boj se - proći će to dobro !
    Držim fige da je prohodno kao potočić!

  6. #6
    dee-dee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo/USA
    Postovi
    138

    Početno

    Ja sam ga radila prije 3 godine i bilo je bolno, ali se moglo izdrzati.
    Kod nas ga rade bez anestezije

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    22

    Početno

    ja sam ga radila privatno prije 10-tak dana, bolilo je, al nije neizdrživo. Srećom, jajovodi su prohodni. I 2 dana poslije osjećala sam lagani pritisak i malo krvarila, al to je normalno. Sretno!

  8. #8
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Nataša, ideš kod dr. Baumana. Ja sam radila RTG HSG kod njega i imam jako dobro iskustvo (jajovodi prohodni, a i dobila sam nekakav omamljivač pa nije ništa bolilo), dok je recimo anchi (možda ti se javi) bila na ultrazvučnom kod njega i em je malo bolilo, em su sestre zake... stvar sa svojim ponašanjem.

    Sretno!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Ja sam ga radila privatno prije godinu dana, jajovodi prohodni, bolilo jako (kak ćemo rodit ako to ne možemo izdržati ), platila 1300,00 kn....uglavnom ništa strašno...sretno!

  10. #10
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    UH, Jelkica ima pravo. Ja sam imala grozno iskustvo hsg (ne zbog doktora, nego zbog sestara i specijalizantice). Uglavnom, nakon što sam preživjela birokraciju i upoznala labirint zvan SD, zovu me na ultrazvuk. Tamo je sestra nakon što sam ušla u kabinu izderala na mene što se već nisam skinula. Naravno pri tome je širom otvorila vrata svlačionice. Ne moram niti reći da sam pritom stajala gologuza i zbunjena! Zatim je slijedio UZV, doktor je obavio i onda predao 'palicu' specijalizantici koja me pregledala tako da sam bila na ubu boli i plača, a dr. pri tome uopće nije gledao što ona radi! Zaključak je bio da mi ciklus nije gotov i da se vratim za par dana. Nakon par dana čekala sam u čekaonici puna 4 sata, bio je već karj radnog vremena kad su me pozvali. Naravno, skidala sam se u nekakvoj sobici koja je imala ogromna vrata koja su se otvarala na hodnik, da HODNIK i ja sam od straha da ih netko ne otvori navukla potkošulju preko guze i tako čekala poziv. Naravno da za anesteziju nije bilo vremena, sjela sam na stol, stavili su neki stari lavor ispod mene, uzeli špricu i špriiic (ja zelenim) i doktor kaže: obostrano prohodni, jeste li vidjeli? (Pitanje se odnosilo na specijalizante). Oni su rekli da nisu i doktor je špricnuo još jednom, e, onda sam popiz... i zderala se da me prestanu mučiti. Još kad sam silazila sa stola sam skoro ugazila u taj šugavi lavor.
    Čuj, nije da te plašim, ali ja bih na tvom mjestu tražila diskreciju (mislim, što tri sestre imaju raditi na UZV i buljiti???), NEPRISUTNOST specijalizanata i ljudski odnos. Naravno, nako hsg-a samo su me šibnuli doma s antibioticima ( o dva sata dolaženja sebi nije bilo govora). Eto, ja sam imala jako loše iskustvo, nadam se da će tvoje biti bolje!

  11. #11
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Fali tona ovakvih smajlića!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    76

    Početno

    Ja sam bila na sono HSG prije 2 godine. Radila sam ga privatno (koštalo je 750 kn - vrijedi svake kune). Jajovodi su mi bili prohodni pa nisam osjetila apsolutno ništa.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Ja isto nažalost imam loše iskustvo sa HSG-om. Radila sam ga u bolnici, tada još nije bilo privatno (prije 4 godine) barem ne kod nas i bolilo me užasno. Tretman, užas... A anestezija-šta je to? Nisu mi ništa dali, ni lokalnu, ni opću ni ništa drugo. Sada se i ja bojim da ću ga morati ponavljati, pa ne znam šta ću ni gdje da to napravim malo bezbolnije. Ako znate savjetujte me.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno Re: Ultrazvucni HSG

    Eto mene djevojke moje opet.Bila sam na hsg-u,sve je prohodno, nisam ništa osjetila , bila sam tamo dva sata i dobils 4 kutije antibiotika.Moram izvaditi krv za progesteron, i dr kaže da on više nezna na kaj bi me slao s obzirom da sam sve pretrage prošla.Eto, možda mi ne preostaje ništa drugo osim dobro se opustiti i čekati...hvala na savjetima.A što se tiće osoblja>;osim što ih je četvero gledalo u moju unutrašnjost kao da se u njoj skrivaju dragulji, moram priznati da sam vjerovatno imala sreće jer sve je ostalo bilo ok.Osim činjenice da sam došla u bolnicu u 12 a otišla u 15 sati, ali na otpusnom pismu piše da su me pustili tek sljedeći dan.Živjelo naše zdravstvo!!!!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    ncimpric, jesi li išla privatno na HSG ili u bolnicu. Ja sam ležala 3 dana u bolnici. Sada je to sigurno malo lakše nego prije. jesi li dobila kakvu anesteziju?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno

    [bila sam u bolnici, na Svetom Duhu

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno

    Sory nisam ti u potpunosti odgovorila. Nisam dobila nikakvu anesteziju

  18. #18
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Baš mi je drago da je sve OK, sada samo akcija i eto bebice !!! :D

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    ncimpric ti si onda stvarno prava žemska. MIslim hrabra! Kaže da te nije bolilo, a ja... Bolilo me za poludit. A nalazi su bili uredni. I ila sam u bolnici 3 dana. Svaka čast. Čitala sam da su neke cure dobile anesteziju pa sam se zato raspitivala. A tebi svaka čast. Ja nisam iz Zagreba, možda je tu malo drugačije.

  20. #20

    Početno

    Ja sam HSG radila u oliklinici Vili kod dr. Radončića. Ušpricavali su mi fiziološku pod tlakom preko katetera i oba jajovoda su bila prohodna - u početku je bolilo kao kad trebam dobiti menstruaciju, a onda je bolilo dosta jako. Platila sam 1200 kn i to ću ove godine prijaviti kao poreznu olakšicu.
    Puse

  21. #21

    Početno

    Ja sam HSG radila u Poliklinici Vili kod dr. Radončića. Ušpricavali su mi fiziološku pod tlakom preko katetera i oba jajovoda su bila prohodna - u početku je bolilo kao kad trebam dobiti menstruaciju, a onda je bolilo dosta jako. Platila sam 1200 kn i to ću ove godine prijaviti kao poreznu olakšicu.
    Puse

  22. #22
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    ncimpric, baš mi je drago da nisi imala neugodno iskustvo kao ja. Sada si prošla sve pretrage. Možda ti to da više samopouzdanja. Mislim da je to kod mene bio jedan od ključnih faktora. Nekako sam nakon svega vratila vjeru u svoje tijelo, doktor je malo umiješao prste sa klomifenom, MM je obavio svoj dio posla i bingo!!! :D Evo, baš mazim bušicu i deeeebljam se. Dobila 2 kg u zadnja tri tjedna. Sram me bilo.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    196

    Početno

    Curke,

    ima li koja od vas iskustvo sa hsg u osijeku,kakva je procedura i moze li se u os. napraviti gdje privatno, te kolika je cifrica?

    Pozdrav

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    51

    Početno

    Za bolnicu ne znam, ali privatno radi dr Matković. Prije osam godina koštalo je oko 900,00kn čini mi se...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    31

    Početno

    ja sam radila u zg. privatno, prošle godine. bez anestezije. bolilo je da sam 2 puta izgubila svijest u tom kratkom vremenu i jednom povraćala. a sve je trajalo par minuta. doktor je bio izuzetno nježan i pažljiv ali su moji jajovodi skroz naskroz začepljeni i zato je toliko bolilo. kad je postupak završio digla sam se i MM me odvezao kući. dobila sam neki antibiotik. nisam krvarila bolovi su prestali taj dan poslijepodne. al preživjela sam i zato sad, nekim čudom božjim, mazim svoju bušicu :D

  26. #26
    Mel T

    Početno uzv hsg

    Pozdrav svima,
    prvi put se javljam na forum (uopce), pa nemojte zamjeriti na eventualnim pogreskama i krivo stisnutim gumbicima...
    Bila sam kod Dr.L. na VV gdje me je uputio na uzv hsg (i rekao da to radi ginic opce prakse!?). Obisla sve bolnice, ali manje-vise uzalud. Na Merkuru hsg vise ne rade jer je lijecnica koja se time bavi na porodiljnom i nema jos zamjene. Na SD je lijecnih na specijalizaciji u Petrovoj, pa mi je sestra rekla da radije odustanem od njega. U Vinogradskoj to radi jedan lijecnik par puta godisnje, ali se moram prebaciti njemu (ali zelim ostati na VV).
    Zvala sam Rijeku. Milina. Mogu se naruciti za pregled (rade 3 lijecnika) u tekucem mjesecu (zadivljujuce brzo), ali ne znam koliko se ceka hsg.

    Stvar je u tome da mi se zuri jer ti pregledi i narucivanja traju predugo. Jos sam radila briseve par puta (i cekala nalaze svaki put po 3 tjedna), sad opet moram... Muz isao na spermiogram nekoliko puta (sad su mu njegovi mali vojnici zivnuli i oporavili se).

    Kakva su vasa iskustva? Spremna sam izdvojiti lovu i za privatnika. Ima li tko kakav savjet ili preporuku privatnika?

    Puno hvala,
    Supatnica :?

  27. #27
    nellyxy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    evo draga ja sam privatno u zg radila ne sjecam se tocne cifre 600 ili 800 kn, ime dr-a cu ti poslati na pp.

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Prije 4 godine kod Dr Matkovića u Osijeku .. oko 1400 kn zbog kontrasta inače bez tog Ehovista je oko 900,00 kn
    Bolilo za poludit , no sve pohvale doktoru i sestri koja je bila pored mene ...

    Rezultat svega toga , jedna velika 0 , uz obostrno prohodne jajovode

  29. #29
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ja sam prije 5 dana bila na uzv hsg-u rivatno u poliklinici Vili! Sestra i doktorica su bile prekrasne, nježne, brižne, pažljive, brze. Nisam dobila nikakvu anesteziju, čitavi je pregled bio gotov za manje od 15 min (uključujući skidanje, penjanje na stol, mali razgovor opuštanja, pregled, malo odmora nakon pregleda, oblačenje,...). Ne mogu reći da ne boli, jer boli odn. smeta! Više je neugodno i čudno nego bolno, a taj najgori dio traje doslovce 1 minutu! Znači itekako se da pretrpiti! Taj je pritisak (kad puštaju kontrast) "najgori" u cijeloj toj priči, ostalo se skoro ne osijeti! Zapravo je najbitnije da se pokušate opustiti, misliti na neto deseto i ne biti u grču! Sve u svemu, ok! Nisam se bojala, iako sam čula svakakve priče, ali sam zato pokušala ne misliti na to! Bilo mi je malo frka pola sata prije, i dok sam čekala na svoj termin, ali je zato MM išao sa mnom, pa mi je bilo puno lakše! U svakom slučaju savjetujem da NE odgađate tej pregled, jer je vrlo bitan, i nije uopće strašan! Moji su nalazi bili odllični, nakon toga sam bila 5 dana na terapiji antibiotika i geonistina.

  30. #30
    Mel T

    Početno

    Hvala na korisnim i brzim informacijama.
    Nije me strah pregleda jer si ne mogu predociti kakav je to osjecaj. Misao vodilja na stolu bit ce mi ta sto sam korak blize bebaca. Uostalom, sigurno je manje bolno od samog poroda. Ne brinem se niti oko nalaza jer sam sigurna da ce sve biti u redu. Jesam li u pravu, to je druga stvar.
    Naravno, ne idem bez MM. Neka vidi da nije lako biti zena.

  31. #31
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Želim ti da pregled dobro prođe, i da ti nalazi budu super!!

  32. #32
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno Re: uzv hsg

    Citiraj Mel T prvotno napisa
    Zvala sam Rijeku. Milina. Mogu se naruciti za pregled (rade 3 lijecnika) u tekucem mjesecu (zadivljujuce brzo), ali ne znam koliko se ceka hsg.
    Mislim da se ne čeka, bar nije prije. Imaš ovdje temu gdje se nešto pričalo o HSG-u Rijeci

  33. #33
    Mel T

    Početno Re: uzv hsg

    Mislim da se ne čeka, bar nije prije. Imaš ovdje temu gdje se nešto pričalo o HSG-u Rijeci[/quote]

    Hvala na linku. Pregledala sam forum na koji si me uputila. Malo cu srediti dojmove pa se odluciti kamo ici - socijali (Rijeka) ili privatnjaku i rijesiti to sto prije.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno Re: uzv hsg

    [Mel T samo da ti javim jednu ohrabrujuću vijest... 6 mjeseci nakon ultrazvučnog HSG-a desio se mamin anđeo......moj Leon stiže 19.04.2007.
    i stoga držim ti fige.Meni je dr na Sv. Duhu rekao da je to bilo i za očekivati!!!Nalazi su mi isto bili izvrsni

  35. #35
    Mel T

    Početno Re: uzv hsg

    Napravila sam hsg (hvala Isabel na savjetu kome ici). Uopce me nije bilo strah, isla sam sama, bila dobrog raspolozenja, a sestra me pohvalila kak sam skulirana. Ali ubacivanje kontrasta je bilo bolno. Mislila sam da necu izdrzati. Sestra i lijecnik su bili super, pa je bilo lakse, a i trajalo je stvarno kratko.
    Nalaz je super. Dobila sam neki antibakterijski ljekic. Jos ponovim briseve i idem Luchiju vidjeti sto dalje. Muz prije toga ide svom docu sa spermiogramom i mojim hsg-om. Vojnici su mu se znatno popravili, pa cemo vidjeti sto ce reci - raditi na bebi sami (jer sad bi sve trebalo biti kak treba) ili uz njihovu pomoc (da ne cekamo, ipak je ovo sve potrajalo).
    Hvala svima na podrsci.

  36. #36

    Početno magnetna abdomena

    Zanima me dali magnetna rezonancija može zamijeniti HSG,i dali doktori priznaju magnetnu kao dokaz da su kanali prohodni ili je HSG neizbježan tj. bolan?

  37. #37
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Nikad čula da se može radit magnetska rezonanca umjesto HSG-a :? Za skroz izbjeći bol, najbolje ići na laparaskopiju u općoj anesteziji koja je najpreciznija, samo je to ipak prava operacija... Ako ti jajnici nisu zaštopani, bol je apsolutno izdrživa. Ako jesu, više boli, ali taj bolni dio traje doslovno 5 min koliko traje dok ti taj kontrast prolazi. Ultrazvučni HSG je manje bolan od rendgenskog, navodno je rendgenski malo više pouzdan od ultrazvučnog, ali vidim da sad MPO-ovci češće kažu ultrazvučni HSG.

  38. #38
    Mel T

    Početno hsg i jajnici

    Pozdrav svima. Imam pitanjce u vezi uzv hsg. Obavila sam ga prije nesto mjeseci, ali sam tek nedavno isla u vv s nalazima (cekala sam da mi i drugi budu u redu).
    U poliklinici gdje sam ga radila lijecnik mi je rekao da je sve u redu (jos sam ga pitala znaci li da sve sa mnom stima, na sto mi je potvrdno odgovorio), a Luchi da nije. Naime, pise da mi je kontrast prosao pod visokim tlakom i uz bolove pa je rekao da dodem za 3 tjedna zbog dogovora za aih. Kaze da to znaci da su jajovodi uski ili vijugavi ili... Muzev spermiogram je u granicama normale. Bas me bacio u totalni bed i ocaj.
    Vise ne znam kome od njih dvojice da vjerujem. :? Citala sam da je ta bolnost los znak (mislila sam da necu izdrzati niti tu minutu koliko spricaju kontrast, iako mi nije bilo ni najmanje strah pregleda), a drugi kazu da to nema veze.
    Ne ide nam se na aih ak ne trebamo, ak mozemo to sami bez lijecnika.
    Koja su vasa iskustva?

  39. #39
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Cure molim pomoc! Gdje se moze napraviti UZV HSG? Danas bila u Vinogradskoj kod dr. Tomica i on iskljucivo preporuca UZV HSG, a oni tamo imaju samo RTG HSG.
    I ako koja zna u cemu je u stvari razlika :?
    TNX!

  40. #40
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Zanemarite.....trebam RTG HSG...sve mi se pomijesalo
    Valjda ima jos negje osim na SD :?

  41. #41
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Zanemarite.....trebam RTG HSG...sve mi se pomijesalo
    Valjda ima jos negje osim na SD :?
    Imaju Merkur, treba se raspitat da li treba kupit kontrast (to se stalno mijenja, svaku toliko od pacijenata traže da kupuju kontrast, to ti je nekih, mislim 500 kn). RTG HSG je nešto točniji od UZV HSG-a, i VV je nekad inzistirao na RTG HSG-u, ali i takav HSG ti zna bit 40% netočan (mislim RTG HSG) - da pokaže začepljenje di ga nema i obrnuto, ali nema smisla sad na laparaskopiju zbog toga, koja je jedina 100%, ali je operacija ful size, kad je to nešto što enivej radiš dok si u pauzi za dva IVF-a i di bi, po ESHRE smjernicama, po godinam enivej, bez obzira na razlog neplodnosti, trebala na IVF.

  42. #42
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Tomić te to vjerojatno šalje čisto da provjeri ima li smisla koja inseminacija, jel' da? Pitaj njega di bi to mogla obaviti i, ako budeš imala problema s RTG, možeš li napravit UZV, možda, ako budeš imala problema organizirat RTG na kraju "prizna" i UZV - mislim da su UZV radili u IVF Poliklinici, ali ne sjećam se više. Probaj na Merkuru vidit rade li RTG HGS, ali ako to ne možeš napravit nemoj bit puno blokirana oko toga - sjećam se da se na riječkom području RTG HSG čekao mjesecima i da je to blokiralo žene u postupcima, a vjerojatno je dobro dolazilo dr-ovima da malo menadžiraju navalu.

  43. #43
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Ja sam rtg Hsg radila u privatnoj klinici Medikol. Bilo je nešto jeftinije nego UZV HSG u Viliju,100-njak kuna

  44. #44
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Citiraj andrejaaa prvotno napisa
    Ja sam rtg Hsg radila u privatnoj klinici Medikol. Bilo je nešto jeftinije nego UZV HSG u Viliju,100-njak kuna
    Eto, super da se i rtg može privatno pa da se ne mora čekati.

  45. #45
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Rade na SD......imam neku vezicu pa cu vjerojatno to rijesiti vec u iducem ciklusu..i da ina, dr. Tomic puca na inseminacije, no nedam se vise na to nagovoriti. Iskljucivo trazim IVF a u medjuvremenu se nadam cudu prirode

  46. #46
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Rade na SD......imam neku vezicu pa cu vjerojatno to rijesiti vec u iducem ciklusu..i da ina, dr. Tomic puca na inseminacije, no nedam se vise na to nagovoriti. Iskljucivo trazim IVF a u medjuvremenu se nadam cudu prirode
    Ma, ne kužim zašto onda ideš na HSG.. Pretpostavljam da malo odštopaju ako nešto ima i više zbog emotivnih razloga da se i to obavi ?

  47. #47
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Upravo tako ina....da si nikada ne zamjerim da nisam ucinila bas sve

  48. #48
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Upravo tako ina....da si nikada ne zamjerim da nisam ucinila bas sve
    Kužim skroz, ja sam iz istih pobuda išla na laparo. Sretno !

  49. #49

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Poz radila sam sono Hsg u poliklinici Beta Plus u Zgrebu bol je podnosljiva nista strasno ja se bojim igle kad vadim krv kad sam ja izdrzala izdrzati ce svako malo su bili zacepljeni jajovodni kratka bol ko da ces dobit menzes traje sekundu do 2 u par navrat nis strasno.Sretno svakome pustite sta se pise odite ako morate napravite to sve traje pet minuta i gotovi ste ja sam to napravila i sad sam sretna a cekala sam i odgadala 2 godina na to zato sto sam svasta citala sretno svima...

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    52

    Početno

    Pozdrav svima! Gdje se može raditi sono HSG? Zvala sam Merkur, tamo me poslala doktorica, a oni kažu da ne rade.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •