Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 118

Tema: Ultrazvucni HSG

  1. #51
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Jesi našla?
    Ja sam se išla naručiti na Sv. Duh ili Vinogradsku (al sam odustala od njih, na kraju otišla privatno), ne sjećam se točno. Isto nisu radili u Merkuru.

  2. #52
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Meni je ultrazvučmi HSG radio dr. Kuna u Vinogradskoj i to u siječnju 2009 .

    pretpostavljam da još uvjek rade.

  3. #53
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Prije 3 godine je Sv. Duh radio samo svojim pacijenticama, ne znam kako je sad. Zabok je isto radio. Ja sam isto išla privatno,bilo mi jednostavnije.

  4. #54
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    I ja sam išla privatno. Išla sam na VV,a da bih to obavila u drugoj bolnici morala sam biti njihov pacijent i ići na prvi pregled kod njihovog doc-a, i tek onda na hsg. Bilo mi je jednostavnije iskeširati za to u Viliju.
    I vidim da su cure pisale o tome boli li taj pregled ili ne. Mislim da se ni jedno ni drugo nije točno - to je individualno, ovisi od jajnika do jajnika.

  5. #55
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    bok cure! zamolila bih neku koja je nedavno napravila hsg u zagrebu da mi se javi pp .imam par kratkih pitanja.hvala unaprijed!

  6. #56
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ima li netko noviju informaciju - je li istina da se HSG više ne može napraviti u nekoj od bolnica na teret HZZo-a?

  7. #57
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    tonili, Sandra 1971 je relativno nedavno (pisla je na temi 39+ o tome) bila u općoj bolnici Karlovac, navodno se jedino tamo još radi rtg hsg
    Posljednje uređivanje od Mojca : 11.05.2014. at 10:11

  8. #58
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ipak Merkur radi rtg HSG na uputnicu - dakle javiti se ponedjeljak ili utorak u antisterilitetnu ambulantu bolnice Merkur s uputnicom za pregled.

    Javila mi se jedna pacijentica koja je rtg HSG radila nedavno na Merkuru, prije možda mjesec dana dakle 03/2014 ili 04/2014.

  9. #59

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Ja sam prije kojih dva tjedna zvala merkur i rekli su mi da rade hsg samo za pacijente VV!!! Ili je zenska bila luda (haha) ili nesto nije u redu...bas ih onda moram zvati u pon da pitam opet jer se tada nisam sjetila pitati a kaj je sa ostalim pacijentima koji nisu sa VV...

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  10. #60
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ja ne znam iskreno imaju li pravo tako selektirati, ova ženska koja je meni javila da je išla na rtg HSG nije pacijentica VV-a ali kaže da je imala "vezu"

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Da, to meni isto bas nije jasno...ali nisam se snasla kad sam ih zvala da pitam kako oni to misle...ugl.budem zvala u pon.pa cu vidjeti kaj ce mi ovaj put reci...hvala na infu kadauna

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  12. #62
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    uglavnom pitaj po kojoj oni to osnovi odbijaju pacijente koji nisu s VV-a / slobodno i mislim da je to tvoje pravo, nije valjda vrag da ćemo mi morati zvati

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    zagrebačka
    Postovi
    4

    Početno

    07.04 14 dosla na pregled u antis. ambul sa uputnicom-18.04 14 napravljen hsg u bolnici merkur ..ne nisam luda i nisam zvala bol. samo sam dosla i cekala pregled...dali sam imala sreće i dali se šta promijenilo od tada neznam,ali sam to obavila ..

  14. #64

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Alda pa vjerujemo ti...i tak je vjerojatno i najpametnije-uzeti uputnicu i piciti direkt tamo...ja sam ih zvala ali tek popodne jer sam imala guzvaru na poslu pa mi se kasnije nitko nije javljao...daj mi please samo reci jel se i na tu pretragu ide na odredjeni dan ciklusa ili je svejedno? Jel te bolilo?

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    zagrebačka
    Postovi
    4

    Početno

    Meni je bilo treci dan poslije zavrs.m
    Gle malo je zabolilo..ali prezivi se

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Eh...zvala ja danas i zena meni kaze da rade pretragu samo svojim pacijenticama...a ja pitam da kaj je sa drugim pacijenticama-iz drugih bolnica i veli ona meni da je to uredjaj koji zraci sto znaci da se i doktor onda zraci i da zato oni samo rade svojim pacijentima...meni se stvarno s tim neda baviti pa sam odustala i ici cu u sisak to obaviti i bok...

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  17. #67
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ma nemoj odustajati Ivancice, nipošto ne mogu oni tako selektirati i u Sisak bar 2x moraš dolaziti, jednom na konzultacije a drugi put na sam HSG.

    Ja ću isto zvati Merkur ali sutra, danas ne rade više.

  18. #68

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Kadauna probaj ih zvati ali tako je kako je ...zanimljivo kako jednu obicnu pretragu ne mozes obaviti u glavnom gradu nego se mora ici u okolne, male gradice...eh sta su ti doktori i zdravstvo...ali naravno-privatno mozes sve obaviti...pih

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Kadauna hvala na podrsci ))

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  20. #70
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    moža i ravnateljstvu Merkura treba mail poslati )

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Ma i muz mi je rekao za neki bijeli telefon i da zovem i ulozim prigovor ali nemam volje se s tim zajeb***** )) idem to u sisak obaviti i to je to....

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  22. #72
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    sve ok što se tebe tiče ali će stanje za druge ostati isto što je jednostavno nedopustivo, nemaju pravo mislim to raditi na taj način

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Slazem se da nemaju pravo...ali su ocito poceli svi rezati troskove u zdravstvu pa onda se jedino sve moze privatno obaviti...ma bas me zanima kaj ce tebi reci kada sutra nazoves merkur...javi

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  24. #74
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Bolnice ne primaju pacijente iz drugih bolnica. Tako je meni bilo prije puno godina s hsg-om, ali i s drugim pregledima. Treba se naručiti za pregled u tu drugu bolnicu, gdje liječnik kaže da se doista treba napraviti hsg. I to traje, pa je često lakše iskeširati za pregled, iako uzv hsg nije jeftin.

  25. #75
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Ali Sadie, ne znam ima li to smisla, ja sam recimo pacijentica Petrove ali mogu ići na sve laboratorijske pretrage hormona na Vuk Vrhovec, sad zamisli da VV kaže "možete samo ako se liječite na humanoj reprodukciji u VV-u"

    teta na centralnom naručivanju mi je danas također rekla da primaju samo ako su pacijenti VV-a. Trebalo bi pisati ravnatelju Merkura i to dalje istražiti.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 21.05.2014. at 18:28

  26. #76
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Znam da nema smisla. To im je politika jer valjda ne mogu obraditi sve pacijente, tko će ga znati.

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    A ja opet mislim da nema bas toliko pacijenata koji idu na hsg da bi tak mogli ogranicavati...no dobro, sta je tu je...idem u pon u sisak...jel mi moze neka objasniti postupak? Citala sam na vise mjesta o tome ali bi htjela cuti i od nekoga tko je nedavno isao na to......nadam se da me nece boliti

    Sent from my C2105 using Tapatalk

  28. #78
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    Bok cure! Ja sam jutros bila u poliklinici i radila uzv hsg pjenom /ExEmFoam .Da opišem svoje iskustvo ,prvo se uzv pregleda maternica i ostali organi,zatim se dezinficira,lagano se postavi katater u cervix,zaista nista nisam osjetila.Zatim se lagano ubrizgava kontrast koji se prolaskom kroz jajovode pretvara u cvrstu pjenu . Ne osjeća se uopće pritisak te pjene dok prolazi jajovodima,a na ekranu se lijepo vidi njezin put.Prilikom prolaska pjenom osjetila sam na moment cca 5-6 sek jaki menstrualni grč jer je vjerojatno postojala neka priraslica na jajovodu i nakon toga apsolutno nikakva bol.Zahvat je kratak,prati se na ekranu i automatski se slika .Kontrast/pjena mi je uspjela proći kroz oba jajovoda tako da je konačni rezultat da su prohodni.Eto ja imam pozitivno iskustvo,cijena je jako prihvatljiva( s obzirom na ostale klinike) .Dano mi je zeleno svijetlo da odmah mogu imati odnose.Krvarenja nema,bolova nema,ni nadutosti,nema koji kućanski posao nisam obavila do sada Ako koga zanima da ovdje ne reklamiram,neka mi se javi pp.Sretno Nam

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj onalie prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure! Ja sam jutros bila u poliklinici i radila uzv hsg pjenom /ExEmFoam .Da opišem svoje iskustvo ,prvo se uzv pregleda maternica i ostali organi,zatim se dezinficira,lagano se postavi katater u cervix,zaista nista nisam osjetila.Zatim se lagano ubrizgava kontrast koji se prolaskom kroz jajovode pretvara u cvrstu pjenu . Ne osjeća se uopće pritisak te pjene dok prolazi jajovodima,a na ekranu se lijepo vidi njezin put.Prilikom prolaska pjenom osjetila sam na moment cca 5-6 sek jaki menstrualni grč jer je vjerojatno postojala neka priraslica na jajovodu i nakon toga apsolutno nikakva bol.Zahvat je kratak,prati se na ekranu i automatski se slika .Kontrast/pjena mi je uspjela proći kroz oba jajovoda tako da je konačni rezultat da su prohodni.Eto ja imam pozitivno iskustvo,cijena je jako prihvatljiva( s obzirom na ostale klinike) .Dano mi je zeleno svijetlo da odmah mogu imati odnose.Krvarenja nema,bolova nema,ni nadutosti,nema koji kućanski posao nisam obavila do sada Ako koga zanima da ovdje ne reklamiram,neka mi se javi pp.Sretno Nam
    Bok, nova sam tu, jako me zanima ova tema jer se spremam na tu pretragu i baš tražim kud da to odem obaviti, pa ako mi se možeš javiti isto u pp jer ja ne mogu do tvojeg, hvala.

  30. #80
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Rosita,ne možeš još slati i primati privatne poruke,tek nakon nekoliko postova..
    Ostavi ovdje mail pa će ti se onalie javiti.

  31. #81
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    Bok,tu sam.Slobodno pitaj što te zanima

  32. #82
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    U kojoj poliklinici si bila?

  33. #83
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj onalie prvotno napisa Vidi poruku
    Bok,tu sam.Slobodno pitaj što te zanima
    Pozdrav, nije me bilo nekoliko dana, uglavnom hvala što si napisala, nakon proučavanja gdje ću to obaviti i ja sam se odlučila za tu kliniku, i to prije nego sam vidla što si napisala.Idući mj.ću ići. Hvala, sad sam još sigurnija da sam odabrala dobru kliniku.

  35. #85
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    nema na cemu )) javi svakako svoje iskustvo

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Mene zanima da li je svugdje uzv hsg ista stvar? Mislim na ovu pjenu..ne znam da li se koriste različira sredstva (kontrasti) ili je to sve isto? Jer negdje bas napominju kako imaju tu exem pjenu i da je bezbolno...

  37. #87
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Ja sam bila privatno na uzv hsg u Zadru i nije bila pjena, nego tekućina. Mislim da je bila čak fiziološka, ako se ne varam. Točno sam osjetila kako mi sve curi van i bila sam sva mokra. Dok mi je dr. umetao instrumente, povremeno bi me jako zabolilo, ali bol kratko traje. Ubrizgavanje tekućine nisam uopće osjetila. Na kraju ispalo da je jedan jajovod otežano prohodan, a drugi neprohodan. Završila na dijagnostičkoj laparoskopiji - oba jajovoda prohodni iz prve!!! Objašnjenje doktora je bilo da sam najvjerojatnije bila ukočena za vrijeme uzv hsg

  38. #88

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    39

    Početno

    Imam HSSG u ponedjeljak,da li ste vi koji ste to prošli to bili u mogućnosti isti taj dan raditi?tnx na odgovoru

  39. #89
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj cicko87 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam HSSG u ponedjeljak,da li ste vi koji ste to prošli to bili u mogućnosti isti taj dan raditi?tnx na odgovoru
    ja osobno sam mogla sve..nije me ništa bolilo..ali ima primjera gdje boli poslije.Svatko je totalno individualan pa se radije možda pripremi da ne nećeš moći i uzmi slobodan dan..Znači, u principu ne boli kasnije, ali ima iznimaka..

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    ja osobno sam mogla sve..nije me ništa bolilo..ali ima primjera gdje boli poslije.Svatko je totalno individualan pa se radije možda pripremi da ne nećeš moći i uzmi slobodan dan..Znači, u principu ne boli kasnije, ali ima iznimaka..

    Hvala,preživjeti ću valjda nekako i to,hmmmm slobodan dan

  41. #91
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mene je boljelo da sam mislila da neću izdržati (to je individualno, može ti biti super), ali za 5 minuta osjećala sam se kao da ništa nije bilo. Sve će biti ok.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    10

    Početno

    pozz, ne stignem baš svaki dan na forum, javit ću svakako,evo naručena idući pon. malo su me jedino zbunili s cijenom, jer kad sam zvala ih prvi put da se raspitam rekli su mi jednu cijenu, a sad kad sam se baš naručila su rekli drugu cijenu,nešto kao liječnička komora promijenila cijenik bla bla, a išla sam baš gledati taj cijenik i piše da nije mijenjan od 1.ožujka 2013. ali nemam veze platiti ću i skuplje ako je to bezbolnija pretraga od rtg hsg,ali malo me ljuti to mogli su mi odmah reći to dođe toliko plus još to ovako se malo osjećam ko bedak ali kaj da sad radim kad to moram obaviti ali svejedno mislim da ću opet povoljnije proći nego drugdje a i po tvojem iskustvu valjda neće biti tako bolno pa me to tješi imam cijeli tj. za psihičke pripreme, samo da još pitam si ti prije pretrage popila kakvu tabletu protiv bolova npr. neofen ili možda normabel za opuštanje to sam čitala da su nekima savjetovali?

  43. #93
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Rosita prvotno napisa Vidi poruku
    pozz, ne stignem baš svaki dan na forum, javit ću svakako,evo naručena idući pon. malo su me jedino zbunili s cijenom, jer kad sam zvala ih prvi put da se raspitam rekli su mi jednu cijenu, a sad kad sam se baš naručila su rekli drugu cijenu,nešto kao liječnička komora promijenila cijenik bla bla, a išla sam baš gledati taj cijenik i piše da nije mijenjan od 1.ožujka 2013. ali nemam veze platiti ću i skuplje ako je to bezbolnija pretraga od rtg hsg,ali malo me ljuti to mogli su mi odmah reći to dođe toliko plus još to ovako se malo osjećam ko bedak ali kaj da sad radim kad to moram obaviti ali svejedno mislim da ću opet povoljnije proći nego drugdje a i po tvojem iskustvu valjda neće biti tako bolno pa me to tješi imam cijeli tj. za psihičke pripreme, samo da još pitam si ti prije pretrage popila kakvu tabletu protiv bolova npr. neofen ili možda normabel za opuštanje to sam čitala da su nekima savjetovali?
    Rosita,ja znam da sam platila 1000,a jel se sto promijenilo u ovih mjesec dana -to ti ne bih znala,nazovi ti njih jos jednom da ti kazu tocnu i konacnu cijenu Apsolutno nikakve tablete ti ne trebaju,nemoj se bojati,ukoliko je bol nepodnošljiva postupak se prekida ,tako da no sikiriki,fakat je sve brzo gotovo.A sad da se nadrogsaš za te 2-5 min nema nikakvog smisla

  44. #94
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Dosta njih je reklo da im je postupak čisto ok što se tiče bolova (koji ionako traju doslovno nekoliko minuta), tak da ne brini unaprijed.
    Sve ti je to jako brzo, ja sam za 15 minuta bila već na ulici.
    Nemoj čitati što su drugima savjetovali, bitno je što tebi kažu. Bila sam na tome i da idem opet ne bih ništa pila.

  45. #95

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    39

    Početno

    Ja sam bila u ponedjeljak, inače jako bolne menge imam,ali ovo je boljelo puno više nego ona kada dodje....savjetovali su mi da nešto popijem, ali nisam upravo zbog toga što traje (meni je trajalo) 15 min,ali nakon toga voltaren rapid sam popila da nisam mislim da bi u autu do kuće umrla od bolova. Za 3h kao da se ništa nije desilo,na posao sam mogla otići. sretno

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    10

    Početno

    ok, znači neću tablete, rekli su mi dok sam pitala konačnu cijenu prije nekih 2 tj. 1000,00 kn,i baš sam ih tak pitala reko da ne bude još nešto na računu a sad dok sam se naručila i sve... začas mi zvoni mob. i zovu me samo da znam da je cijena 1.500 kn i šta ću sad, samo da to obavim i da je bezbolno, nije mi to malo još 500 kn ali kaj da radim platit ću, ako prođe bezoblno ko i tebi vrijediti će mi svake lipe, a šta se tableta tiče neću ih onda piti, uglavnom hvala

  47. #97

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Rosita prvotno napisa Vidi poruku
    ok, znači neću tablete, rekli su mi dok sam pitala konačnu cijenu prije nekih 2 tj. 1000,00 kn,i baš sam ih tak pitala reko da ne bude još nešto na računu a sad dok sam se naručila i sve... začas mi zvoni mob. i zovu me samo da znam da je cijena 1.500 kn i šta ću sad, samo da to obavim i da je bezbolno, nije mi to malo još 500 kn ali kaj da radim platit ću, ako prođe bezoblno ko i tebi vrijediti će mi svake lipe, a šta se tableta tiče neću ih onda piti, uglavnom hvala
    Sorry što se miješam ali ako te strah boli,mislim da ti je bolje popiti tabletu prije pregleda nego nekome privatno platiti tolike novce, kako samo zarađuju na ljudskoj nevolji....sve se to preživi.... Kako oni to prave a da uopće ne boli? U svakome slučaju sretno

  48. #98
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Slažem se sa cickom, koliko ja znam rtg, uzv, pjena, tekućina, državno, privatno, sve je to isto...uglavnom boli kod teže, a manje kod lakše prohodnih i to je sva filozofija.
    Ja doduše nisam bila ni na kakvom ali eto, ako su lagali mene i ja lažem vas.

  49. #99
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Razlika je ipak ovisno da li je rtg ili ultrazvucno..svi koji su bili na rtg hsg-u kazu da je puno vise bolilo..nisam nikoga cula da je bilo bezbolno,dok je meni ultrazvucni bio potpuno bezbolan osim jednog grca poput menstrualnog u trajanju od 2 sekunde..i nisam nikakvu tabletu popila prije..ali rosita ultrazvucni se isto radi u bolnicama,a ne samo kod privatnika..

  50. #100
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj Rosita prvotno napisa Vidi poruku
    ok, znači neću tablete, rekli su mi dok sam pitala konačnu cijenu prije nekih 2 tj. 1000,00 kn,i baš sam ih tak pitala reko da ne bude još nešto na računu a sad dok sam se naručila i sve... začas mi zvoni mob. i zovu me samo da znam da je cijena 1.500 kn i šta ću sad, samo da to obavim i da je bezbolno, nije mi to malo još 500 kn ali kaj da radim platit ću, ako prođe bezoblno ko i tebi vrijediti će mi svake lipe, a šta se tableta tiče neću ih onda piti, uglavnom hvala
    Isto ti je bolno ili bezbolno, išla prek socijala ili privatno. Jedino što te privatnik bodri i tješi ak te boli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •