Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Gdje drzite prljave pp?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    U kanti ne treba vrećica, nema potrebe. Ne preporučam da je kanta skroz zatvorena, barem da je poklopac otklopljen. Naša je bila otprilike meni malo do poviše koljena širine odokativno 25 x 25 cm.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    ja mokre samo bacim u mašinu a ukakane držim u škafu ili kanti s vodom i praškom. Ja sam isto prvo mislila di ću ih držati 2ili 3 dana dok ih ne operem, a na kraju se ipak peru svaki dan Jer je mašina uvjek puna pelena. Naše pelene ništa nesmrde dok čekaju pranje ali ja koristim tetra ali mislim da nema nikakve razlike. Ja imam isto kantu baš za tu namjeru od 10 litara, a na kraju je jako rijetko koristim, jer se pelene natapaju u škafu za veš koji stoji u kadi.

  3. #53
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    mi koristimo platnene tek par dana pa još nemamo problema.
    no htjela sam pitati za čuvanje -treba li tu kantu u kojoj se čuvaju povremeno oprati? ako da, koliko često?
    koliko često se treba špricati čajevcem (jednom dnevno?nakon svakog ubacivanja pelene?)?
    ja za sad stavljam uloške od tetri ili gazi pa isperem samo pod vodom taj pokakani sloj, nakon što stolicu wc papirom bacim u wc. popiškene pelene ne ispirem prije bacanja u kantu. je li to ok?

  4. #54
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    dosta je proslo od zadnjeg posta, al ipak cu odgovoriti
    kantu peres kad hoces, ja svoju nakon sto izbacim pelene, malo properem vodom ili pospricam LOC i malo istrljam, otprilike jednom tjedno dobro operem , to bi bilo kad drugi put stavljam u masinu
    cajevac spricam kad se sjetim, ponekad kako ubacim perlenu, spricnem, dvaput, ponekad kad se skupi par pelena, istresem u kadu, naspricam i vratim

    ispirem samo pokakane

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •