Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 224

Tema: Uloga admin Anchie76 u "neautoriziranom" promoviranju alternativne "medicine

  1. #1
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno Uloga admin Anchie76 u "neautoriziranom" promoviranju alternativne "medicine

    Zanima me što forumaši misle o promoviranju alternativne "medicine" od strane administratorice Anchie76, koje je prema njezinom vlasitom priznanju, izvan okvira mandata Udruge RODA.

    Ovdje je njezin odogvor na pitanje promovira li Udruga alternativu.
    http://forum.roda.hr/threads/67785-U...-medicine-quot

    S obzirom da Udruga ne promovira alternativu, smatrate li da je aktivan rad Anchie76 na promociji alternative, cenzuriranjem postova koji ne govore afirmativno o alternativi, dopustiv na forumu Udruge?

    Opravdavanje cenzuriranja brigom oko kulture ophođenja je najobičniji pokušaj skretanja teme na sasvim drugi kolosjek.
    Jer tema nije način ophođenja, već promoviranje nedokazanih metoda dijagnosticiranja i liječenja od strane administratora.

  2. #2
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    hej kaj ti misliš da će ti se netko javiti...zaboravljaš kad sam ja imala "sličan" problem -sukoba mišljena- dobila zabranu upravo zbog pristranost dotičnei-sretno ti..mne to više ne zanima
    Posljednje uređivanje od ivana zg : 08.09.2011. at 12:06

  3. #3
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    O, da... javit će se mnogi. Samo ako Anchie ne iskoristi svoju "moć" pa zaključa temu.

    Neka me pokuša ponovno potjerati.

    Ne samo da ću se obratiti Upravnom odboru RODE, već i Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi, koje im dostavlja sredstva iz proračuna.

  4. #4
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ovo je tema za admin pomaže u nevolji, ili kutak za filozofski trenutak ili tako nešto

    nisam baš sigurna da anchie76 spada pod nekonvencionalnu medicinu?!

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ovim samo sebi štetiš
    stani na loptu, ohladi se
    uzmi neku globulicu, samo pazi na potenciju
    da ne nestaneš

    bilo bi šteta

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno


  7. #7
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ovim samo sebi štetiš
    stani na loptu, ohladi se
    uzmi neku globulicu, samo pazi na potenciju
    da ne nestaneš

    bilo bi šteta
    potpisujem

  8. #8
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ali da iskoristim ovaj topic pa ponovim pitanje koje sam uputila sirius jer sam mislila da je ona opomenula mujicu (previdjela sam da je anchie tu kad treba mujicu opominjati)
    dakle pitala sam sirius, ali je post nestao
    sad pitam anchie
    zašto moderatori i admini nisu tako žustri kada se piše o lažiranju bolovanja, pogotovo onih trudničkih, kad se piše o lažiranju putnih naloga, kad se stavljaju odvratni komentari za ženu koja je napravila strašnu grešku pokušavajući spasiti umiruće dijete?

  9. #9
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Je, može se i okrenuti sve na šalu da se spriječi rasprava o djelovanju administratora na forumu.

    Međutim, uplitanje administratora na ono što će biti objavljeno na forumu nije ni malo šaljivo ni bezazleno kad se radi o selektivnoj cenzuri koja ne uklanja postove zbog vrijeđanja, omalovažavanja i sličnih opravdanja koja nam se prezentiraju, već ih uklanja jer nisu u skladu sa osobnim stavovima administratora.

  10. #10
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    već i Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi, koje im dostavlja sredstva iz proračuna.
    ne znam o ostalome sto pises, ali ovo je glupost, zasto si priustis pisati o cemu pojma nemas
    roda je od mzss dobila zadnji put sredstva 2004. godine, i to za sos telefon i u ugovoru nije bilo obaveze da pratimo koji su privatni stavovi nasih clanica i clanova i gdje ih i kako iskazuju

    ovdje mozes vidjeti popis svih financijskih potpora koje iz drzavnog i lokalnih proracuna roda dobiva
    http://www.uzuvrh.hr/potpore.aspx?pageID=58
    (pretrazivati - Roditelji u akciji)
    Posljednje uređivanje od ivarica : 08.09.2011. at 12:17

  11. #11
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ovo je tema za admin pomaže u nevolji, ili kutak za filozofski trenutak ili tako nešto

    nisam baš sigurna da anchie76 spada pod nekonvencionalnu medicinu?!
    Ovo definitivno nije tema za admin pomaže u nevolji. Jer se radi adminovom stvaranju nevolje, a ne o pomaganju u nevolji.
    Anchie76 i te kako spada svojim djelovanjem u nekonvencionalnu "medicinu".

    Možda u filozofski trenutak?
    OK. Neka premjeste tamo.

  12. #12
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    O, da... javit će se mnogi. Samo ako Anchie ne iskoristi svoju "moć" pa zaključa temu.

    Neka me pokuša ponovno potjerati.

    Ne samo da ću se obratiti Upravnom odboru RODE, već i Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi, koje im dostavlja sredstva iz proračuna.
    ha,ha,ha... trebala sam se ja onda obratiti nekim udrugama za ravnoparnost-ha,ha,ha

    hej svi imamo predrasude, htijeli ili ne..veliki su oni koji ih prepoznaju kod sebe i pokušaju ih rješiti- a oni koji to nisu sposobni kriju se iza lažne tolerancije..........isto tako ljudi imaju dvostruka pravila-jedne primjenjuju na sebe, licemjerna pravila na druge....

    Isto tako zastupanje određenih stajališta su OK i ako nisu "moralna" jer to odgovara večini - pravo,pravda,moral i etika- nažalost nisu nužno povezani

    I na kraju svega-svi smo ljudi- i ako se trudimo bitni objektivni ipak smo subjektivni - jer nismo savršeni i ne trebamo biti, ali upravo zbog toga moramo dopustiti različita mišljenja i ne sabotirati one koje ne misle kao mi- u svrhu komunikacije, demokracije,socijalizacije,uvažavanja,kompromisa, stjecanja novih znanja pa i na kraju učenju tolerancije i spoznaji svojih predrasuda.

  13. #13
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ali da iskoristim ovaj topic pa ponovim pitanje koje sam uputila sirius jer sam mislila da je ona opomenula mujicu (previdjela sam da je anchie tu kad treba mujicu opominjati)
    dakle pitala sam sirius, ali je post nestao
    sad pitam anchie
    zašto moderatori i admini nisu tako žustri kada se piše o lažiranju bolovanja, pogotovo onih trudničkih, kad se piše o lažiranju putnih naloga, kad se stavljaju odvratni komentari za ženu koja je napravila strašnu grešku pokušavajući spasiti umiruće dijete?
    U principu se stvari prepuštaju moderatorima i njihovoj procjeni. Admini većinom reagiraju ako moderator u tom trenu nije online.

    Ovo sve što si nabrojala, ja se TOPLO nadam da smo SVAKI put reagirali u takvim slučajevima, i ako nismo zaista bih voljela znati za to. Osobno znam da je Sanićka milion puta vrlo oštro reagirala kad god se spominjalo lažiranje bolovanja na pravnim pitanjima. Ako nismo reagirali, molim da me uputiš (i ne samo ti, nego svi korisnici), jer ja osobno ne čitam cijeli forum (niti mi je to izvedivo), nego su sve teme na podforumima prepuštene moderatorima a mi admini reagiramo samo ako nas se povuče za rukav. No iako su pravila moderiranja relativno jasna, uvijek ostaje problem da je to ipak 30 različitih osoba koje različito procjenjuju iste situacije i to naravno vidno komplicira jedinstveno reagiranje na cijelom forumu.

    Dakle, ako to nije napravljeno, to je onda direktan propust moderatora tog podforuma. A u jednu ruku i moj propust jer za to nisam znala. Tako da molim ako primjetite takve stvari, slobodno prijavite postove (to je vrlo jednostavno, samo jedan klik) i na svaki ćemo reagirati ukoliko procjenimo da treba. U suprotnom, meni je zaista teško pratiti sve teme i sve postove, stoga je svaka pomoć dobro došla da bismo u konačnici unificirano reagirali u svim takvim slučajevima

  14. #14
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja nisam moderator i nisam dežurni policajac
    jednom sam prijavila neki post, taman je bio novi forum, i ja nisam znala da li je prijava otišla ili ne pa sam ponovila prijavu, tek da vidim dal će mi se pojaviti kakva obavijest da je prijava otišla
    i dobila takvo pranje od mame san da što prijaljujem u duplo, ona klasika, imate i vi svoj život, svoj posao, svoje obitelji... ne možete reagirati odmah
    da sam rekla da ja više ne prijavljujem

    a konkretna situacija o kojoj pričam, o odvratnom komentaru za onu jadnu majku, je završena da je cijela tema obrisana
    ali autorica komentara nije opomenuta
    a meni se doslovce želudac od toga okrenuo

    a na homeopatiji je mujičin komentar (koji je vrhunac dobrog humora) isto obrisan ,ali nakon opomene

    ja neću ulaziti u ono radi čega je mujica pokrenuo ovu temu, nemam ni volje ni živaca, ali me nerviraju dvostruki kriteriji

  15. #15
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Je, može se i okrenuti sve na šalu da se spriječi rasprava o djelovanju administratora na forumu.

    Međutim, uplitanje administratora na ono što će biti objavljeno na forumu nije ni malo šaljivo ni bezazleno kad se radi o selektivnoj cenzuri koja ne uklanja postove zbog vrijeđanja, omalovažavanja i sličnih opravdanja koja nam se prezentiraju, već ih uklanja jer nisu u skladu sa osobnim stavovima administratora.
    Bože ti stvarno mene ne možeš vidjeti nacrtanu, jel da? Žao mi je što tijekom svih ovih godina nisi uvidio način komunikacije koji ja jedini dozvoljavam na ovom forumu bez obzira na tematiku. Tako da su mnogi odletili s foruma, bili meni simpatični ili ne to nije nikad bilo bitno, bilo je bitno koliko se nisu bili u stanju držati pravila foruma. Pravila su ista za sve. Vrijeđanja, sprdanja i ostalog u tom tonu nikad nisam dozvoljavala pa ni na temama s kojima se osobno ne slažem niti 1%. Vjerujem da bi se iznenadio koje sve teme mene ne zanimaju niti 1% ili čak imam kontra stav, al ti to ne možeš znati, jer masu puta to što ja osobno mislim stavljam na stranu a reagiram kao admin kada vidim da moram. Osobno (kada ne moram vitlati s metlom kao admin) sudjelujem na temama koje su meni interesantne. A situacije kada ja reagiram kao admin, znaj da UVIJEK reagiram zato što su prekršena pravila komuniciranja a ne zato jer eto se meni u tom trenu prohtjelo. Samo što je tebi sad zasmetalo jer sam tebe upozorila (ihaj, nisam te čak ni opomenula, wow fakat si osjetljiv ), al nisi se žalio kad sam reagirala naspram onih koji su tebe i struku vrijeđali pa su odletili s foruma. Tada nisam bila pristrana.

    Jel se ne možemo ponašati i razgovarati kao odrasli ljudi? ja to u najmanju ruku očekujem od svih korisnika na forumu i oni koji to nisu u stanju raditi, žao mi je, neće dugo biti ovdje. Kada netko drugi bude bio admin, možda će biti drugačija politika pa će se dopuštati puno više toga u komunikaciji. Sada je situacija ovakva dok ja vodim forum, i neću dozvoljavati sprdnju, vrijeđanje, omalovažavanje itd. Meni to nije prihvatljivo niti će biti pa da se radi o ne znam kojem korisniku.

  16. #16
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    a70, ja ne bi bas pristala na to da su kriteriji dvostruki, ali se slazem da jesu (ali i trebaju biti) razliciti, jer nas forum moderiraju razliciti ljudi, s razlicitom tolerancijom na dobre sale i razlicitim shvacanjima istih, a uzimaju u obzir vjerojatno i to jel netko serijski saljivdzija ili nije
    u slucaju forumasice koju spominjes slazem se da je trebala biti opomenuta i da je to nas propust
    pa predlazem da se forumasici dodijeli opomena, iako je proslo desetak dana otad

  17. #17
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    rekla sam ti već za tu temu.
    nemam pojma o postu koji spominješ, nisam ni čitala temu; čim sam vidjela naslov spremila sam ga u smeće, pogotovo što je kinder istovremeno na Zdravlju otvorila temu o Heimlichu (što mi se činilo primjerenim)

    mislim da svi razumijete kako mi ne možemo pročitati svaki post na svakoj temi
    niti postoji itko tko to može, pa čak da mu je ovo jedini posao u životu
    zato smo i stavili mogućnost prijave

    žao mi je ako ste odustali od prijavljivanja (možda ima istih slučajeva kao kod aleks) i vjerujem da te mogla povrijediti reakcija Mamme san jer ne znate kako prijava funkcionira

    dakle, postoji jedan podforum koji vidi samo osoblje i zove se Prijavljene teme i postovi
    i onda post koji prijavljujete gore iskoči, uz vaš komentar
    međutim, desi se da ni mi nekoliko sati tamo ne pogledamo... nadam se da nam to ne zamjerate

    jako mi je žao što se uvijek oko istih stvari prepiremo i čini se da nikada nećemo riješiti ovu "mi" i "vi" priču

  18. #18
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    pa predlazem da se forumasici dodijeli opomena, iako je proslo desetak dana otad
    ja bih voljela kad bi se to dogodilo. fakat, ali FAKAT je zaslužila opomenu

  19. #19
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa zašto onda nitko ije prijavio post, ako ste ga već svi vidjeli?

  20. #20
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    pa zašto onda nitko ije prijavio post, ako ste ga već svi vidjeli?
    bio je prijavljen

  21. #21
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja nisam moderator i nisam dežurni policajac
    jednom sam prijavila neki post, taman je bio novi forum, i ja nisam znala da li je prijava otišla ili ne pa sam ponovila prijavu, tek da vidim dal će mi se pojaviti kakva obavijest da je prijava otišla
    i dobila takvo pranje od mame san da što prijaljujem u duplo, ona klasika, imate i vi svoj život, svoj posao, svoje obitelji... ne možete reagirati odmah
    da sam rekla da ja više ne prijavljujem
    Gle, imaj u vidu da smo mi svi ljudi i da i mi griješimo ma koliko se trudili da to bude minimalno. Dupla prijava nije fakat ništa strašno. Na svaku prijavu se nama otvori tema s tom prijavom i moderatori tog podforuma dobiju mail o tome. Dakle, savršeno stvar funkcionira da svi koji trebaju vidjeti vide. Ja vidim jer se tema otvorila, moderatori vide isto i temu i mail. I sad zadnjih dana prijave su letile ko lude, na toj temi koja se automatski otvori, nove prijave se samo pojave na toj istoj temi tako da zaista nema nikakvih problema. Prijavljujte slobodno, uvelike nam olakšavate posao na taj način

    a konkretna situacija o kojoj pričam, o odvratnom komentaru za onu jadnu majku, je završena da je cijela tema obrisana
    ali autorica komentara nije opomenuta
    a meni se doslovce želudac od toga okrenuo
    nažalost zaista nemam pojma o čemu pričaš moguće da je cijela stvar odrađena bez mene, da sam bila na GO ili da nisam bila na netu kad je to bilo aktualno. I kao što rekoh, moderatori daju sve od sebe, ali i oni griješe u svojim procjenama, griješe iz neznanja rada s tehnologijom (sustav upozorenja i opomena), ne sigurno zato što bi eto baš sad htjeli tako. Masu puta kontaš da ćeš napraviti tako i tako i napraviš, i onda s odmakom vidiš da si mogao drugačije i pametnije i nadaš se da ćeš sljedeći put tako. Al, eto, korisnici pamte i taj prvi put kad si fakat zeznuo i krivo procjenio. Ljudi smo od krvi i mesa, i ponekad griješimo i iz najboljih namjera.

    a na homeopatiji je mujičin komentar (koji je vrhunac dobrog humora) isto obrisan ,ali nakon opomene
    Vidjela si da je dobio UPOZORENJE (a ne opomenu , moram to napomenuti) i taj post je trebao tamo ostati. Uopće mi nije bilo u planu micati ga. No kad ste svi otišli u off topic što mi je preostalo nego ukloniti i prvi post i sve koji se na njega nadovezuje? Evo, ako će taj post tamo ostati bez da se ide u off topic nakon njega, ja ću ga rado vratiti. Uopće nije problem. Dapače, jer na taj način će i svi vidjeti zbog čega je dobio upozorenje.

    ja neću ulaziti u ono radi čega je mujica pokrenuo ovu temu, nemam ni volje ni živaca, ali me nerviraju dvostruki kriteriji
    Ovo je gadan posao, jer bez obzira koliko se mi trudili ne imati dvostruke kriterije, izgleda da ne možemo bez tih optužaba kako god reagirali. Uvijek se jedna strana žali da smo pristrani. A valjda je to dio ovog posla, i s godinama se učim prihvatiti to kao nezabavni dio ovog svega jer mi drugo očigledno ne preostaje. Valjda samo ja sama znam koliko energije ulažem u to da ne budem pristrana i da reagiram isto (koliko je god to u mojoj moći) prema svima. Više od toga ne mogu. A svaku kritiku ću prihvatiti, pogotovo ako je konstruktivno iznesena, pa možda s vremenom stvari postanu još bolje.

  22. #22
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    bio je prijavljen
    Idem tražiti.

  23. #23
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ispričavam se mujici što sam mu temu okrenula u krivom smijeru

    jer ono što on piše je poprilično važno

    s tim da bi ja malo temu proširila
    i s homeopatije i s anchie

    mene osobno ne smeta toliko homeopatija
    jer mislim da je to sveta vodica
    nit smrdi nit miriši
    nit će pomoći, nit će naškoditi
    porez za naivne

    mene osobno više smeta podržavanje asistiranog PKK
    podržavanje unajmljivanja ilegalnih babica i na taj način varanja države
    svi ćemo sada reći da država vara i nas
    istina
    ali zakoni su tu
    nisu savršeni, ali ako nam se ne sviđaju treba se boriti da se promjene, a svijesno poticanje gaženja tih zakona nije ni malo u redu
    i šteti udruzi
    a i može naškoditi nekoj rodilji i njenom djetetu

  24. #24
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam o ostalome sto pises, ali ovo je glupost, zasto si priustis pisati o cemu pojma nemas
    roda je od mzss dobila zadnji put sredstva 2004. godine, i to za sos telefon i u ugovoru nije bilo obaveze da pratimo koji su privatni stavovi nasih clanica i clanova i gdje ih i kako iskazuju
    Na žalost, ne vidi se tko je koliko dao u 2010. i 2011. godini.
    Sve i da nije MZSS ništa dalo od 2004. godine nadalje, može se upitati one koji jesu dali što misle o tome.

  25. #25
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    kao mali prilog borbi protiv neznanja, osobito onog iz biofizike, prilažem kratak info, i sugestiju pojedincima da se opreme transparentima, te okupe ispred velesajma u borbi protiv vjetrenjača.
    9. HRVATSKI KONGRES O SURADNJI KLASIČNE I NEKONVENCIONALNE MEDICINE


    http://www.zv.hr/default.aspx?id=3339



  26. #26
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    pa predlazem da se forumasici dodijeli opomena, iako je proslo desetak dana otad
    Ako nije, a trebala je svakako dobiti za onaj zlocest i neukusan komentar, slazem se s Iv da ga dobije sad.

    Voljela sam nekad citati mujicu i njegove postove, ali odavno je otisao u neke vode, meni neukusne i potpuno nepotrebne, da sam odustala. Steta!

    Jedno je argumentirano raspravljati o bilo cemu, drugo je sprdati se i pljuvati po necemu o cemu imas samo hrpetinu predrasuda, a najgore, sprdati se s forumasima koji pitaju za savjet/pomoc. Meni mujica nije cak ni duhovit. Samo naporan i neodgojen.

    Hvala Rodi sto tolerira i dozvoljava alternativu.

  27. #27
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ispričavam se mujici što sam mu temu okrenula u krivom smijeru
    Nema potrebe

  28. #28
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    9. HRVATSKI KONGRES O SURADNJI KLASIČNE I NEKONVENCIONALNE MEDICINE
    ipak nisu ove godine na veterini?

  29. #29
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    kao mali prilog borbi protiv neznanja, osobito onog iz biofizike, prilažem kratak info, i sugestiju pojedincima da se opreme transparentima, te okupe ispred velesajma u borbi protiv vjetrenjača.
    9. HRVATSKI KONGRES O SURADNJI KLASIČNE I NEKONVENCIONALNE MEDICINE

    http://www.zv.hr/default.aspx?id=3339


    jao, jao.. a lovu im daje Ministarstvo zdravstva.. brzo, Mujice, nazovi ministarstvo pa pitaj što misle o tome! sigurna sam da samo tebe čekaju

  30. #30
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno je argumentirano raspravljati o bilo cemu, drugo je sprdati se i pljuvati po necemu o cemu imas samo hrpetinu predrasuda, a najgore, sprdati se s forumasima koji pitaju za savjet/pomoc. Meni mujica nije cak ni duhovit. Samo naporan i neodgojen.

    Hvala Rodi sto tolerira i dozvoljava alternativu.
    Argumentima sam pokušavao godinama, pa su argumenti nailazili na sprdanje i pljuvanje.
    Više nemam strpljenja za takve postove.

    Ali potresao me ovaj tvoj post. Stoga idem tamo lijepo i argumentirano i pristojno napisati ženi ozbiljan odgovor na njezin upit da vidimo hoće li biti uvažen od strane administratora. Jer, možda je doista stvar u mom+joj nepristojnosti.....

  31. #31
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Idem tražiti.
    Evo pronađeno je. Tema je cijela bila tračerska pa ju je Apricot cijelu obrisala jer tema nije uopće imala smisla. Splet okolnosti je bio takav da Angelina_2 nije bila upozorena, no evo sad sam joj ja dala upozorenje za taj post.

  32. #32
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Više nemam strpljenja za takve postove.
    Mislim KAKAV je to argument?!?! Pa kako bih onda ja trebala reagirati prema korisnicima kao što si ti? pa jel ti znaš koji si ti meni u nizu koji se ovako ponaša tijekom ovih svih godina administriranja? Jel mi to daje za pravo da budem bezobrazna prema tebi? Rekla bih da ne. Stoga molim te, ili kontruktivno raspravljaj ili nemoj. Treće ne postoji, i nikakav argument ne može biti opravdanje za vrijeđanje i bezobraštinu.

  33. #33
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Ali potresao me ovaj tvoj post. Stoga idem tamo lijepo i argumentirano i pristojno napisati ženi ozbiljan odgovor na njezin upit da vidimo hoće li biti uvažen od strane administratora. Jer, možda je doista stvar u mom+joj nepristojnosti.....
    I stvarno ne razumijem zbog čega je ovo sve trebalo da bi ti tek sada napisao post kakav si napisao tamo? Jel to nije moglo odmah u startu tako? Ja bih rekla da je moglo, samo treba dobre volje

  34. #34
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Ali potresao me ovaj tvoj post. Stoga idem tamo lijepo i argumentirano i pristojno napisati ženi ozbiljan odgovor na njezin upit da vidimo hoće li biti uvažen od strane administratora. Jer, možda je doista stvar u mom+joj nepristojnosti.....
    mujice

    mora se priznati, tvoj je odgovor stvarno pristojan

  35. #35
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja želim link na taj topic

  36. #36
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Jel to nije moglo odmah u startu tako?
    Zašto nisam odmah ovakok napisao?
    Zato što ne vjerujem u dijalog pun uvažavanja sa nekim tkok iznosi ideje koje ne zaslužuju uvažavanje. Jednostavno.
    Posljednje uređivanje od mujica : 08.09.2011. at 13:05

  37. #37
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    samo mu fale ključne dvije riječi: "JA MISLIM da homeopatski pripravci..."

  38. #38
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja želim link na taj topic
    vidi ljenivice
    traži sama

  39. #39
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    mora se priznati, tvoj je odgovor stvarno pristojan
    Pa naravno da može kad hoće Al s vremena na vrijeme mu se prohtije da neće pa onda ovak voli malo naširoko i nadugačko raspravljati, rastezati udrugu i tak.. To je puno zabavnije nego duboko udahnuti i napisati konstruktivan post. Znam ja, lakše je s vremena na vrijeme ovo prvo, ne moraš mi ništa govoriti.. ih šta bi ja dala da mogu barem 1x mjesečno dati sebi oduška na forumu - di bi mi bio kraj Al nekako slutim da se mnogima ne bi svidjelo

  40. #40
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mujo, ali tko je taj tko može procijeniti što je vrijedno uvažavanja?
    nije li to subjektivna procjena?
    ja bih sada najradije otvorila temu o pranju bijelih čarapa (jer ih nikako ne mogu oprati, pa ih bacam), ali zbog straha od ismijavanja - ne mogu.
    i, možeš misliti koliko mi je dodijalo već 7 godina, svaki mjesec iznova pisati u kojem mjesecu djetetova života se može dati krumpir...

    ali, nekome je to očito važno.
    da nije, ne bi pitao.
    ili nas zeza.
    pa, dopustimo mu i to.
    eto!

  41. #41
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Na žalost, ne vidi se tko je koliko dao u 2010. i 2011. godini.
    Sve i da nije MZSS ništa dalo od 2004. godine nadalje, može se upitati one koji jesu dali što misle o tome.
    radi se o neazurnosti tijela drzavne uprave, ne nasoj
    izvjesce za 2010. mozes naci na nasem portalu, a i za 2011. ce biti kad bude gotovo(i godina gotova)
    kasnije cu napisati koji su to donatori, ali mzss nije među njima
    inace, pravilo je kod donatora da se ograde od misljenja i stavova koja izrazavamo kroz nase aktivnosti, dakle, to nisu njihovi stavovi, daleko od toga da ih zabranjuju
    a privatnim misljenjima nasih clanica i clanova se nikad nisu bavili

  42. #42
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    i, možeš misliti koliko mi je dodijalo već 7 godina, svaki mjesec iznova pisati u kojem mjesecu djetetova života se može dati krumpir...
    I hear you

  43. #43
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    čMoj je raniji odgovor na pitanje o toksinima u mlijeku pri detoksikaciji homeopatskim pripravcima je bio puno konstruktivniji od ovog "pristojnog" posta.
    Jer je na slikovit način ukazao na besmisao pitanja.
    Ovako ispada kao da se radi samo o drukčijem mišljenju o homeopatiji.
    A na taj način se homeopatiji daje nezaslužen znaćaj.
    I to je posve jasno vašoj dragoj anchie, te je pod izlikom "pristojnog ophođenja" obrisala post koji se ophodi prema homeopatiji onako kako je homeopatija zaslužila.
    Posljednje uređivanje od mujica : 08.09.2011. at 13:11

  44. #44
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    apri namočiti u prašak (praškasti, ono tekuće je meni samo za miris)
    pa sapun za robu, aiax bijeli
    i rifljalj
    pa baci u mašinu na 90 oprati
    morat ćeš nosit sunčane naočale zbog bliješteće bjeline
    Posljednje uređivanje od aleksandra70vanja : 08.09.2011. at 13:11

  45. #45
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    I da se nadovežem oko ovog što je apri rekla.. Mujica kaže da nije imao strpljenja pojašnjavati, ja kažem da to nije izgovor. Jer gdje bi bio i da li bi postojao uopće ovaj forum da mi više nemamo strpljenja ponovo i ponovo i ponovo pričati neke stvari. Imali ga ili ne, moramo ga pronaći, jer zaista ne bi bilo fer nekome odbrusiti odgovor samo zato što ta tema meni osobno već na uši izlazi.

  46. #46
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    I to je posve jasno vašoj dragoj anchie, te je pod izlikom "pristojnog ophođenja" obrisala post koji se ophodi prema homeopatiji onako kako je homeopatija zaslužila.
    tc tc.. kako je homeopatija zaslužila... a kad bi se ja odnosila prema tebionako kako ja mislim da si ti sada zaslužio, jel bi ti se svidjelo? garant ne bi

    ajde ajde mujice, skuliraj se. Ne voliš homeopatiju, shvatili smo. Ne volim ja puno toga pa ne hodam po forumu i pljujem po ljudima koji to vole/misle/vjeruju - samo je u tome poanta. Live and let live.

  47. #47
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    i rifljalj
    E ovaj dio mene muči, ja bi nekako bez toga

  48. #48
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Na žalost, ne vidi se tko je koliko dao u 2010. i 2011. godini.
    2010.
    - mobms - biram dojenje 12.473,23
    - mobms - rodaonice 20.033,65
    - grad karlovac 5.000,00
    - grad zagreb 15,600,00- grad dubrovnik - 15.000

    2011.
    - grad dubrovnik - 12.000
    - grad zagreb - dojenje - 37.000
    - nacionalna zaklada za razvoj civilnoga drustva 292.217,50
    Posljednje uređivanje od ivarica : 08.09.2011. at 14:48

  49. #49
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    čMoj je raniji odgovor na pitanje o toksinima u mlijeku pri detoksikaciji homeopatskim pripravcima je bio puno konstruktivniji od ovog "pristojnog" posta.
    Jer je na slikovit način ukazao na besmisao pitanja.
    Ovako ispada kao da se radi samo o drukčijem mišljenju o homeopatiji.
    A na taj način se homeopatiji daje nezaslužen znaćaj.
    I to je posve jasno vašoj dragoj anchie, te je pod izlikom "pristojnog ophođenja" obrisala post koji se ophodi prema homeopatiji onako kako je homeopatija zaslužila.
    mujice, ja ne razumijem
    ako ti misliš da homeopatija nit pomaže, niti škodi, zašto te onda smeta ako je netko koristi?
    bolje da ljudi pokušaju s homeopatijom nego s nekim tv prodaja điđama koje definitivno nisu bezazlene, zar ne?
    a ne smije se zanemariti ni placebo efekt. nekog i to može izliječiti

  50. #50
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim KAKAV je to argument?!?! Pa kako bih onda ja trebala reagirati prema korisnicima kao što si ti? pa jel ti znaš koji si ti meni u nizu koji se ovako ponaša tijekom ovih svih godina administriranja? Jel mi to daje za pravo da budem bezobrazna prema tebi? Rekla bih da ne.
    Pitanje ti je bespredmetno jer ti jesi bezobrazna. Bezobrazluk se ne očituje samo u psovanju i stavljanja idiotskih smajliću poput ovoga, kao što neki vrli forumaši čine.
    Bezobrazluk se očituje i u cenzuriranju postova čija ti se poruka ne sviđa (samo zato jer možeš) i u prikazivanju tog čina brigom za uljudno ophođenje.

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •