Stranica 10 od 13 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 623

Tema: biseri 6-9

  1. #451
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    ma čula sam i da ima jedan sandokan u našoj okolici...

    znam da niste imena davali s tim ciljem kak je ispalo... ali, eto, baš je fora sad, a i imena su jako lijepa.

  2. #452
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Citiraj Bipsić prvotno napisa Vidi poruku
    sanja

    baš si razmišljam koja imena za svoju djecu sam ja imala na raspolaganju da bi izazvala takvo divljenje kod njihovih vršnjaka eventualno spiderman, batman ili ben ten...
    Anaquin Skaywalker?
    Posljednje uređivanje od Strobery Shortcake : 17.06.2011. at 13:35

  3. #453
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Sanja, kad se tako pogleda i ja sam zapanjeno zadivljena. Ja sam njih dvije uvijek posmatrala kroz Aurorine vile Floru i Fionu.

  4. #454
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Bipsić prvotno napisa Vidi poruku
    ali, eto, baš je fora sad, a i imena su jako lijepa.
    Hvala, Bipsić.

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam njih dvije uvijek posmatrala kroz Aurorine vile Floru i Fionu.
    To mi je reklo već nekoliko ljudi, međutim, Fiona nije među vilama. One se zovu Flora, Fauna i Vedrana (Merryweather).

  5. #455
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Bipsić.



    To mi je reklo već nekoliko ljudi, međutim, Fiona nije među vilama. One se zovu Flora, Fauna i Vedrana (Merryweather).
    To zavisi čiji si prevod slušala ili čitala
    Kod mene su uvijek bile Flora, Fiona i Vedrana, a možda sam ih ja tako razumjela.

  6. #456
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa Vidi poruku
    To zavisi čiji si prevod slušala ili čitala
    Kod mene su uvijek bile Flora, Fiona i Vedrana, a možda sam ih ja tako razumjela.
    Naravno, uvijek postoji mogućnost krivog prijevoda, ali u izvorniku su Flora, Fauna i Merryweather.

    Fiona se u toj priči ne spominje. Neobično mi je da si baš uvijek naišla na loš prijevod, ali zaista nije važno.

  7. #457
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Tri dana sam samo čistila, pekla kolače i tortu za Filipov rođendan. Zadnji dan dok mijesim još kiflice, dođe Filip do mene i pun sažaljenja me pita:
    -Mama, ti voliš spremati?
    ja: Molim? Šta spremati?
    Filip: Pa to, kuhati, usisavati, čistiti?
    ja: Ne baš, ali ne volim ni nered, pa zato spremam.
    Filip: Nikako ne bih htio biti žena. Vi stalno nešto morate kuhati, spremati, djeca uvijek nešto traže, pa kad smo male bebe, pa daj sisati non stop, pa nosi, pa nema spavanja....ne, nikako ne bih volio biti žena.
    ja
    Filip: Mada ni nama muškima nije lako, jer kad mi žena bude rodila, otići će u bolnicu na dva dana, pa ću ja morati sve to raditi. A ja jaaako ne volim spremati.

    sve vide

  8. #458
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Hahaha! Pametna glavica

  9. #459
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa Vidi poruku
    Anaquin Skaywalker?
    Mislis Anakin

  10. #460
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Fiona, neki dan, suočena s ne pretjerano uspjelim primjerom suvremene likovne umjetnosti:
    - Mama... meni je ovo... ipak malo... pre... zašarano.


    Pametno dijete.

  11. #461
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    pita moja sestra Bornu usred neke rasprave: a sto znaci da je netko tvrdoglav?
    B: aa...mmmm...to je kad nisi dobar u matematiki

  12. #462

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    stavili 2 sjedalice u dnevni, igraju se da je to auto. Imaju volan, portapak i botun za glazbu.
    I pritisne mlađi da se "upali" glazba i počne odmah pjevat.
    Stariji ga opomene, ne može odmah počet, znaš da mu uvik triba vrimena da smisli neku pismu (cd playeru treba valjda 15-ak sek da počne svirat kad se stavi cd)

  13. #463
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Danas za doručkom Fiona nam s mnogo žara objašnjava:
    - Znate, u Petru Panu su rekli da ako noću slijedimo najsjajniju zvijezdu s lijeve strane, doći ćemo u Nizozemsku.

    (Pomiješalo dijete s Nigdjezemskom. )
    Posljednje uređivanje od Sanja : 03.09.2011. at 22:30 Razlog: razmak

  14. #464
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Danas prilikom otključavanja auta došlo je do razgovora zašto ga je potrebno zaključavati, da postoje lopovi, što rade, zašto to nije u redu i sl.
    I zatim zaključci.

    Flora: Ja neću biti lopov kad narastem.
    Fiona: A to ni ne mozes biti jer ne postoji fakultet za lopove.

    (Naime, u zadnje vrijeme postoje samo zanimanja koja se mogu studirati. )

  15. #465
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Koooonačno je i B-u ispao prvi zubić. Bilo je krajnje vreme pošto su bratu ispala već 6 do sada. I, naravski, posetila nas je Zubić Vila i donela dva karamel-novčića (zapala nas pametna neka - uvek provali kad neko ima brata blizanca).

    B se sprema za školu i sav se uneo u analizu svog srećnog života: ''Znaš, mama, nijednom mom prijatelju nikad nije bila Zubić Vila iako su im ispadali zubići. A Milanu je mama stavila čokoladu ispod jastuka, kao bila je i kod njega. Mislim, kao da on neće da provali da to nije prava Zubić Vila. Zna se valjda šta ona donosi - čokoladni novčić ako ima ili karamel novčić ako joj je ponestalo čokoladnih. Čuj, čokolada...to tačno znaš da je mama mešala prste!''

    Kako ih volim što su još uvek u tom petarpanfazonu

  16. #466

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Andrej večeras: Joooj, baš bi bilo dobro da sam rođen 2000. Onda, recimo, kad bi bila 2055., i ja bih zaboravio koliko imam godina, samo bih pogledao na kalendar i odmah bih znao da mi je 55

  17. #467
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Citiraj clumsy mom prvotno napisa Vidi poruku
    Koooonačno je i B-u ispao prvi zubić. Bilo je krajnje vreme pošto su bratu ispala već 6 do sada. I, naravski, posetila nas je Zubić Vila i donela dva karamel-novčića (zapala nas pametna neka - uvek provali kad neko ima brata blizanca).

    B se sprema za školu i sav se uneo u analizu svog srećnog života: ''Znaš, mama, nijednom mom prijatelju nikad nije bila Zubić Vila iako su im ispadali zubići. A Milanu je mama stavila čokoladu ispod jastuka, kao bila je i kod njega. Mislim, kao da on neće da provali da to nije prava Zubić Vila. Zna se valjda šta ona donosi - čokoladni novčić ako ima ili karamel novčić ako joj je ponestalo čokoladnih. Čuj, čokolada...to tačno znaš da je mama mešala prste!''

    Kako ih volim što su još uvek u tom petarpanfazonu

    Aaaaaaaaa od kad vas nije bilo

    Mi smo također imali jednu epizodu sa Zubić vilom. Zubić je ispao, a tu večer je htjela spavati sa rodicom i nanom kod nane (u istoj kući). Vila je uspjela dostaviti poklon, ali nije uspjela naći zub (da ne bi probudila sve spavače). Onda je E. pronalazila logična objašnjenja i zaustavili smo se na tome da je vila bila potpuno zbunjena promjenom lokacije. Da bi smo bili fer zubić smo ispod njenog jastuka ostavili slijedeću noć. Kako je vila slučajno imala neke vesele naljepnice kod sebe i slijedeću noć je ostavila mali pokončić i konačno odnijela zub. E. je bila potpuno dirnuta, čak skoro i žalosna što je dobila dva poklona u zamjenu za jedan zub. Drago moje naivno dijete. Tako je lijepo dok je svijet još uvijek pun čarolije.

  18. #468
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Da, Jagodice, baš nas dugo nije bilo

    Opet B i opet neka analiza svog života na povratku sa treninga: ''Ma super mi je....Imam sjajnu mamu....i sjajnog tatu.............................................. ................i nisam baš siguran kakvog brata....'' (ma ne, nisu se posvađali nimalo )

    M: Mama, praviš zimnicu,a?
    Ja: Pa da
    M: Vrednica si ti prava, znaš? Mogu malo da se igram ovim semenkama?
    Ja: Uskoro će vreme za krevet, poigraj se bolje sređivanjem legića.
    M: Ma to ćeš ti kad završiš i počistiš ovde. Ti si naša Pepeljugica
    (a vas trojica mi, bratac moj, dođete gori od maćehe i dve zle sestre )
    Posljednje uređivanje od clumsy mom : 14.09.2011. at 07:22

  19. #469
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Citiraj clumsy mom prvotno napisa Vidi poruku
    (a vas trojica mi, bratac moj, dođete gori od maćehe i dve zle sestre )

  20. #470
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Jutros odvela momke u školu i kažem B-u (pošto je on odgovorniji) da kad uđu učiteljici kaže kako će obojica primati časopis ali da neće užinu. I čekamo mi ispred da zvoni a on sve vreme stoji po strani i šapuće u sebi. Dolazi učiteljica i veli mu dobro jutro a on će: ''To kasnije! Sad ne smem zaboraviti da vam kažem da ćemo i brat i ja primati Školarku ali da će nam užinu spremati mama. To ću vam reći unutra, sad ne smem da zaboravim i ne zagovarajte me, molim vas!''

  21. #471
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Filip: Ti si jedna zločesta mama, ništa nam ne daš!BAŠ SI ZLOČESTA! (Da se razumijemo, ne dozvoljavam cijeli dan pred tv i kompom)
    Dozvolim ja takav ton dopodne, a popodne došao tata, pa stao čitati bukvice tnnntnnntnnn
    Filip: Ajoooj, sve je bilo u redu dok TI nisi došao!

    Na kraju dana Filip: Mama, da je meni i neka druga teta mama, ja bih želio da mi je M. K.(to sam naravno ja) mama.

    ...........................................
    Karlo: Mama, znaš kako si ti rekla tko je zločest kao mali, poslije bude dobar? E, tako sam ja sad zločest, a poslije ću biti dobar, a ti si bila dobra kao mala, a sada si sve gora i gora!

    časte me, nema šta
    .........................................
    Gledam na internetu decoupage radove, jer se i ja s tim bavim, kad dođe Karlo
    Karlo: Mama, šta to gledaš?
    ja: Gledam salvete i radove, zanima me kako drugi rade.
    Karlo: Ajde, gasi taj kompjutor! Trebaš imati svoje ideje, a ne tu nekoga kopirati!

    ............................................
    Karlo je krenuo u prvi razred i sad prvih dana je svakako, nije baš ozbiljan.
    Jučer...
    ja: Karlo, javljaš li se ti kad učiteljica nešto pita?
    Karlo: Javljam!
    ja: Ajd, za šta si se danas javio?
    Karlo: Javio sam se zaaaaa.....WC!

  22. #472

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Stariji pere zube, mlađi već leži. Zove starijeg:
    -ajde, dođi u krevet, ovdje ti je lijepo i ugodno!
    -čekaj perem zube, a šta ti reklamiraš krevet?

  23. #473
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    - Mama, jel danas vikend?
    - Ne, sutra je.
    - Yess!!! Moći ću na komp!!!
    - Otkud ti to?
    - Pa vikend je...
    - Pa krenula je škola.
    - Može nekako da se zasluži?
    - Može. Jedna stranica uredno ispisanih elemenata slova = 1h na kompu. Pa kome se sedi za kompom neka zagreje stolicu malo.
    - Važi, reći ću bratu. Ali da znaš, ja ću samo jednu stranu napisati. Mislim, ne mrzi mene da pišem ali ne valja dugo sedeti za kompjuterom...

    A da mu nakon tih zarađenih 60min dam da sedi još koliko god želi valjda bi sedeo do novembra

  24. #474
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Neki dan povela se rasprava o tome kako životinje imaju bolji njuh i sluh od ljudi i dotakla se policijskih pasa. Fiona je rekla kako im je policajac u školi pričao da psima daju da nešto pomirišu i zatim psi idu dalje i njuškaju. I veli ona: "Kad bi policajci imali tako dobar njuh, ne bi trebali pse, nego bi sami mogli puzati po podu i njuškati. Ali to bi ipak bilo malo smiješno".


  25. #475
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Vala, baš bi bilo smešno

    Vodim večeras Borisa na trening a Matija ide samnom za društvo (on je imao trening popodne). Na igralištu pored škole spaze Borisovog najboljeg druga iz razreda kako pika loptu. Pošto smo stigli dosta ranije Matija mu se pridruži dok je Boris seo na klupu da gleda jer ne može u kimonu trčati. I sad kako ko da gol Boris skandira. Pitam ga ja za koga on uopšte navija a on će: ''Pa za obojicu. Za Milana navijam jer mi je drug iz klupe a za Matiju moram .''

  26. #476
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Fiona gleda fotke s mora i dođe do jedne od rijetkih na kojima smo mm i ja sami. Gleda, nezadovoljno klima glavom lijevo-desno i s neodobravanjem kaže:
    - Cccccc... Izgledate kao Pat i Mat.


  27. #477
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Rade domaći na stoliću, jedan sa jedne strane, drugi preko puta a ja na stoličici kao nadzorni organ.

    Ja: B, ne valja ti to slovo...
    M: Mama, a vidi kako ja lepo pišem...
    Ja: U redu! Sad radim sa B-om, kad dođeš ti na red i sa tobom ću. B, ispravi to malo...
    M. Mama, a jel sam ja dobro napisao? Jel da da jesam? A? jel jesam?
    Ja: Ama, molim te, sačekaj me da završim sa B-om,... gospodine Savršeni
    B: (piše a onda počne da se kikoće, najpre tiho a onda već ne može zadržati smeh) Dođi, molim te, da te poljubim za tog gospodina Savršenog

  28. #478
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hehe, Clumsy, baš je mudrica i mustra.


    Danas Fiona uzdahne i nestrpljivim glasom kaže:
    - Jo-oj, dvijetisućedvanaesta će doći tek za Novu godinu.

    (Aha, znam. )

  29. #479

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    "Svakog trenutka se netko u svijetu rodi. Evo, možda se baš sad rodila neka beba koja će biti... matematičar. A sad se možda rađa i neki kreten."

  30. #480
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    U čekaonici školskog dispanzera, prvačić dovodi u pitanje sistem zdravstvene zaštite i kvalitetu obrazovanja na medicinskom fakultetu:

    E: A za uho smo išli kod druge doktorice?
    Ja: To smo išli da platimo, a sad idemo sa knjižicom i ne moramo platiti.
    E: A ko je smislio da se tako ide doktoru?

    E: A šta ako je neko nešto zeznuo na fakultetu gdje ideš da budeš doktor, pa sad svi doktori rade to nešto da čovjek ne bude zdrav?

    Hm?
    Posljednje uređivanje od Strobery Shortcake : 09.10.2011. at 00:14

  31. #481
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Izbegavanje obaveza jednog prvaščića: ''Ja ne moram vežbati pisanje - biću lekar kad porastem!''. Nije upalila ni priča da u Srbiji da bi postao lekar moraš guliti barem 20 godina škole plus specijalizacija...sve samo ne vežbanje pisanja

  32. #482
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Kako je dijete to dobro primjetilo. Na receptu nikad ne možeš pročitati šta piše. Samo apotekari mogu razaznati o čemu se radi

  33. #483
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    ma sluša redovnu kuknjavu moje drugarice, inače sestre na hirurgiji, kako večito juri doktore da joj pročitaju svoj švrakopis . Pa dete spojilo lepo i korisno

  34. #484
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Nabavila sam DVD "Pirati s Kariba", prtljam nešto oko filma, a Ivan će nestrpljivo: "A kad ćemo više početi gledati tu piratsku ribu!?"

    IVAN: Mama, ulovi me!
    JA: Nema šanse, ulovit ću te kada ćeš najmanje očekivati.
    IVAN (u stavu za bijeg): Evo, sad najmanje očekujem!

    Maloprije, igramo abecedu, životinje na A:
    IVAN: A kao antiklopa! (malena, 3 godine dodaje: A kao lisica!)

  35. #485
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Na putu kući iz škole skakuće od sreće i cvrkuće :"Znaš, mama, gdje sam našla prijateljicu? U zahodu! Ista je kao ja - mala, razmetljiva i fascinantna!"

  36. #486
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj clumsy mom prvotno napisa Vidi poruku
    Vodim večeras Borisa na trening a Matija ide samnom za društvo (on je imao trening popodne). Na igralištu pored škole spaze Borisovog najboljeg druga iz razreda kako pika loptu. Pošto smo stigli dosta ranije Matija mu se pridruži dok je Boris seo na klupu da gleda jer ne može u kimonu trčati. I sad kako ko da gol Boris skandira. Pitam ga ja za koga on uopšte navija a on će: ''Pa za obojicu. Za Milana navijam jer mi je drug iz klupe a za Matiju moram .''
    ajme, super su ti dečki!

  37. #487
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Danas se spremam na probu i kažem sinu da pokupi sve papiriće od sličica po sobi i odnese u smeće, a on meni: "Može. Stavit ću na popis."

  38. #488
    Tomy avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    181

    Početno

    Neki dan bila ja ljuta na T. (inatio mi se za poludit, žuta minuta ga uhvatila) i kažem mu: "Kad se beba rodi, ja idem gore s njom (radimo sobu na tavanu za bebača), a ti ostaješ dolje s tatom, sve vam ostavljam; i plazmu i kompjuter i max tv, sve, pa se zabavljajte..." A on meni: "Može, al' si nosi onda i kuhinju sa sobom"

    ili

    Gledamo tekmu, a on se stalno nešto vrpolji po kutnoj, namješta po meni, gura se i kažem mu da se smiri i da mi da malo mjesta, pita me zašto, kažem zato jer sam trudna, a on meni: "Pa kaj onda, pa i ja sam debel"

  39. #489
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Moje cure znaju da mogu dobiti crtić samo ako im je soba uredna (ako nije, najprije pospremanje, a tek onda uživanje ).

    Vraćamo se tako jedan dan iz vrtića/škole, razgovor na tramvajskoj stanici:
    Fiona: Mama, možemo, kad dođemo doma, dobiti crtić?
    Ja: Je l' vam soba uredna.
    Flora: Pa, onako... Maaaalo (pokazuje prstićima) je neuredna.
    Fiona: Joj, Flora , krivi odgovor.

  40. #490
    Tomy avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    181

    Početno

    T.: Znao sam da ćeš doći ranije po mene u školu (petkom ne moraju ostati u boravku) jer ti si jedna dobra mama!
    JA: Pa jučer si rekao da sam zločesta...
    T.: Da, pa nekad si dobra, a nekad zločesta, ali si ipak više dobra....

  41. #491

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    Citiraj clumsy mom prvotno napisa Vidi poruku
    Jutros odvela momke u školu i kažem B-u (pošto je on odgovorniji) da kad uđu učiteljici kaže kako će obojica primati časopis ali da neće užinu. I čekamo mi ispred da zvoni a on sve vreme stoji po strani i šapuće u sebi. Dolazi učiteljica i veli mu dobro jutro a on će: ''To kasnije! Sad ne smem zaboraviti da vam kažem da ćemo i brat i ja primati Školarku ali da će nam užinu spremati mama. To ću vam reći unutra, sad ne smem da zaboravim i ne zagovarajte me, molim vas!''
    sto reci osim da je mali kralj

  42. #492

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    [QUOTE=clumsy mom;1960362]Koooonačno je i B-u ispao prvi zubić. Bilo je krajnje vreme pošto su bratu ispala već 6 do sada. I, naravski, posetila nas je Zubić Vila i donela dva karamel-novčića (zapala nas pametna neka - uvek provali kad neko ima brata blizanca).

    B se sprema za školu i sav se uneo u analizu svog srećnog života: ''Znaš, mama, nijednom mom prijatelju nikad nije bila Zubić Vila iako su im ispadali zubići. A Milanu je mama stavila čokoladu ispod jastuka, kao bila je i kod njega. Mislim, kao da on neće da provali da to nije prava Zubić Vila. Zna se valjda šta ona donosi - čokoladni novčić ako ima ili karamel novčić ako joj je ponestalo čokoladnih. Čuj, čokolada...to tačno znaš da je mama mešala prste!''


    djeca su vam prepametna
    Posljednje uređivanje od elektra : 25.11.2011. at 16:27

  43. #493
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Filip: Mama, kakva ti je to kutija?
    ja: Ma, nekakve tablete .
    Filip: Za šta tablete?
    ja: Za mršavljenje.
    Filip. Jelda mama, ti si to kupila jer ti je lakše to samo pocuclati nego da se znojiš na orbitreku?
    pametno mamino

  44. #494
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Da malo dignem bisere.

    U petak, šetam s curama gradom i naiđemo na raskopani dio pločnika, oko rupe radnici i vrrrrlo neugodan miris.
    Fiona: Uh, ovdje jako smrdi!
    Ja: Da, to je kanalizacija.
    Fiona: Hm... Ne, mene više podsjeća na drekec.

    Toliko o diplomatičnom izražavanju.

  45. #495
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Kad smo kod izražavanja, D. mi je izmaštao jednu pričicu nekidan. Princa je nazvao Govnomlat .

  46. #496
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo kod izražavanja, D. mi je izmaštao jednu pričicu nekidan. Princa je nazvao Govnomlat .
    Pa što mu je skrivio?


    Fionu je krenulo. Sinoć prije spavanje, pita me:
    - Mama, zašto ti ne bi postala doktorica?
    - Pa ja jesam doktorica.
    - Da, ali... (pomalo razočaranim glasom) samo doktorica znanja.


    Htjelo je dijete reći znanosti, pa se spetljalo.

  47. #497
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Vrijeme mi je za redovno farbanje (gdje je sad onaj topic o ispeglanim mamama? ), pa mi Fiona gleda korijen kose i veli:
    - Mama, imaš malo bijele kose.
    Zatim napravi pauzu, pa nastavi tužnim glasom:
    - To je zato što si stara.


    Aaaaaa...

  48. #498
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja: Šta ti je to na prstu?
    V: Napravio sam mu šešir od WC papira.
    Ja: A što će prstu šešir?
    V: On je gospodin. Svi gospodini imaju šešir. Vraća mu udobnost.

  49. #499
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Marta, baš sam se sinoć sjetila onog "Mama se drogira".

  50. #500
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Vraća mu udobnost, lol!
    To je kao kad je D. vidio (pred koju godinu) crnca, pa me pitao: "Jesi vidila kako je ovaj cili mudar? I po nogama, i po rukama, svugdi je mudar."
    Sanja (stara ), zapravo je cijela ona priča bila samo izgovor da se nekome da ime Govnomlat .

Stranica 10 od 13 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •