Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: nezgoda u trudnoći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    4

    Početno nezgoda u trudnoći

    Pozdrav svima,

    Možda pretjerujem, ali malo sam zdeprimirana jer sam se jučer kuhajući sa najisturenijim dijelom svog trbuha (37+3), za kojeg ponekad jednostavno zaboravim da je toliko velik, na doslovce manje od sekunde dotaknula minimalnom površinom rol (fucking štrudla, najradije bi ju bila kroz prozor šiknula). Na trbuhu se ne vidi ništa, mene je zapecuknulo taj tren, milisekundu i odmah sam odskočila, mislim da sam dlačice eventualno sfrljila, ali naravno da mi vrag ne da mira i da se od jučer ubijam u pojam je li to moglo naštetiti mojoj bebačici. Ona se javljala poslije, doduše, kao za napast, malo manje intenzivno nego inače.
    Jednu sekundu sam sva u bedu, drugu sekundu se uvjeravam da nije ništa.
    Help!

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nije ništa.

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Bez brige. Beba je dobro zaštićena, a i nezgoda ti je minimalna. Uživaj u ostatku trudnoće.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    uzivaj i ne brini
    kao sto i sama kazes: nema nista

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    bebe su ti u trbuhu sigurne jednako kao i neki tvoj organ.
    kako srcu ili bubregu nije naškodilo, nije ni bebi

  6. #6
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Ma daj ne brini ja sam zaboravila koliki mi je trbuh pa sam ga na peglu zalijepila dok sam peglala. Peklo je, ali preživjela a bebi nema šanse da je išta!

  7. #7
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Uh..nije ništa..ja sam svoj cijeli trbuh u 7.om mjesecu trudnoće ofurila vrelom vodom i parom iz ekspres lonca ne ponovilo se...bebi srećom nije bilo ništa...ali sam imala gadne kontrakcije nakon toga i provela na preparima i mirovanju idućih mjesec dana...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja zapela s trbuhom za vrata sto puta...baš se dobro kresnula Prebrzo naraste..nema se čovjek kad naviknut..

  9. #9
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ja sam u drugoj trudnoci (isto pred kraj) zaradila opeklinu 2. stupnja na trbuhu (vrela juha grrr).
    Isla sam na previjanja svaki drugi dan, dan danas imam oziljak ali bebacici nije bilo nista i danas je vesela i zdrava 11-godisnjakinja

  10. #10
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    uh ti trbusi-koliko problema Da ne kažem da uvijek imam neki flek na njemu bilo od hrane ili pranja zubi ali vječito je jadan pokapan.

  11. #11
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Ne brini se, nije bebici nista kao sto su ti i sve cure do sada napisale.
    Ja sam na isti nacin "opekla" svoj trbuh u drugoj trudnoci, ali se vise ni ne sjecam je bila strudla (mozda i je). I naravno, beba je bila ok iako sam ja panicarila i brinula se kao i ti.
    Zanimljivo mi je koliko se nezgoda (bezazlenih, naravno) dogodi s tim nasim voljenim trbusima u trudnoci. A ja sam mislila da sam samo ja nezgrapna .
    Ajde, otvorit cu novi topic, neki veseli i smijesni o nezgodama s trbusima
    Zoe 79, samo opusteno dalje!

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Ima li koga ovde?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    što te zanima? napiši.
    Ima nas koje smo se opekle po trbuhu skliznule po stepenicama, pale ... i sve je prošlo u najboljem redu

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    [QUOTE=Vrijeska;3194088]
    U 13 sam nedelji
    Ali sam sva smotana da kazem,za svaku sitnicu se štrecnem.Neko lupi vratima ja se uplašim,kada pečem nesto od hrane obavezno se ispečem ja pa malo poskočim od straha,kada kihnem isti slučaj.Ovu trudnoću dugo čekamo,mada sam ja od uvek takva sva nesto plašljiva,pa me zanima ima li jos koja ovakava iskustva,moze li to nastati bebi kada se ja uplašim?
    Hvala vam drage moje

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Neće bebi ništa biti.
    Ako si i inače strašljiva sad se to vjerojatno malo još povećava s obzirom da se brineš i za bebu.

    Nastoj poduzeti dodatne mjere da spriječiš što više nezgoda (npr. opeklina), s rastom trbuha postat ćeš možda malo nespretnije pa bolje pripremi dvije krpe za pečenje.

    Neke sitnice koje te plaše probaj isto spriječiti pa ćeš biti mirnija. Npr. pod/uz vrata podmetni "stoper" da ne lupaju.

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Neće bebi ništa biti.
    Ako si i inače strašljiva sad se to vjerojatno malo još povećava s obzirom da se brineš i za bebu.

    Nastoj poduzeti dodatne mjere da spriječiš što više nezgoda (npr. opeklina), s rastom trbuha postat ćeš možda malo nespretnije pa bolje pripremi dvije krpe za pečenje.

    Neke sitnice koje te plaše probaj isto spriječiti pa ćeš biti mirnija. Npr. pod/uz vrata podmetni "stoper" da ne lupaju.
    Hvala ti puno.Bas mi znači.Čekaš ga duže vreme i onda se na svaku sitnicu sekiraš.

  17. #17
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Neće bit bebi ništa.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    A nocas sam imala bolove na desnoj strani stomaka,nisu to neki bolovi ali s vremena na vreme me je bolelo kao da me neko nožem probada.Spavala sam ja,ali kada se trgnem u snu osetim to.Kada sam se probudila jutros nista i hvala Bogu celog dana nista,samo po malo žiganje s vremena na vreme u donjem delu ali je to valjda i normalno. Juče sam i malo više šetala nego inače pa ne znam da li i to ima neke veze.Imate li iskustva sa tim?

  19. #19
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    To je normalno. Malo bolucka ovdje i ondje. Ništa za brigu.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Hvala ti
    Kao što rekoh prva trudnoća pa ne znam ni šta je normalno,za svaku promenu se uplašim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •