Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Alergije kod dece i biorezonanca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    61

    Početno Alergije kod dece i biorezonanca

    Vec duze vreme se borimo sa 'necim' sto uzrokuje zapusenje decijeg nosa posebno nocu kao i znacajno otezano disanje povremeno.

    Ozbiljno razmisljamo da krenemo negde na biorezonancu. Iako pokusavam vec duze vreme, ne nalazim bas puno o iskustvima sa ovim vidom lecenja na Internetu.

    Molim vas, koji ste imali dodira sa ovom vrstom lecenja dece, da podelite vasa iskustva.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Mi imamo pozitivna iskustva. Probali smo ja i troje djece. Za dijagnostiku je odlično. Saznaš dosta o stanju organizma, alergijama, intolerancijama, a sve u jedan sat otprilike. Žena kod koje smo išli (Slovenija) je gledala i med. dokumentaciju od ranije, postavljala jako smislena pitanja i davala dobre savjete, stvarno mi se činilo da zna što radi. Svo troje djece je testirala na alergije (2 su ispali alergičari, a jedno nije). Savjetovala nam je kako prilagoditi prehranu, koje alergene općenito izbjegavati. Neke stvari je dijagnosticirala, a klasična medicina ih nije još tada vidjela: jedno dijete je imalo Helycobacter (kasnije potvrdili u labosu), drugo je alergično na pelud (u bolnici to nisu mogli potvrditi, rekli su da je dijete premalo, kasnije se pokazalo točnim), treće je bilo alergično na jaja i mlijeko, a ona nam je otkrila da alergija na mlijeko prolazi (iako je još uvijek imao reakciju na mlijeko, njeni instrumenti su pokazali da nije alergičan i stvarno je nakon nekoliko tjedana mogao uzimati mlijeko bez problema).
    Kad napravite dijagnostiku, možete se odlučiti i za terapiju tom metodom. Mi nismo odlučiti liječiti alergije, jer bi to značilo puno dolazaka, vremena i novaca. S troje djece nam je to malo previše.Ali, ona nam je djetetu izliječila Helycobacter, nije morao uzimati nikakve lijekove. To smo odlučiti provesti, jer je dijete bilo u jako lošem stanju, trajalo je nekih 7-8 tretmana, otprilike svakih 1,5 mjesec po jedan tretman.

    Sve u svemu, mi zadovoljni metodom.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    sss, zanima me dal je odvojeno gledala alergije i intolerancije

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sss, zanima me dal je odvojeno gledala alergije i intolerancije
    Iskreno rečeno, ne znam baš točno odgovoriti. Kad je prelazila preko alergena (inhalacijskih i kontaktnih) napominjala je na što je izrazito alergičan, a na što manje. Kod nutritivnih alergena je govorila na što je alergičan, a što treba općenito izbjegavati, tj. što smeta organizmu, tako da bi to bila intolerancija, pretpostavljam. Npr. jedan je bio alergičan na jaja i mlijeko, a smetala mu je svinjetina, tunjevina, riba... Drugi nije bio alergičan na ništa, ali je rekla da moramo izbjegavati npr. čajeve, šećer, sva životinjska mlijeka...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •