Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: 17.tjedan i još jako slabo micanje bebe

  1. #51
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    22+1, beba se javlja već dva tjedna, a budući je dijete s karakterom, samo onda kad joj paše i to uglavnom u nemogućim situacijama (tipa, dok trčim na bus, )

    nivesa, doći če to na svoje, opusti se

  2. #52
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    22+1, beba se javlja već dva tjedna, a budući je dijete s karakterom, samo onda kad joj paše i to uglavnom u nemogućim situacijama (tipa, dok trčim na bus, )

    nivesa, doći če to na svoje, opusti se
    joj kad bi bar mogla trcat na bus!!! Ili bilo gdje!!! Ja sam od onih koje jedva hodaju ali nisam neku kilazu dobila. nosim jako nisko pa je svaki pokret ajme meni!!!! Sad osjecam one "mjehurice" i tu i tam jaaaaako veliki pritisak prema dolje,mislim da je to kad se okrene...dr veli da se sad vec okrece beba kao na ringispilu,al doslovno mi je tako rekao , i da nije cudo kaj me pritisce tak posto je tak nisko. Nekad me pritisne do te mjere da ako hodam moram stat na mjesti i pricekat da prode jer u suprotnom bi se pomokrila u gace!!! Malo neugodno ali i smijesno u isto vrijeme...

  3. #53
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Tražila sam ovakvu temu pošto mi je ovo druga trudnoća , sada sam 15+2 i veselim se prvim pokretima.
    Mislim da sam nešto osjetila jučer ali nisam sigurna dali su to crijeva koja me btw. izluđuju u ovoj trudnoći (vražja opstipacija)
    U prvoj trudnoći prve pokrete sam osjetila sa 18 tjedana, mislila sam da ću u ovoj ranije ali očito nema pravila!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Ja sam u 3. trudnoći prve pokrete osjetila tek u 20. tjednu.

    Mislim da nema pravila, ali posteljica sprijeda i koja kilica viška će sigurno utjecati da se pokreti kasnije osjete.

  5. #55
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Bebi je sad već skoro 18 tjedana i ne mogu dočekati da je osjetim. Čitala sam da se taj prvi osjet dosta razlikuje od osobe do osobe, odn. da se može zamijeniti za grčeve, probadanja i štajaznam...

    Uglavnom, ja sam do sada (prošli i ovaj tjedan) osjetila nekakva bockanja na mjestima gdje su mi inače jajnici (ne znam jesu li još uvijek tamo ). Prvi put je bilo na desnoj strani - tri neovisna bockanja tijekom dana, a drugi put na lijevoj strani, isto tako. Ako nije beba, fakat ne znam što bi moglo biti. Poludjet ću ako se nešto zakomplicira.
    Naravno, razgovarat ću s doktorom o ovome, ali me zanima i što vi mislite.

  6. #56
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    mishekica ta bockanja kja osjetiš su najvjerovatnije povezana sa širenjem maternice. Bebu ćeš osjetiti kao blago lupkanje, znat ćeš kada to bude to

    Ja sam svoju bebicu osjetila , javila mi se neki dan, sada smo 16 tjedana

  7. #57

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Ja sam svoju osjetila pred kraj 18tjedna ali je prošlo možda više od tjedan dana kad sam je ponovo osjetila tj znala sam da ti balončići je ona. Sad sam u 35t i uživam u akrobacijama koje ona izvodi u stomku

  8. #58
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Mislim da se moja beba pomaknula, sad u 19. tjednu Osjetila sam nešto kao gibanje mjehurića - ne baš pucanje, više kao kretanje. Možda ispušta zrak u plodovu vodu.

  9. #59
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    podižem...

  10. #60
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja sam prvo lupkanje osjetila sa 19+3, sad smo na 22+3 i bome već pošteno lupkaju, tako da u 17 tt nema razloga za brigu. Rekao mi je dr da se bebe počinju javljati od 15 do 23 tt, kako kod koga...

  11. #61
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    Ne brini, ni moja baš nije neki aktivan tip, jedino kad se javi onda to osjetim idućih par sati (valjda skuplja snagu za pošten udarac)

  12. #62
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    Zakasnila sam s uređivanjem, sorry na dva posta za redom: Trenutno (31+4 tt) mi je jedini problem što je već okrenuta glavicom prema dolje pa kad odvali nogom u moj želudac (nakon što sam friško pojela) imam osjećaj da će sve izletiti iz mene kao iz fontane.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •