Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: kolica za dvoje djece............. ?????????????

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    2

    Početno kolica za dvoje djece............. ?????????????

    ovako,nova sam ovdje i neznam kak to ide,ali trudna sam...a imam limaca starog 9mj. ee,sad zanima nme dali znate mozda za kolica koja su kao i za blizance,samo na jednoj da znaci ovo dijete koje cu rodit moze lezat,a na drugoj da se mogu podignut da moj malecki moze sjedit.... znaci da ih oboje mogu istovremeno vozit,jer on je jos malecki i ne bih mu to htjela ukinut zbog nove prinove.... pa di ih ima za kupit i kak se krecu cijene??????????? :D pa bih trebala malo vasih savjeta i pomoć......... helllp!!!!! :/

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    dobrodošla na forum!

    pronašla sam jednu staru temu: http://forum.roda.hr/threads/53848-K...om-Pomo%C4%87-!!!

    posluži se pretražnikom, možda štogod pronađeš i na podforumu o blizancima.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Razlika među mojima je 13 mjeseci i imamo jane power twin kolica kojima smo jako zadovoljn. Kolica imaju jedno jaje koje smo koristili dok je mali bio jako mali, a sad se vozikaju obojica sjedeći. S tim da ovaj od dvije pune godine češće gura brata nego sjedi. Mislimo ih uskoro prodati jer nam više nisu potrebna, pa kod kupovine vodi računa o tome da ćeš ih koristiti relativno kratko pa da ne investiraš previše... kao mi.

  4. #4
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Među mojima je razlika 17 mj. i koristili smo vlakić kolica ABC Design, obična, kupljena polovna za 700 kn koja smo nakon 10 mj. prodali dalje za 500 kn. Kasnije se mlađa vozila u našim PP Pliko P3, a starija je stajala iza; pa šetala... Moj savjet: kupi što jeftinija kolica, "vlakić" sistem (jedno iza drugog djeteta sjede) da ti prolaze po dućanima i kroz vrata lakše.

  5. #5
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Mi smo (razlika točno dvije godine) koristili Hartan kolica za blizance. Model je neki prastari, jer je to bilo prije više od pet godina. Kolicima smo bili prezadovoljni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •