Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: "vanškolske" aktivnosti i blizanci

  1. #1
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno "vanškolske" aktivnosti i blizanci

    eto mene...

    kako kada blizanci žele na ražličite aktivnosti, a opet ne žele se razdvojiti?

    G želi na skokove u vodu, Ne ne želi na skokove, ali ne želi ni čuti da bi išla na naku drugu aktivnost bez G...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Vidim da ti nitko nije odgovorio...
    Ne znam, moji su tek 4 godine i nemaju aktivnosti osim vrtića (kamo ne žele ići jedan bez drugoga), ali ne mogu se čak odlučiti ni za različite bombone kad ih biraju. Npr. jedan uzme crveni, drugi žuti, onda prvi vrati crveni i uzme i on žuti.
    Možda može svatko ići na svoju aktivnost, a onaj drugi ga samo prati, tj. sjedi u publici, na klupi ili gdje već. Možda bi se moglo dogovoriti s trenerima tako nešto, a ipak bi bili zajedno.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Moji idu na plivanje zajedno, zbog njega, a na ples ide samo ona, mi to iskoristimo za zajedničko druženje, ionako smo rijetko sami.
    Ona je htjela sa njim na plivanje, mislila sam da će joj biti previše dvije aktivnosti ali ona je tvrdila da neće i to sam poštivala, za sad ovako funkcioniramo.
    Dogovori se s njima, neka odluče sami i prihvate odluku koji su oni donjeli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •