Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 480

Tema: Rasprodaja - oduševljena i razočarana

  1. #151
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    samo, ona, za razliku od mene nije u novinama opisana kao "starija gospođa". ako za nešto, za ovo će mi trebati terapija i utjeha.
    ivka, sry, ali vrištim
    žao mi je cura koje su imale neugodnosti radi cijele situacije
    ja sam mislila da po difoltu ide rodi 30%
    i to mi je ok
    stvarno sve to skupa nema smisla (za udrugu) ako neće dobiti neku naknadu za sav taj radi i trud (mada bi se složila sa deaedi da bi se trebao ograničiti iznos donacije, npr. na 300 kuna)

    a za novinare nemam riječi
    meni se općenito gadi današnja praksa da se za svaki drek, neka ti netko ne kaže dobar dan na način na koji ti to misilš da bi trebao, zovu novinari
    a onda oni "rade svoj posao" i tako zagorčaju ljudima život bez ikakve provjere činjenica
    ovaj članak je sramotan, cure na rasprodajama to stvarno nisu zaslužile

  2. #152

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    171

    Početno

    Ja gužve ne podnosim, nastojim ih izbjegavati i zato ne idem na rasprodaje. Sve stvari koje moji klinci prerastu, poklonim prijateljicama i poznanicima, a isto na taj način ponešto dobijem za svoju djecu.
    Ali mi stvarno nije jasno kako netko može očekivati da će doći u prostor koji je netko iznajmio, gdje radi hrpa ljudi, da mu netko proda kolica za 1900 kn i da ga to ne košta niti kn. Onda su svi oni koji prodaju preko oglasnika, njuškala i sl. stvarno glupi. Možda nekom padne na pamet da vam i auto uvali da ga prodate. I nije mi jasan taj postupak kad netko ne proba nazvati sljedeći radni dan i proba riješiti problem nego otrči u novine.

    Mene vjerojatno ne bi opisala kao stariju gospođu nego kao babu jer bi je stjerala u neku stvar.

    Kakva su to kolica koja polovna koštaju 1900 kn?

  3. #153
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ja sam samo došla zagrliti ivaricu.

  4. #154
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj gita-xy prvotno napisa Vidi poruku

    Kakva su to kolica koja polovna koštaju 1900 kn?
    Peg Perego 3 u 1.(Kolica,naveta i AS).

  5. #155
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam samo došla zagrliti ivaricu.
    I ja isto.

    Ps. I inace ne bi se toliko uzrujavala. Nije smak svijeta. jucerasnje novine su jucerasnje. Gospoda je dobila svoj novac, svi su nesto naucili i idemo dalje.

  6. #156
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno


    još si ja mislim koja to starija gospođa radi u Rodi

  7. #157

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Nešto dobro iz svega ovoga; mene je recimo ova tema potakla na par stvari. Prvo, da volontiram na idućoj rasprodaji ako ću biti u RH; drugo, da doniram nešto robice za rasprodaju; i treće, da doniram nešto udruzi. Nekad nas treba podsjetiti da ne pada sve ovo s neba i da iza svega stoji veliki trud pojedinaca

  8. #158
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    hvala charlie

    angie, moja obitelj me je odma locirala. svi oni misle da sam prestara za taki poso

  9. #159
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,696

    Početno

    baš sam gledala neke stare topice tu na rasprodaji i vidim da se za subotu zapisivalo skoro pa po 40 volontera, a sad ih dođe koliko vidim, duplo manje

    treba animirati ljude da sudjeluju, evo idealne prilike, iduća rasprodaja je jubilarna

    trebamo malo reklame, možda da se već mjesec dana prije rasprodaje po forumu postave banneri (onaj gore i onaj dolje na kraju posta na nekoj temi) u smislu:

    "Sudjeluj na jubilarnoj 30. Rodinoj rasprodaji:
    prodaj, kupuj, doniraj, VOLONTIRAJ!"

    i obavezno link na upis u knjigu dežurstava i pravila rasprodaje

  10. #160
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku

    "Sudjeluj na jubilarnoj 30. Rodinoj rasprodaji:
    prodaj, kupuj, doniraj, VOLONTIRAJ!"

    sviđa mi se

  11. #161
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    moja podrška curama
    žao mi je što nisam bliže

  12. #162
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    jel mi se cini ili je odaziv na ovoj 30-oj bio slabiji nego inace ili ljudi nisu kupovali? nisam bila na rasprodaji, ali sam poslije na primopredaji stvari vidjela da ljudi nose doma po par komada punih vrecica (neprodane stvari)

  13. #163
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    jel mi se cini ili je odaziv na ovoj 30-oj bio slabiji nego inace ili ljudi nisu kupovali? nisam bila na rasprodaji, ali sam poslije na primopredaji stvari vidjela da ljudi nose doma po par komada punih vrecica (neprodane stvari)
    Nisu vozili tramvaji kroz N. Zagreb, vjerojatno je to utjecalo na posjećenost.

  14. #164
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    šteta

  15. #165
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,696

    Početno

    baš šteta, ali meni se i inače čini da je ova zimska rasprodaja jedna od najmanje posjećenih
    koliko se uopće prodalo karata?
    vidjela sam i prilog na Novoj TV i polupraznu dvoranu...

    što se tiče prodaje, ovaj put mi se najslabije prodalo robice od sigurno 10-ak na kojima sam sudjelovala

    a bilo je inače na rasprodaji (što sam vidjela na primopredaji) prekrasne robice, iz rasprodaje u rasprodaju sve bolja roba
    Posljednje uređivanje od Willow : 20.11.2011. at 10:00

  16. #166
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    vjerojatno je više razloga za jučerašnji slabiji posjet (prodano oko 500 ulaznica)
    hladnoća (a ljudi nisu znali da će moći čekati unutra)
    zaustavljen tramvajski promet kroz Novi Zagteb...

    i nas, koji osjećamo da trebamo biti tamo, je bilo malo, onda možemo shvatiti i one koji je to možda bio "tek jedan šoping"

    nije to bilo tako loše kako se činilo; ovaj paviljon je duplo (ako ne i više) veći od onoga u kojem smo inače... sve je bilo "rahlije" i "raspršenije"

    tako da je, zapravo, bilo neloše
    moglo je i bolje, nije da nije

  17. #167
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam sad prvi put bila subotu i meni je bilo baš ok, ne znam kak je inače doduše. Kaj se prodaje robice tiče ja sam jako zdovoljna, iznad očekivanja.
    Je, manje je nego prije, ali još uvijek jako dobro. Zapravo sam se bila jaaaako iznenadila. Ugodno!

  18. #168
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Ja sam prvi puta bila prodavatelj i zapravo se želim zahvaliti Rodi za šifru! Prodala jesam nešto, nešto nisam, zapravo sam najsretnija što sam imala mogućnost donirati Rodi onih 30% od iznosa jer je baš sin (bio je samnom) komentirao da je to veliki projekt za odraditi i da je naprosto bezobrazno ne dati postotak od prodaje Rodi kad već npr. isti postotak plačaju ljudi nekim aukcijskim portalima prodali robu ili ne - samo za oglašavanje. Šteta zbog toga jer sam vidjela da je jaako puno robice ostalo neprodano, opčenito, kao i dosta opreme za bebe...

  19. #169

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Ja se opet javljam kao zadovoljna :D iako je po pitanju robice nešto maaalo bolje bilo zadnji put..sve u svemu hvala curama i dečkima

  20. #170
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    meni je sad zao da nisam otisla jer mi se nije dalo gurati, da sam znala da se moze cekati unutra i da ce biti manje ljudi....
    kao prodavatelj sam zadovoljna, grizla sam nokte da li ce mi nesto faliti, ali ovaj put je sve bilo u kunu tocno
    posebno hvala rodi na papiru za sifru, e to me je stvarno iznenadilo

  21. #171
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    ovaj put mi se najslabije prodalo robice od sigurno 10-ak na kojima sam sudjelovala
    a znaš što ti je činit :fotić:

    ja sam bila ko kupac, našla što mi je trebalo, zadovoljna, ko i prošli put.
    neću spominjat da nam ne radi CD sa crticem Winx koji smo kupili jer mi nije puno ni žao ali eto ne radi.

    mislim da je svakom tko se iti malo razumije u rasprodaje jasno koliko je to velik posao i koliko truda treba da bi se ovako nesto organiziralo.
    ja sam se prvi put stvarno ugodno iznenadila kako su stvari po mom mišljenju dobro organizirane, roba sortirana po veličinama, činilo mi se da je bilo dosta volonterki i da imaš koga pitat ako ti šta nije jasno ( willow )

    ovaj put mi je samo žao što nisam mogla doć volontirat. no dobro, nadam se da ste ipak zadovoljne kako je sve skupa prošlo.

  22. #172
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Baš mi je drago da je otvorena ova tema, samo da potpišem sve koji se zalažu za to da se uvede malo reda i pristojnosti i na neki način riješi problem tih "prebirača". Mi smo isto kao još jedna forumašica platili parking i upad, ušli i izašli jako razočarani. Istina je da smo došli u 11h, ali zbog realnih razloga.

    No bez obzira na razočaranje, htjela bih pohvaliti krasne i nasmiješene Rodine volontere. Atmosfera je zbog njih bila ok i drago mi je što sam uspjela naći cd o dojenju i još neke knjigice, tako da imam osjećaj da ipak nismo uzalud bili.

    Ma i mi smo išli s malo krivim očekivanjima, mislili smo da će biti više stvari poput vipera i sl., a sada kužim da je naglasak na robici, no kada smo mi došli od robice su bili još ostaci ostataka.

  23. #173
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    da, nazalost, rekla bi da se uopce ne isplati dolaziti tako kasno. nije ni cudo da ljudi cekaju po sat vremena prije otvaranja u redu

  24. #174
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Ma kužim to sad, no nisam nikad prije bila (ovo je prva pikulica u trbuhu), pa nisam baš znala kako to funkcionira. Mm je sav bolestan, pa sam htjela da malo odspava prije nego krenemo, a i iskreno da sam došla i vidjela veliku gužvu, ne bih se usudila gurati među ženama ako su tako žustre i agresivne, bojim se bilo kakve velike gužve, a osobito lamatanja rukama i tako to, sada s trbuhom...

  25. #175
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ovaj put je stvarno ostalo puno jako dobre robe po super cijenama, tako da mislim da se i u 12.55 moglo dobro tržiti :/

  26. #176
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    eh da... da sam znala da ce ova biti drugacija od ostalih....ma nema veze, bit ce jos rasprodaja
    jos jednom hvala za sifru!!! presretna sam

  27. #177
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    Evo, da se i ja javim. Ponajprije, sve čestitke i pohvale Rodi na organizaciji rasprodaje. Ovoga sam puta malo i volontirala i baš sam sretna zbog toga, a, moram priznati, još sam više oduševljena načinom kako je sve funkcioniralo. Zaista je velik posao bio u pitanju i odrađen je za peticu.
    Sudjelovala sam i prvi put kao prodavatelj, jako sam zadovoljna, prodana je skoro sva odjeća koju sam donijela, a posebno sam se razveselila kad u subotu nakon rasprodaje raspoređujući robu za povrat prodavateljima nisam pronašla niti jedan komad svoje odjeće koju sam donirala udruzi, što nači da se sve prodalo. To me baš obradovalo. Naravno, sretna sam i zbog ponuđene mogućnosti rezerviranja nove šifre za iduću rasprodaju.

    Rode, svaka čast, sljedeći put sam svakako opet među volonterkama.

  28. #178
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku

    Ma i mi smo išli s malo krivim očekivanjima, mislili smo da će biti više stvari poput vipera i sl., a sada kužim da je naglasak na robici, no kada smo mi došli od robice su bili još ostaci ostataka.
    ValaMala nije naglasak na robici, ali na ovoj je tako izgledalo. steta sto nisi bila na prethodnoj di je velikih stvari bilo da smo i same bile iznendjene i sa mukom kako to posloziti.
    ali to na zalost ne ovisi o nama vec prodavateljima.
    mozda kad rodis dodjes pa ces vec znati sta imas i sto ti jos treba. mozda se na sljedecoj bas nadje nesto za tebe i tvoju cudesnu curicu
    Posljednje uređivanje od spajalica : 21.11.2011. at 10:20 Razlog: tipfeler

  29. #179
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    evo da i ja komentiram. nakon bezbroj volonterskih dolazaka na rasprodaju, ovaj put sam i prodavala. Rezultat mi je teško procijeniti. Nešto sam dobila natrag, ali sreća to je bila mala vrećica. Dva komada fale, ali to nikom ne zamjeram jer sam u startu već krenula s postavkom da će tako biti pa se ne uzrujavam.
    Naganjat ću šifru i sljedeći put.
    hvala

  30. #180

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ja sam se danas razocarala...usla sam u prvih 10 min, stvari su bile razgrabljene...roba skupa...ma grozno...svi se drze valjda one maksimalne cijene...
    kupila jednu majiu za 5 kn na kojoj je pisalo d aima rupica...i ok...to mi ne smeta
    ali sam kupila i jednu za 15 i tek kad sam doma detaljno gledala skuzila veliku zakrpu na njoj...e to mi bas nije ok...

    dalje...ovaj raspored robe...mislim da bi preglednije bil oda je poslozeno recimo - 0-5 god curice, 0-5god decki...itd....ovako je sve izmjesano...na nekolik ostandova velicine koje nemaj uveze s vezom...uzela sam par majici vel 122 a dijete mi nosi 110 i dobre su mu...isto tako sam nasla neke velicine kao za 6-7 godina a majica minijaturna pa je recim oza 2-3 godine...

    ma skroz me razocarala...ali volonterkama svaka cast na trudu..sve ostalo nije vrijedno dolaska u Zg

  31. #181
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja sam danas usla par minuta poslije 10 sati, nakon gotovo pola sata cekanja u redu i stenderi i stolovi su bili KRCATI robom... pa cu na osnovu svog iskustva nekogatko je usao gotovo sat vremena nakon pocetka zakljucit da uopce nije istina da je sve razgrabljeno u prvih 10tak minuta

    ja sam se isto jedva snasla medju standovima i jedva pronasla velicinu koju sam trebala
    mozda da se napravi bolji raspored tih standova ili da se vani IZVJESI raspored stendera po velicinama u dvorani pa da ljudi dok cekaju mogu utvrdit raspored i cim udju znas kam da idu

  32. #182
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mukice, super ideja
    mozes li skicirati taj raspored

  33. #183
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mozda da raspored stavite direkt na letak?

  34. #184
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    što se tiče Angelininog komentara, i ja potvrđujem da je nemoguće da je sve odmah razgrabljeno
    ostalo je još lijepe robe koja se nije prodala i koju smo vraćali prodavateljima

    tako da robe ima, samo treba tražiti

  35. #185

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    meni su se od 30 kom vratila 3 kom ovaj put sam išla stvarno sa minimalnim cijena tako da ...još jednom hvala volonterkama što su prodale naše krpice jedino mi se čini da mi fali nešto sitno novčića odnosno da je par stvarčica ostalo negdje ili ili :D
    ali sve u svemu zadovoljna sam

  36. #186
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Angelina, hvala na sugestiji, ali mi nismo u mogucnosti sve napraviti sto bi zeljeli. za ovo je potrebn veliki broj volontera.
    mada ako ti je ovo prva rasprodaja, ako ne volis guzvu, vjerujem da ti nije sve bas sjelo
    ali robice nije da nije bilo. jer cijeli dan sam tamo bila, i mogu ti reci da su ljudi na blagajni donosili jako lijepu robu i oko 12

  37. #187

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ne...bila sam vec i nikad nije bil oovako lose...
    ne kzaem da poslije nije bilo robe...vjerojatno je za one koji su dosli kasnije ili su imali volej cekati da copori nekulturnih razvrstaju sto zele a sto ne...uzmu hrpetine robe i onda premecu na podu dal im pase cijena i dal im uopce treba i onda jo ostave bezevze baceno na nekom stolu koji nema veze s onim sto pise

    nije krivica vas i organizacije nego nekulutra pohlepnih ljudi...inace volim raspordaje i volim guzve ali ovakvk ograbljenje me ubije u pojam...a fakat su stvari skupe..vecina majica koje sam primila u ruke (kratki rukav) su po 20 i 25 kn..to mi ipak malo pretjerana cijena...
    a haljinicu za 2 godine nisam nasla ni jednu jedinu a prosla sam 3 puta po istim mjestima...
    ajde,...za L. sdam kupila cca 7 majica i 3 hlaca i ok...ali za nju bas nista...
    :/

    i da...vidjela sam ispred mene je stajala zena i kupila je pamucnu kapicu za 15 kn :/ meni je to ono...ja tu prodajem trenirku za 20 kn pa ne mogu prodati...(a mozda je meni greska sto ne pisem marke a tamo se vidi jel je ili nije)
    i najbolje mi kaj je netko stavio majicu od cokse...je za 5 kn ali reklamna majica koja je bila gratis uz cokolade...

    al ok...dosta o tome...mene ovaj put razocaralo..ok ako si u zg pa skoknuti usput ali putovati radi toga..ne isplativo

  38. #188
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam opet, po milijunti put, krenula kupovati nakon 12 sati kad se smanjila gužva. i opet sam našla 3 prekrasne majice, kao nove novcate za zaru i to po 15 kuna, i jedne lijepe hlače za demija po istoj cijeni.

  39. #189
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    ja se isto ne bi slozila da nije bilo dobre i kvalitetne robice, ja cak i nisam mogla uzeti sve sto mi se svidjelo. I za malog bebaca, i za malo vecu curku, i za velike decke.
    A i cijene su bile skroz ok, samo je trebalo traziti. Ja sam uzela maje dugi rukav po 15 kn, haljinicu po 20, kombinezon po 20 kn, rompere za bebu po 10 i 15 kn, najskuplja stvar je bila 25 kn.
    A to sto se nije moglo naci odredenu stvar... Hm, ja sam isto prosli puta trazila haljinicu, pa ih jednostavno nije bilo. I prsluk sam trazila dvije rasprodaje... Ali za to ne mogu nikoga kriviti, jednostvno je takva bila ponuda.
    Uglavnom, ja sam jako zadovoljna, i kupljenim i prodanim.

  40. #190
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    ja sam isto zadovoljna kupljenim, i prodanim. nešto malo vraćeno, opet nešto fali, ali manje nego zadnji put (možda za dvije rasprodaje dođem na nula nestalih premeta
    a bilo je predivne robe. ja sam rekla da ću kupiti samo jaknu i role ako nađem, nisam ih našla, a punu vreću drugih stvari sam kupila

  41. #191
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    nisam bila, al ma po meni, neke stvari su takve kakve jesu i gotovo.
    rasprodaja nije neki kulturni "event" i s tim se morate pomiriti.
    moš misliti, šta kaže apri, kad u harrodsu krene horda onih koji spavaju ispred u šatorima. pa se nitko ne buni
    bez obzira na tele2, ne možeš i ovce i novce, i novu jaknu za 20,00 kn i atmosferu kao u armani dućanu. armani dućanu, kad nije rasprodaja, of course

  42. #192
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam opet, po milijunti put, krenula kupovati nakon 12 sati kad se smanjila gužva. i opet sam našla 3 prekrasne majice, kao nove novcate za zaru i to po 15 kuna, i jedne lijepe hlače za demija po istoj cijeni.
    Da fakat, predivne majce iza 12..a bilo je toga još!!
    I da, meni se ova rasprodaja čini poprilično uspješnom. Stvari su bile dobr. Uvijek ima od onih super do onih iz prošlog stoljeća, ali opet kako zabrtaniti ljudima koji su ih donjeli da se prodaju ako je roba ispravna, čista i uredna.
    A to da nije bilo dobrih stvari i da su bile skupe, hm...meni se činilo sasvim redu. Evo ja našla poptuno nove traper regerice benetton, još su imale etiketu za 20kn!!!!

    I ja sam zadovoljna jednim i drugim, meni oept ostalo samp par stvari u vreći!

  43. #193
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,696

    Početno

    i meni se ovaj put super prodala robica, znači bilo je kupaca

    žao mi je što češće ne mogu volontirati subotom, ali i da je 100 volontera ne bi spriječilo ljude da razgrću, premještaju, i na žalost bacaju robicu posvuda...
    tek kad sam u subotu vidjela kako to izgleda postalo mi je jasno da sve zamisli o nekom (novom) redu baš i nemaju smisla, jedino možda da nema nigdje stolova + da cipele nisu na podu...
    ne bi bilo loše podijeliti robicu za dečke i cure ali to bi ostalo tako prvih 10 minuta...

    nego, meni je pala na pamet ideja kako povećati kvalitetu primljene robe - uvesti ocjenjivanje prodavatelja

    možda se već nešto slično radi ali evo kao prijedlog...

    prodavatelj predaje robu a kontorolorka + ljepilica (vidim da je to već uvriježen termin ) dogovore se oko ocjene i pri upisu na listu odmah upisuju i ocjenu

    ocjene bi mogle biti npr. A, B i C

    A = izuzetno očuvana (i kvalitetna) robica/cipele prihvatljivih cijena
    B = očuvana robica realnih cijena ili iznošena robica minimalnih cijena
    C = loša kvaliteta robe uz visoke cijene ili srednja kvaliteta robe s maksimalnim cijenama

    Nakon rasprodaje slijedi još i provjera količine prodane robe (prije dijeljenja šifri za iduću rasprodaju):
    prodavatelji s ocjenom A i puno prodane robe dobivaju direktnu šifru za iduću rasprodaju (time bi ih se dodatno motiviralo da opet sudjeluju)
    prodavatelje s ocjenom B se ne dira
    prodavatelji s ocjenom C i vrlo malo prodane robe dospijevaju na "crnu listu" i ne dobivaju šifru za iduću rasprodaju

    Ovo ne bi trebalo biti puno dodatnog posla a vjerujem da bi ovako dobili više kontrole nad kvalitetom robe.

  44. #194
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    bilo je ocjenjivanje
    pa jednom dobiješ A, i direktnu šifru
    a drugi put doneseš ono što ti je ostalo :D:D

  45. #195
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Ja ne idem na rasprodaju jer nisam taj tip od gužve, ali sam bila jednom i znam da su Rode stvarno odlične organizatorice. No u svemu ovome samo sam došla dati podršku i zapravo izraziti divljenje vašim radom.

    Ajde zaletit se pa napravit nešto tako ogromno, komplicirano i pošteno da kažemo - naporno, ali iz godine u godinu, tolike godine - kapa dolje. I zbog ovog dijela s dojenjem i vašim ostalim projektima za koje ide donacija, ali i upravo zbog toga što omogućavate da si ljudi kupe što trebaju na tako povoljan način. Ma svaka čast, Rode!

  46. #196
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja stvarno kuzim da netko tko dodje iz koprivnice samo zbog rasprodaje moze biti razocaran

  47. #197
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne idem na rasprodaju jer nisam taj tip od gužve, ali sam bila jednom i znam da su Rode stvarno odlične organizatorice. No u svemu ovome samo sam došla dati podršku i zapravo izraziti divljenje vašim radom.

    Ajde zaletit se pa napravit nešto tako ogromno, komplicirano i pošteno da kažemo - naporno, ali iz godine u godinu, tolike godine - kapa dolje. I zbog ovog dijela s dojenjem i vašim ostalim projektima za koje ide donacija, ali i upravo zbog toga što omogućavate da si ljudi kupe što trebaju na tako povoljan način. Ma svaka čast, Rode!
    hvala

  48. #198
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Kaj se tiče prebiranja robe...uf, uf!
    Da, nitko to ne voli! Pogotovo kad se pokušavaš truditi održavati kakav taka red na stolovima, da oni koji tek dolaze imaju bolji pregled na stvari.
    Ali jednostavno ne ide.
    Danas mi je palo na pamet da se uvede nekakav megafon ili nešto i da netko svako malo na taj razglas govori

    MOLIMO VAS DA STVARI VRATITE TAMO GDJE STE IH UZELI, A NE PO ČOŠKOVIMA!
    MOLIMO VAS DA SE NE ZDRAŽAVATE DUŽE OD 10 MINUTA PO KUTEVIMA PREBIRUČI ROBICU!
    MOLIMO VAS DA VJEŠALICE ODLAŽETE U KUTIJE PORED STOLOVA!
    MOLIMO VAS DA ROBU NE BACATE PO PODU!

    I jednostavno ne vidim način da se tome stane na kraj! Kad bi bilo dovoljno volonterki pa da svaki put kad netko stane prebirati sa strane, volonterka stane pored njih. Možda bi ima tada ipak bilo neugodno to raditi unedogled. A nakon što završe zamoliti ih da stvari za koje se nisu odlučili vrate na mjesto..

    Ovo o slaganju stavri od 0-5 posebn za cure posebno za dečke...Mislim da je to loša zamisao i da bi tek tada bilo zbunjujuće i nepregledno!

  49. #199
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,696

    Početno

    zadnji put je bio prijedlog da se uvedu pravila za kupce i "stol za pregled robe", ne znam jel to zaživjelo

  50. #200
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,696

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    bilo je ocjenjivanje
    pa jednom dobiješ A, i direktnu šifru
    a drugi put doneseš ono što ti je ostalo :D:D
    a zato i predlažem ocjena + količina prodane robe, neće biti problem ako se netko vrati s 5 komada koje mu je ostalo od zadnje rasprodaje

    a inače još mislim da bi trebalo malo više kontrolirati cipele i ne primati iznošene, na žalost baš je malo koji zadovoljavaju uvjet "da su vrlo malo nošene"

Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •