Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Vlazne koje se bacaju u WC skoljku?

  1. #1
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno Vlazne koje se bacaju u WC skoljku?

    Pocela sam sa PP sa kcer a trazim vlazne maramice za bebu

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    a zašto nije dobar onaj vlažni wc papir?

  3. #3
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    ajme oprosti, poslalo mi poruku prije nego sto sam sve napisala.. dakle, pocela sam koristiti PP sa 2-godisnjom kcer i mislim nastaviti sa novorodjence (kad dodje za par mjeseca )... da li imate neke preporuke za vlazne koje se mogu baciti u WC? vidila sam one u DM za 'odrasle' ali mislim da to nije dobro za male bebe (parfema, alkohola, i kakvo vec kemije) ?!
    Posljednje uređivanje od riba26 : 27.09.2011. at 15:40

  4. #4
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Koliko je meni poznato, niti jedne (ili barem ja neznam ) ne mogu u WC, jedino toalet papir ( imaš Nivein a ima i u Mulleru )

  5. #5
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    imaš u dm-u i za djecu vlažni papir, odma do toga za odrasle, na princeze, mede slika ima na njima
    todies niveine više ne proizvode

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ja kupujem vlažni dječji od dm-a
    upravo gledam sastav njega i vlažnih jedne ugledne marke vlažnih maramica pakiranih u zeleno
    mislim da je ovaj wc papir "čišći" i da ima manje svakojakih sastojaka
    i na njmeu piše da je bez boja, alkohola ...

    na ovim zelenim piše i xanthan gum ... ma što god to bilo ...

  7. #7
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    Vrijeska, bas cu pogledat sljedeci put kad budem u DM-a. Moja djeca su oboje nekako bila osjetljiva na te vlazne tako da je nama bilo dobro samo one bijele DM-ove vlazne maramice (bez boja, parfema, alkohola, parabena, hipoalergenske, itd...) pa zato trazim nesto na isti/slican nivoj.

    Inace, ove su vlazne koje se mogu baciti u WC koje su mi upale u oko.. ali se prodaju u UK... uglavnom, dobile su par nagrade tamo kao najbolje baby vlazne: http://www.cheeksandcherries.co.uk/a...ce_single.html

  8. #8
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    a sto ce ti vlazne? ja nakupovala malih pamucnih tetra krpica i guzu cistimo s njima umocenim u mlaku vodu...a krpice peremo u masini skupa sa pp...
    ili jos bolje - guzu pod slavinu...

  9. #9
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    a sto ce ti vlazne? ja nakupovala malih pamucnih tetra krpica i guzu cistimo s njima umocenim u mlaku vodu...a krpice peremo u masini skupa sa pp...
    ili jos bolje - guzu pod slavinu...
    Da imam jedno dijete, onda najvjerovatnije bi Ali ja imam dijete od 3 godine, dijete od 2 godine, i uskoro jedno novorodjence.. i sama sam s njima popodne... to ce biti ajme majko uopce mijenjat pelene i prati guzu, a kaman li da drzim malu posudicu sa vodom u blizini da mi djeca bace... ne znam, bila sam protiv PP iz 'prakticki' razloga jer sam vec u malo specificnoj situaciji sa njih (uskoro) 3 pa kad sam vec odlucila da cu ipak probat sa PP, zvuci mi prakticnije vlazne koje se bacaju nego mucit se jos sa te platnene krpice (em smociti svaku u vodu, em prati ih od kakice prije nego sto idu u kanticu, itd.).

  10. #10
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    meni su vlazne koje se bacaju u wc iz dm-a odlicne. i prekrasno mirisu one za djecu, po malini. mi ih svi koristimo, i mali i veliki.
    pise da se ne smije baciti vise od 3 cini mi se odjednom, ali objektivno dovoljno je jedna za obrisati guzu

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nivea toddies maramice se mogu bacati u WC, i manje su od klasičnih vlažnih maramica, što meni odgovara.

  12. #12
    tomita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    766

    Početno

    Nivea Pure and Natural se isto mogu bacati u WC http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-...lazne-maramice

  13. #13
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    I Nivea baby mogu u WC, samo ne više od 5 komada odjednom.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj riba26 prvotno napisa Vidi poruku
    Da imam jedno dijete, onda najvjerovatnije bi Ali ja imam dijete od 3 godine, dijete od 2 godine, i uskoro jedno novorodjence.. i sama sam s njima popodne... to ce biti ajme majko uopce mijenjat pelene i prati guzu, a kaman li da drzim malu posudicu sa vodom u blizini da mi djeca bace... ne znam, bila sam protiv PP iz 'prakticki' razloga jer sam vec u malo specificnoj situaciji sa njih (uskoro) 3 pa kad sam vec odlucila da cu ipak probat sa PP, zvuci mi prakticnije vlazne koje se bacaju nego mucit se jos sa te platnene krpice (em smociti svaku u vodu, em prati ih od kakice prije nego sto idu u kanticu, itd.).
    u ovakvoj situaciji najlakše je guzu pod slavinu, opereš bolje nego s maramicama, obrišeš i gotovo
    jedino baš ako ti je kupaona dva kata niže pa moraš gore dolje, ali i to se da srediti - presvlačiš u kupaonici

  15. #15
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    u ovakvoj situaciji najlakše je guzu pod slavinu, opereš bolje nego s maramicama, obrišeš i gotovo
    jedino baš ako ti je kupaona dva kata niže pa moraš gore dolje, ali i to se da srediti - presvlačiš u kupaonici
    Potpis na ovo. Ja sam s prvim djetetom trošila pakete i pakete vlažnih maramica. Drugo ima 11 mjeseci i neki dan sam bacila pola paketa vlažnih od prošle godine jer su se osušile. Koristim ih samo vani. Najlakše mi ga je oprati nad kadom, a ponekad čak i u umivaoniku koji je stvarno malen

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Imam ih troje, a zadnje dvoje su razlike 13 mjeseci i možda će vam biti gadljivo, ali ja najmanjeg jaako često operem u sudoperu u kuhinji. To mi je najpraktičnije jer mi je kuhinja u dnevnom i tako dok preslvačim čuvam i starije. I operem samo guzu. Sudoper me u tom pogledu oslobodio i preporodio.

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Mi već dugo koristimo vlažni wc papir iz Lidla (bijeli, s kamilicom) za slučajeve hude sile. Zadovoljna sam, a i klinci. Prije nego smo to otkrili, koristili su vlažne maramice koje su bacali u malu kanticu s poklopcem, pa onda u smeće, ali ovo mi je bolja varijanta. Dok su bili sasvim mali, prala sam im guze nad kadom ili umivaonikom.

  18. #18
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    a zakaj nesmiju u skoljku?
    ja vec godinama bacam pampersove u wc...

  19. #19
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    a zakaj nesmiju u skoljku?
    ja vec godinama bacam pampersove u wc...
    Budes saznala kad ti poplavi
    zato sto se te maramice ne mogu razgraditi nego se pretvore u neku kasu i jos upijaju vodu i svasta, i zacepe ti odvod ... mozda ne tebi, nego nekom drugom ako si u zgradi.


    I ja glasam za pranje guze pod tekucom vodom, bez krpica, posudica i inog, a posebno bez vlaznih maramica. Vlazne maramice su za prvu pomoc kad si van kuce i odlicna stvar za skidanje crtarija flomasterom sa namjestaja.
    Posljednje uređivanje od srecica : 28.09.2011. at 12:53

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •