Stranica 21 od 50 PrviPrvi ... 11192021222331 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1001
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ja sa svojima upravo gledam harry pottera, a onda sam mislila stranger things
    ako stariji pristane, bas ne voli horrore
    mladja sve moze, s njom se jos probijam kroz teen wolfa, trenutno zavrsavamo petu od predugih sest sezona

    how to sell drugs... zabavna i brza, ali mi glavni lik nikako nije simpatican, na pola sam druge sezone

  2. #1002
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    prije nekoliko mjeseci sam odgledala Katarinu Veliku s fantastičnom H.Mirren. Jučer malac predložio The Great koja je čist ok ali skroz drugačija. Baš mi je simpa gledati u tako kratkom razmaku seriju na istu temu.

  3. #1003
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Koliko malac ima godina?

  4. #1004
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    M. obožava Stranger things, ne može dočekat nastavak. Pokušavam se sjetit kad smo je gledali, lani ili ove godine. Ova godina k'o da traje 6 uobičajenih. Meni su oni sve lošiji što serija ide dalje, prva mi je sezona bila odlična, a zadnju sam gledala samo zbog male.

  5. #1005
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Sinoc sam pogledala prvu epizodu i know this much is true.
    Kad sam u uvodnoj spici vidjela da ju je rezirao derek cianfrance znala sam da ce biti emotivno teska i nisam pogrijesila
    Prica o dva brata blizanca, od kojih jedan ima shizofreniju.
    Mark ruffallo je odlican, svidja mi se kamera i opcenito cianfranceov senzibilitet
    Jedva cekam dalje!

  6. #1006
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja se sjećam da mi je ta knjiga bila super, ali stvarno sam je davno čitala i ne pamtim puno više od tog opisa dva brata blizanca, jedan ima shizofreniju, a drugi je ovisnik o seksu
    Seriju sam bila počela gledat, ali nisam bila raspoložena za emotivno tešku seriju

  7. #1007
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Nisam ni znala da je po knjizi, a nisam jos ni skuzila da je drugi brat ovisnik o seksu, to ce nam valjda tek otkriti.
    Da, vidim da ce biti teska, kraj prve epizode me je vec potresao.

  8. #1008
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Počela sam gledati tu seriju, ali nije htio MM, a i meni je bila teška emocionalno pa sam prestala.
    Jučer sam naletila na Love life, pogledala 4. epizodu, bila je u normalnom programu. Mogla bih pokušati otpočetka, ima na HBO-u. Nekako mi se čini laka, a provuče i neke teže momente. Je li pogledao tko?

  9. #1009
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja sam gledala love life.
    Fora je, pitka, ja sam je gledala taman prije spavanja

  10. #1010
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam ni znala da je po knjizi, a nisam jos ni skuzila da je drugi brat ovisnik o seksu, to ce nam valjda tek otkriti.
    Da, vidim da ce biti teska, kraj prve epizode me je vec potresao.
    Teška je, ali sjajna . M.Ruffalo mi je genijalan u obe uloge

  11. #1011
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Dummer, znaš li gdje ima zadnja sezona Line of duty? Mislim da je 5 sezona u pitanju, ja sam na HBO ili pickboxu (više se ne sjećam) pogledala sve osim zadnje

  12. #1012
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam gledala love life.
    Fora je, pitka, ja sam je gledala taman prije spavanja
    Je li to ono s Anne Kendrick?

  13. #1013
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Da

  14. #1014
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    edit: je

    Nije mi nešto ta serija, ona mi je bila super u Into the Woods, baš ju volim radi te uloge, ali ovdje mi isto nije bila baš dobra. Malo mi se popravila serija kad smo vidjeli događaje iz njene prošlosti (inače mi je bilo glupo da nečiji love life počne sa 20+ godina). Ali opet, ne sviđa mi se kako su završili.
    Ali inače, fora ideja, mislim da sam čitala da će biti snimljeno još sezona, svaki put s drugim glavnim likom.

  15. #1015
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ma ne počinje sa 20+ godina, malo je zbrda zdola. Augie je ipak ključan lik u njenom love life, bar u jednom dijelu

  16. #1016
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Gledam Top of the Lake pomalo, sad sam na drugoj sezoni. Muz kaze da mu je premracna, a meni je bila do jucer skroz OK, al jucer me bas potresla epizoda kad treba ici na sudjenje. Nemam pojma sto tocno, al bas me zdrmala. Na HBOu su trenutno 2 sezone, a na BBC first ide treca, al ne brkam sad. Kad dodje na HBO dobro dodje
    Skupa gledamo jos Love life. Dosad 4 epizode.

  17. #1017
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Dummer, znaš li gdje ima zadnja sezona Line of duty? Mislim da je 5 sezona u pitanju, ja sam na HBO ili pickboxu (više se ne sjećam) pogledala sve osim zadnje
    Na Netflixu

  18. #1018
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    DIRTY JOHN na Netflixu, 2 sezone.

    Po istinitim pričama. Odlične obje sezone. Čak mi je druga sezona i bolja. Iako priče nemaju veze jedna s drugom.
    Maestralna uloga Amande Peet .
    U prvoj sezoni glumica "pljunuta" bivšoj predsjednici KGK


    A tko još nije pogledao La Casa de Papel-tko želi- titl na hrvatskom za sve četiri sezone
    Posljednje uređivanje od pepi : 09.09.2020. at 14:26

  19. #1019
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    sorry, babyboys, nisam vidjela
    kako kaze pepi, ili na netflixu ili na bespucima interneta

  20. #1020
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam napokon pogledala Dark do kraja
    Iako sam dobar dio treće sezone vikala "OH COME ON!", sveukupno je stvarno dobra serija
    Puno detalja je dobro napravljeno, i jedna vrlo složena priča je dobila dobar i smislen kraj. Casting je nevjerojatan, kako su našli ljude koji međusobno toliko sliče da glume iste osobe u različitoj dobi.

  21. #1021
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Meni je Love life bila skroz OK.
    Počela sam gledati Luthera. Malo mi je strašan. Vidjet ću kako će mi ići.
    Top of the lake druga sezona mi je bila isto strašna, ali mi je bila zanimljiva. Da je samo malo manje strašna, bilo bi mi draže. Treću sezonu ću morati sačekati da se pojavi na HBO. Ne mogu uloviti na BBC First.

  22. #1022
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je Luther bio odlican!

  23. #1023
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ja sam tek sad pogledala La casu de papel i zadnjih pola sata prečitvam što ste pisale, majko moja, da sapuničasto, da trashy, da je Profesor karikatura samog sebe
    I neke totalno konzervativne procjene Berlina
    Ali ajd, za Nairobi se slazemo

    Inače, dok čekam petu sezonu, ponovno gledam staru The West wing, dosta je loše ostarila, ali svejedno uzivam, a nakon toga planiram po treći put započeti The Wire (jer nikad nisam stigla dalje od prve epizode )
    Posljednje uređivanje od Svimbalo : 28.09.2020. at 21:19

  24. #1024
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    meni je la casa de papel u drugoj sezoni bas naivna i neuvjerljiva
    uopce se ne uzbudjujem jer znam da ce se sve za profesora posloziti u posljednjoj sekundi
    kazu da je kasnije bolje, vjerujem, ali mene jos ne vuce pogledati

    jao, kako sam gutala west wing
    the wire je mni odlicna serija, ali nije me tako odusevila kao neke

    tang, super za dark!
    trenutno gledam islandski case, a onda cu na succession

  25. #1025
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    svimbi, možda mi ti onda možeš objasniti simpatije koje vidim da mnogi gaje prema Berlinu, jer ja stvarno ne razumijem, meni je on najgori zlikovac u seriji

  26. #1026
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Vrlo rado,Tang.
    Moj osnovni argument je prilično površan i prizeman-jako mi je napet
    Uz to, sucker sam za žrtvu za opće dobro, to briše ovo ostalo (osim vilice, ok, to je jedino što ne mogu opravdati), a i ona scena s Palermom mi je jako dobro sjela. Odlučila sam to shvatiti kao- dao je šansu i sebi i njemu.
    A o izvedbi Ti amo da ni ne govorim

    Međutim, zapravo mi je Nairobi najdraži lik, ali u tome ustvari za mene leži najveći adut serije- stalno sam razmišljala kako je zapravo Moscow super, ma ne, Denver, ma ne, Professor, ma ne, Raquel- likovi su jako dopadljivi i vezala sam se za njih.
    Tokyo je nevjerojatno lijepa, Denverov smijeh me razgali, Helsi sa svojim "kume"....
    I lijepo je mrziti Arturita

  27. #1027
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja sam gledala prije godinu dana, pa sam zaboravila neke stvari (ne sjećam se što je sa vilicom i sa Palermom)
    ali evo kako ja njega pamtim: on je otmičar, svima se prikazao kao onaj najopakiji (bad cop). Pritom bira emotivno najlabilniju osobu, i onda se posveti tome da je emotivno dodatno slomi, ko klasični zlostavljač, dok je ne dovede do stanja da je ona spremna na sve samo da ostane živa. Ja to nikako nisam mogla probavit.

  28. #1028
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo rado,Tang.
    Moj osnovni argument je prilično površan i prizeman-jako mi je napet
    Uz to, sucker sam za žrtvu za opće dobro, to briše ovo ostalo (osim vilice, ok, to je jedino što ne mogu opravdati), a i ona scena s Palermom mi je jako dobro sjela. Odlučila sam to shvatiti kao- dao je šansu i sebi i njemu.
    A o izvedbi Ti amo da ni ne govorim

    Međutim, zapravo mi je Nairobi najdraži lik, ali u tome ustvari za mene leži najveći adut serije- stalno sam razmišljala kako je zapravo Moscow super, ma ne, Denver, ma ne, Professor, ma ne, Raquel- likovi su jako dopadljivi i vezala sam se za njih.
    Tokyo je nevjerojatno lijepa, Denverov smijeh me razgali, Helsi sa svojim "kume"....
    I lijepo je mrziti Arturita


    Artirito je omiljeni najgori lik
    Tokyo je zaista nestvarno lijepa ženska, pogotovo u prvoj epizodi druge sezone, kada ulazi u more u onim brazilskim gaćicama, koja SAVRŠENA guza, bez trunke celulita al je luda ko šlapa i zapravo me najviše živcirala od svih. Baš sebična osoba.

    Za Berlina sam stekla dojam da njegovim iskupljenjem i flashbackovima u drugoj sezoni zapravo pokušavaju popraviti dojam, al se slažem s Tang. On je sadist i psihopat, a to što lijepo pjeva Ti amo ne može popraviti ono što je učinio. Učinio je to iz čisto sadističkih pobuda. Nisam pretjerani pobornik Cancell culture-a, ali ono što je Berlin napravio ne spada u nikakvu sivu zonu, vrlo je jasno da se radi o nasilju.
    Ustvari, mislim da je to najveći problem serije, kada kreneš kopati po likovima, vidiš da su svi smeće


    Nego, ja sam završila Veliku (The Great) i oduševljena sam! Fantastična serija, zabavna, duhovita, pametna... rekla bih da je kao Veep na ruskom dvoru.

  29. #1029
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je Luther bio odlican!
    Ja sam nekako brzo odustala od Luthera, priznajem glavni motiv mi je bio Idris Elba, i nekako mi je u Lutheru bio star i nesexy

  30. #1030
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nekako brzo odustala od Luthera, priznajem glavni motiv mi je bio Idris Elba, i nekako mi je u Lutheru bio star i nesexy
    Ja se već i sama tako osjećam pa mi je taman

  31. #1031
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Tokyo je zaista nestvarno lijepa ženska, pogotovo u prvoj epizodi druge sezone, kada ulazi u more u onim brazilskim gaćicama, koja SAVRŠENA guza, bez trunke celulita al je luda ko šlapa i zapravo me najviše živcirala od svih. Baš sebična osoba.

    Za Berlina sam stekla dojam da njegovim iskupljenjem i flashbackovima u drugoj sezoni zapravo pokušavaju popraviti dojam, al se slažem s Tang. On je sadist i psihopat, a to što lijepo pjeva Ti amo ne može popraviti ono što je učinio. Učinio je to iz čisto sadističkih pobuda. Nisam pretjerani pobornik Cancell culture-a, ali ono što je Berlin napravio ne spada u nikakvu sivu zonu, vrlo je jasno da se radi o nasilju.
    Potpisujem oboje. I samo da dodam da mi je Denver i beskrajno glup.
    Lisbon mi je zato super, i ona i to kako ju je Profesor predstavio

  32. #1032
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku


    Ustvari, mislim da je to najveći problem serije, kada kreneš kopati po likovima, vidiš da su svi smeće
    Ja bih rekla da su životni, realni, nisu crno-bijeli.
    Da smeće


  33. #1033
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja pratim Vučji odgoj iliti Raised by Wolves na HBO, dobra je serija, SF, Ridley Scott ju je producirao, a mislim i režirao poneku epizodu.

    Naletila sam na HBO i na seriju po imenu Mi smo to što jesmo, jako mi je zanimljiva, radi se o dvoje teenagera koji žive u američkoj vojnoj bazi u Italiji.
    Režiser je onaj isti koji je režirao Call Me by Your Name, pa ima nešto malo od te atmosfere.

  34. #1034
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni je Casa de papel bila jako napeta serija. I svidjaju mi se likovi bez obzira na psihopatiju, sociopatiju, i sve ostale patije. Volim serije u kojima glavni lik zavrsi onako kako nikad, pa ni tad, ne bi zavrsio u nekoj americkoj seriji.
    Posljednje uređivanje od marta : 30.09.2020. at 22:08

  35. #1035

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Joj, meni nikako! Nakon par epizoda su mi već isli na živce poprilično, sapunjara, ljubavne price meni potpuno neshvatljive...profesor Tak pametan, sve mu uspijeva, iz svega se izvuče ...ali evo, odgledala do pol treće sezone kad je i ostatak familije odlučio da je negledljivo (ili su im moje konstantne primjedbe dosadile )


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #1036
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nekako brzo odustala od Luthera, priznajem glavni motiv mi je bio Idris Elba, i nekako mi je u Lutheru bio star i nesexy
    Ja sam jučer odustala. Zapravo vrlo brzo, treća epizoda. Kad sam vidjela bebu u prvoj sceni, već je ruka krenula prema daljinskom. Još sam pustila 10tak minuta i shvatila da se ne želim mučiti. Ne podnosim to - tko će goru gadariju smisliti. Prebacila sam na Banksa da mi opusti mozak.

  37. #1037
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko malac ima godina?
    Tek sada vidim, 13 godina.

  38. #1038
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer odustala. Zapravo vrlo brzo, treća epizoda. Kad sam vidjela bebu u prvoj sceni, već je ruka krenula prema daljinskom. Još sam pustila 10tak minuta i shvatila da se ne želim mučiti. Ne podnosim to - tko će goru gadariju smisliti. Prebacila sam na Banksa da mi opusti mozak.
    ajme da, kad zaredaš s određenim tipom serija, pa stekneš dojam da sve vrvi od bolesno kreativnih serijskih ubojica

  39. #1039
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja sam krenula gledat Rotten, dokumentarnu seriju o prehrambenoj industriji. Meni zanimljivo jer mi se veže na struku, ali sam nakon dvije epizode skuzila da mi je trebutno too much, da se zbog nekih životnih okolnosti nemam kapaciteta skoncentrirati. Ali vratit ću joj se čim se okolnosti promjene.

    Pa sam se prebacila na nešto puno pitkije i lakše.
    Jane the virgin.
    Serija je parodija sapunica, sa hrpom zabavnih twistova. Očekivala sam totalnu limunadu, a ustvari se ugodno iznenadila. Gluma je sasvim pristojna, glavna junakinja ima soli u glavi i stav, a serija se dotiče i nekih dosta teških tema poput problema s dojenjem, razvojnih skokova, tugovanja, coparentinga, imigracije u SAD,...
    U svakom slučaju, sasvim dobro za razbibrigu.

  40. #1040
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja gledam Schitts creek i totalno sam zaljubljena
    Serija je komedija koja me nikako ne bi privukla ni naslovom ni opisom radnje: bogata obitelj koja bankrotira i preseli se u mali gradić negdje u pri****
    Ali, kako su ove godine dobili sve najvažnije Emmy nagrade, i kako se rijetko prevarim s preporukama Zrinke Pavlić, odlučila sam probat.
    Epizode su po 20 minuta, dinamična blesava komedija. ALi ne i banalna. Iako je prva sezona osjetno lošija i više iskarikirana, s puno više tuđosrama od ostalih, nekako i kroz nju smo umirali od smijeha.
    Imam još par epizoda do kraja finalne sezone, i već mi nedostaju likovi

    E sad, iz nekog razloga koji ja ne razumijem, iako je to Netflix serija, Netflix je ne streama u Europi, tako da ako vam vjera brani torrente, ja ne znam kako je možete gledat. ali kad se pojavi svakako preporučam


    E završila sam I may destroy you, ona nije lagana i feelgood, ali je odlična, baš posebna

  41. #1041
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, i ja sam tražila Schitts Creek na Netflixu nakon Emmyja i ostala razočarana

  42. #1042
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    HTV subotom počeo prikazivati MotherFatherSon, BBC-jevu seriju s Richardom Gereom. Sinoć naletjela na 2. epizodu, prvu sam nažalost propustila i sad je ne mogu nigdje iskopati. Čini mi se odlična serija, jedva čekam nastavke.

  43. #1043
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ja misim da tu seriju imaš na HBOl

  44. #1044
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Na picboxu je mislim ima. I na popcornu, ako ga koristiš

  45. #1045
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nemam HBO, imam pickbox al tamo je nema. Tamo su pak Cardinal i Baptiste opasno je ovo ostajanje doma!

  46. #1046
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ne znam otkud ovi znakovi

  47. #1047
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa uzmi HBO mislim da ima neki probni period.

  48. #1048
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    E cardinal je super

  49. #1049
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sam se prebacila na nešto puno pitkije i lakše.
    Jane the virgin.
    Serija je parodija sapunica, sa hrpom zabavnih twistova. Očekivala sam totalnu limunadu, a ustvari se ugodno iznenadila. Gluma je sasvim pristojna, glavna junakinja ima soli u glavi i stav, a serija se dotiče i nekih dosta teških tema poput problema s dojenjem, razvojnih skokova, tugovanja, coparentinga, imigracije u SAD,...
    U svakom slučaju, sasvim dobro za razbibrigu.
    Ja sam počela gledati, ali ide mi na živce narator, pa sam odustala. Inače dobra.

  50. #1050
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Daj mu priliku. Kasnije je živi smijeh i on the point. Osim toga, mm i ja smo se okladili tko je on . Ja sam dobila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •