Stranica 2 od 50 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #51
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Offtopic za sve nas žicoljupce, evo što bi bio dobar božićni poklon (da postoji): http://www.buzzfeed.com/jpmoore/the-wire-monopoly-board

  2. #52
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Parenthood je skroz drugi đir. Jedno komedija drugo drama, mislim to je kao da uspoređuješ Monty Python s Ubojstvima u Midsomeru.

    Ali Gilmorica me u posljednjoj sezoni počela stvarno živcirat, očajna je postala.
    Ma Parenthood nema veze s dramom. Vise je onako pretenciozna kvazi-komedija. A zapravo dreknasibici. Bleh.


    Otkako sam odgledala Breaking Bad, zivot vise nije isti.

  3. #53
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Nova humoristična koja mi je ok je New Girl sa Zooey Deschanel koju obožavam

  4. #54
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Nova humoristična koja mi je ok je New Girl sa Zooey Deschanel koju obožavam
    Opa, budemo probali

    Kaae, napokon poskidah BB za sebe&zakonitog. Prve dvije epizode su pale i so far so good (samo što ćemo sljedećih dana biti naizmjence svaku noć drugi izvan kuće, pa će ostatak pričekati)

  5. #55
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi ti možda gledala dansku verziju? Ja sam gledala američku (prvu sezonu), a u toj verziji druga sezona još nije krenula

    ma da, ja sam mislila na dansku seriju

  6. #56

  7. #57
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ma Parenthood nema veze s dramom. Vise je onako pretenciozna kvazi-komedija. A zapravo dreknasibici. Bleh.


    Otkako sam odgledala Breaking Bad, zivot vise nije isti.
    X
    navodno će snimati još jednu sezonu, mada ne mogu zamisliti šta bi to moglo biti u još jednoj sezoni.
    Na Breaking Bad mislim.
    Posljednje uređivanje od Kosjenka : 08.12.2011. at 17:36

  8. #58
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Serije koje gledamo
    Sons of anarchy - prva mi nije baš sjela ali kako je MM gledao tako i ja sa njim a onda sam i ja postala fan, neznam kad me neka serija toliko privukla i da sam jedva čekala nastavak, odgledali sve do zadnje epizode.
    Terra nova - nije loša
    Fringe
    Modern family - odgledali 3 epizode i nije nam nešto
    Trava
    The big bang theory
    Cougar town, Živa meta, Djevojke na zadatku, Bez traga, Mentalist, Kosti, Scrubs, Criminal mind, Dollhouse,
    spremamo se početi gledati The wire, Personof interest i Breaking Bad

  9. #59
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Navukli smo se na Breaking Bad!

    Solo, u slobodno vrijeme (čitaj: po noći) gledam Bad Girls. Nije teška niti izbliza zatvorska u stilu Oza, ali navlakuša

  10. #60
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Sad sam se sjetila trave, to sam gledala na tv-u i pojma nemam koja je to bila sezona uglavnom zadnje što sam vidjela je onaj požar. Koja je to sezona, jel zna tko?
    Jučer uz peglanje odgledala United States of Tara, odlična, idealna za preslagivanje veša i peglanje

  11. #61
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    I dalje mi fali Breaking Bad. :/

  12. #62
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Od humorističkih mi je Coupling definitivno najbolja koju sam ispratila poslednjih godina (sem četvrte sezone kad su sklonili Jeffa). Da nisam dovoljno balavila na Jacka Davenporta i njegov presavršen british english govori i podatak da sam ispratila i Flash forward iako sam znala da serija nije završena. Probala How I met your mother ali mi je bledunjava, uz Cougar Town doručkujem

    Od ''ozbiljnijih'' sam korektno ispratila prvih 6 sezona Criminal Minds-a, prvih 7 sezona Anatomije (probala i Private Practice ali mi nije nešto) a sad sam zdravo naložena na Good Wife (sad je relativan pojam, pratim je od početka). Kolega preporučuje Lie to me, brat preporučuje Mentalist - za sada čekam da se izbaci još neka epizoda GW pa da to odgledam u cugu pa da do jeseni i nove sezone odpratim neku od ove dve navedene

  13. #63
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Kosjenka - United States of Tara se u zadnjoj sezoni užasno razvodni, mislim da su je čak ukinuli... Trava - mislim da je to druga sezona, a sada je šesta završila, dobre su mi sve.

    Shamless sam pogledala prvu sezonu, navukla sam se. Krenula je nova sezona Califorinacation-a i novi Apsolutely fabulous

  14. #64
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Kosjenka - United States of Tara se u zadnjoj sezoni užasno razvodni, mislim da su je čak ukinuli... Trava - mislim da je to druga sezona, a sada je šesta završila, dobre su mi sve.

    Shamless sam pogledala prvu sezonu, navukla sam se. Krenula je nova sezona Califorinacation-a i novi Apsolutely fabulous
    Taru su ukinuli, istina, bezveze završava sve skupa.

    Shameless zakon, jesam rekla! Californication imam na lageru i predzadnju sezonu, nikako se bacit na to (a napokon sam odlučila ispočetka pogledat i 6 feet under i dostojno je završiti, jer nikad nisam pogledala do kraja, a davno sam je pratila).

    A jedna od mojih najdražih - AbFab - je (nažalost) samo special Christmas edition, ali uživajmo dok traje

  15. #65
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja bi travu mogla ispočetka.
    A 6 feet under, na nju sam i zaboravila, odlična serija.

  16. #66
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Odgledasmo Breaking bad do kraja

    Na mm-ovu zapovijed, slijede Sons of Anarchy, jel gledao tko?

  17. #67
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Dobra humoristična mi je Happy Endings.

  18. #68
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Spartacus - blood and sand
    Kad su meni frendice na jednom babinjaku preporucile rekle su ovako, citiram; obavezno gledati u paru a nakon toga sex pada sigurno!

    Ako vam se svidao film 300 obozavat cete ovu seriju. Nama je fantasticna!

  19. #69
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Pisala sam posljednji put prije gledanja SOA, pa samo da komentiram, nakon četiri pregledane sezone i dolaska novih, da nam se serija skroz uvukla kroz kožu. Tako da, Sons of Anarchy - just go for it! Čak sam i ja zabrijala na motore; Peg iz meni osobno jedne od najljigavijih serija svih vremena (Married with children) mi je s vremenom postala neiritantna, a neki likovi su izvukli nevjerojatnu količinu agresije iz mene (na kraju posljednje sezone me mm morao redovito umirivati i mantrat mi da je to samo serija i da UBIJ GADA! ne čuju likovi u seriji )

    Sad smo na The Walking Dead, no s obzirom da prva sezona ima 6 epizoda, a druga se još emitira, pa ju nećemo odmah počet gledat, već sutra prelazimo na BBC-ijev uradak Luther (za ljubitelje Wire-a; glavni lik je Stringer Bell (ovaj put s britanskim naglaskom!!!)), no isto je mini-serija Uslijed svega navedenoga, vjerojatno se nakon toga (napokon) bacamo na nikad pogledani Oz.

    E da, za sve koji se pale na britak mozgić i brzo razmišljanje, nikako ne propustite (također BBC-ijevog) Sherlocka

    A ja solo po noći odgledah sve 6 feet under, pa zadnju sezonu Mad Men-a, da bi sad bila na posljednjem Dexteru, a nakon čega slijedi posljednja Californication. Paralelno gledam nove Shameless, Parenthood, Modern family i The Middle - potonja easy going humoristička serija, koja me iz nekog razloga privlači (btw, glavni lik je žena od Raymonda).

    Toliko za ovaj put, imate vi što novoga na lageru?

  20. #70
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    krenula 5.sezona Breaking Bad

  21. #71
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ne mogu vjerovat da na dvije stranice nitko nije napisao Mad Men.
    Prilažem ga ja. Meni su prve 3 sezone bile dosta dobre, ali 4. i 5. su mi fenomenalne. Bude baš epizoda koje bi mogle stajati ko film.

    Ove godine mi je bila simpa i nova serija Once upon a time, od ljudi koji su radili Lost. Neke epizode su malo , ali sve skupa mi je jako draga bila, i jedva čekam drugu sezonu. Iz te serije je i moj avatar

    Upisujem se u klub obožavatelja The Wirea. Mislim da je svi vole jer je vrlo vrlo životna, i pretpostavljam da tako slično i kod nas stvari funkcioniraju. Ja bih se uvijek nakon gledanja te serije osjećala kao da ja (i moje dijete) imamo nevjerojatno puno sreće u životu i da pojma nemamo kako nam je dobro.
    I za Community dižem glas, posebno ih volim jer se sve češće referiraju na Doctor Whoa.

  22. #72
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Suits?

  23. #73
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Suits?
    Hm, definitivno nije još jedna serija o odvjetnicima, ali ja se nisam navukla za razliku od MM-a. Meni je gledljiva.

    Girls je nova HBO serija, tek je prva sezona završila. Možda ipak za malo mlađu populaciju, radi se o nekim frendicama i njihovim problemima, ali je životna i realna, a glavni lik je neki polu-anti-junak, ne znam kako da objasnim. Čas je mrziš, čas je voliš.

    Ja sam trenutno na Big Love, serija o nekom mormonu s tri žene, fora je jer nisu uobičajni zapleti.

  24. #74
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Tudore držim na čekanju isto, mislim da će mi od toliko scena obnaženog Meyersa herc otkaza...
    Joj, ja sam se navukla na Tudore, ovdje je upravo pocela 4. sezona.

  25. #75
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jel netko spomenuo shameless? jedva cekam trecu sezonu :D

  26. #76
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    Mi gledamo Frasier i The Adventures of Sherlock Holmes. Za mene je jedino Jeremy Brett dobar Sherlock.

  27. #77
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    odgledali/a the killing, sherlocka, silent witness, mentalista, bones, spartacus (prvu sezonu, druga mi nije legla, fali mi andy )
    pa prvu sezonu homeland :inlove:
    sad ide the game of thrones, druga sezona
    ceka ih jos brdo, vecina ovdje preporucenih
    od humoristicnih modern family, louie, extras

  28. #78
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Ima tko što novog za preporučit? Mm i ja smo upravo odgledali Doc Martin malo za razbibrigu, a ja sam sva u britanskoj fazi pa sam odgledala stvarno hrpu britanskih serija - drama, komedija i krimi. Više ni ne znam sve poimence, budem prošla malo kroz vanjski hard i navela par boljih.

    Ne želimo gledati ništa što nije gotovo tako da su nam The Walking Dead i Breaking Bad na čekanju, išta slično bi bilo vrlo dobrošlo

  29. #79
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    meni su u zadnje vrijeme bile super Lipstick jungle
    i vjestice iz easticka al cini mi se da ima samo jedna sezona...

    a navukla sam se na gretine dnevnike ... kad su isli na tv-u ..i sad neznam koja je epizoda isla zadnja kod nas, sjecam se epizode, al ne i broja...da pogledam do kraja...

  30. #80
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Neznam jeste li ljubitelji SF serija, ali mi smo odgledali sve sezone Haven-a http://www.imdb.com/title/tt1519931/?ref_=fn_al_tt_1
    Sad moramo čekati jesen da krene nova sezona. Uglavnom Fbi agentica dolazi u mali gradić Haven, i počinju se događati problemi. Svaki čovjek u tom gradu ima problem, koji je uzrokovan nekakvim psihičkim problemom, i sad ta fbi agentica i njen prijatelj policajac to rješavaju. Da ne ulazim dublje u temu, jer je seriju malo teže objasnit, slična je Dosjei-X, al nije shema sa vanzemaljcima.
    U pozadini pratimo ljubavnu priču i priču te agentice. Neznam, meni je serija fenomenalna, svakome ju preporučam.

    A ja još pratim Grey's Anatomy, svako malo izađe nova epizoda 9 sezone, pa skidam s torrenta.
    I još gledam Lipstick Jungle na tv-u, al to ima samo 2 sezone
    Posljednje uređivanje od fingertips : 11.02.2013. at 12:44

  31. #81
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    a ja sam sva u britanskoj fazi pa sam odgledala stvarno hrpu britanskih serija - drama, komedija i krimi. Više ni ne znam sve poimence, budem prošla malo kroz vanjski hard i navela par boljih.
    )
    Molim te, jer sam i ja u " britanskoj fazi"
    Svidjele su mi se krimi mini serije sto idu na htv - scott and bailey i inspector tom thorne

  32. #82
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    finger, mi obožavamo sf serije. pogledala sam sve epizode havena. u redu je. lako se navući.
    od sf serija s humorom su ok "Eureka" i "Skladište 13".
    pratim još i fringe (iako mislim da je sad konačno gotov, no naravno da su ostavili mogućnost nastavka) i supernatural (lovci na natprirodno).
    all time favourite je naravno "Star trek" (najdraži su mi "The Next Generation", "Voyager" i "Deep Space 9", ali su ok i drugi serijali).
    od serija koje idu proteklih godina, dobre su Once Upon a Time (bajkovita serija), Touch, The Good Wife (odvjetnička serija), Necessary Roughness (serija o psihologinji koja liječi sportaše...
    prije sam obožavala serije tipa "Buffy", "Angel", "Charmed" pa nekad pogledam i njih iz nostalgije.
    uvijek se dobro nasmijem uz "Kako sam upoznao vašu majku", "2 i pol muškarca" i "Malcolm u sredini".

  33. #83
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Mi se sad spremamo početi gledati Fringe.
    Warehouse 13 se dragom nije svidila, pa ne gledamo. Star trek mi opet ne paše,neznam nekako nisam za to.
    MOžda ti se svidi Falling skies, mi smo je odgledali u jednom dahu, ona se još snima, pa čekamo ljeto za novu sezonu.
    Kako sam upoznao vašu majku gledam na tv-u, al ima uf masu sezona, još se i snima mislim.

  34. #84
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jesen u meni, ko da sam ja pisala post

    nedostaje ti jos merlin.
    a od starijih farscape <3
    a i SG i battlestar galactica.

    sjetit cu se jos
    Posljednje uređivanje od leonisa : 11.02.2013. at 15:47

  35. #85
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ja bi onaj program syfy 24 sata dnevno mogla gledati! Srećom, nemam ga na tv-u!

  36. #86
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    haven, true blood, game of thrones, breaking bad...cekaju se nove sezone.

  37. #87
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja manje vise imam sve sejvano pa bacim koju reprizu.
    u trudnoci sam pogledala cijelu buffy u vrlo kratkom roku.

    sad gledam iznova true blood.

  38. #88
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Nadam se da ću uspiti gledati kad bebač dođe!

  39. #89
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ja manje vise imam sve sejvano pa bacim koju reprizu.
    u trudnoci sam pogledala cijelu buffy u vrlo kratkom roku.

    sad gledam iznova true blood.
    ja se spremam vec dugo pogledati true blood...

    pratila sam vampirske dnevnike, al sad cekam da izadje cijela sezona, dojadilo mi cekati jednu po jednu

    blago vama sto mozete gledati serije s muzevima, ja se sa svojim skroz razilazim po tom pitanju, on je pratio Rim, i sad ga gleda po ko zna koji put, i sad gleda neku novu isto povijesnu sto je hbo snimio iza rima

  40. #90
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj penny prvotno napisa Vidi poruku
    jon je pratio Rim, i sad ga gleda po ko zna koji put, i sad gleda neku novu isto povijesnu sto je hbo snimio iza rima
    Kako se zove, mozes li provjeriti, i mi bi to pogledali!?
    Rim nam je bio ok!

  41. #91
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se zove, mozes li provjeriti, i mi bi to pogledali!?
    Rim nam je bio ok!
    ben hur..nije od hbo-a...il kaze da nije serija, nego film u 2 djela, a ja sam uvjerena da je bar mini serija
    a prekinuto je snimanje rima da bi snimili tudore

  42. #92
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Nitko nije spomenuo Mirandu od humorističnih, savršena je, stvarno za plakati od smijeha

    Ostalo-čekam GoT treću sezonu, a pratim redovito samo Modern Family.
    Gloriu bih si uzela doma kako mi je super, a Phil me jako živcira. Koji su vama najdraži likovi?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Mi gledamo Suits, i nove The Following (triler-krimi-drama?) s Kevin Baconom, prve dvije ep su mi bile dobre ali malo scary; poceli smo gledat i House of Cards s Kevin Spaceyom, politicka drama, mislim da ce bit dobra...
    cekamo Game of Thrones 3, zna netko kad krece?

  44. #94
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    31. 03.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    268

    Početno

    Ne znam da li je netko spomenuo, ali Malcom u sredini je serija čijim se epizodama uvijek iznova nasmijem do suza, doslovce je obožavam!

  46. #96
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Mi se sad spremamo početi gledati Fringe.
    Warehouse 13 se dragom nije svidila, pa ne gledamo.
    Moj savjet - nemoj.
    Sve je ok prvih nekoliko sezona, a onda su se toliko zapetljali u radnju, paralelne svjetove i putovanje kroz vrijeme itd. da sam odustala. Baš sam se razočarala, jer se na kraju nije znalo tko pije, tko plaća...

  47. #97
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Gleda li tko Girls? Meni su super...

  48. #98
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni je fringe genijalan. ova trenutna sezona je toliko mračna i depresivna, totalno su skrenuli LOL baš po mom ukusu LOL

  49. #99
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ja manje vise imam sve sejvano pa bacim koju reprizu.
    u trudnoci sam pogledala cijelu buffy u vrlo kratkom roku.

    sad gledam iznova true blood.
    meni True Blood nikako nije bila legla. zapravo mi je Sookie išla na živce s onom svojom naivnošću. Daans smo odgledali zadnju epizodu treće sezone i konačno sam dobila malo volje za gledati dalje.

  50. #100
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    finger, hvala na preporuci. uživajte u fringeu. prve 2 sezone su bile odlične, a kasnije su se "zaigrali" malo previše, no odgledala sam sve kad sam već počela.
    leonisa, baš mi je drago da imamo sličan ukus. uh, dobro si me podsjetila na "True blood" i "Game of Thrones". SG i Farscape sam pogledala ponekad uz MM-a, ali nisam redovno pratila. Galacticu sam gledala, ali ne do kraja. Sad se više ne mogu sjetiti gdje sam stala.
    charlie, volim kevin bacona pa bih mogla probati i gledati tu seriju.
    rivendell, nažalost, puno se serija pokvari na taj način. mm je isto odustao vrlo brzo od te serije, jer mu nije legla.
    zaboravih dodati da je super serija bila "The Seeker of the Truth".
    a genijalno mi je legla i "Being Erica".
    ako volite serije nadnaravnim sposobnostima, odlične su "Heroji" i "4400".
    gledamo mi i dr. Housea i krimi serije i svaštanešto.
    kad gledam popis, vidim da sam pravi ovisnik o serijama (mislim, čitam ja i knjige i visim na netu i radim druge stvari, ali volim da mi nešto ronda u pozadini i pogledavati dok npr. perem suđe, nešto spremam i sl.). i to će se vjerojatno smanjiti kad stigne bebač pa ću biti ljubomorna kad ih MM bude i dalje gledao

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •